Larne 0 - 0 Cliftonville FC — rezultat
30.12.2025 19:45 • Severna Irska - Premiership
Mečevi iz lige Severna Irska - Premiership
Tabele Severna Irska - Premiership
Premiership
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Coleraine FC | 11 | 9 | 1 | 1 | 23 | 10 | 13 | 3 | 28 |
| 2 | Linfield | 10 | 8 | 1 | 1 | 14 | 6 | 8 | 2 | 25 |
| 3 | Larne | 7 | 6 | 1 | 0 | 15 | 3 | 12 | 2.6 | 19 |
| 4 | Glentoran | 11 | 5 | 2 | 4 | 15 | 10 | 5 | 2.3 | 17 |
| 5 | Carrick Rangers | 11 | 5 | 1 | 5 | 19 | 17 | 2 | 3.3 | 16 |
| 6 | Crusaders FC | 11 | 5 | 0 | 6 | 15 | 21 | -6 | 3.3 | 15 |
| 7 | Dungannon Swifts | 10 | 4 | 1 | 5 | 11 | 14 | -3 | 2.5 | 13 |
| 8 | Ballymena United | 10 | 3 | 3 | 4 | 15 | 14 | 1 | 2.9 | 12 |
| 9 | Cliftonville FC | 11 | 4 | 0 | 7 | 12 | 13 | -1 | 2.3 | 12 |
| 10 | Limavady United | 10 | 4 | 0 | 6 | 11 | 16 | -5 | 2.7 | 12 |
| 11 | Portadown | 11 | 1 | 2 | 8 | 8 | 20 | -12 | 2.5 | 5 |
| 12 | Bangor | 11 | 1 | 2 | 8 | 10 | 24 | -14 | 3.1 | 5 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Linfield | 6 | 5 | 0 | 1 | 7 | 4 | 3 | 1.8 | 15 |
| 2 | Coleraine FC | 6 | 4 | 1 | 1 | 10 | 6 | 4 | 2.7 | 13 |
| 3 | Crusaders FC | 6 | 4 | 0 | 2 | 11 | 9 | 2 | 3.3 | 12 |
| 4 | Glentoran | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | 5 | 4 | 2.3 | 10 |
| 5 | Larne | 3 | 3 | 0 | 0 | 5 | 1 | 4 | 2 | 9 |
| 6 | Limavady United | 6 | 3 | 0 | 3 | 8 | 9 | -1 | 2.8 | 9 |
| 7 | Cliftonville FC | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | 7 | -1 | 2.6 | 6 |
| 8 | Carrick Rangers | 5 | 2 | 0 | 3 | 8 | 10 | -2 | 3.6 | 6 |
| 9 | Portadown | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | 8 | -4 | 2 | 5 |
| 10 | Ballymena United | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 11 | Dungannon Swifts | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | 9 | -3 | 3 | 4 |
| 12 | Bangor | 5 | 1 | 1 | 3 | 7 | 13 | -6 | 4 | 4 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Coleraine FC | 5 | 5 | 0 | 0 | 13 | 4 | 9 | 3.4 | 15 |
| 2 | Larne | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 2 | 8 | 3 | 10 |
| 3 | Linfield | 4 | 3 | 1 | 0 | 7 | 2 | 5 | 2.2 | 10 |
| 4 | Carrick Rangers | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 | 7 | 4 | 3 | 10 |
| 5 | Dungannon Swifts | 5 | 3 | 0 | 2 | 5 | 5 | 0 | 2 | 9 |
| 6 | Ballymena United | 7 | 2 | 2 | 3 | 12 | 11 | 1 | 3.3 | 8 |
| 7 | Glentoran | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | 5 | 1 | 2.2 | 7 |
| 8 | Cliftonville FC | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 6 | 0 | 2 | 6 |
| 9 | Limavady United | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 7 | -4 | 2.5 | 3 |
| 10 | Crusaders FC | 5 | 1 | 0 | 4 | 4 | 12 | -8 | 3.2 | 3 |
| 11 | Bangor | 6 | 0 | 1 | 5 | 3 | 11 | -8 | 2.3 | 1 |
| 12 | Portadown | 5 | 0 | 0 | 5 | 4 | 12 | -8 | 3.2 | 0 |
Forma i statistika timova
Larne Domaćin
- Dao
- 0.8
- Primio
- 0.6
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.12.2025 | Carrick Rangers | A | 1-2 (0-0) | P | O |
| 20.12.2025 | Crusaders FC | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 12.12.2025 | Glentoran | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 05.12.2025 | Linfield | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 02.12.2025 | Ballymena United | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 29.11.2025 | Dungannon Swifts | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 25.11.2025 | Coleraine FC | A | 1-2 (0-2) | P | O |
| 21.11.2025 | Glenavon FC | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 07.11.2025 | Portadown | H | 3-0 (0-0) | P | O |
| 04.11.2025 | Bangor | H | 2-1 (0-0) | P | O |
Cliftonville FC Gost
- Dao
- 1.8
- Primio
- 1.4
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.12.2025 | Crusaders FC | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 20.12.2025 | Bangor | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 13.12.2025 | Glenavon FC | H | 5-2 (3-2) | P | O |
| 06.12.2025 | Glentoran | A | 2-2 (0-2) | N | O |
| 02.12.2025 | Glentoran | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 29.11.2025 | Portadown | A | 2-3 (1-0) | P | O |
| 22.11.2025 | Coleraine FC | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 08.11.2025 | Dungannon Swifts | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 05.11.2025 | Strabane Athletic | H | 5-2 (3-2) | P | O |
| 02.11.2025 | Linfield | H | 0-0 (0-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (28 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10.2025 | Premiership | Cliftonville FC | 0-2 (0-2) | Larne | P | U |
| 19.08.2025 | Premiership | Cliftonville FC | 1-1 (0-1) | Larne | N | U |
| 14.01.2025 | League Cup | Larne | 0-1 (0-0) | Cliftonville FC | I | U |
| 10.01.2025 | Premiership | Larne | 2-0 (0-0) | Cliftonville FC | P | U |
| 01.12.2024 | Premiership | Larne | 1-1 (0-1) | Cliftonville FC | N | U |
| 27.09.2024 | Premiership | Cliftonville FC | 1-3 (1-0) | Larne | P | O |
| 05.07.2024 | Charity Shield | Larne | 2-1 (0-1) | Cliftonville FC | P | O |
| 13.04.2024 | Premiership | Larne | 8-1 (4-0) | Cliftonville FC | P | O |
| 02.04.2024 | Premiership | Cliftonville FC | 0-2 (0-1) | Larne | P | U |
| 30.03.2024 | Irish Cup | Cliftonville FC | 2-0 (1-0) | Larne | I | U |
| 03.11.2023 | Premiership | Larne | 2-1 (2-0) | Cliftonville FC | P | O |
| 26.08.2023 | Premiership | Cliftonville FC | 1-1 (1-1) | Larne | N | U |
| 11.04.2023 | Premiership | Cliftonville FC | 0-2 (0-1) | Larne | P | U |
| 18.02.2023 | Premiership | Larne | 2-1 (1-0) | Cliftonville FC | P | O |
| 02.01.2023 | Premiership | Cliftonville FC | 2-1 (0-0) | Larne | I | O |
| 14.10.2022 | Premiership | Larne | 4-0 (1-0) | Cliftonville FC | P | O |
| 16.04.2022 | Premiership | Cliftonville FC | 0-0 (0-0) | Larne | N | U |
| 21.01.2022 | Premiership | Larne | 0-1 (0-1) | Cliftonville FC | I | U |
| 30.11.2021 | Premiership | Larne | 1-1 (0-1) | Cliftonville FC | N | U |
| 16.10.2021 | Premiership | Cliftonville FC | 2-1 (1-1) | Larne | I | O |
| 05.06.2021 | Premiership | Larne | 3-1 (1-0) | Cliftonville FC | P | O |
| 04.05.2021 | Premiership | Cliftonville FC | 1-2 (0-1) | Larne | P | O |
| 20.03.2021 | Premiership | Larne | 0-0 (0-0) | Cliftonville FC | N | U |
| 20.02.2021 | Premiership | Cliftonville FC | 1-0 (1-0) | Larne | I | U |
| 21.11.2020 | Premiership | Larne | 1-0 (0-0) | Cliftonville FC | P | U |
| 28.12.2019 | Premiership | Larne | 1-2 (1-1) | Cliftonville FC | I | O |
| 23.11.2019 | Premiership | Larne | 1-1 (1-1) | Cliftonville FC | N | U |
| 12.10.2019 | Premiership | Cliftonville FC | 1-0 (0-0) | Larne | I | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.9% | 90.9% | 91.8% | 92.5% | 92.8% | 92.5% | 92.1% |
| 1 | 1.73 0.0% | 1.73 0.0% | 1.73 2.8% | 1.77 1.7% | 1.74 0.0% | 1.77 0.6% | 1.74 2.8% |
| X | 3.38 0.0% | 3.38 0.0% | 3.35 1.5% | 3.40 1.4% | 3.56 0.3% | 3.50 0.0% | 3.35 1.5% |
| 2 | 4.43 0.0% | 4.43 0.0% | 4.70 6.8% | 4.50 5.9% | 4.50 0.2% | 4.35 1.2% | 4.70 6.8% |
| 0-2 | 1.71 1.2% | 1.71 1.2% | 1.73 1.8% | 1.71 1.8% | 1.72 0.0% | 1.74 2.4% | 1.72 0.0% |
| 3+ | 2.02 1.0% | 2.02 1.0% | 2.00 0.0% | 2.02 2.4% | 2.00 0.5% | 1.98 3.4% | 2.00 0.0% |
| 4+ | 3.42 4.5% | 3.42 4.5% | 3.65 1.4% | 3.55 2.7% | 3.67 0.5% | 3.55 5.3% | 3.65 1.4% |
| GG | 1.88 2.1% | 1.88 2.1% | 1.95 1.0% | 1.92 1.5% | 1.94 0.5% | 1.90 2.6% | 1.96 1.0% |
| NG | 1.81 2.3% | 1.81 2.3% | 1.73 1.1% | 1.78 1.1% | 1.74 0.0% | 1.81 2.8% | 1.73 0.6% |
| I2+ | 2.91 1.7% | 2.91 1.7% | 3.00 1.6% | 2.95 0.0% | 3.01 0.3% | 3.00 3.2% | 3.00 1.6% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice