Ballymena United 2 - 1 Carrick Rangers — rezultat
14.03.2026 15:00 • Severna Irska - Premiership
Mečevi iz lige Severna Irska - Premiership
Tabele Severna Irska - Premiership
Premiership
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Coleraine FC | 11 | 9 | 1 | 1 | 23 | 10 | 13 | 3 | 28 |
| 2 | Linfield | 10 | 8 | 1 | 1 | 14 | 6 | 8 | 2 | 25 |
| 3 | Larne | 7 | 6 | 1 | 0 | 15 | 3 | 12 | 2.6 | 19 |
| 4 | Glentoran | 11 | 5 | 2 | 4 | 15 | 10 | 5 | 2.3 | 17 |
| 5 | Carrick Rangers | 11 | 5 | 1 | 5 | 19 | 17 | 2 | 3.3 | 16 |
| 6 | Crusaders FC | 11 | 5 | 0 | 6 | 15 | 21 | -6 | 3.3 | 15 |
| 7 | Dungannon Swifts | 10 | 4 | 1 | 5 | 11 | 14 | -3 | 2.5 | 13 |
| 8 | Ballymena United | 10 | 3 | 3 | 4 | 15 | 14 | 1 | 2.9 | 12 |
| 9 | Cliftonville FC | 11 | 4 | 0 | 7 | 12 | 13 | -1 | 2.3 | 12 |
| 10 | Limavady United | 10 | 4 | 0 | 6 | 11 | 16 | -5 | 2.7 | 12 |
| 11 | Portadown | 11 | 1 | 2 | 8 | 8 | 20 | -12 | 2.5 | 5 |
| 12 | Bangor | 11 | 1 | 2 | 8 | 10 | 24 | -14 | 3.1 | 5 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Linfield | 6 | 5 | 0 | 1 | 7 | 4 | 3 | 1.8 | 15 |
| 2 | Coleraine FC | 6 | 4 | 1 | 1 | 10 | 6 | 4 | 2.7 | 13 |
| 3 | Crusaders FC | 6 | 4 | 0 | 2 | 11 | 9 | 2 | 3.3 | 12 |
| 4 | Glentoran | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | 5 | 4 | 2.3 | 10 |
| 5 | Larne | 3 | 3 | 0 | 0 | 5 | 1 | 4 | 2 | 9 |
| 6 | Limavady United | 6 | 3 | 0 | 3 | 8 | 9 | -1 | 2.8 | 9 |
| 7 | Cliftonville FC | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | 7 | -1 | 2.6 | 6 |
| 8 | Carrick Rangers | 5 | 2 | 0 | 3 | 8 | 10 | -2 | 3.6 | 6 |
| 9 | Portadown | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | 8 | -4 | 2 | 5 |
| 10 | Ballymena United | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 11 | Dungannon Swifts | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | 9 | -3 | 3 | 4 |
| 12 | Bangor | 5 | 1 | 1 | 3 | 7 | 13 | -6 | 4 | 4 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Coleraine FC | 5 | 5 | 0 | 0 | 13 | 4 | 9 | 3.4 | 15 |
| 2 | Larne | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 2 | 8 | 3 | 10 |
| 3 | Linfield | 4 | 3 | 1 | 0 | 7 | 2 | 5 | 2.2 | 10 |
| 4 | Carrick Rangers | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 | 7 | 4 | 3 | 10 |
| 5 | Dungannon Swifts | 5 | 3 | 0 | 2 | 5 | 5 | 0 | 2 | 9 |
| 6 | Ballymena United | 7 | 2 | 2 | 3 | 12 | 11 | 1 | 3.3 | 8 |
| 7 | Glentoran | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | 5 | 1 | 2.2 | 7 |
| 8 | Cliftonville FC | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 6 | 0 | 2 | 6 |
| 9 | Limavady United | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 7 | -4 | 2.5 | 3 |
| 10 | Crusaders FC | 5 | 1 | 0 | 4 | 4 | 12 | -8 | 3.2 | 3 |
| 11 | Bangor | 6 | 0 | 1 | 5 | 3 | 11 | -8 | 2.3 | 1 |
| 12 | Portadown | 5 | 0 | 0 | 5 | 4 | 12 | -8 | 3.2 | 0 |
Forma i statistika timova
Ballymena United Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 1.2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 07.03.2026 | Portadown | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 28.02.2026 | Larne | H | 0-2 (0-2) | I | U |
| 24.02.2026 | Glenavon FC | H | 2-2 (1-1) | N | O |
| 20.02.2026 | Coleraine FC | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 17.02.2026 | Crusaders FC | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 14.02.2026 | Glentoran | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 03.02.2026 | Larne | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 31.01.2026 | Linfield | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 28.01.2026 | Linfield | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 17.01.2026 | Dungannon Swifts | A | 2-0 (0-0) | I | U |
Carrick Rangers Gost
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1.2
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.03.2026 | Glentoran | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 28.02.2026 | Bangor | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 20.02.2026 | Larne | A | 2-3 (0-3) | P | O |
| 14.02.2026 | Coleraine FC | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 10.02.2026 | Glenavon FC | H | 2-1 (2-0) | P | O |
| 07.02.2026 | Coleraine FC | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 03.02.2026 | Bangor | H | 3-2 (2-1) | P | O |
| 31.01.2026 | Portadown | A | 0-3 (0-3) | P | O |
| 24.01.2026 | Dungannon Swifts | H | 5-1 (3-0) | P | O |
| 17.01.2026 | Cliftonville FC | A | 1-4 (1-3) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (29 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.12.2025 | Premiership | Ballymena United | 1-1 (0-1) | Carrick Rangers | N | U |
| 04.10.2025 | Premiership | Carrick Rangers | 1-2 (1-1) | Ballymena United | P | O |
| 12.04.2025 | Premiership | Ballymena United | 1-1 (0-0) | Carrick Rangers | N | U |
| 18.01.2025 | Premiership | Carrick Rangers | 0-0 (0-0) | Ballymena United | N | U |
| 30.11.2024 | Premiership | Ballymena United | 1-2 (0-0) | Carrick Rangers | I | O |
| 17.09.2024 | Premiership | Carrick Rangers | 1-4 (0-2) | Ballymena United | P | O |
| 13.04.2024 | Premiership | Carrick Rangers | 2-1 (0-0) | Ballymena United | I | O |
| 16.03.2024 | Premiership | Ballymena United | 0-2 (0-1) | Carrick Rangers | I | U |
| 15.12.2023 | Premiership | Ballymena United | 0-2 (0-1) | Carrick Rangers | I | U |
| 09.09.2023 | Premiership | Carrick Rangers | 0-1 (0-1) | Ballymena United | P | U |
| 29.04.2023 | Premiership | Ballymena United | 1-0 (0-0) | Carrick Rangers | P | U |
| 14.02.2023 | Premiership | Carrick Rangers | 1-0 (1-0) | Ballymena United | I | U |
| 07.01.2023 | Irish Cup | Carrick Rangers | 1-1 (0-0) | Ballymena United | N | U |
| 26.11.2022 | Premiership | Carrick Rangers | 0-2 (0-0) | Ballymena United | P | U |
| 17.09.2022 | Premiership | Ballymena United | 0-1 (0-0) | Carrick Rangers | I | U |
| 23.04.2022 | Premiership | Ballymena United | 3-0 (3-0) | Carrick Rangers | P | O |
| 25.01.2022 | Premiership | Carrick Rangers | 3-0 (1-0) | Ballymena United | I | O |
| 20.11.2021 | Premiership | Ballymena United | 0-1 (0-0) | Carrick Rangers | I | U |
| 02.10.2021 | Premiership | Carrick Rangers | 2-1 (0-1) | Ballymena United | I | O |
| 04.05.2021 | Premiership | Carrick Rangers | 0-4 (0-1) | Ballymena United | P | O |
| 30.03.2021 | Premiership | Ballymena United | 2-0 (1-0) | Carrick Rangers | P | U |
| 30.01.2021 | Premiership | Carrick Rangers | 0-2 (0-1) | Ballymena United | P | U |
| 01.12.2020 | Premiership | Ballymena United | 2-0 (1-0) | Carrick Rangers | P | U |
| 08.02.2020 | Premiership | Ballymena United | 0-2 (0-1) | Carrick Rangers | I | U |
| 09.11.2019 | Premiership | Ballymena United | 1-2 (1-2) | Carrick Rangers | I | O |
| 30.08.2019 | Premiership | Carrick Rangers | 0-1 (0-0) | Ballymena United | P | U |
| 13.01.2018 | Premiership | Ballymena United | 3-0 (0-0) | Carrick Rangers | P | O |
| 16.12.2017 | Premiership | Ballymena United | 3-1 (0-1) | Carrick Rangers | P | O |
| 15.08.2017 | Premiership | Carrick Rangers | 1-1 (0-0) | Ballymena United | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.1% | 90.1% | 91.5% | 92.3% | 92.7% | 92.4% | 91.6% |
| 1 | 2.52 1.9% | 2.52 1.9% | 2.70 10.2% | 2.57 1.2% | 2.73 10.5% | 2.55 4.1% | 2.55 0.0% |
| X | 3.12 2.5% | 3.12 2.5% | 3.10 3.1% | 3.20 1.6% | 3.15 3.4% | 3.35 0.0% | 3.10 1.6% |
| 2 | 2.55 4.1% | 2.55 4.1% | 2.50 7.4% | 2.62 6.1% | 2.53 7.7% | 2.55 5.6% | 2.65 7.3% |
| 0-2 | 1.69 8.6% | 1.69 8.6% | 1.70 7.1% | 1.69 8.6% | 1.71 6.6% | 1.74 7.0% | 1.71 7.1% |
| 3+ | 2.04 10.3% | 2.04 10.3% | 2.00 6.4% | 2.05 10.8% | 2.02 7.4% | 1.98 8.2% | 2.00 8.7% |
| 4+ | 3.58 16.2% | 3.58 16.2% | 3.70 10.4% | 3.55 14.5% | 3.72 11.0% | 3.55 12.7% | 3.70 13.8% |
| GG | 1.79 7.8% | 1.79 7.8% | 1.80 5.9% | 1.80 6.5% | 1.80 5.3% | 1.73 3.0% | 1.80 7.1% |
| NG | 1.90 8.2% | 1.90 8.2% | 1.90 5.0% | 1.90 7.3% | 1.91 5.4% | 2.00 2.4% | 1.92 5.9% |
| I2+ | 3.02 10.2% | 3.02 10.2% | 3.05 7.0% | 2.95 9.3% | 3.03 5.9% | 3.00 7.1% | 3.05 8.9% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice