Uporedi kvote: Stade de Mbour - Jaraaf
08.11.2026 16:30 • Senegal - Ligue 1
Predikcija
Očekivani golovi
Ukupno očekivano: 1,4 golova
Šanse za golove
Šanse za ishod
Predikcija je statistička procena našeg modela — nije garancija ishoda. Igraj odgovorno.
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.1% | 90.1% | 90.0% | 90.1% | 90.1% | 90.2% | 89.2% |
| 1 | 3.38 0.0% | 3.38 0.0% | 3.50 0.0% | 3.30 0.0% | 3.12 0.0% | 3.20 0.0% | 3.05 7.6% |
| X | 2.60 0.0% | 2.60 0.0% | 2.70 0.0% | 2.62 0.0% | 2.62 0.0% | 2.70 0.0% | 2.60 0.8% |
| 2 | 2.33 0.0% | 2.33 0.0% | 2.20 0.0% | 2.35 0.0% | 2.45 0.0% | 2.35 0.0% | 2.45 8.9% |
| 0-2 | 1.27 0.0% | 1.27 0.0% | 1.27 0.0% | 1.25 0.0% | - | 1.27 0.0% | 1.25 1.6% |
| 3+ | 3.14 0.0% | 3.14 0.0% | 3.20 0.0% | 3.15 0.0% | - | 3.10 0.0% | 3.30 4.8% |
| 4+ | 6.60 0.0% | 6.60 0.0% | 7.40 0.0% | - | - | 6.75 0.0% | 7.90 7.5% |
| GG | 2.50 0.0% | 2.50 0.0% | - | 2.57 0.0% | 2.61 0.0% | - | 2.60 4.0% |
| NG | 1.45 0.0% | 1.45 0.0% | - | 1.44 0.0% | 1.40 0.0% | - | 1.38 1.4% |
| I2+ | 4.00 0.0% | 4.00 0.0% | - | - | 4.66 0.0% | - | 4.60 3.4% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice
Serije
Stade de Mbour
Jaraaf
H2H serije
Mečevi iz lige Senegal - Ligue 1
Tabele Senegal - Ligue 1
Ligue 1
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Goree | 4 | 3 | 1 | 0 | 5 | 0 | 5 | 1.2 | 10 |
| 2 | Jaraaf | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 2 | 3 | 2.3 | 7 |
| 3 | HLM | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | 4 | 2 | 3.3 | 7 |
| 4 | AJEL | 4 | 1 | 3 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0.8 | 6 |
| 5 | Generation Foot | 3 | 1 | 2 | 0 | 3 | 0 | 3 | 1 | 5 |
| 6 | Guediawaye | 3 | 1 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | 5 |
| 7 | Teungueth | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1.5 | 4 |
| 8 | Wally Daan | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 0 | 1 | 4 |
| 9 | Diambars | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0.7 | 4 |
| 10 | Pikine | 4 | 0 | 3 | 1 | 2 | 5 | -3 | 1.8 | 3 |
| 11 | DSC | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 3 | -1 | 1.7 | 2 |
| 12 | Stade de Mbour | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 3 | -1 | 1.7 | 2 |
| 13 | Casa Sport | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 4 | -2 | 2 | 2 |
| 14 | La Linguere | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | -2 | 1 | 1 |
| 15 | Essamaye | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 2 | -2 | 0.7 | 1 |
| 16 | Ouakam | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 6 | -5 | 2.3 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Goree | 3 | 3 | 0 | 0 | 5 | 0 | 5 | 1.7 | 9 |
| 2 | Generation Foot | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 3 | 1.5 | 4 |
| 3 | Jaraaf | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1.5 | 4 |
| 4 | HLM | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 4 | 1 | 4.5 | 4 |
| 5 | Guediawaye | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1.5 | 4 |
| 6 | Teungueth | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 7 | AJEL | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
| 8 | Pikine | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 |
| 9 | DSC | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 |
| 10 | Stade de Mbour | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 11 | Wally Daan | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0.5 | 1 |
| 12 | La Linguere | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | Diambars | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 14 | Essamaye | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 15 | Casa Sport | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -2 | 2 | 0 |
| 16 | Ouakam | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 4 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AJEL | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1.5 | 4 |
| 2 | Diambars | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0.5 | 4 |
| 3 | Jaraaf | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 4 | 3 |
| 4 | HLM | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 5 | Wally Daan | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1.5 | 3 |
| 6 | Casa Sport | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 2 |
| 7 | Goree | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 8 | Generation Foot | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 9 | Guediawaye | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 10 | Teungueth | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 11 | Stade de Mbour | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 1 |
| 12 | Essamaye | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0.5 | 1 |
| 13 | La Linguere | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | -2 | 1 | 1 |
| 14 | Pikine | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 4 | -3 | 2.5 | 1 |
| 15 | DSC | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
| 16 | Ouakam | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | -3 | 1.5 | 0 |
Forma i statistika timova
Stade de Mbour Domaćin
- Dao
- 0.4
- Primio
- 1
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 80%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 30.10.2026 | HLM | A | 3-2 (2-1) | I | O |
| 25.10.2026 | Guediawaye | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 17.10.2026 | Wally Daan | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 04.06.2026 | Goree | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 22.05.2026 | Guediawaye | H | 0-2 (0-2) | I | U |
| 17.05.2026 | Teungueth | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 13.05.2026 | DSC | A | 0-2 (0-2) | P | U |
| 10.05.2026 | Wally Daan | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 03.05.2026 | AJEL | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 26.04.2026 | Ouakam | H | 0-0 (0-0) | N | U |
Jaraaf Gost
- Dao
- 1.4
- Primio
- 0.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Wally Daan | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 25.10.2026 | Ouakam | A | 1-3 (1-1) | P | O |
| 17.10.2026 | AJEL | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 04.06.2026 | AS Camberene | A | 0-2 | P | U |
| 22.05.2026 | Casa Sport | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 17.05.2026 | DSC | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 13.05.2026 | Pikine | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 10.05.2026 | Sonacos | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 02.05.2026 | Generation Foot | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 26.04.2026 | La Linguere | H | 1-0 (0-0) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (15 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.03.2026 | Ligue 1 | Stade de Mbour | 0-2 (0-0) | Jaraaf | I | U |
| 29.11.2025 | Ligue 1 | Jaraaf | 0-0 (0-0) | Stade de Mbour | N | U |
| 13.05.2024 | Ligue 1 | Stade de Mbour | 0-2 (0-1) | Jaraaf | I | U |
| 30.12.2023 | Ligue 1 | Jaraaf | 2-2 (2-1) | Stade de Mbour | N | O |
| 06.08.2023 | Ligue 1 | Jaraaf | 1-1 (0-0) | Stade de Mbour | N | U |
| 19.02.2023 | Ligue 1 | Stade de Mbour | 1-0 (0-0) | Jaraaf | P | U |
| 20.06.2021 | Ligue 1 | Stade de Mbour | 2-1 | Jaraaf | P | O |
| 17.04.2021 | Ligue 1 | Jaraaf | 0-0 (0-0) | Stade de Mbour | N | U |
| 18.01.2020 | Ligue 1 | Jaraaf | 1-3 | Stade de Mbour | P | O |
| 14.04.2019 | Ligue 1 | Stade de Mbour | 1-2 | Jaraaf | I | O |
| 30.12.2018 | Ligue 1 | Jaraaf | 3-1 | Stade de Mbour | I | O |
| 28.05.2018 | Ligue 1 | Jaraaf | 1-0 | Stade de Mbour | I | U |
| 18.02.2018 | Ligue 1 | Stade de Mbour | 1-1 | Jaraaf | N | U |
| 23.04.2017 | Ligue 1 | Stade de Mbour | 1-2 | Jaraaf | I | O |
| 14.12.2016 | Ligue 1 | Jaraaf | 0-1 | Stade de Mbour | P | U |