Alloa Athletic 1 - 1 Morton — rezultat
02.01.2021 15:00 • Skotska - Championship
Mečevi iz lige Skotska - Championship
Tabele Skotska - Championship
Championship
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Stenhousemuir | 10 | 7 | 2 | 1 | 13 | 5 | 8 | 1.8 | 23 |
| 2 | Raith Rovers | 11 | 6 | 3 | 2 | 16 | 7 | 9 | 2.1 | 21 |
| 3 | Partick | 10 | 6 | 3 | 1 | 11 | 3 | 8 | 1.4 | 21 |
| 4 | Inverness CT | 11 | 4 | 4 | 3 | 14 | 11 | 3 | 2.3 | 16 |
| 5 | Livingston | 11 | 4 | 2 | 5 | 14 | 11 | 3 | 2.3 | 14 |
| 6 | Dunfermline | 9 | 3 | 5 | 1 | 7 | 5 | 2 | 1.3 | 14 |
| 7 | Ayr Utd | 11 | 3 | 3 | 5 | 10 | 12 | -2 | 2 | 12 |
| 8 | Arbroath | 11 | 3 | 2 | 6 | 7 | 17 | -10 | 2.2 | 11 |
| 9 | Morton | 11 | 2 | 1 | 8 | 9 | 18 | -9 | 2.5 | 7 |
| 10 | Queen's Park | 11 | 2 | 1 | 8 | 6 | 18 | -12 | 2.2 | 7 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Stenhousemuir | 5 | 4 | 1 | 0 | 8 | 2 | 6 | 2 | 13 |
| 2 | Partick | 5 | 3 | 2 | 0 | 6 | 0 | 6 | 1.2 | 11 |
| 3 | Inverness CT | 6 | 3 | 2 | 1 | 7 | 3 | 4 | 1.7 | 11 |
| 4 | Raith Rovers | 5 | 3 | 1 | 1 | 9 | 3 | 6 | 2.4 | 10 |
| 5 | Dunfermline | 4 | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 | 3 | 1.2 | 8 |
| 6 | Arbroath | 5 | 2 | 2 | 1 | 5 | 4 | 1 | 1.8 | 8 |
| 7 | Livingston | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 | 7 | 1 | 2.5 | 7 |
| 8 | Queen's Park | 5 | 2 | 0 | 3 | 5 | 8 | -3 | 2.6 | 6 |
| 9 | Ayr Utd | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 7 | -2 | 2 | 5 |
| 10 | Morton | 6 | 1 | 0 | 5 | 5 | 10 | -5 | 2.5 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Raith Rovers | 6 | 3 | 2 | 1 | 7 | 4 | 3 | 1.8 | 11 |
| 2 | Stenhousemuir | 5 | 3 | 1 | 1 | 5 | 3 | 2 | 1.6 | 10 |
| 3 | Partick | 5 | 3 | 1 | 1 | 5 | 3 | 2 | 1.6 | 10 |
| 4 | Livingston | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | 4 | 2 | 2 | 7 |
| 5 | Ayr Utd | 5 | 2 | 1 | 2 | 5 | 5 | 0 | 2 | 7 |
| 6 | Dunfermline | 5 | 1 | 3 | 1 | 3 | 4 | -1 | 1.4 | 6 |
| 7 | Inverness CT | 5 | 1 | 2 | 2 | 7 | 8 | -1 | 3 | 5 |
| 8 | Morton | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | 8 | -4 | 2.4 | 4 |
| 9 | Arbroath | 6 | 1 | 0 | 5 | 2 | 13 | -11 | 2.5 | 3 |
| 10 | Queen's Park | 6 | 0 | 1 | 5 | 1 | 10 | -9 | 1.8 | 1 |
Forma i statistika timova
Alloa Athletic Domaćin
- Dao
- 1.4
- Primio
- 2.2
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.12.2020 | Dundee | A | 3-1 (0-1) | I | O |
| 26.12.2020 | Raith Rovers | H | 2-5 (0-2) | I | O |
| 19.12.2020 | Inverness CT | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 15.12.2020 | Hibernian | H | 1-2 (1-0) | I | O |
| 12.12.2020 | Arbroath | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 05.12.2020 | Ayr Utd | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 28.11.2020 | Heart Of Midlothian | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 24.11.2020 | Heart Of Midlothian | A | 3-0 (3-0) | I | O |
| 21.11.2020 | Queen of the South | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 14.11.2020 | Stenhousemuir | H | 4-2 (0-2) | P | O |
Morton Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 0.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.12.2020 | Ayr Utd | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 19.12.2020 | Queen of the South | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 12.12.2020 | Dunfermline | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 05.12.2020 | Heart Of Midlothian | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 21.11.2020 | Arbroath | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 14.11.2020 | Partick | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 11.11.2020 | ST Mirren | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 07.11.2020 | Raith Rovers | A | 5-0 (2-0) | I | O |
| 31.10.2020 | Ayr Utd | H | 3-2 (0-1) | P | O |
| 24.10.2020 | Dundee | A | 1-0 (1-0) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (14 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.2020 | Championship | Morton | 1-0 (1-0) | Alloa Athletic | I | U |
| 25.04.2020 | Championship | Alloa Athletic | - | Morton | - | U |
| 22.02.2020 | Championship | Morton | 4-4 (4-2) | Alloa Athletic | N | O |
| 21.12.2019 | Championship | Alloa Athletic | 0-2 (0-0) | Morton | I | U |
| 10.08.2019 | Championship | Morton | 4-1 (1-1) | Alloa Athletic | I | O |
| 09.04.2019 | Championship | Morton | 1-2 (0-0) | Alloa Athletic | P | O |
| 12.01.2019 | Championship | Alloa Athletic | 2-1 (0-1) | Morton | P | O |
| 10.11.2018 | Championship | Morton | 0-2 (0-0) | Alloa Athletic | P | U |
| 11.08.2018 | Championship | Alloa Athletic | 0-2 (0-1) | Morton | I | U |
| 19.03.2016 | Championship | Morton | 4-1 (2-1) | Alloa Athletic | I | O |
| 09.02.2016 | Championship | Alloa Athletic | 2-2 (1-2) | Morton | N | O |
| 24.10.2015 | Championship | Morton | 1-0 (0-0) | Alloa Athletic | I | U |
| 29.08.2015 | Championship | Alloa Athletic | 0-1 (0-0) | Morton | I | U |
| 12.04.2014 | Championship | Alloa Athletic | 2-0 (1-0) | Morton | P | U |
| 22.02.2014 | Championship | Morton | 0-1 (0-1) | Alloa Athletic | P | U |