Luch-Energiya 0 - 1 Enisey — rezultat
19.10.2019 06:00 • Rusija - Prva liga
Mečevi iz lige Rusija - Prva liga
Tabele Rusija - Prva liga
First League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Nizhny Novgorod | 9 | 7 | 1 | 1 | 27 | 13 | 14 | 4.4 | 22 |
| 2 | Veles | 9 | 7 | 0 | 2 | 13 | 10 | 3 | 2.6 | 21 |
| 3 | FC Sochi | 9 | 6 | 1 | 2 | 18 | 11 | 7 | 3.2 | 19 |
| 4 | Torpedo Moskva | 8 | 5 | 1 | 2 | 15 | 5 | 10 | 2.5 | 16 |
| 5 | Ural | 8 | 4 | 3 | 1 | 14 | 4 | 10 | 2.2 | 15 |
| 6 | FC UFA | 8 | 4 | 3 | 1 | 12 | 8 | 4 | 2.5 | 15 |
| 7 | Spartak Kostroma | 8 | 4 | 3 | 1 | 12 | 8 | 4 | 2.5 | 15 |
| 8 | Shinnik Yaroslavl | 8 | 3 | 4 | 1 | 12 | 9 | 3 | 2.6 | 13 |
| 9 | Arsenal Tula | 9 | 3 | 3 | 3 | 9 | 14 | -5 | 2.6 | 12 |
| 10 | Rotor Volgograd | 9 | 3 | 1 | 5 | 12 | 12 | 0 | 2.7 | 10 |
| 11 | Enisey | 8 | 2 | 4 | 2 | 11 | 12 | -1 | 2.9 | 10 |
| 12 | FK Neftekhimik | 9 | 3 | 0 | 6 | 5 | 13 | -8 | 2 | 9 |
| 13 | Volga Ulyanovsk | 8 | 2 | 1 | 5 | 9 | 14 | -5 | 2.9 | 7 |
| 14 | Chelyabinsk | 8 | 2 | 1 | 5 | 9 | 15 | -6 | 3 | 7 |
| 15 | Tekstilshchik | 9 | 1 | 3 | 5 | 5 | 11 | -6 | 1.8 | 6 |
| 16 | Leningradets | 8 | 1 | 3 | 4 | 4 | 10 | -6 | 1.8 | 6 |
| 17 | KAMAZ | 9 | 1 | 2 | 6 | 9 | 16 | -7 | 2.8 | 5 |
| 18 | Ska-khabarovsk | 8 | 1 | 0 | 7 | 6 | 17 | -11 | 2.9 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Veles | 5 | 5 | 0 | 0 | 10 | 4 | 6 | 2.8 | 15 |
| 2 | Nizhny Novgorod | 5 | 4 | 1 | 0 | 18 | 7 | 11 | 5 | 13 |
| 3 | FC UFA | 4 | 3 | 1 | 0 | 8 | 2 | 6 | 2.5 | 10 |
| 4 | Arsenal Tula | 5 | 3 | 1 | 1 | 7 | 5 | 2 | 2.4 | 10 |
| 5 | Ural | 4 | 3 | 0 | 1 | 8 | 1 | 7 | 2.2 | 9 |
| 6 | FC Sochi | 4 | 3 | 0 | 1 | 8 | 3 | 5 | 2.8 | 9 |
| 7 | Spartak Kostroma | 4 | 2 | 2 | 0 | 7 | 4 | 3 | 2.8 | 8 |
| 8 | Torpedo Moskva | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 | 4 | 4 | 3 | 7 |
| 9 | Rotor Volgograd | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | 3 | 3 | 2.2 | 7 |
| 10 | Enisey | 4 | 1 | 3 | 0 | 6 | 3 | 3 | 2.2 | 6 |
| 11 | Leningradets | 5 | 1 | 3 | 1 | 3 | 3 | 0 | 1.2 | 6 |
| 12 | Shinnik Yaroslavl | 3 | 1 | 2 | 0 | 6 | 4 | 2 | 3.3 | 5 |
| 13 | Volga Ulyanovsk | 4 | 1 | 0 | 3 | 4 | 7 | -3 | 2.8 | 3 |
| 14 | Chelyabinsk | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 7 | -3 | 3.7 | 3 |
| 15 | FK Neftekhimik | 5 | 1 | 0 | 4 | 2 | 6 | -4 | 1.6 | 3 |
| 16 | Ska-khabarovsk | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 8 | -5 | 2.8 | 3 |
| 17 | Tekstilshchik | 4 | 0 | 2 | 2 | 3 | 6 | -3 | 2.2 | 2 |
| 18 | KAMAZ | 5 | 0 | 0 | 5 | 4 | 10 | -6 | 2.8 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Sochi | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 8 | 2 | 3.6 | 10 |
| 2 | Torpedo Moskva | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | 1 | 6 | 2 | 9 |
| 3 | Nizhny Novgorod | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 6 | 3 | 3.8 | 9 |
| 4 | Shinnik Yaroslavl | 5 | 2 | 2 | 1 | 6 | 5 | 1 | 2.2 | 8 |
| 5 | Spartak Kostroma | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 4 | 1 | 2.2 | 7 |
| 6 | Ural | 4 | 1 | 3 | 0 | 6 | 3 | 3 | 2.2 | 6 |
| 7 | Veles | 4 | 2 | 0 | 2 | 3 | 6 | -3 | 2.2 | 6 |
| 8 | FK Neftekhimik | 4 | 2 | 0 | 2 | 3 | 7 | -4 | 2.5 | 6 |
| 9 | KAMAZ | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 6 | -1 | 2.8 | 5 |
| 10 | FC UFA | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | 6 | -2 | 2.5 | 5 |
| 11 | Volga Ulyanovsk | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 7 | -2 | 3 | 4 |
| 12 | Chelyabinsk | 5 | 1 | 1 | 3 | 5 | 8 | -3 | 2.6 | 4 |
| 13 | Tekstilshchik | 5 | 1 | 1 | 3 | 2 | 5 | -3 | 1.4 | 4 |
| 14 | Enisey | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 9 | -4 | 3.5 | 4 |
| 15 | Rotor Volgograd | 5 | 1 | 0 | 4 | 6 | 9 | -3 | 3 | 3 |
| 16 | Arsenal Tula | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 | 9 | -7 | 2.8 | 2 |
| 17 | Leningradets | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 7 | -6 | 2.7 | 0 |
| 18 | Ska-khabarovsk | 4 | 0 | 0 | 4 | 3 | 9 | -6 | 3 | 0 |
Forma i statistika timova
Luch-Energiya Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 12.10.2019 | Tekstilshchik | A | 4-3 (2-3) | I | O |
| 05.10.2019 | Avangard Kursk | H | 2-2 (2-1) | N | O |
| 29.09.2019 | Chertanovo Moscow | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 25.09.2019 | Dynamo | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 21.09.2019 | FC Armavir | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 14.09.2019 | Nizhny Novgorod | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 07.09.2019 | Mordovia Saransk | A | 1-2 (1-0) | P | O |
| 31.08.2019 | Ska-khabarovsk | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 25.08.2019 | Baltika | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 21.08.2019 | Chita | A | 0-1 (0-1) | P | U |
Enisey Gost
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1.4
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 12.10.2019 | FC Armavir | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 05.10.2019 | Nizhny Novgorod | A | 1-3 (1-2) | P | O |
| 29.09.2019 | Mordovia Saransk | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 25.09.2019 | Zenit | H | 1-2 (1-0) | I | O |
| 20.09.2019 | Ska-khabarovsk | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 14.09.2019 | Baltika | H | 2-2 (1-0) | N | O |
| 07.09.2019 | Fakel | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 03.09.2019 | Tyumen | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 31.08.2019 | Chayka | H | 1-3 (1-0) | I | O |
| 25.08.2019 | Torpedo Moskva | A | 2-0 (2-0) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (4 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.04.2018 | First League | Luch-Energiya | 0-1 (0-1) | Enisey | I | U |
| 10.09.2017 | First League | Enisey | 4-0 (3-0) | Luch-Energiya | I | O |
| 08.03.2017 | First League | Enisey | 0-0 (0-0) | Luch-Energiya | N | U |
| 13.08.2016 | First League | Luch-Energiya | 0-2 (0-0) | Enisey | I | U |