Queen's Park 3 - 1 Stenhousemuir — rezultat
28.11.2020 15:00 • Skotska - Liga 2
Mečevi iz lige Skotska - Liga 2
Tabele Skotska - Liga 2
League Two
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Stranraer | 11 | 7 | 2 | 2 | 25 | 9 | 16 | 3.1 | 23 |
| 2 | Clyde | 11 | 7 | 2 | 2 | 27 | 18 | 9 | 4.1 | 23 |
| 3 | Elgin City | 11 | 5 | 3 | 3 | 27 | 17 | 10 | 4 | 18 |
| 4 | Spartans | 11 | 4 | 3 | 4 | 22 | 20 | 2 | 3.8 | 15 |
| 5 | Kelty Hearts | 11 | 5 | 0 | 6 | 16 | 21 | -5 | 3.4 | 15 |
| 6 | Dumbarton | 11 | 4 | 1 | 6 | 12 | 18 | -6 | 2.7 | 13 |
| 7 | Stirling Albion | 11 | 3 | 3 | 5 | 14 | 24 | -10 | 3.5 | 12 |
| 8 | Edinburgh City | 11 | 4 | 4 | 3 | 20 | 18 | 2 | 3.5 | 11* |
| 9 | Forfar Athletic | 11 | 3 | 2 | 6 | 11 | 19 | -8 | 2.7 | 11 |
| 10 | Annan Athletic | 11 | 3 | 0 | 8 | 11 | 21 | -10 | 2.9 | 9 |
* Edinburgh City: −5 bodova — SPFL: insolvency event (provizorni likvidator 07/2025) - Edinburgh City, 5 bodova u 2026/27
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Clyde | 6 | 6 | 0 | 0 | 19 | 6 | 13 | 4.2 | 18 |
| 2 | Dumbarton | 6 | 4 | 1 | 1 | 9 | 6 | 3 | 2.5 | 13 |
| 3 | Kelty Hearts | 5 | 4 | 0 | 1 | 11 | 8 | 3 | 3.8 | 12 |
| 4 | Elgin City | 6 | 3 | 2 | 1 | 16 | 9 | 7 | 4.2 | 11 |
| 5 | Stranraer | 5 | 3 | 1 | 1 | 6 | 2 | 4 | 1.6 | 10 |
| 6 | Forfar Athletic | 5 | 3 | 0 | 2 | 6 | 5 | 1 | 2.2 | 9 |
| 7 | Stirling Albion | 5 | 2 | 2 | 1 | 7 | 6 | 1 | 2.6 | 8 |
| 8 | Edinburgh City | 5 | 2 | 1 | 2 | 10 | 12 | -2 | 4.4 | 7 |
| 9 | Spartans | 6 | 1 | 3 | 2 | 13 | 13 | 0 | 4.3 | 6 |
| 10 | Annan Athletic | 6 | 2 | 0 | 4 | 8 | 13 | -5 | 3.5 | 6 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Stranraer | 6 | 4 | 1 | 1 | 19 | 7 | 12 | 4.3 | 13 |
| 2 | Edinburgh City | 6 | 2 | 3 | 1 | 10 | 6 | 4 | 2.7 | 9 |
| 3 | Spartans | 5 | 3 | 0 | 2 | 9 | 7 | 2 | 3.2 | 9 |
| 4 | Elgin City | 5 | 2 | 1 | 2 | 11 | 8 | 3 | 3.8 | 7 |
| 5 | Clyde | 5 | 1 | 2 | 2 | 8 | 12 | -4 | 4 | 5 |
| 6 | Stirling Albion | 6 | 1 | 1 | 4 | 7 | 18 | -11 | 4.2 | 4 |
| 7 | Annan Athletic | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | 8 | -5 | 2.2 | 3 |
| 8 | Kelty Hearts | 6 | 1 | 0 | 5 | 5 | 13 | -8 | 3 | 3 |
| 9 | Forfar Athletic | 6 | 0 | 2 | 4 | 5 | 14 | -9 | 3.2 | 2 |
| 10 | Dumbarton | 5 | 0 | 0 | 5 | 3 | 12 | -9 | 3 | 0 |
Forma i statistika timova
Queen's Park Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 0.8
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 21.11.2020 | Brechin | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 14.11.2020 | ST Mirren | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 10.11.2020 | Queen of the South | H | 1-3 (1-2) | I | O |
| 07.11.2020 | Elgin City | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 31.10.2020 | Stranraer | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 24.10.2020 | Albion Rovers | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 17.10.2020 | Stirling Albion | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 13.10.2020 | Morton | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 10.10.2020 | Partick | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 02.05.2020 | Annan Athletic | A | - | I | U |
Stenhousemuir Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 2.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 21.11.2020 | Annan Athletic | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 14.11.2020 | Alloa Athletic | A | 4-2 (0-2) | I | O |
| 10.11.2020 | Livingston | H | 0-4 (0-3) | I | O |
| 07.11.2020 | Edinburgh City | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 31.10.2020 | Cowdenbeath | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 24.10.2020 | Stirling Albion | H | 2-2 (0-1) | N | O |
| 17.10.2020 | Albion Rovers | A | 1-3 (0-1) | P | O |
| 13.10.2020 | Airdrie United | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 10.10.2020 | Edinburgh City | A | 2-2 (1-1) | N | O |
| 02.05.2020 | Albion Rovers | A | - | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (8 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.03.2020 | League Two | Stenhousemuir | 0-0 (0-0) | Queen's Park | N | U |
| 04.01.2020 | League Two | Queen's Park | 2-1 (2-0) | Stenhousemuir | P | O |
| 02.11.2019 | League Two | Stenhousemuir | 0-3 (0-1) | Queen's Park | P | O |
| 10.08.2019 | League Two | Queen's Park | 1-1 (0-0) | Stenhousemuir | N | U |
| 29.04.2017 | League One | Queen's Park | 0-2 (0-1) | Stenhousemuir | I | U |
| 11.02.2017 | League One | Stenhousemuir | 0-2 (0-1) | Queen's Park | P | U |
| 29.10.2016 | League One | Queen's Park | 0-3 (0-1) | Stenhousemuir | I | O |
| 13.08.2016 | League One | Stenhousemuir | 1-2 (1-0) | Queen's Park | P | O |