Uporedi kvote: Teungueth - HLM
Predikcija
Očekivani golovi
Ukupno očekivano: 1,4 golova
Šanse za golove
Šanse za ishod
Predikcija je statistička procena našeg modela — nije garancija ishoda. Igraj odgovorno.
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.2% | 90.2% | 89.9% | 89.4% | 90.1% | 90.3% | 88.4% |
| 1 | 1.96 0.0% | 1.96 0.0% | 1.90 0.0% | 1.97 0.0% | 2.00 5.7% | 1.95 0.0% | 1.98 0.5% |
| X | 2.76 0.0% | 2.76 0.0% | 2.85 0.0% | 2.77 0.0% | 2.72 1.1% | 2.90 0.0% | 2.70 1.8% |
| 2 | 4.24 0.0% | 4.24 0.0% | 4.25 0.0% | 4.00 0.0% | 4.13 10.4% | 4.00 0.0% | 3.90 2.6% |
| 0-2 | 1.29 0.0% | 1.29 0.0% | 1.29 0.0% | 1.26 2.3% | - | 1.28 0.8% | 1.26 2.3% |
| 3+ | 3.04 0.0% | 3.04 0.0% | 3.05 0.0% | 3.10 3.3% | - | 3.05 1.7% | 3.25 6.6% |
| 4+ | 6.25 0.0% | 6.25 0.0% | 7.00 0.0% | - | - | 6.75 3.8% | 7.70 10.0% |
| GG | 2.53 0.0% | 2.53 0.0% | - | 2.70 3.8% | 2.84 6.4% | - | 2.70 5.9% |
| NG | 1.44 0.0% | 1.44 0.0% | - | 1.40 2.1% | 1.35 2.9% | - | 1.35 2.9% |
| I2+ | 3.90 0.0% | 3.90 0.0% | - | - | 4.79 4.6% | - | 4.55 5.1% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice
Serije
Mečevi iz lige Senegal - Ligue 1
Tabele Senegal - Ligue 1
Ligue 1
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Goree | 4 | 3 | 1 | 0 | 5 | 0 | 5 | 1.2 | 10 |
| 2 | Jaraaf | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 2 | 3 | 2.3 | 7 |
| 3 | HLM | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | 4 | 2 | 3.3 | 7 |
| 4 | AJEL | 4 | 1 | 3 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0.8 | 6 |
| 5 | Generation Foot | 3 | 1 | 2 | 0 | 3 | 0 | 3 | 1 | 5 |
| 6 | Guediawaye | 3 | 1 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | 5 |
| 7 | Teungueth | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1.5 | 4 |
| 8 | Wally Daan | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 0 | 1 | 4 |
| 9 | Diambars | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0.7 | 4 |
| 10 | Pikine | 4 | 0 | 3 | 1 | 2 | 5 | -3 | 1.8 | 3 |
| 11 | DSC | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 3 | -1 | 1.7 | 2 |
| 12 | Stade de Mbour | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 3 | -1 | 1.7 | 2 |
| 13 | Casa Sport | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 4 | -2 | 2 | 2 |
| 14 | La Linguere | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | -2 | 1 | 1 |
| 15 | Essamaye | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 2 | -2 | 0.7 | 1 |
| 16 | Ouakam | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 6 | -5 | 2.3 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Goree | 3 | 3 | 0 | 0 | 5 | 0 | 5 | 1.7 | 9 |
| 2 | Generation Foot | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 3 | 1.5 | 4 |
| 3 | Jaraaf | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1.5 | 4 |
| 4 | HLM | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 4 | 1 | 4.5 | 4 |
| 5 | Guediawaye | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1.5 | 4 |
| 6 | Teungueth | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 7 | AJEL | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
| 8 | Pikine | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 |
| 9 | DSC | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 |
| 10 | Stade de Mbour | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 11 | Wally Daan | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0.5 | 1 |
| 12 | La Linguere | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | Diambars | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 14 | Essamaye | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 15 | Casa Sport | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -2 | 2 | 0 |
| 16 | Ouakam | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 4 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AJEL | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1.5 | 4 |
| 2 | Diambars | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0.5 | 4 |
| 3 | Jaraaf | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 4 | 3 |
| 4 | HLM | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 5 | Wally Daan | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1.5 | 3 |
| 6 | Casa Sport | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 2 |
| 7 | Goree | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 8 | Generation Foot | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 9 | Guediawaye | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 10 | Teungueth | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 11 | Stade de Mbour | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 1 |
| 12 | Essamaye | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0.5 | 1 |
| 13 | La Linguere | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | -2 | 1 | 1 |
| 14 | Pikine | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 4 | -3 | 2.5 | 1 |
| 15 | DSC | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
| 16 | Ouakam | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | -3 | 1.5 | 0 |
Forma i statistika timova
Teungueth Domaćin
- Dao
- 0.6
- Primio
- 0.8
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 05.11.2026 | Ouakam | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 01.11.2026 | Pikine | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 25.10.2026 | Colombe | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 18.10.2026 | Colombe | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 13.09.2026 | Canchungo | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 05.09.2026 | Canchungo | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 04.06.2026 | Guediawaye | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 22.05.2026 | DSC | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 17.05.2026 | Stade de Mbour | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 13.05.2026 | Wally Daan | A | 0-1 (0-1) | P | U |
HLM Gost
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 30.10.2026 | Stade de Mbour | H | 3-2 (2-1) | P | O |
| 24.10.2026 | Diambars | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 17.10.2026 | Casa Sport | H | 2-2 (1-2) | N | O |
| 04.06.2026 | Pikine | H | 2-1 (0-0) | P | O |
| 22.05.2026 | Sonacos | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 17.05.2026 | Generation Foot | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 13.05.2026 | La Linguere | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 10.05.2026 | Goree | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 03.05.2026 | Guediawaye | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 25.04.2026 | Teungueth | A | 1-0 (1-0) | I | U |