Uporedi kvote: Dunfermline - Partick
20.10.2026 18:45 • Skotska - Championship
Predikcija
Očekivani golovi
Ukupno očekivano: 2,1 golova
Šanse za golove
Šanse za ishod
Predikcija je statistička procena našeg modela — nije garancija ishoda. Igraj odgovorno.
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 91.2% | 91.2% | – | 92.8% | – | – | – |
| 1 | 2.75 3.8% | 2.75 3.8% | - | 2.80 6.9% | - | - | - |
| X | 3.20 0.0% | 3.20 0.0% | - | 3.20 1.6% | - | - | - |
| 2 | 2.38 2.5% | 2.38 2.5% | - | 2.45 1.2% | - | - | - |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice
Serije
Dunfermline
Partick
H2H serije
Mečevi iz lige Skotska - Championship
Tabele Skotska - Championship
Championship
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Stenhousemuir | 9 | 7 | 1 | 1 | 12 | 4 | 8 | 1.8 | 22 |
| 2 | Raith Rovers | 10 | 6 | 2 | 2 | 15 | 6 | 9 | 2.1 | 20 |
| 3 | Partick | 9 | 5 | 3 | 1 | 10 | 3 | 7 | 1.4 | 18 |
| 4 | Livingston | 10 | 4 | 1 | 5 | 14 | 11 | 3 | 2.5 | 13 |
| 5 | Dunfermline | 8 | 3 | 4 | 1 | 7 | 5 | 2 | 1.5 | 13 |
| 6 | Inverness CT | 10 | 3 | 4 | 3 | 12 | 11 | 1 | 2.3 | 13 |
| 7 | Ayr Utd | 10 | 3 | 3 | 4 | 10 | 11 | -1 | 2.1 | 12 |
| 8 | Arbroath | 10 | 3 | 2 | 5 | 7 | 15 | -8 | 2.2 | 11 |
| 9 | Queen's Park | 10 | 2 | 1 | 7 | 6 | 16 | -10 | 2.2 | 7 |
| 10 | Morton | 10 | 1 | 1 | 8 | 7 | 18 | -11 | 2.5 | 4 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Stenhousemuir | 4 | 4 | 0 | 0 | 7 | 1 | 6 | 2 | 12 |
| 2 | Partick | 5 | 3 | 2 | 0 | 6 | 0 | 6 | 1.2 | 11 |
| 3 | Raith Rovers | 5 | 3 | 1 | 1 | 9 | 3 | 6 | 2.4 | 10 |
| 4 | Inverness CT | 5 | 2 | 2 | 1 | 5 | 3 | 2 | 1.6 | 8 |
| 5 | Arbroath | 5 | 2 | 2 | 1 | 5 | 4 | 1 | 1.8 | 8 |
| 6 | Dunfermline | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 1 | 3 | 1.7 | 7 |
| 7 | Livingston | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 | 7 | 1 | 2.5 | 7 |
| 8 | Queen's Park | 5 | 2 | 0 | 3 | 5 | 8 | -3 | 2.6 | 6 |
| 9 | Ayr Utd | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | 6 | -1 | 2.2 | 5 |
| 10 | Morton | 5 | 0 | 0 | 5 | 3 | 10 | -7 | 2.6 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Raith Rovers | 5 | 3 | 1 | 1 | 6 | 3 | 3 | 1.8 | 10 |
| 2 | Stenhousemuir | 5 | 3 | 1 | 1 | 5 | 3 | 2 | 1.6 | 10 |
| 3 | Partick | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | 3 | 1 | 1.8 | 7 |
| 4 | Ayr Utd | 5 | 2 | 1 | 2 | 5 | 5 | 0 | 2 | 7 |
| 5 | Livingston | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 4 | 2 | 2.5 | 6 |
| 6 | Dunfermline | 5 | 1 | 3 | 1 | 3 | 4 | -1 | 1.4 | 6 |
| 7 | Inverness CT | 5 | 1 | 2 | 2 | 7 | 8 | -1 | 3 | 5 |
| 8 | Morton | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | 8 | -4 | 2.4 | 4 |
| 9 | Arbroath | 5 | 1 | 0 | 4 | 2 | 11 | -9 | 2.6 | 3 |
| 10 | Queen's Park | 5 | 0 | 1 | 4 | 1 | 8 | -7 | 1.8 | 1 |
Forma i statistika timova
Dunfermline Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 0.5
- GG
- 50%
- Bez primljenog
- 50%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.2026 | Livingston | H | - | I | U |
| 10.10.2026 | Ayr Utd | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 03.10.2026 | Stenhousemuir | A | - | I | U |
| 25.09.2026 | Partick | H | - | I | U |
| 19.09.2026 | Morton | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 12.09.2026 | Queen's Park | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 05.09.2026 | Arbroath | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 28.08.2026 | Raith Rovers | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 22.08.2026 | Livingston | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 15.08.2026 | Ross County | H | 1-2 (0-0) | I | O |
Partick Gost
- Dao
- 1.5
- Primio
- 0.2
- GG
- 25%
- Bez primljenog
- 75%
- Bez datog
- 25%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 16.10.2026 | Ayr Utd | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 10.10.2026 | Livingston | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 03.10.2026 | Arbroath | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 25.09.2026 | Dunfermline | A | - | I | U |
| 19.09.2026 | Raith Rovers | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 15.09.2026 | Stenhousemuir | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 05.09.2026 | Ayr Utd | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 29.08.2026 | Queen's Park | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 21.08.2026 | Inverness CT | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 16.08.2026 | Hibernian | A | 1-0 (1-0) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (28 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.09.2026 | Championship | Dunfermline | - | Partick | - | U |
| 15.05.2026 | Premiership | Partick | 2-1 (0-1) | Dunfermline | I | O |
| 12.05.2026 | Premiership | Dunfermline | 1-1 (1-1) | Partick | N | U |
| 11.04.2026 | Championship | Partick | 2-0 (2-0) | Dunfermline | I | U |
| 24.02.2026 | Championship | Dunfermline | 2-2 (0-1) | Partick | N | O |
| 25.11.2025 | Championship | Partick | 1-0 (1-0) | Dunfermline | I | U |
| 27.09.2025 | Championship | Dunfermline | 0-2 (0-2) | Partick | I | U |
| 19.04.2025 | Championship | Dunfermline | 0-0 (0-0) | Partick | N | U |
| 04.01.2025 | Championship | Partick | 1-4 (1-3) | Dunfermline | P | O |
| 02.11.2024 | Championship | Dunfermline | 0-1 (0-0) | Partick | I | U |
| 21.09.2024 | Championship | Partick | 1-0 (0-0) | Dunfermline | I | U |
| 06.04.2024 | Championship | Dunfermline | 1-1 (0-1) | Partick | N | U |
| 23.02.2024 | Championship | Partick | 1-3 (1-1) | Dunfermline | P | O |
| 16.12.2023 | Championship | Dunfermline | 1-2 (0-2) | Partick | I | O |
| 30.09.2023 | Championship | Partick | 3-0 (1-0) | Dunfermline | I | O |
| 21.01.2023 | FA Cup | Partick | 1-1 (0-1) | Dunfermline | N | U |
| 23.04.2022 | Championship | Partick | 1-0 (1-0) | Dunfermline | I | U |
| 22.03.2022 | Championship | Dunfermline | 4-1 (3-1) | Partick | P | O |
| 26.11.2021 | FA Cup | Partick | 1-0 (0-0) | Dunfermline | I | U |
| 23.10.2021 | Championship | Partick | 0-0 (0-0) | Dunfermline | N | U |
| 07.08.2021 | Championship | Dunfermline | 0-3 (0-2) | Partick | I | O |
| 10.07.2021 | League Cup | Partick | 2-4 (1-3) | Dunfermline | P | O |
| 25.04.2020 | Championship | Dunfermline | - | Partick | - | U |
| 10.03.2020 | Championship | Partick | 1-1 (0-0) | Dunfermline | N | U |
| 30.11.2019 | Championship | Dunfermline | 5-1 (4-0) | Partick | P | O |
| 21.09.2019 | Championship | Partick | 0-3 (0-2) | Dunfermline | P | O |
| 06.04.2019 | Championship | Partick | 2-2 (1-2) | Dunfermline | N | O |
| 26.02.2019 | Championship | Dunfermline | 3-0 (0-0) | Partick | P | O |
| 08.12.2018 | Championship | Partick | 2-0 (1-0) | Dunfermline | I | U |
| 28.09.2018 | Championship | Dunfermline | 1-0 (0-0) | Partick | P | U |