Ballymena United 0 - 2 Glentoran — rezultat
21.08.2026 18:45 • Severna Irska - Premiership
Mečevi iz lige Severna Irska - Premiership
Tabele Severna Irska - Premiership
Premiership
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Coleraine FC | 11 | 9 | 1 | 1 | 23 | 10 | 13 | 3 | 28 |
| 2 | Linfield | 10 | 8 | 1 | 1 | 14 | 6 | 8 | 2 | 25 |
| 3 | Larne | 7 | 6 | 1 | 0 | 15 | 3 | 12 | 2.6 | 19 |
| 4 | Glentoran | 11 | 5 | 2 | 4 | 15 | 10 | 5 | 2.3 | 17 |
| 5 | Carrick Rangers | 11 | 5 | 1 | 5 | 19 | 17 | 2 | 3.3 | 16 |
| 6 | Crusaders FC | 11 | 5 | 0 | 6 | 15 | 21 | -6 | 3.3 | 15 |
| 7 | Dungannon Swifts | 10 | 4 | 1 | 5 | 11 | 14 | -3 | 2.5 | 13 |
| 8 | Ballymena United | 10 | 3 | 3 | 4 | 15 | 14 | 1 | 2.9 | 12 |
| 9 | Cliftonville FC | 11 | 4 | 0 | 7 | 12 | 13 | -1 | 2.3 | 12 |
| 10 | Limavady United | 10 | 4 | 0 | 6 | 11 | 16 | -5 | 2.7 | 12 |
| 11 | Portadown | 11 | 1 | 2 | 8 | 8 | 20 | -12 | 2.5 | 5 |
| 12 | Bangor | 11 | 1 | 2 | 8 | 10 | 24 | -14 | 3.1 | 5 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Linfield | 6 | 5 | 0 | 1 | 7 | 4 | 3 | 1.8 | 15 |
| 2 | Coleraine FC | 6 | 4 | 1 | 1 | 10 | 6 | 4 | 2.7 | 13 |
| 3 | Crusaders FC | 6 | 4 | 0 | 2 | 11 | 9 | 2 | 3.3 | 12 |
| 4 | Glentoran | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | 5 | 4 | 2.3 | 10 |
| 5 | Larne | 3 | 3 | 0 | 0 | 5 | 1 | 4 | 2 | 9 |
| 6 | Limavady United | 6 | 3 | 0 | 3 | 8 | 9 | -1 | 2.8 | 9 |
| 7 | Cliftonville FC | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | 7 | -1 | 2.6 | 6 |
| 8 | Carrick Rangers | 5 | 2 | 0 | 3 | 8 | 10 | -2 | 3.6 | 6 |
| 9 | Portadown | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | 8 | -4 | 2 | 5 |
| 10 | Ballymena United | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 11 | Dungannon Swifts | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | 9 | -3 | 3 | 4 |
| 12 | Bangor | 5 | 1 | 1 | 3 | 7 | 13 | -6 | 4 | 4 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Coleraine FC | 5 | 5 | 0 | 0 | 13 | 4 | 9 | 3.4 | 15 |
| 2 | Larne | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 2 | 8 | 3 | 10 |
| 3 | Linfield | 4 | 3 | 1 | 0 | 7 | 2 | 5 | 2.2 | 10 |
| 4 | Carrick Rangers | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 | 7 | 4 | 3 | 10 |
| 5 | Dungannon Swifts | 5 | 3 | 0 | 2 | 5 | 5 | 0 | 2 | 9 |
| 6 | Ballymena United | 7 | 2 | 2 | 3 | 12 | 11 | 1 | 3.3 | 8 |
| 7 | Glentoran | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | 5 | 1 | 2.2 | 7 |
| 8 | Cliftonville FC | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 6 | 0 | 2 | 6 |
| 9 | Limavady United | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 7 | -4 | 2.5 | 3 |
| 10 | Crusaders FC | 5 | 1 | 0 | 4 | 4 | 12 | -8 | 3.2 | 3 |
| 11 | Bangor | 6 | 0 | 1 | 5 | 3 | 11 | -8 | 2.3 | 1 |
| 12 | Portadown | 5 | 0 | 0 | 5 | 4 | 12 | -8 | 3.2 | 0 |
Forma i statistika timova
Ballymena United Domaćin
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 15.08.2026 | Crusaders FC | A | 2-1 (2-1) | I | O |
| 08.08.2026 | Linfield | A | 0-3 (0-1) | P | O |
| 25.04.2026 | Crusaders FC | A | 3-2 (3-1) | I | O |
| 18.04.2026 | Portadown | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 15.04.2026 | Bangor | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 11.04.2026 | Carrick Rangers | A | 2-3 (1-1) | P | O |
| 07.04.2026 | Glenavon FC | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 21.03.2026 | Cliftonville FC | A | 2-2 (2-0) | N | O |
| 14.03.2026 | Carrick Rangers | H | 2-1 (0-0) | P | O |
| 07.03.2026 | Portadown | H | 1-1 (0-0) | N | U |
Glentoran Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 2.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 15.08.2026 | Linfield | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 08.08.2026 | Limavady United | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 16.07.2026 | Rigas FS | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 09.07.2026 | Rigas FS | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 25.04.2026 | Coleraine FC | A | 6-2 (2-0) | I | O |
| 17.04.2026 | Larne | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 11.04.2026 | Dungannon Swifts | H | 5-0 (3-0) | P | O |
| 07.04.2026 | Cliftonville FC | A | 1-2 (0-2) | P | O |
| 28.03.2026 | Linfield | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 21.03.2026 | Coleraine FC | H | 1-1 (0-1) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (29 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.02.2026 | Premiership | Glentoran | 2-1 (1-1) | Ballymena United | I | O |
| 18.10.2025 | Premiership | Glentoran | 2-0 (1-0) | Ballymena United | I | U |
| 06.09.2025 | Premiership | Ballymena United | 0-2 (0-2) | Glentoran | I | U |
| 04.03.2025 | Premiership | Glentoran | 1-0 (0-0) | Ballymena United | I | U |
| 18.02.2025 | Premiership | Ballymena United | 1-1 (0-0) | Glentoran | N | U |
| 07.01.2025 | League Cup | Glentoran | 2-0 (0-0) | Ballymena United | I | U |
| 14.09.2024 | Premiership | Ballymena United | 1-0 (0-0) | Glentoran | P | U |
| 23.03.2024 | Premiership | Glentoran | 4-0 (1-0) | Ballymena United | I | O |
| 18.11.2023 | Premiership | Glentoran | 5-0 (4-0) | Ballymena United | I | O |
| 25.08.2023 | Premiership | Ballymena United | 0-2 (0-1) | Glentoran | I | U |
| 14.03.2023 | Premiership | Glentoran | 1-0 (0-0) | Ballymena United | I | U |
| 17.02.2023 | Premiership | Ballymena United | 1-3 (1-1) | Glentoran | I | O |
| 02.01.2023 | Premiership | Ballymena United | 2-0 (1-0) | Glentoran | P | U |
| 26.04.2022 | Irish Cup | Glentoran | 0-1 (0-0) | Ballymena United | P | U |
| 19.03.2022 | Premiership | Ballymena United | 1-1 (0-0) | Glentoran | N | U |
| 13.11.2021 | Premiership | Glentoran | 4-0 (2-0) | Ballymena United | I | O |
| 10.09.2021 | Premiership | Glentoran | 4-1 (2-1) | Ballymena United | I | O |
| 06.04.2021 | Premiership | Ballymena United | 2-2 (0-1) | Glentoran | N | O |
| 09.03.2021 | Premiership | Glentoran | 0-2 (0-1) | Ballymena United | P | U |
| 19.12.2020 | Premiership | Ballymena United | 1-1 (0-0) | Glentoran | N | U |
| 28.12.2019 | Premiership | Glentoran | 2-0 (0-0) | Ballymena United | I | U |
| 25.10.2019 | Premiership | Glentoran | 3-1 (0-1) | Ballymena United | I | O |
| 24.08.2019 | Premiership | Ballymena United | 1-2 (0-0) | Glentoran | I | O |
| 16.03.2019 | Premiership | Ballymena United | 0-2 (0-1) | Glentoran | I | U |
| 20.11.2018 | Premiership | Ballymena United | 2-1 (1-0) | Glentoran | P | O |
| 10.11.2018 | Premiership | Glentoran | 0-1 (0-1) | Ballymena United | P | U |
| 23.03.2018 | Premiership | Glentoran | 1-2 (0-1) | Ballymena United | P | O |
| 06.11.2017 | Premiership | Glentoran | 1-1 (0-1) | Ballymena United | N | U |
| 16.09.2017 | Premiership | Ballymena United | 1-3 (0-1) | Glentoran | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 91.1% | 91.1% | 91.9% | 91.9% | 92.9% | 92.5% | 91.9% |
| 1 | 3.48 14.1% | 3.48 14.1% | 3.40 0.0% | 3.55 9.0% | 3.41 0.3% | 3.60 2.9% | 3.40 11.7% |
| X | 3.42 3.7% | 3.42 3.7% | 3.40 0.0% | 3.40 1.4% | 3.59 0.6% | 3.50 0.0% | 3.40 1.5% |
| 2 | 1.93 10.3% | 1.93 10.3% | 2.00 1.0% | 1.95 9.6% | 1.98 0.5% | 1.93 2.0% | 2.00 10.5% |
| 0-2 | 1.94 3.7% | 1.94 3.7% | 1.95 0.0% | 1.90 1.0% | 1.96 1.0% | 1.91 2.1% | 1.96 4.8% |
| 3+ | 1.77 3.3% | 1.77 3.3% | 1.75 0.0% | 1.80 1.1% | 1.75 1.1% | 1.80 1.6% | 1.75 3.3% |
| 4+ | 2.83 4.7% | 2.83 4.7% | 3.00 0.0% | 2.85 2.4% | 3.00 1.3% | 3.05 3.2% | 3.00 4.8% |
| GG | 1.65 5.2% | 1.65 5.2% | 1.65 0.0% | 1.70 1.2% | 1.66 0.6% | 1.67 2.3% | 1.66 5.1% |
| NG | 2.08 6.1% | 2.08 6.1% | 2.10 0.0% | 2.05 2.5% | 2.10 1.0% | 2.10 5.0% | 2.10 7.7% |
| I2+ | 2.59 2.6% | 2.59 2.6% | 2.65 0.0% | 2.55 0.0% | 2.67 1.1% | 2.75 1.8% | 2.65 3.6% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice