Limavady United 1 - 2 Carrick Rangers — rezultat
15.08.2026 14:00 • Severna Irska - Premiership
Mečevi iz lige Severna Irska - Premiership
Tabele Severna Irska - Premiership
Premiership
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Coleraine FC | 11 | 9 | 1 | 1 | 23 | 10 | 13 | 3 | 28 |
| 2 | Linfield | 10 | 8 | 1 | 1 | 14 | 6 | 8 | 2 | 25 |
| 3 | Larne | 7 | 6 | 1 | 0 | 15 | 3 | 12 | 2.6 | 19 |
| 4 | Glentoran | 11 | 5 | 2 | 4 | 15 | 10 | 5 | 2.3 | 17 |
| 5 | Carrick Rangers | 11 | 5 | 1 | 5 | 19 | 17 | 2 | 3.3 | 16 |
| 6 | Crusaders FC | 11 | 5 | 0 | 6 | 15 | 21 | -6 | 3.3 | 15 |
| 7 | Dungannon Swifts | 10 | 4 | 1 | 5 | 11 | 14 | -3 | 2.5 | 13 |
| 8 | Ballymena United | 10 | 3 | 3 | 4 | 15 | 14 | 1 | 2.9 | 12 |
| 9 | Cliftonville FC | 11 | 4 | 0 | 7 | 12 | 13 | -1 | 2.3 | 12 |
| 10 | Limavady United | 10 | 4 | 0 | 6 | 11 | 16 | -5 | 2.7 | 12 |
| 11 | Portadown | 11 | 1 | 2 | 8 | 8 | 20 | -12 | 2.5 | 5 |
| 12 | Bangor | 11 | 1 | 2 | 8 | 10 | 24 | -14 | 3.1 | 5 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Linfield | 6 | 5 | 0 | 1 | 7 | 4 | 3 | 1.8 | 15 |
| 2 | Coleraine FC | 6 | 4 | 1 | 1 | 10 | 6 | 4 | 2.7 | 13 |
| 3 | Crusaders FC | 6 | 4 | 0 | 2 | 11 | 9 | 2 | 3.3 | 12 |
| 4 | Glentoran | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | 5 | 4 | 2.3 | 10 |
| 5 | Larne | 3 | 3 | 0 | 0 | 5 | 1 | 4 | 2 | 9 |
| 6 | Limavady United | 6 | 3 | 0 | 3 | 8 | 9 | -1 | 2.8 | 9 |
| 7 | Cliftonville FC | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | 7 | -1 | 2.6 | 6 |
| 8 | Carrick Rangers | 5 | 2 | 0 | 3 | 8 | 10 | -2 | 3.6 | 6 |
| 9 | Portadown | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | 8 | -4 | 2 | 5 |
| 10 | Ballymena United | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 11 | Dungannon Swifts | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | 9 | -3 | 3 | 4 |
| 12 | Bangor | 5 | 1 | 1 | 3 | 7 | 13 | -6 | 4 | 4 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Coleraine FC | 5 | 5 | 0 | 0 | 13 | 4 | 9 | 3.4 | 15 |
| 2 | Larne | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 2 | 8 | 3 | 10 |
| 3 | Linfield | 4 | 3 | 1 | 0 | 7 | 2 | 5 | 2.2 | 10 |
| 4 | Carrick Rangers | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 | 7 | 4 | 3 | 10 |
| 5 | Dungannon Swifts | 5 | 3 | 0 | 2 | 5 | 5 | 0 | 2 | 9 |
| 6 | Ballymena United | 7 | 2 | 2 | 3 | 12 | 11 | 1 | 3.3 | 8 |
| 7 | Glentoran | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | 5 | 1 | 2.2 | 7 |
| 8 | Cliftonville FC | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 6 | 0 | 2 | 6 |
| 9 | Limavady United | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 7 | -4 | 2.5 | 3 |
| 10 | Crusaders FC | 5 | 1 | 0 | 4 | 4 | 12 | -8 | 3.2 | 3 |
| 11 | Bangor | 6 | 0 | 1 | 5 | 3 | 11 | -8 | 2.3 | 1 |
| 12 | Portadown | 5 | 0 | 0 | 5 | 4 | 12 | -8 | 3.2 | 0 |
Forma i statistika timova
Limavady United Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 08.08.2026 | Glentoran | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 07.03.2026 | Coleraine FC | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 06.02.2026 | Linfield | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 10.01.2026 | Lisburn Rangers | H | 4-1 (2-0) | P | O |
| 07.10.2025 | Newington Youth | A | 3-1 (1-0) | I | O |
| 01.02.2025 | Crusaders FC | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 04.01.2025 | Larne | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 01.10.2024 | Cliftonville FC | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 28.11.2023 | Glenavon FC | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 25.11.2023 | Crumlin Star | A | 2-0 (1-0) | I | U |
Carrick Rangers Gost
- Dao
- 2
- Primio
- 1.6
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 08.08.2026 | Portadown | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 06.05.2026 | Dungannon Swifts | A | 3-1 (1-1) | I | O |
| 25.04.2026 | Glenavon FC | A | 2-3 (1-0) | P | O |
| 18.04.2026 | Bangor | A | 0-3 (0-2) | P | O |
| 11.04.2026 | Ballymena United | H | 2-3 (1-1) | I | O |
| 07.04.2026 | Portadown | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 28.03.2026 | Crusaders FC | H | 6-1 (2-1) | P | O |
| 20.03.2026 | Linfield | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 14.03.2026 | Ballymena United | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 03.03.2026 | Glentoran | A | 1-0 (0-0) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.9% | 91.0% | 91.8% | 91.8% | 92.8% | 92.5% | 92.0% |
| 1 | 3.26 10.9% | 3.44 17.0% | 3.35 11.7% | 3.05 1.7% | 3.40 11.1% | 3.40 11.5% | 3.35 11.7% |
| X | 3.64 3.4% | 3.74 6.3% | 3.60 4.3% | 3.50 1.4% | 3.62 3.1% | 3.65 4.3% | 3.60 4.3% |
| 2 | 1.93 8.1% | 1.85 11.9% | 1.95 8.0% | 2.10 2.3% | 1.97 8.4% | 1.95 9.3% | 1.96 7.5% |
| 0-2 | 2.11 1.0% | 2.12 1.4% | 2.15 1.4% | 2.05 0.0% | 2.15 0.5% | 2.06 0.0% | 2.15 1.4% |
| 3+ | 1.65 0.6% | 1.64 1.2% | 1.63 0.0% | 1.68 0.6% | 1.63 0.6% | 1.68 0.0% | 1.63 0.0% |
| 4+ | 2.62 0.0% | 2.62 0.0% | 2.65 0.0% | 2.62 3.0% | 2.66 0.4% | 2.70 0.0% | 2.65 0.0% |
| GG | 1.57 1.3% | 1.57 1.3% | 1.55 0.0% | 1.60 0.0% | 1.57 1.3% | 1.59 1.9% | 1.57 1.3% |
| NG | 2.23 1.8% | 2.23 1.8% | 2.25 2.2% | 2.20 0.0% | 2.26 1.3% | 2.20 4.3% | 2.25 1.3% |
| I2+ | 2.44 0.0% | 2.41 1.2% | 2.50 0.0% | 2.42 2.0% | 2.48 0.4% | 2.55 0.0% | 2.47 1.2% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice