Glenavon FC 0 - 1 Crusaders FC — rezultat
18.04.2026 14:00 • Severna Irska - Premiership
Mečevi iz lige Severna Irska - Premiership
Tabele Severna Irska - Premiership
Premiership
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Coleraine FC | 11 | 9 | 1 | 1 | 23 | 10 | 13 | 3 | 28 |
| 2 | Linfield | 10 | 8 | 1 | 1 | 14 | 6 | 8 | 2 | 25 |
| 3 | Larne | 7 | 6 | 1 | 0 | 15 | 3 | 12 | 2.6 | 19 |
| 4 | Glentoran | 11 | 5 | 2 | 4 | 15 | 10 | 5 | 2.3 | 17 |
| 5 | Carrick Rangers | 11 | 5 | 1 | 5 | 19 | 17 | 2 | 3.3 | 16 |
| 6 | Crusaders FC | 11 | 5 | 0 | 6 | 15 | 21 | -6 | 3.3 | 15 |
| 7 | Dungannon Swifts | 10 | 4 | 1 | 5 | 11 | 14 | -3 | 2.5 | 13 |
| 8 | Ballymena United | 10 | 3 | 3 | 4 | 15 | 14 | 1 | 2.9 | 12 |
| 9 | Cliftonville FC | 11 | 4 | 0 | 7 | 12 | 13 | -1 | 2.3 | 12 |
| 10 | Limavady United | 10 | 4 | 0 | 6 | 11 | 16 | -5 | 2.7 | 12 |
| 11 | Portadown | 11 | 1 | 2 | 8 | 8 | 20 | -12 | 2.5 | 5 |
| 12 | Bangor | 11 | 1 | 2 | 8 | 10 | 24 | -14 | 3.1 | 5 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Linfield | 6 | 5 | 0 | 1 | 7 | 4 | 3 | 1.8 | 15 |
| 2 | Coleraine FC | 6 | 4 | 1 | 1 | 10 | 6 | 4 | 2.7 | 13 |
| 3 | Crusaders FC | 6 | 4 | 0 | 2 | 11 | 9 | 2 | 3.3 | 12 |
| 4 | Glentoran | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | 5 | 4 | 2.3 | 10 |
| 5 | Larne | 3 | 3 | 0 | 0 | 5 | 1 | 4 | 2 | 9 |
| 6 | Limavady United | 6 | 3 | 0 | 3 | 8 | 9 | -1 | 2.8 | 9 |
| 7 | Cliftonville FC | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | 7 | -1 | 2.6 | 6 |
| 8 | Carrick Rangers | 5 | 2 | 0 | 3 | 8 | 10 | -2 | 3.6 | 6 |
| 9 | Portadown | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | 8 | -4 | 2 | 5 |
| 10 | Ballymena United | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 11 | Dungannon Swifts | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | 9 | -3 | 3 | 4 |
| 12 | Bangor | 5 | 1 | 1 | 3 | 7 | 13 | -6 | 4 | 4 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Coleraine FC | 5 | 5 | 0 | 0 | 13 | 4 | 9 | 3.4 | 15 |
| 2 | Larne | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 2 | 8 | 3 | 10 |
| 3 | Linfield | 4 | 3 | 1 | 0 | 7 | 2 | 5 | 2.2 | 10 |
| 4 | Carrick Rangers | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 | 7 | 4 | 3 | 10 |
| 5 | Dungannon Swifts | 5 | 3 | 0 | 2 | 5 | 5 | 0 | 2 | 9 |
| 6 | Ballymena United | 7 | 2 | 2 | 3 | 12 | 11 | 1 | 3.3 | 8 |
| 7 | Glentoran | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | 5 | 1 | 2.2 | 7 |
| 8 | Cliftonville FC | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 6 | 0 | 2 | 6 |
| 9 | Limavady United | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 7 | -4 | 2.5 | 3 |
| 10 | Crusaders FC | 5 | 1 | 0 | 4 | 4 | 12 | -8 | 3.2 | 3 |
| 11 | Bangor | 6 | 0 | 1 | 5 | 3 | 11 | -8 | 2.3 | 1 |
| 12 | Portadown | 5 | 0 | 0 | 5 | 4 | 12 | -8 | 3.2 | 0 |
Forma i statistika timova
Glenavon FC Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 1
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.04.2026 | Bangor | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 07.04.2026 | Ballymena United | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 04.04.2026 | Portadown | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 20.03.2026 | Larne | H | 0-3 (0-0) | I | O |
| 14.03.2026 | Crusaders FC | A | 0-3 (0-0) | P | O |
| 28.02.2026 | Portadown | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 24.02.2026 | Ballymena United | A | 2-2 (1-1) | N | O |
| 21.02.2026 | Bangor | A | 1-3 (0-1) | P | O |
| 14.02.2026 | Linfield | H | 0-3 (0-1) | I | O |
| 10.02.2026 | Carrick Rangers | A | 2-1 (2-0) | I | O |
Crusaders FC Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.04.2026 | Portadown | H | 4-0 (3-0) | P | O |
| 07.04.2026 | Bangor | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 28.03.2026 | Carrick Rangers | A | 6-1 (2-1) | I | O |
| 21.03.2026 | Portadown | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 14.03.2026 | Glenavon FC | H | 0-3 (0-0) | I | O |
| 10.03.2026 | Cliftonville FC | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 28.02.2026 | Glentoran | A | 5-1 (1-0) | I | O |
| 21.02.2026 | Cliftonville FC | A | 5-2 (2-1) | I | O |
| 17.02.2026 | Ballymena United | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 14.02.2026 | Bangor | H | 2-2 (0-1) | N | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (30 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.03.2026 | Premiership | Crusaders FC | 0-3 (0-0) | Glenavon FC | P | O |
| 15.11.2025 | Premiership | Crusaders FC | 4-1 (2-0) | Glenavon FC | I | O |
| 27.09.2025 | Premiership | Glenavon FC | 0-2 (0-1) | Crusaders FC | I | U |
| 22.02.2025 | Premiership | Glenavon FC | 0-1 (0-1) | Crusaders FC | I | U |
| 17.12.2024 | Premiership | Glenavon FC | 3-1 (1-1) | Crusaders FC | P | O |
| 14.09.2024 | Premiership | Crusaders FC | 0-1 (0-1) | Glenavon FC | P | U |
| 24.02.2024 | Premiership | Crusaders FC | 2-0 (1-0) | Glenavon FC | I | U |
| 23.12.2023 | Premiership | Glenavon FC | 1-3 (0-1) | Crusaders FC | I | O |
| 23.09.2023 | Premiership | Crusaders FC | 2-0 (1-0) | Glenavon FC | I | U |
| 14.02.2023 | Premiership | Glenavon FC | 2-2 (0-0) | Crusaders FC | N | O |
| 10.01.2023 | Premiership | Glenavon FC | 4-2 (2-0) | Crusaders FC | P | O |
| 15.10.2022 | Premiership | Crusaders FC | 3-2 (1-1) | Glenavon FC | I | O |
| 15.02.2022 | Premiership | Crusaders FC | 0-0 (0-0) | Glenavon FC | N | U |
| 29.01.2022 | Premiership | Crusaders FC | 0-1 (0-1) | Glenavon FC | P | U |
| 07.01.2022 | Irish Cup | Glenavon FC | 0-4 (0-1) | Crusaders FC | I | O |
| 04.12.2021 | Premiership | Glenavon FC | 1-0 (0-0) | Crusaders FC | P | U |
| 16.04.2021 | Premiership | Crusaders FC | 6-1 (2-1) | Glenavon FC | I | O |
| 27.02.2021 | Premiership | Crusaders FC | 0-1 (0-0) | Glenavon FC | P | U |
| 28.11.2020 | Premiership | Glenavon FC | 3-1 (0-1) | Crusaders FC | P | O |
| 08.02.2020 | Premiership | Glenavon FC | 2-1 (0-1) | Crusaders FC | P | O |
| 26.10.2019 | Premiership | Glenavon FC | 2-2 (0-1) | Crusaders FC | N | O |
| 14.09.2019 | Premiership | Crusaders FC | 3-2 (1-1) | Glenavon FC | I | O |
| 06.04.2019 | Premiership | Glenavon FC | 2-1 (0-0) | Crusaders FC | P | O |
| 22.02.2019 | Premiership | Crusaders FC | 1-1 (1-0) | Glenavon FC | N | U |
| 17.11.2018 | Premiership | Crusaders FC | 3-0 (2-0) | Glenavon FC | I | O |
| 22.09.2018 | Premiership | Glenavon FC | 3-2 (1-1) | Crusaders FC | P | O |
| 07.04.2018 | Premiership | Crusaders FC | 1-1 (1-0) | Glenavon FC | N | U |
| 06.03.2018 | Premiership | Glenavon FC | 1-6 (1-2) | Crusaders FC | I | O |
| 16.12.2017 | Premiership | Glenavon FC | 3-4 (1-3) | Crusaders FC | I | O |
| 14.10.2017 | Premiership | Crusaders FC | 2-3 (1-3) | Glenavon FC | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.9% | 90.9% | 91.9% | 92.4% | – | 92.6% | 90.0% |
| 1 | 2.05 15.8% | 2.05 15.8% | 1.95 8.3% | 2.10 18.0% | - | 2.00 11.1% | 2.10 16.0% |
| X | 3.32 6.5% | 3.32 6.5% | 3.40 5.6% | 3.40 1.4% | - | 3.50 4.1% | 3.15 8.7% |
| 2 | 3.22 18.5% | 3.22 18.5% | 3.55 7.8% | 3.20 17.9% | - | 3.40 15.0% | 3.15 16.0% |
| 0-2 | 1.82 7.1% | 1.82 7.1% | 1.78 8.7% | 1.82 6.7% | - | 1.85 7.5% | 1.80 8.6% |
| 3+ | 1.88 7.4% | 1.88 7.4% | 1.85 8.8% | 1.90 8.0% | - | 1.85 6.9% | 1.88 8.7% |
| 4+ | 3.14 11.7% | 3.14 11.7% | 3.30 13.8% | 3.20 12.3% | - | 3.20 12.3% | 3.35 13.6% |
| GG | 1.72 3.0% | 1.72 3.0% | 1.73 4.8% | 1.78 4.7% | - | 1.71 0.6% | 1.74 3.6% |
| NG | 1.98 3.4% | 1.98 3.4% | 1.93 3.5% | 1.92 5.0% | - | 2.00 2.4% | 1.97 3.4% |
| I2+ | 2.77 8.2% | 2.77 8.2% | 2.85 9.6% | 2.77 8.6% | - | 2.80 5.7% | 2.88 8.7% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice