Uporedi kvote: ASA Targu Mures - Chindia Targoviste
20.10.2026 14:30 • Rumunija - Liga II
Predikcija
Očekivani golovi
Ukupno očekivano: 2,9 golova
Šanse za golove
Šanse za ishod
Predikcija je statistička procena našeg modela — nije garancija ishoda. Igraj odgovorno.
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.2% | 90.2% | – | 92.2% | – | – | 90.0% |
| 1 | 3.41 46.4% | 3.41 46.4% | - | 3.65 46.0% | - | - | 3.20 40.4% |
| X | 3.10 3.1% | 3.10 3.1% | - | 3.30 1.5% | - | - | 3.15 3.3% |
| 2 | 2.03 29.8% | 2.03 29.8% | - | 1.97 26.2% | - | - | 2.08 29.5% |
| 0-2 | 1.74 4.2% | 1.74 4.2% | - | 1.75 3.6% | - | - | 1.75 4.2% |
| 3+ | 1.94 5.4% | 1.94 5.4% | - | 1.97 3.9% | - | - | 1.94 4.4% |
| 4+ | 3.28 6.3% | 3.28 6.3% | - | 3.35 6.9% | - | - | 3.55 6.6% |
| GG | 1.75 7.4% | 1.75 7.4% | - | 1.80 1.6% | - | - | 1.78 2.2% |
| NG | 1.93 1.0% | 1.93 1.0% | - | 1.90 1.6% | - | - | 1.91 2.1% |
| I2+ | 2.73 4.9% | 2.73 4.9% | - | 2.82 9.0% | - | - | 2.95 3.3% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice
Serije
ASA Targu Mures
Chindia Targoviste
Mečevi iz lige Rumunija - Liga II
Tabele Rumunija - Liga II
Liga II
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Slatina | 9 | 7 | 1 | 1 | 18 | 8 | 10 | 2.9 | 22 |
| 2 | FC Politehnica Timisoara | 9 | 6 | 3 | 0 | 19 | 8 | 11 | 3 | 21 |
| 3 | CSM Resita | 9 | 7 | 0 | 2 | 16 | 9 | 7 | 2.8 | 21 |
| 4 | Chindia Targoviste | 9 | 6 | 0 | 3 | 20 | 10 | 10 | 3.3 | 18 |
| 5 | Popesti-Leordeni | 9 | 5 | 3 | 1 | 22 | 14 | 8 | 4 | 18 |
| 6 | CS Afumati | 9 | 5 | 2 | 2 | 16 | 12 | 4 | 3.1 | 17 |
| 7 | Metalul Buzau | 9 | 5 | 2 | 2 | 10 | 7 | 3 | 1.9 | 17 |
| 8 | FC Bacau | 9 | 4 | 3 | 2 | 19 | 9 | 10 | 3.1 | 15 |
| 9 | Cetatea Suceava | 9 | 4 | 3 | 2 | 18 | 12 | 6 | 3.3 | 15 |
| 10 | Concordia | 9 | 5 | 0 | 4 | 19 | 16 | 3 | 3.9 | 15 |
| 11 | Gloria Bistrita | 9 | 5 | 0 | 4 | 13 | 10 | 3 | 2.6 | 15 |
| 12 | Bihor Oradea | 9 | 3 | 3 | 3 | 14 | 10 | 4 | 2.7 | 12 |
| 13 | Metaloglobus | 9 | 3 | 2 | 4 | 11 | 15 | -4 | 2.9 | 11 |
| 14 | ASA Targu Mures | 9 | 3 | 2 | 4 | 12 | 16 | -4 | 3.1 | 11 |
| 15 | CSM Ramnicu Valcea | 9 | 3 | 2 | 4 | 10 | 14 | -4 | 2.7 | 11 |
| 16 | Unirea Slobozia | 9 | 2 | 1 | 6 | 12 | 12 | 0 | 2.7 | 7 |
| 17 | CSA Steaua Bucuresti | 9 | 1 | 3 | 5 | 10 | 18 | -8 | 3.1 | 6 |
| 18 | Viitorul Selimbar | 9 | 1 | 3 | 5 | 7 | 15 | -8 | 2.4 | 6 |
| 19 | Stefanesti | 9 | 2 | 0 | 7 | 6 | 19 | -13 | 2.8 | 6 |
| 20 | CSM Satu Mare | 9 | 0 | 5 | 4 | 5 | 12 | -7 | 1.9 | 5 |
| 21 | CS Dinamo Bucuresti | 9 | 1 | 1 | 7 | 11 | 29 | -18 | 4.4 | 4 |
| 22 | Dumbravita | 9 | 0 | 3 | 6 | 6 | 19 | -13 | 2.8 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Politehnica Timisoara | 5 | 4 | 1 | 0 | 8 | 2 | 6 | 2 | 13 |
| 2 | Slatina | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 | 4 | 8 | 4 | 12 |
| 3 | CSM Resita | 5 | 4 | 0 | 1 | 9 | 4 | 5 | 2.6 | 12 |
| 4 | FC Bacau | 5 | 3 | 2 | 0 | 14 | 3 | 11 | 3.4 | 11 |
| 5 | Bihor Oradea | 5 | 3 | 2 | 0 | 10 | 2 | 8 | 2.4 | 11 |
| 6 | Cetatea Suceava | 5 | 3 | 1 | 1 | 11 | 5 | 6 | 3.2 | 10 |
| 7 | CS Afumati | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 7 | 3 | 3.4 | 10 |
| 8 | Chindia Targoviste | 4 | 3 | 0 | 1 | 11 | 5 | 6 | 4 | 9 |
| 9 | Popesti-Leordeni | 4 | 3 | 0 | 1 | 13 | 9 | 4 | 5.5 | 9 |
| 10 | Metalul Buzau | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | 4 | 3 | 2.8 | 9 |
| 11 | Gloria Bistrita | 5 | 3 | 0 | 2 | 7 | 6 | 1 | 2.6 | 9 |
| 12 | ASA Targu Mures | 4 | 3 | 0 | 1 | 8 | 7 | 1 | 3.8 | 9 |
| 13 | Stefanesti | 4 | 2 | 0 | 2 | 5 | 4 | 1 | 2.2 | 6 |
| 14 | CSM Ramnicu Valcea | 5 | 1 | 2 | 2 | 7 | 8 | -1 | 3 | 5 |
| 15 | CSA Steaua Bucuresti | 5 | 1 | 2 | 2 | 8 | 9 | -1 | 3.4 | 5 |
| 16 | Metaloglobus | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | 8 | -3 | 2.6 | 5 |
| 17 | Unirea Slobozia | 4 | 1 | 0 | 3 | 9 | 6 | 3 | 3.8 | 3 |
| 18 | Viitorul Selimbar | 4 | 0 | 3 | 1 | 3 | 4 | -1 | 1.8 | 3 |
| 19 | Concordia | 4 | 1 | 0 | 3 | 4 | 8 | -4 | 3 | 3 |
| 20 | CSM Satu Mare | 4 | 0 | 2 | 2 | 1 | 5 | -4 | 1.5 | 2 |
| 21 | Dumbravita | 5 | 0 | 2 | 3 | 2 | 7 | -5 | 1.8 | 2 |
| 22 | CS Dinamo Bucuresti | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | 9 | -5 | 3.2 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Concordia | 5 | 4 | 0 | 1 | 15 | 8 | 7 | 4.6 | 12 |
| 2 | Slatina | 5 | 3 | 1 | 1 | 6 | 4 | 2 | 2 | 10 |
| 3 | Chindia Targoviste | 5 | 3 | 0 | 2 | 9 | 5 | 4 | 2.8 | 9 |
| 4 | Popesti-Leordeni | 5 | 2 | 3 | 0 | 9 | 5 | 4 | 2.8 | 9 |
| 5 | CSM Resita | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | 5 | 2 | 3 | 9 |
| 6 | FC Politehnica Timisoara | 4 | 2 | 2 | 0 | 11 | 6 | 5 | 4.2 | 8 |
| 7 | Metalul Buzau | 5 | 2 | 2 | 1 | 3 | 3 | 0 | 1.2 | 8 |
| 8 | CS Afumati | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | 5 | 1 | 2.8 | 7 |
| 9 | Gloria Bistrita | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 4 | 2 | 2.5 | 6 |
| 10 | Metaloglobus | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 7 | -1 | 3.2 | 6 |
| 11 | CSM Ramnicu Valcea | 4 | 2 | 0 | 2 | 3 | 6 | -3 | 2.2 | 6 |
| 12 | Cetatea Suceava | 4 | 1 | 2 | 1 | 7 | 7 | 0 | 3.5 | 5 |
| 13 | FC Bacau | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 6 | -1 | 2.8 | 4 |
| 14 | Unirea Slobozia | 5 | 1 | 1 | 3 | 3 | 6 | -3 | 1.8 | 4 |
| 15 | CSM Satu Mare | 5 | 0 | 3 | 2 | 4 | 7 | -3 | 2.2 | 3 |
| 16 | Viitorul Selimbar | 5 | 1 | 0 | 4 | 4 | 11 | -7 | 3 | 3 |
| 17 | CS Dinamo Bucuresti | 5 | 1 | 0 | 4 | 7 | 20 | -13 | 5.4 | 3 |
| 18 | ASA Targu Mures | 5 | 0 | 2 | 3 | 4 | 9 | -5 | 2.6 | 2 |
| 19 | Bihor Oradea | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | 8 | -4 | 3 | 1 |
| 20 | CSA Steaua Bucuresti | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 9 | -7 | 2.8 | 1 |
| 21 | Dumbravita | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | 12 | -8 | 4 | 1 |
| 22 | Stefanesti | 5 | 0 | 0 | 5 | 1 | 15 | -14 | 3.2 | 0 |
Forma i statistika timova
ASA Targu Mures Domaćin
- Dao
- 1.8
- Primio
- 2.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Metalul Buzau | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 22.09.2026 | CS Dinamo Bucuresti | H | 4-3 (0-1) | P | O |
| 12.09.2026 | CS Afumati | A | 2-2 (1-1) | N | O |
| 05.09.2026 | Metaloglobus | H | 3-2 (2-1) | P | O |
| 30.08.2026 | FC Politehnica Timisoara | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 22.08.2026 | Gloria Bistrita | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 15.08.2026 | Bihor Oradea | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 08.08.2026 | Cetatea Suceava | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 01.08.2026 | CSM Resita | A | 2-1 (2-1) | I | O |
| 09.05.2026 | CS Dinamo Bucuresti | A | 1-3 (1-2) | P | O |
Chindia Targoviste Gost
- Dao
- 2.6
- Primio
- 1.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Concordia | H | 3-2 (2-0) | P | O |
| 19.09.2026 | Unirea Slobozia | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 13.09.2026 | Viitorul Selimbar | H | 4-0 (1-0) | P | O |
| 04.09.2026 | Slatina | A | 3-2 (1-0) | I | O |
| 29.08.2026 | Metalul Buzau | A | 1-3 (1-1) | P | O |
| 21.08.2026 | CS Dinamo Bucuresti | H | 1-2 (1-0) | I | O |
| 15.08.2026 | CS Afumati | A | 0-3 (0-2) | P | O |
| 09.08.2026 | Metaloglobus | H | 3-1 (1-0) | P | O |
| 04.08.2026 | FC Politehnica Timisoara | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 31.05.2026 | Farul Constanta | A | 1-1 (0-1) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (3 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.03.2026 | Liga II | ASA Targu Mures | 0-2 (0-1) | Chindia Targoviste | I | U |
| 31.03.2018 | Liga II | Chindia Targoviste | 3-0 | ASA Targu Mures | I | O |
| 18.09.2017 | Liga II | ASA Targu Mures | 0-0 (0-0) | Chindia Targoviste | N | U |