Glenavon FC 0 - 1 Dungannon Swifts — rezultat
30.12.2025 19:45 • Severna Irska - Premiership
Mečevi iz lige Severna Irska - Premiership
Tabele Severna Irska - Premiership
Premiership
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Coleraine FC | 11 | 9 | 1 | 1 | 23 | 10 | 13 | 3 | 28 |
| 2 | Linfield | 10 | 8 | 1 | 1 | 14 | 6 | 8 | 2 | 25 |
| 3 | Larne | 7 | 6 | 1 | 0 | 15 | 3 | 12 | 2.6 | 19 |
| 4 | Glentoran | 11 | 5 | 2 | 4 | 15 | 10 | 5 | 2.3 | 17 |
| 5 | Carrick Rangers | 11 | 5 | 1 | 5 | 19 | 17 | 2 | 3.3 | 16 |
| 6 | Crusaders FC | 11 | 5 | 0 | 6 | 15 | 21 | -6 | 3.3 | 15 |
| 7 | Dungannon Swifts | 10 | 4 | 1 | 5 | 11 | 14 | -3 | 2.5 | 13 |
| 8 | Ballymena United | 10 | 3 | 3 | 4 | 15 | 14 | 1 | 2.9 | 12 |
| 9 | Cliftonville FC | 11 | 4 | 0 | 7 | 12 | 13 | -1 | 2.3 | 12 |
| 10 | Limavady United | 10 | 4 | 0 | 6 | 11 | 16 | -5 | 2.7 | 12 |
| 11 | Portadown | 11 | 1 | 2 | 8 | 8 | 20 | -12 | 2.5 | 5 |
| 12 | Bangor | 11 | 1 | 2 | 8 | 10 | 24 | -14 | 3.1 | 5 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Linfield | 6 | 5 | 0 | 1 | 7 | 4 | 3 | 1.8 | 15 |
| 2 | Coleraine FC | 6 | 4 | 1 | 1 | 10 | 6 | 4 | 2.7 | 13 |
| 3 | Crusaders FC | 6 | 4 | 0 | 2 | 11 | 9 | 2 | 3.3 | 12 |
| 4 | Glentoran | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | 5 | 4 | 2.3 | 10 |
| 5 | Larne | 3 | 3 | 0 | 0 | 5 | 1 | 4 | 2 | 9 |
| 6 | Limavady United | 6 | 3 | 0 | 3 | 8 | 9 | -1 | 2.8 | 9 |
| 7 | Cliftonville FC | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | 7 | -1 | 2.6 | 6 |
| 8 | Carrick Rangers | 5 | 2 | 0 | 3 | 8 | 10 | -2 | 3.6 | 6 |
| 9 | Portadown | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | 8 | -4 | 2 | 5 |
| 10 | Ballymena United | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 11 | Dungannon Swifts | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | 9 | -3 | 3 | 4 |
| 12 | Bangor | 5 | 1 | 1 | 3 | 7 | 13 | -6 | 4 | 4 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Coleraine FC | 5 | 5 | 0 | 0 | 13 | 4 | 9 | 3.4 | 15 |
| 2 | Larne | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 2 | 8 | 3 | 10 |
| 3 | Linfield | 4 | 3 | 1 | 0 | 7 | 2 | 5 | 2.2 | 10 |
| 4 | Carrick Rangers | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 | 7 | 4 | 3 | 10 |
| 5 | Dungannon Swifts | 5 | 3 | 0 | 2 | 5 | 5 | 0 | 2 | 9 |
| 6 | Ballymena United | 7 | 2 | 2 | 3 | 12 | 11 | 1 | 3.3 | 8 |
| 7 | Glentoran | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | 5 | 1 | 2.2 | 7 |
| 8 | Cliftonville FC | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 6 | 0 | 2 | 6 |
| 9 | Limavady United | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 7 | -4 | 2.5 | 3 |
| 10 | Crusaders FC | 5 | 1 | 0 | 4 | 4 | 12 | -8 | 3.2 | 3 |
| 11 | Bangor | 6 | 0 | 1 | 5 | 3 | 11 | -8 | 2.3 | 1 |
| 12 | Portadown | 5 | 0 | 0 | 5 | 4 | 12 | -8 | 3.2 | 0 |
Forma i statistika timova
Glenavon FC Domaćin
- Dao
- 1.6
- Primio
- 2
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.12.2025 | Portadown | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 20.12.2025 | Linfield | H | 2-1 (0-0) | P | O |
| 13.12.2025 | Cliftonville FC | A | 5-2 (3-2) | I | O |
| 06.12.2025 | Bangor | H | 1-2 (1-2) | I | O |
| 29.11.2025 | Ballymena United | H | 3-1 (1-1) | P | O |
| 21.11.2025 | Larne | A | 2-1 (0-1) | I | O |
| 15.11.2025 | Crusaders FC | A | 4-1 (2-0) | I | O |
| 08.11.2025 | Glentoran | H | 3-1 (2-0) | P | O |
| 04.11.2025 | Newry City AFC | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 01.11.2025 | Coleraine FC | A | 5-1 (1-0) | I | O |
Dungannon Swifts Gost
- Dao
- 2.2
- Primio
- 1.6
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.12.2025 | Bangor | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 20.12.2025 | Portadown | H | 4-2 (4-0) | P | O |
| 13.12.2025 | Carrick Rangers | A | 3-3 (1-1) | N | O |
| 06.12.2025 | Ballymena United | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 29.11.2025 | Larne | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 21.11.2025 | Glentoran | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 08.11.2025 | Cliftonville FC | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 04.11.2025 | Moyola Park | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 01.11.2025 | Crusaders FC | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 25.10.2025 | Glenavon FC | H | 1-0 (1-0) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (31 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.10.2025 | Premiership | Dungannon Swifts | 1-0 (1-0) | Glenavon FC | I | U |
| 06.09.2025 | Premiership | Glenavon FC | 0-2 (0-2) | Dungannon Swifts | I | U |
| 17.01.2025 | Premiership | Dungannon Swifts | 2-3 (0-2) | Glenavon FC | P | O |
| 16.11.2024 | Premiership | Dungannon Swifts | 2-0 (1-0) | Glenavon FC | I | U |
| 21.09.2024 | Premiership | Glenavon FC | 1-1 (0-1) | Dungannon Swifts | N | U |
| 20.04.2024 | Premiership | Dungannon Swifts | 2-0 (1-0) | Glenavon FC | I | U |
| 09.03.2024 | Premiership | Glenavon FC | 4-0 (2-0) | Dungannon Swifts | P | O |
| 04.11.2023 | Premiership | Glenavon FC | 1-0 (1-0) | Dungannon Swifts | P | U |
| 09.09.2023 | Premiership | Dungannon Swifts | 3-1 (1-1) | Glenavon FC | I | O |
| 07.04.2023 | Premiership | Glenavon FC | 1-1 (1-0) | Dungannon Swifts | N | U |
| 21.01.2023 | Premiership | Dungannon Swifts | 2-1 (1-1) | Glenavon FC | I | O |
| 26.11.2022 | Premiership | Dungannon Swifts | 1-0 (0-0) | Glenavon FC | I | U |
| 08.10.2022 | Premiership | Glenavon FC | 5-0 (0-0) | Dungannon Swifts | P | O |
| 16.04.2022 | Premiership | Dungannon Swifts | 3-2 (2-2) | Glenavon FC | I | O |
| 25.01.2022 | Premiership | Glenavon FC | 3-1 (0-1) | Dungannon Swifts | P | O |
| 30.11.2021 | Premiership | Dungannon Swifts | 0-2 (0-0) | Glenavon FC | P | U |
| 16.10.2021 | Premiership | Glenavon FC | 4-2 (2-1) | Dungannon Swifts | P | O |
| 29.05.2021 | Premiership | Glenavon FC | 1-1 (1-1) | Dungannon Swifts | N | U |
| 27.04.2021 | Irish Cup | Glenavon FC | 1-2 (1-1) | Dungannon Swifts | I | O |
| 30.03.2021 | Premiership | Dungannon Swifts | 0-4 (0-3) | Glenavon FC | P | O |
| 23.02.2021 | Premiership | Dungannon Swifts | 1-2 (0-2) | Glenavon FC | P | O |
| 31.10.2020 | Premiership | Glenavon FC | 0-0 (0-0) | Dungannon Swifts | N | U |
| 21.03.2020 | Premiership | Dungannon Swifts | 0-0 | Glenavon FC | N | U |
| 26.12.2019 | Premiership | Glenavon FC | 5-0 (2-0) | Dungannon Swifts | P | O |
| 24.08.2019 | Premiership | Dungannon Swifts | 2-1 (2-0) | Glenavon FC | I | O |
| 16.03.2019 | Premiership | Glenavon FC | 1-0 (0-0) | Dungannon Swifts | P | U |
| 26.12.2018 | Premiership | Dungannon Swifts | 1-1 (0-0) | Glenavon FC | N | U |
| 29.09.2018 | Premiership | Glenavon FC | 2-1 (1-0) | Dungannon Swifts | P | O |
| 23.03.2018 | Premiership | Dungannon Swifts | 3-2 (1-0) | Glenavon FC | I | O |
| 23.12.2017 | Premiership | Dungannon Swifts | 0-3 (0-1) | Glenavon FC | P | O |
| 29.09.2017 | Premiership | Glenavon FC | 1-1 (1-0) | Dungannon Swifts | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 91.0% | 91.0% | 91.8% | 92.4% | 92.8% | 92.6% | 91.8% |
| 1 | 3.76 9.3% | 3.76 9.3% | 3.55 4.4% | 3.70 7.2% | 3.69 5.1% | 3.65 5.8% | 3.55 4.4% |
| X | 3.20 10.6% | 3.20 10.6% | 3.25 11.0% | 3.20 13.5% | 3.26 11.9% | 3.35 8.2% | 3.25 11.0% |
| 2 | 1.92 1.6% | 1.92 1.6% | 2.00 3.6% | 2.00 4.2% | 2.00 4.7% | 1.97 2.1% | 2.00 4.2% |
| 0-2 | 1.72 19.6% | 1.72 19.6% | 1.73 21.4% | 1.71 20.5% | 1.71 21.9% | 1.81 15.8% | 1.74 19.1% |
| 3+ | 2.00 22.7% | 2.00 22.7% | 1.98 23.8% | 2.02 23.9% | 2.03 26.1% | 1.90 17.3% | 1.98 22.2% |
| 4+ | 3.34 34.1% | 3.34 34.1% | 3.60 38.5% | 3.50 37.3% | 3.73 43.5% | 3.35 28.8% | 3.60 37.4% |
| GG | 1.82 16.7% | 1.82 16.7% | 1.83 18.1% | 1.80 13.2% | 1.87 20.6% | 1.80 15.4% | 1.82 16.7% |
| NG | 1.87 16.9% | 1.87 16.9% | 1.88 18.3% | 1.90 14.4% | 1.81 21.0% | 1.90 15.6% | 1.89 17.1% |
| I2+ | 2.90 22.9% | 2.90 22.9% | 3.00 22.4% | 2.87 22.1% | 3.04 24.6% | 2.90 18.4% | 3.00 21.5% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice