Uporedi kvote: Concordia - CS Afumati
05.09.2026 08:00 • Rumunija - Liga II
Predikcija
Očekivani golovi
Ukupno očekivano: 2,7 golova
Šanse za golove
Šanse za ishod
Predikcija je statistička procena našeg modela — nije garancija ishoda. Igraj odgovorno.
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.8% | 90.8% | – | 92.6% | – | – | 90.2% |
| 1 | 1.67 0.0% | 1.67 0.0% | - | 1.65 0.0% | - | - | 1.70 1.7% |
| X | 3.45 4.2% | 3.45 4.2% | - | 3.65 0.0% | - | - | 3.35 0.0% |
| 2 | 4.69 2.9% | 4.69 2.9% | - | 5.00 0.0% | - | - | 4.50 3.9% |
| 0-2 | 1.80 0.0% | 1.80 0.0% | - | 1.80 0.0% | - | - | 1.79 0.6% |
| 3+ | 1.89 1.0% | 1.89 1.0% | - | 1.90 0.0% | - | - | 1.89 0.5% |
| 4+ | 3.20 3.0% | 3.20 3.0% | - | 3.20 0.0% | - | - | 3.40 1.5% |
| GG | 1.82 1.6% | 1.82 1.6% | - | 1.88 0.0% | - | - | 1.88 1.6% |
| NG | 1.85 1.1% | 1.85 1.1% | - | 1.82 0.0% | - | - | 1.78 1.7% |
| I2+ | 2.79 3.1% | 2.79 3.1% | - | 2.70 0.0% | - | - | 2.88 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice
Serije
Concordia
CS Afumati
Mečevi iz lige Rumunija - Liga II
Tabele Rumunija - Liga II
Liga II
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Politehnica Timisoara | 5 | 4 | 1 | 0 | 11 | 2 | 9 | 2.6 | 13 |
| 2 | Slatina | 5 | 4 | 1 | 0 | 10 | 2 | 8 | 2.4 | 13 |
| 3 | CSM Resita | 5 | 4 | 0 | 1 | 9 | 6 | 3 | 3 | 12 |
| 4 | Concordia | 5 | 4 | 0 | 1 | 11 | 8 | 3 | 3.8 | 12 |
| 5 | Chindia Targoviste | 5 | 3 | 0 | 2 | 10 | 5 | 5 | 3 | 9 |
| 6 | Popesti-Leordeni | 5 | 2 | 3 | 0 | 10 | 6 | 4 | 3.2 | 9 |
| 7 | Gloria Bistrita | 5 | 3 | 0 | 2 | 7 | 4 | 3 | 2.2 | 9 |
| 8 | FC Bacau | 5 | 2 | 2 | 1 | 10 | 5 | 5 | 3 | 8 |
| 9 | CSM Ramnicu Valcea | 5 | 2 | 2 | 1 | 6 | 5 | 1 | 2.2 | 8 |
| 10 | Cetatea Suceava | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 7 | 0 | 2.8 | 7 |
| 11 | Metaloglobus | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 8 | -1 | 3 | 7 |
| 12 | Metalul Buzau | 5 | 2 | 1 | 2 | 5 | 6 | -1 | 2.2 | 7 |
| 13 | CS Afumati | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | 9 | -3 | 3 | 7 |
| 14 | Bihor Oradea | 5 | 1 | 3 | 1 | 6 | 4 | 2 | 2 | 6 |
| 15 | Stefanesti | 5 | 2 | 0 | 3 | 4 | 10 | -6 | 2.8 | 6 |
| 16 | Viitorul Selimbar | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | 7 | -2 | 2.4 | 5 |
| 17 | ASA Targu Mures | 5 | 1 | 1 | 3 | 3 | 8 | -5 | 2.2 | 4 |
| 18 | Dumbravita | 5 | 0 | 3 | 2 | 4 | 6 | -2 | 2 | 3 |
| 19 | CS Dinamo Bucuresti | 5 | 1 | 0 | 4 | 4 | 10 | -6 | 2.8 | 3 |
| 20 | CSM Satu Mare | 5 | 0 | 2 | 3 | 1 | 6 | -5 | 1.4 | 2 |
| 21 | CSA Steaua Bucuresti | 5 | 0 | 1 | 4 | 5 | 11 | -6 | 3.2 | 1 |
| 22 | Unirea Slobozia | 5 | 0 | 1 | 4 | 3 | 9 | -6 | 2.4 | 1 |
| 23 | AFC Hermannstadt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Politehnica Timisoara | 3 | 3 | 0 | 0 | 5 | 0 | 5 | 1.7 | 9 |
| 2 | CSM Resita | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | 2 | 4 | 2.7 | 9 |
| 3 | FC Bacau | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | 0 | 6 | 2 | 7 |
| 4 | Slatina | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | 1 | 6 | 4 | 6 |
| 5 | Popesti-Leordeni | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | 3 | 4 | 5 | 6 |
| 6 | Stefanesti | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 1 | 3 | 2.5 | 6 |
| 7 | Gloria Bistrita | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 3 | 1 | 2.3 | 6 |
| 8 | CS Afumati | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 5 | -1 | 3 | 6 |
| 9 | Bihor Oradea | 3 | 1 | 2 | 0 | 6 | 2 | 4 | 2.7 | 5 |
| 10 | Cetatea Suceava | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 4 |
| 11 | Metaloglobus | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 4 |
| 12 | Chindia Targoviste | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 3 | 1 | 3.5 | 3 |
| 13 | Metalul Buzau | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 4 | 0 | 4 | 3 |
| 14 | ASA Targu Mures | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1.5 | 3 |
| 15 | Concordia | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 5 | -2 | 4 | 3 |
| 16 | Viitorul Selimbar | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 2 |
| 17 | CSM Ramnicu Valcea | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | 4 | -1 | 2.3 | 2 |
| 18 | Dumbravita | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 3 | -1 | 1.7 | 2 |
| 19 | CSM Satu Mare | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | -2 | 1 | 1 |
| 20 | CSA Steaua Bucuresti | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 1 |
| 21 | AFC Hermannstadt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | CS Dinamo Bucuresti | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | -2 | 1 | 0 |
| 23 | Unirea Slobozia | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 5 | -4 | 3 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Concordia | 3 | 3 | 0 | 0 | 8 | 3 | 5 | 3.7 | 9 |
| 2 | Slatina | 3 | 2 | 1 | 0 | 3 | 1 | 2 | 1.3 | 7 |
| 3 | Chindia Targoviste | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 2 | 4 | 2.7 | 6 |
| 4 | CSM Ramnicu Valcea | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 2 | 6 |
| 5 | FC Politehnica Timisoara | 2 | 1 | 1 | 0 | 6 | 2 | 4 | 4 | 4 |
| 6 | Metalul Buzau | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1 | 4 |
| 7 | Gloria Bistrita | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 1 | 2 | 2 | 3 |
| 8 | Popesti-Leordeni | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 | 3 |
| 9 | Cetatea Suceava | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 3 | 3 |
| 10 | CSM Resita | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 4 | -1 | 3.5 | 3 |
| 11 | Metaloglobus | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 4 | -1 | 3.5 | 3 |
| 12 | Viitorul Selimbar | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 5 | -2 | 2.7 | 3 |
| 13 | CS Dinamo Bucuresti | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 8 | -4 | 4 | 3 |
| 14 | FC Bacau | 2 | 0 | 1 | 1 | 4 | 5 | -1 | 4.5 | 1 |
| 15 | Dumbravita | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 1 |
| 16 | CS Afumati | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 4 | -2 | 3 | 1 |
| 17 | Bihor Oradea | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | -2 | 1 | 1 |
| 18 | Unirea Slobozia | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | 1 |
| 19 | CSM Satu Mare | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 4 | -3 | 1.7 | 1 |
| 20 | ASA Targu Mures | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 6 | -4 | 2.7 | 1 |
| 21 | AFC Hermannstadt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | CSA Steaua Bucuresti | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 5 | -4 | 3 | 0 |
| 23 | Stefanesti | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 9 | -9 | 3 | 0 |
Forma i statistika timova
Concordia Domaćin
- Dao
- 2.2
- Primio
- 1.6
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Metaloglobus | A | 1-3 (0-1) | P | O |
| 22.08.2026 | FC Politehnica Timisoara | H | 1-5 (0-3) | I | O |
| 15.08.2026 | Gloria Bistrita | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 08.08.2026 | Bihor Oradea | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 01.08.2026 | Cetatea Suceava | A | 1-3 (0-2) | P | O |
| 09.05.2026 | CSM Satu Mare | H | 2-2 (1-1) | N | O |
| 02.05.2026 | CS Afumati | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 25.04.2026 | FC Bacau | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 18.04.2026 | CSM Resita | A | 1-2 (1-0) | P | O |
| 10.04.2026 | Tunari | H | 1-1 (0-1) | N | U |
CS Afumati Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.8
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Unirea Slobozia | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 23.08.2026 | Viitorul Selimbar | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 15.08.2026 | Chindia Targoviste | H | 0-3 (0-2) | I | O |
| 08.08.2026 | Metalul Buzau | A | 3-1 (0-1) | I | O |
| 01.08.2026 | CS Dinamo Bucuresti | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 09.05.2026 | Dumbravita | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 02.05.2026 | Concordia | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 25.04.2026 | CSM Satu Mare | H | 1-3 (1-0) | I | O |
| 18.04.2026 | FC Bacau | A | 3-1 (2-0) | I | O |
| 10.04.2026 | CSM Resita | H | 1-1 (1-1) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (4 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.05.2026 | Liga II | CS Afumati | 1-0 (0-0) | Concordia | I | U |
| 27.09.2025 | Liga II | CS Afumati | 1-2 (1-0) | Concordia | P | O |
| 26.04.2025 | Liga II | Concordia | 4-0 (2-0) | CS Afumati | P | O |
| 03.08.2024 | Liga II | Concordia | 2-4 (2-3) | CS Afumati | I | O |