Ross County 2 - 0 Partick — rezultat
09.01.2026 19:45 • Skotska - Championship
Mečevi iz lige Skotska - Championship
Tabele Skotska - Championship
Championship
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Partick | 13 | 7 | 4 | 2 | 17 | 7 | 10 | 1.8 | 25 |
| 2 | Raith Rovers | 13 | 7 | 3 | 3 | 20 | 9 | 11 | 2.2 | 24 |
| 3 | Dunfermline | 13 | 6 | 6 | 1 | 15 | 7 | 8 | 1.7 | 24 |
| 4 | Stenhousemuir | 13 | 7 | 2 | 4 | 13 | 12 | 1 | 1.9 | 23 |
| 5 | Livingston | 13 | 6 | 2 | 5 | 18 | 11 | 7 | 2.2 | 20 |
| 6 | Inverness CT | 13 | 5 | 4 | 4 | 17 | 16 | 1 | 2.5 | 19 |
| 7 | Ayr Utd | 12 | 4 | 3 | 5 | 13 | 14 | -1 | 2.2 | 15 |
| 8 | Arbroath | 13 | 3 | 2 | 8 | 7 | 22 | -15 | 2.2 | 11 |
| 9 | Morton | 12 | 3 | 1 | 8 | 12 | 20 | -8 | 2.7 | 10 |
| 10 | Queen's Park | 13 | 2 | 1 | 10 | 8 | 22 | -14 | 2.3 | 7 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Partick | 7 | 4 | 2 | 1 | 11 | 3 | 8 | 2 | 14 |
| 2 | Stenhousemuir | 7 | 4 | 1 | 2 | 8 | 6 | 2 | 2 | 13 |
| 3 | Dunfermline | 6 | 3 | 3 | 0 | 10 | 3 | 7 | 2.2 | 12 |
| 4 | Inverness CT | 6 | 3 | 2 | 1 | 7 | 3 | 4 | 1.7 | 11 |
| 5 | Raith Rovers | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | 5 | 4 | 2.3 | 10 |
| 6 | Livingston | 7 | 3 | 1 | 3 | 9 | 7 | 2 | 2.3 | 10 |
| 7 | Ayr Utd | 7 | 2 | 2 | 3 | 8 | 9 | -1 | 2.4 | 8 |
| 8 | Arbroath | 6 | 2 | 2 | 2 | 5 | 8 | -3 | 2.2 | 8 |
| 9 | Queen's Park | 6 | 2 | 0 | 4 | 5 | 9 | -4 | 2.3 | 6 |
| 10 | Morton | 6 | 1 | 0 | 5 | 5 | 10 | -5 | 2.5 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Raith Rovers | 7 | 4 | 2 | 1 | 11 | 4 | 7 | 2.1 | 14 |
| 2 | Dunfermline | 7 | 3 | 3 | 1 | 5 | 4 | 1 | 1.3 | 12 |
| 3 | Partick | 6 | 3 | 2 | 1 | 6 | 4 | 2 | 1.7 | 11 |
| 4 | Livingston | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | 4 | 5 | 2.2 | 10 |
| 5 | Stenhousemuir | 6 | 3 | 1 | 2 | 5 | 6 | -1 | 1.8 | 10 |
| 6 | Inverness CT | 7 | 2 | 2 | 3 | 10 | 13 | -3 | 3.3 | 8 |
| 7 | Ayr Utd | 5 | 2 | 1 | 2 | 5 | 5 | 0 | 2 | 7 |
| 8 | Morton | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 10 | -3 | 2.8 | 7 |
| 9 | Arbroath | 7 | 1 | 0 | 6 | 2 | 14 | -12 | 2.3 | 3 |
| 10 | Queen's Park | 7 | 0 | 1 | 6 | 3 | 13 | -10 | 2.3 | 1 |
Forma i statistika timova
Ross County Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 2
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 27.12.2025 | ST Johnstone | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 20.12.2025 | Arbroath | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 13.12.2025 | Raith Rovers | A | 6-0 (3-0) | I | O |
| 09.12.2025 | Celtic II | H | 4-0 (1-0) | P | O |
| 06.12.2025 | Airdrie United | H | 1-2 (0-0) | I | O |
| 29.11.2025 | Banks O' Dee | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 15.11.2025 | Morton | H | 0-3 (0-1) | I | O |
| 08.11.2025 | Ayr Utd | H | 3-3 (2-1) | N | O |
| 01.11.2025 | Arbroath | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 25.10.2025 | Dunfermline | H | 3-2 (2-1) | P | O |
Partick Gost
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1.4
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.01.2026 | Morton | H | 3-2 (0-2) | P | O |
| 27.12.2025 | Queen's Park | A | 2-2 (1-2) | N | O |
| 20.12.2025 | Raith Rovers | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 16.12.2025 | Cove Rangers | A | 1-2 (1-2) | P | O |
| 13.12.2025 | Arbroath | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 06.12.2025 | Ayr Utd | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 29.11.2025 | Forfar Athletic | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 25.11.2025 | Dunfermline | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 22.11.2025 | ST Johnstone | H | 2-1 (2-0) | P | O |
| 07.11.2025 | Airdrie United | A | 1-1 (0-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (28 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10.2025 | Championship | Partick | 1-0 (0-0) | Ross County | I | U |
| 23.08.2025 | Championship | Ross County | 1-3 (0-1) | Partick | I | O |
| 26.07.2025 | League Cup | Ross County | 1-3 (0-1) | Partick | I | O |
| 20.01.2024 | FA Cup | Ross County | 0-3 (0-2) | Partick | I | O |
| 04.06.2023 | Premiership | Ross County | 3-1 (0-1) | Partick | P | O |
| 01.06.2023 | Premiership | Partick | 2-0 (2-0) | Ross County | I | U |
| 17.08.2019 | League Cup | Partick | 1-1 (0-0) | Ross County | N | U |
| 13.04.2019 | Championship | Ross County | 0-0 (0-0) | Partick | N | U |
| 23.02.2019 | Championship | Partick | 2-4 (2-0) | Ross County | P | O |
| 22.12.2018 | Championship | Ross County | 2-0 (1-0) | Partick | P | U |
| 06.10.2018 | Championship | Partick | 0-2 (0-1) | Ross County | P | U |
| 04.05.2018 | Premiership | Partick | 1-1 (1-1) | Ross County | N | U |
| 03.04.2018 | Premiership | Ross County | 4-0 (2-0) | Partick | P | O |
| 30.12.2017 | Premiership | Partick | 2-0 (1-0) | Ross County | I | U |
| 09.09.2017 | Premiership | Ross County | 1-1 (0-1) | Partick | N | U |
| 01.04.2017 | Premiership | Partick | 2-1 (0-0) | Ross County | I | O |
| 23.12.2016 | Premiership | Ross County | 1-3 (0-0) | Partick | I | O |
| 22.10.2016 | Premiership | Partick | 1-1 (1-0) | Ross County | N | U |
| 09.04.2016 | Premiership | Ross County | 1-0 (1-0) | Partick | P | U |
| 19.12.2015 | Premiership | Partick | 1-0 (0-0) | Ross County | I | U |
| 19.09.2015 | Premiership | Ross County | 1-0 (1-0) | Partick | P | U |
| 25.04.2015 | Premiership | Ross County | 1-2 (1-1) | Partick | I | O |
| 07.03.2015 | Premiership | Ross County | 1-0 (1-0) | Partick | P | U |
| 21.02.2015 | Premiership | Partick | 1-3 (0-1) | Ross County | P | O |
| 13.08.2014 | Premiership | Partick | 4-0 (1-0) | Ross County | I | O |
| 10.05.2014 | Premiership | Partick | 2-3 (0-1) | Ross County | P | O |
| 01.03.2014 | Premiership | Ross County | 1-1 (1-1) | Partick | N | U |
| 11.01.2014 | Premiership | Partick | 3-3 (2-1) | Ross County | N | O |