Dundee Utd 2 - 1 Inverness CT — rezultat
21.02.2020 19:05 • Skotska - Championship
Mečevi iz lige Skotska - Championship
Tabele Skotska - Championship
Championship
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Stenhousemuir | 10 | 7 | 2 | 1 | 13 | 5 | 8 | 1.8 | 23 |
| 2 | Raith Rovers | 11 | 6 | 3 | 2 | 16 | 7 | 9 | 2.1 | 21 |
| 3 | Partick | 10 | 6 | 3 | 1 | 11 | 3 | 8 | 1.4 | 21 |
| 4 | Inverness CT | 11 | 4 | 4 | 3 | 14 | 11 | 3 | 2.3 | 16 |
| 5 | Livingston | 11 | 4 | 2 | 5 | 14 | 11 | 3 | 2.3 | 14 |
| 6 | Dunfermline | 9 | 3 | 5 | 1 | 7 | 5 | 2 | 1.3 | 14 |
| 7 | Ayr Utd | 11 | 3 | 3 | 5 | 10 | 12 | -2 | 2 | 12 |
| 8 | Arbroath | 11 | 3 | 2 | 6 | 7 | 17 | -10 | 2.2 | 11 |
| 9 | Morton | 11 | 2 | 1 | 8 | 9 | 18 | -9 | 2.5 | 7 |
| 10 | Queen's Park | 11 | 2 | 1 | 8 | 6 | 18 | -12 | 2.2 | 7 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Stenhousemuir | 5 | 4 | 1 | 0 | 8 | 2 | 6 | 2 | 13 |
| 2 | Partick | 5 | 3 | 2 | 0 | 6 | 0 | 6 | 1.2 | 11 |
| 3 | Inverness CT | 6 | 3 | 2 | 1 | 7 | 3 | 4 | 1.7 | 11 |
| 4 | Raith Rovers | 5 | 3 | 1 | 1 | 9 | 3 | 6 | 2.4 | 10 |
| 5 | Dunfermline | 4 | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 | 3 | 1.2 | 8 |
| 6 | Arbroath | 5 | 2 | 2 | 1 | 5 | 4 | 1 | 1.8 | 8 |
| 7 | Livingston | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 | 7 | 1 | 2.5 | 7 |
| 8 | Queen's Park | 5 | 2 | 0 | 3 | 5 | 8 | -3 | 2.6 | 6 |
| 9 | Ayr Utd | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 7 | -2 | 2 | 5 |
| 10 | Morton | 6 | 1 | 0 | 5 | 5 | 10 | -5 | 2.5 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Raith Rovers | 6 | 3 | 2 | 1 | 7 | 4 | 3 | 1.8 | 11 |
| 2 | Stenhousemuir | 5 | 3 | 1 | 1 | 5 | 3 | 2 | 1.6 | 10 |
| 3 | Partick | 5 | 3 | 1 | 1 | 5 | 3 | 2 | 1.6 | 10 |
| 4 | Livingston | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | 4 | 2 | 2 | 7 |
| 5 | Ayr Utd | 5 | 2 | 1 | 2 | 5 | 5 | 0 | 2 | 7 |
| 6 | Dunfermline | 5 | 1 | 3 | 1 | 3 | 4 | -1 | 1.4 | 6 |
| 7 | Inverness CT | 5 | 1 | 2 | 2 | 7 | 8 | -1 | 3 | 5 |
| 8 | Morton | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | 8 | -4 | 2.4 | 4 |
| 9 | Arbroath | 6 | 1 | 0 | 5 | 2 | 13 | -11 | 2.5 | 3 |
| 10 | Queen's Park | 6 | 0 | 1 | 5 | 1 | 10 | -9 | 1.8 | 1 |
Forma i statistika timova
Dundee Utd Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 1.6
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 14.02.2020 | Alloa Athletic | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 01.02.2020 | Arbroath | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 28.01.2020 | Hibernian | A | 4-2 (1-1) | I | O |
| 25.01.2020 | Morton | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 19.01.2020 | Hibernian | H | 2-2 (1-1) | N | O |
| 11.01.2020 | Partick | A | 1-4 (0-2) | P | O |
| 04.01.2020 | Queen of the South | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 27.12.2019 | Dundee | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 21.12.2019 | Ayr Utd | H | 4-0 (1-0) | P | O |
| 14.12.2019 | Arbroath | A | 0-1 (0-1) | P | U |
Inverness CT Gost
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 16.02.2020 | Rangers U21 | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 08.02.2020 | Livingston | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 01.02.2020 | Alloa Athletic | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 25.01.2020 | Ayr Utd | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 18.01.2020 | Alloa Athletic | A | 2-3 (1-1) | P | O |
| 04.01.2020 | Dundee | A | 0-2 (0-2) | P | U |
| 28.12.2019 | Arbroath | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 21.12.2019 | Dunfermline | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 14.12.2019 | Partick | A | 3-1 (0-0) | I | O |
| 07.12.2019 | Ayr Utd | H | 2-0 (1-0) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (21 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.11.2019 | Championship | Inverness CT | 0-3 (0-1) | Dundee Utd | P | O |
| 03.08.2019 | Championship | Dundee Utd | 4-1 (2-1) | Inverness CT | P | O |
| 20.04.2019 | Championship | Inverness CT | 0-2 (0-1) | Dundee Utd | P | U |
| 26.02.2019 | Championship | Dundee Utd | 1-0 (0-0) | Inverness CT | P | U |
| 15.12.2018 | Championship | Inverness CT | 1-1 (1-0) | Dundee Utd | N | U |
| 20.10.2018 | Championship | Dundee Utd | 1-1 (0-0) | Inverness CT | N | U |
| 27.03.2018 | Championship | Inverness CT | 1-0 (1-0) | Dundee Utd | I | U |
| 17.03.2018 | Championship | Dundee Utd | 1-1 (0-1) | Inverness CT | N | U |
| 21.10.2017 | Championship | Dundee Utd | 0-2 (0-2) | Inverness CT | I | U |
| 05.08.2017 | Championship | Inverness CT | 0-1 (0-1) | Dundee Utd | P | U |
| 06.05.2016 | Premiership | Inverness CT | 2-3 (0-2) | Dundee Utd | P | O |
| 09.04.2016 | Premiership | Dundee Utd | 0-2 (0-1) | Inverness CT | I | U |
| 19.12.2015 | Premiership | Inverness CT | 2-2 (0-1) | Dundee Utd | N | O |
| 19.09.2015 | Premiership | Dundee Utd | 1-1 (1-0) | Inverness CT | N | U |
| 16.05.2015 | Premiership | Inverness CT | 3-0 (0-0) | Dundee Utd | I | O |
| 05.05.2015 | Premiership | Inverness CT | 2-1 (2-1) | Dundee Utd | I | O |
| 24.02.2015 | Premiership | Dundee Utd | 1-1 (0-1) | Inverness CT | N | U |
| 25.10.2014 | Premiership | Inverness CT | 1-0 (1-0) | Dundee Utd | I | U |
| 03.05.2014 | Premiership | Inverness CT | 1-1 (1-0) | Dundee Utd | N | U |
| 26.03.2014 | Premiership | Dundee Utd | 2-1 (0-0) | Inverness CT | P | O |
| 12.01.2014 | Premiership | Inverness CT | 1-1 (1-1) | Dundee Utd | N | U |