Linfield 3 - 1 Dungannon Swifts — rezultat
12.05.2026 18:45 • Severna Irska - Premiership
Mečevi iz lige Severna Irska - Premiership
Tabele Severna Irska - Premiership
Premiership
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Coleraine FC | 11 | 9 | 1 | 1 | 23 | 10 | 13 | 3 | 28 |
| 2 | Linfield | 10 | 8 | 1 | 1 | 14 | 6 | 8 | 2 | 25 |
| 3 | Larne | 7 | 6 | 1 | 0 | 15 | 3 | 12 | 2.6 | 19 |
| 4 | Glentoran | 11 | 5 | 2 | 4 | 15 | 10 | 5 | 2.3 | 17 |
| 5 | Carrick Rangers | 11 | 5 | 1 | 5 | 19 | 17 | 2 | 3.3 | 16 |
| 6 | Crusaders FC | 11 | 5 | 0 | 6 | 15 | 21 | -6 | 3.3 | 15 |
| 7 | Dungannon Swifts | 10 | 4 | 1 | 5 | 11 | 14 | -3 | 2.5 | 13 |
| 8 | Ballymena United | 10 | 3 | 3 | 4 | 15 | 14 | 1 | 2.9 | 12 |
| 9 | Cliftonville FC | 11 | 4 | 0 | 7 | 12 | 13 | -1 | 2.3 | 12 |
| 10 | Limavady United | 10 | 4 | 0 | 6 | 11 | 16 | -5 | 2.7 | 12 |
| 11 | Portadown | 11 | 1 | 2 | 8 | 8 | 20 | -12 | 2.5 | 5 |
| 12 | Bangor | 11 | 1 | 2 | 8 | 10 | 24 | -14 | 3.1 | 5 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Linfield | 6 | 5 | 0 | 1 | 7 | 4 | 3 | 1.8 | 15 |
| 2 | Coleraine FC | 6 | 4 | 1 | 1 | 10 | 6 | 4 | 2.7 | 13 |
| 3 | Crusaders FC | 6 | 4 | 0 | 2 | 11 | 9 | 2 | 3.3 | 12 |
| 4 | Glentoran | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | 5 | 4 | 2.3 | 10 |
| 5 | Larne | 3 | 3 | 0 | 0 | 5 | 1 | 4 | 2 | 9 |
| 6 | Limavady United | 6 | 3 | 0 | 3 | 8 | 9 | -1 | 2.8 | 9 |
| 7 | Cliftonville FC | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | 7 | -1 | 2.6 | 6 |
| 8 | Carrick Rangers | 5 | 2 | 0 | 3 | 8 | 10 | -2 | 3.6 | 6 |
| 9 | Portadown | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | 8 | -4 | 2 | 5 |
| 10 | Ballymena United | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 11 | Dungannon Swifts | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | 9 | -3 | 3 | 4 |
| 12 | Bangor | 5 | 1 | 1 | 3 | 7 | 13 | -6 | 4 | 4 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Coleraine FC | 5 | 5 | 0 | 0 | 13 | 4 | 9 | 3.4 | 15 |
| 2 | Larne | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 2 | 8 | 3 | 10 |
| 3 | Linfield | 4 | 3 | 1 | 0 | 7 | 2 | 5 | 2.2 | 10 |
| 4 | Carrick Rangers | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 | 7 | 4 | 3 | 10 |
| 5 | Dungannon Swifts | 5 | 3 | 0 | 2 | 5 | 5 | 0 | 2 | 9 |
| 6 | Ballymena United | 7 | 2 | 2 | 3 | 12 | 11 | 1 | 3.3 | 8 |
| 7 | Glentoran | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | 5 | 1 | 2.2 | 7 |
| 8 | Cliftonville FC | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 6 | 0 | 2 | 6 |
| 9 | Limavady United | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 7 | -4 | 2.5 | 3 |
| 10 | Crusaders FC | 5 | 1 | 0 | 4 | 4 | 12 | -8 | 3.2 | 3 |
| 11 | Bangor | 6 | 0 | 1 | 5 | 3 | 11 | -8 | 2.3 | 1 |
| 12 | Portadown | 5 | 0 | 0 | 5 | 4 | 12 | -8 | 3.2 | 0 |
Forma i statistika timova
Linfield Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 1.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 25.04.2026 | Cliftonville FC | H | 1-2 (1-2) | I | O |
| 18.04.2026 | Coleraine FC | H | 0-3 (0-2) | I | O |
| 11.04.2026 | Larne | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 07.04.2026 | Dungannon Swifts | A | 1-3 (1-1) | P | O |
| 28.03.2026 | Glentoran | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 20.03.2026 | Carrick Rangers | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 15.03.2026 | Glentoran | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 10.03.2026 | Portadown | H | 3-1 (1-1) | P | O |
| 01.03.2026 | Cliftonville FC | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 24.02.2026 | Larne | A | 1-1 (1-0) | N | U |
Dungannon Swifts Gost
- Dao
- 1.4
- Primio
- 2.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 09.05.2026 | Cliftonville FC | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 06.05.2026 | Carrick Rangers | H | 3-1 (1-1) | P | O |
| 02.05.2026 | Coleraine FC | H | 2-3 (0-1) | I | O |
| 25.04.2026 | Larne | A | 8-0 (3-0) | I | O |
| 18.04.2026 | Cliftonville FC | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 11.04.2026 | Glentoran | A | 5-0 (3-0) | I | O |
| 07.04.2026 | Linfield | H | 1-3 (1-1) | I | O |
| 03.04.2026 | Cliftonville FC | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 28.03.2026 | Coleraine FC | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 21.03.2026 | Bangor | H | 0-1 (0-1) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (34 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.04.2026 | Premiership | Dungannon Swifts | 1-3 (1-1) | Linfield | P | O |
| 17.02.2026 | Premiership | Dungannon Swifts | 1-4 (1-1) | Linfield | P | O |
| 10.02.2026 | Premiership | Linfield | 6-0 (2-0) | Dungannon Swifts | P | O |
| 10.08.2025 | Premiership | Linfield | 3-0 (0-0) | Dungannon Swifts | P | O |
| 04.07.2025 | Charity Shield | Linfield | 0-0 (0-0) | Dungannon Swifts | N | U |
| 12.04.2025 | Premiership | Linfield | 2-0 (1-0) | Dungannon Swifts | P | U |
| 24.03.2025 | Premiership | Dungannon Swifts | 0-3 (0-2) | Linfield | P | O |
| 17.12.2024 | Premiership | Dungannon Swifts | 0-1 (0-0) | Linfield | P | U |
| 17.08.2024 | Premiership | Linfield | 3-1 (3-0) | Dungannon Swifts | P | O |
| 27.01.2024 | Premiership | Linfield | 1-2 (0-0) | Dungannon Swifts | I | O |
| 16.01.2024 | League Cup | Dungannon Swifts | 1-2 (0-1) | Linfield | P | O |
| 09.12.2023 | Premiership | Linfield | 4-3 (1-3) | Dungannon Swifts | P | O |
| 12.08.2023 | Premiership | Dungannon Swifts | 2-3 (1-1) | Linfield | P | O |
| 24.03.2023 | Premiership | Dungannon Swifts | 0-5 (0-2) | Linfield | P | O |
| 17.12.2022 | Premiership | Linfield | 4-0 (2-0) | Dungannon Swifts | P | O |
| 01.10.2022 | Premiership | Dungannon Swifts | 0-1 (0-1) | Linfield | P | U |
| 19.03.2022 | Premiership | Linfield | 5-0 (3-0) | Dungannon Swifts | P | O |
| 01.01.2022 | Premiership | Dungannon Swifts | 1-6 (1-3) | Linfield | P | O |
| 30.10.2021 | Premiership | Linfield | 3-0 (1-0) | Dungannon Swifts | P | O |
| 08.05.2021 | Irish Cup | Linfield | 5-2 (2-1) | Dungannon Swifts | P | O |
| 03.04.2021 | Premiership | Dungannon Swifts | 0-2 (0-1) | Linfield | P | U |
| 16.03.2021 | Premiership | Linfield | 2-0 (1-0) | Dungannon Swifts | P | U |
| 19.12.2020 | Premiership | Linfield | 4-0 (0-0) | Dungannon Swifts | P | O |
| 04.02.2020 | Premiership | Linfield | 2-1 (1-1) | Dungannon Swifts | P | O |
| 18.01.2020 | Premiership | Linfield | 0-0 (0-0) | Dungannon Swifts | N | U |
| 12.10.2019 | Premiership | Dungannon Swifts | 1-4 (0-4) | Linfield | P | O |
| 08.10.2019 | League Cup | Dungannon Swifts | 0-4 (0-2) | Linfield | P | O |
| 22.03.2019 | Premiership | Dungannon Swifts | 0-5 (0-3) | Linfield | P | O |
| 11.12.2018 | League Cup | Dungannon Swifts | 0-0 (0-0) | Linfield | N | U |
| 27.10.2018 | Premiership | Dungannon Swifts | 1-2 (1-0) | Linfield | P | O |
| 15.09.2018 | Premiership | Linfield | 3-0 (2-0) | Dungannon Swifts | P | O |
| 10.02.2018 | Premiership | Linfield | 0-0 (0-0) | Dungannon Swifts | N | U |
| 02.12.2017 | Premiership | Linfield | 1-0 (0-0) | Dungannon Swifts | P | U |
| 19.08.2017 | Premiership | Dungannon Swifts | 0-4 (0-3) | Linfield | P | O |