Airdrie United 0 - 0 Raith Rovers — rezultat
03.01.2026 15:00 • Skotska - Championship
Mečevi iz lige Skotska - Championship
Tabele Skotska - Championship
Championship
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Partick | 13 | 7 | 4 | 2 | 17 | 7 | 10 | 1.8 | 25 |
| 2 | Raith Rovers | 13 | 7 | 3 | 3 | 20 | 9 | 11 | 2.2 | 24 |
| 3 | Dunfermline | 13 | 6 | 6 | 1 | 15 | 7 | 8 | 1.7 | 24 |
| 4 | Stenhousemuir | 13 | 7 | 2 | 4 | 13 | 12 | 1 | 1.9 | 23 |
| 5 | Livingston | 13 | 6 | 2 | 5 | 18 | 11 | 7 | 2.2 | 20 |
| 6 | Inverness CT | 13 | 5 | 4 | 4 | 17 | 16 | 1 | 2.5 | 19 |
| 7 | Ayr Utd | 12 | 4 | 3 | 5 | 13 | 14 | -1 | 2.2 | 15 |
| 8 | Arbroath | 13 | 3 | 2 | 8 | 7 | 22 | -15 | 2.2 | 11 |
| 9 | Morton | 12 | 3 | 1 | 8 | 12 | 20 | -8 | 2.7 | 10 |
| 10 | Queen's Park | 13 | 2 | 1 | 10 | 8 | 22 | -14 | 2.3 | 7 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Partick | 7 | 4 | 2 | 1 | 11 | 3 | 8 | 2 | 14 |
| 2 | Stenhousemuir | 7 | 4 | 1 | 2 | 8 | 6 | 2 | 2 | 13 |
| 3 | Dunfermline | 6 | 3 | 3 | 0 | 10 | 3 | 7 | 2.2 | 12 |
| 4 | Inverness CT | 6 | 3 | 2 | 1 | 7 | 3 | 4 | 1.7 | 11 |
| 5 | Raith Rovers | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | 5 | 4 | 2.3 | 10 |
| 6 | Livingston | 7 | 3 | 1 | 3 | 9 | 7 | 2 | 2.3 | 10 |
| 7 | Ayr Utd | 7 | 2 | 2 | 3 | 8 | 9 | -1 | 2.4 | 8 |
| 8 | Arbroath | 6 | 2 | 2 | 2 | 5 | 8 | -3 | 2.2 | 8 |
| 9 | Queen's Park | 6 | 2 | 0 | 4 | 5 | 9 | -4 | 2.3 | 6 |
| 10 | Morton | 6 | 1 | 0 | 5 | 5 | 10 | -5 | 2.5 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Raith Rovers | 7 | 4 | 2 | 1 | 11 | 4 | 7 | 2.1 | 14 |
| 2 | Dunfermline | 7 | 3 | 3 | 1 | 5 | 4 | 1 | 1.3 | 12 |
| 3 | Partick | 6 | 3 | 2 | 1 | 6 | 4 | 2 | 1.7 | 11 |
| 4 | Livingston | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | 4 | 5 | 2.2 | 10 |
| 5 | Stenhousemuir | 6 | 3 | 1 | 2 | 5 | 6 | -1 | 1.8 | 10 |
| 6 | Inverness CT | 7 | 2 | 2 | 3 | 10 | 13 | -3 | 3.3 | 8 |
| 7 | Ayr Utd | 5 | 2 | 1 | 2 | 5 | 5 | 0 | 2 | 7 |
| 8 | Morton | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 10 | -3 | 2.8 | 7 |
| 9 | Arbroath | 7 | 1 | 0 | 6 | 2 | 14 | -12 | 2.3 | 3 |
| 10 | Queen's Park | 7 | 0 | 1 | 6 | 3 | 13 | -10 | 2.3 | 1 |
Forma i statistika timova
Airdrie United Domaćin
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 27.12.2025 | Arbroath | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 20.12.2025 | Queen's Park | H | 0-3 (0-1) | I | O |
| 13.12.2025 | Morton | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 09.12.2025 | Alloa Athletic | A | 2-3 (2-2) | P | O |
| 06.12.2025 | Ross County | A | 1-2 (0-0) | P | O |
| 29.11.2025 | Hamilton Academical | H | 4-0 (0-0) | P | O |
| 22.11.2025 | Ayr Utd | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 15.11.2025 | Raith Rovers | A | 0-3 (0-1) | P | O |
| 07.11.2025 | Partick | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 01.11.2025 | ST Johnstone | A | 3-0 (1-0) | I | O |
Raith Rovers Gost
- Dao
- 2.4
- Primio
- 0.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 27.12.2025 | Dunfermline | H | 1-2 (0-2) | I | O |
| 20.12.2025 | Partick | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 13.12.2025 | Ross County | H | 6-0 (3-0) | P | O |
| 09.12.2025 | Hamilton Academical | H | 5-2 (1-1) | P | O |
| 06.12.2025 | ST Johnstone | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 29.11.2025 | Alloa Athletic | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 22.11.2025 | Arbroath | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 15.11.2025 | Airdrie United | H | 0-3 (0-1) | I | O |
| 08.11.2025 | Queen's Park | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 01.11.2025 | Morton | H | 1-1 (1-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (22 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.11.2025 | Championship | Raith Rovers | 0-3 (0-1) | Airdrie United | P | O |
| 20.09.2025 | Championship | Airdrie United | 0-0 (0-0) | Raith Rovers | N | U |
| 12.04.2025 | Championship | Raith Rovers | 1-1 (1-1) | Airdrie United | N | U |
| 25.02.2025 | Championship | Airdrie United | 1-0 (0-0) | Raith Rovers | P | U |
| 29.10.2024 | Championship | Raith Rovers | 1-0 (1-0) | Airdrie United | I | U |
| 03.08.2024 | Championship | Airdrie United | 1-0 (0-0) | Raith Rovers | P | U |
| 09.04.2024 | Championship | Raith Rovers | 1-3 (0-2) | Airdrie United | P | O |
| 02.02.2024 | Challenge Cup | Raith Rovers | 0-1 (0-1) | Airdrie United | P | U |
| 06.01.2024 | Championship | Airdrie United | 1-0 (1-0) | Raith Rovers | P | U |
| 04.11.2023 | Championship | Raith Rovers | 1-1 (1-0) | Airdrie United | N | U |
| 23.09.2023 | Championship | Airdrie United | 1-0 (0-0) | Raith Rovers | P | U |
| 28.03.2020 | League One | Raith Rovers | - | Airdrie United | - | U |
| 01.02.2020 | League One | Airdrie United | 0-1 (0-1) | Raith Rovers | I | U |
| 07.12.2019 | League One | Raith Rovers | 1-0 (1-0) | Airdrie United | I | U |
| 21.09.2019 | League One | Airdrie United | 0-1 (0-0) | Raith Rovers | I | U |
| 09.03.2019 | League One | Raith Rovers | 1-0 (0-0) | Airdrie United | I | U |
| 12.01.2019 | League One | Airdrie United | 1-1 (1-0) | Raith Rovers | N | U |
| 01.12.2018 | League One | Raith Rovers | 2-0 (2-0) | Airdrie United | I | U |
| 25.08.2018 | League One | Airdrie United | 3-4 (2-0) | Raith Rovers | I | O |
| 24.03.2018 | League One | Airdrie United | 1-2 (0-2) | Raith Rovers | I | O |
| 10.02.2018 | League One | Raith Rovers | 2-1 (0-1) | Airdrie United | I | O |
| 10.12.2017 | League One | Airdrie United | 2-2 (2-1) | Raith Rovers | N | O |
| 23.09.2017 | League One | Raith Rovers | 2-0 (0-0) | Airdrie United | I | U |