Aberdeen 0 - 1 ST Johnstone — rezultat
11.10.2026 13:00 • Skotska - Premiership
Mečevi iz lige Skotska - Premiership
Tabele Skotska - Premiership
Premiership
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Celtic | 12 | 9 | 1 | 2 | 27 | 10 | 17 | 3.1 | 28 |
| 2 | Rangers | 11 | 7 | 3 | 1 | 19 | 9 | 10 | 2.5 | 24 |
| 3 | Heart Of Midlothian | 11 | 6 | 2 | 3 | 24 | 17 | 7 | 3.7 | 20 |
| 4 | Falkirk | 12 | 5 | 3 | 4 | 15 | 12 | 3 | 2.2 | 18 |
| 5 | Dundee | 11 | 5 | 2 | 4 | 17 | 13 | 4 | 2.7 | 17 |
| 6 | Dundee Utd | 11 | 4 | 4 | 3 | 16 | 16 | 0 | 2.9 | 16 |
| 7 | ST Johnstone | 12 | 3 | 5 | 4 | 15 | 19 | -4 | 2.8 | 14 |
| 8 | ST Mirren | 12 | 4 | 2 | 6 | 12 | 20 | -8 | 2.7 | 14 |
| 9 | Motherwell | 12 | 3 | 3 | 6 | 14 | 20 | -6 | 2.8 | 12 |
| 10 | Aberdeen | 11 | 3 | 2 | 6 | 12 | 14 | -2 | 2.4 | 11 |
| 11 | Kilmarnock | 12 | 2 | 3 | 7 | 13 | 28 | -15 | 3.4 | 9 |
| 12 | Hibernian | 11 | 2 | 2 | 7 | 11 | 17 | -6 | 2.5 | 8 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Heart Of Midlothian | 5 | 4 | 1 | 0 | 15 | 4 | 11 | 3.8 | 13 |
| 2 | Celtic | 6 | 4 | 1 | 1 | 15 | 5 | 10 | 3.3 | 13 |
| 3 | Rangers | 5 | 4 | 0 | 1 | 10 | 3 | 7 | 2.6 | 12 |
| 4 | Dundee | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 7 | 4 | 3 | 11 |
| 5 | Falkirk | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | 7 | 2 | 2.7 | 9 |
| 6 | ST Johnstone | 6 | 2 | 3 | 1 | 10 | 9 | 1 | 3.2 | 9 |
| 7 | Dundee Utd | 5 | 2 | 2 | 1 | 6 | 6 | 0 | 2.4 | 8 |
| 8 | ST Mirren | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | 10 | -2 | 3 | 8 |
| 9 | Aberdeen | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | 5 | 0 | 1.7 | 7 |
| 10 | Motherwell | 6 | 2 | 1 | 3 | 4 | 8 | -4 | 2 | 7 |
| 11 | Kilmarnock | 6 | 1 | 2 | 3 | 7 | 15 | -8 | 3.7 | 5 |
| 12 | Hibernian | 6 | 0 | 1 | 5 | 5 | 11 | -6 | 2.7 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Celtic | 6 | 5 | 0 | 1 | 12 | 5 | 7 | 2.8 | 15 |
| 2 | Rangers | 6 | 3 | 3 | 0 | 9 | 6 | 3 | 2.5 | 12 |
| 3 | Falkirk | 6 | 2 | 3 | 1 | 6 | 5 | 1 | 1.8 | 9 |
| 4 | Dundee Utd | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 | 10 | 0 | 3.3 | 8 |
| 5 | Hibernian | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | 6 | 0 | 2.4 | 7 |
| 6 | Heart Of Midlothian | 6 | 2 | 1 | 3 | 9 | 13 | -4 | 3.7 | 7 |
| 7 | Dundee | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | 6 | 0 | 2.4 | 6 |
| 8 | ST Mirren | 6 | 2 | 0 | 4 | 4 | 10 | -6 | 2.3 | 6 |
| 9 | Motherwell | 6 | 1 | 2 | 3 | 10 | 12 | -2 | 3.7 | 5 |
| 10 | ST Johnstone | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 10 | -5 | 2.5 | 5 |
| 11 | Aberdeen | 5 | 1 | 1 | 3 | 7 | 9 | -2 | 3.2 | 4 |
| 12 | Kilmarnock | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | 13 | -7 | 3.2 | 4 |
Forma i statistika timova
Aberdeen Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | Hibernian | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 15.09.2026 | Motherwell | A | 0-4 (0-1) | P | O |
| 12.09.2026 | Kilmarnock | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 05.09.2026 | Kilmarnock | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 02.09.2026 | Celtic | A | 3-0 (3-0) | I | O |
| 30.08.2026 | Rangers | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 15.08.2026 | Dundee | H | 3-0 (0-0) | P | O |
| 08.08.2026 | Dundee | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 01.08.2026 | Heart Of Midlothian | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 25.07.2026 | Kelty Hearts | H | 3-0 (2-0) | P | O |
ST Johnstone Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 1.2
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | Falkirk | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 09.09.2026 | Celtic | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 06.09.2026 | Hibernian | H | 2-1 (2-1) | P | O |
| 02.09.2026 | Dundee | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 29.08.2026 | Heart Of Midlothian | A | 2-1 (2-0) | I | O |
| 08.08.2026 | ST Mirren | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 02.08.2026 | Kilmarnock | H | 4-3 (1-1) | P | O |
| 25.07.2026 | East Fife | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 21.07.2026 | Inverness CT | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 18.07.2026 | Morton | H | 3-0 (0-0) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (41 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.03.2025 | Premiership | ST Johnstone | 0-0 (0-0) | Aberdeen | N | U |
| 07.12.2024 | Premiership | Aberdeen | 1-1 (0-1) | ST Johnstone | N | U |
| 05.08.2024 | Premiership | ST Johnstone | 1-2 (0-1) | Aberdeen | P | O |
| 04.05.2024 | Premiership | Aberdeen | 1-0 (0-0) | ST Johnstone | P | U |
| 28.02.2024 | Premiership | Aberdeen | 0-2 (0-1) | ST Johnstone | I | U |
| 24.01.2024 | Premiership | ST Johnstone | 1-1 (0-0) | Aberdeen | N | U |
| 08.10.2023 | Premiership | Aberdeen | 0-0 (0-0) | ST Johnstone | N | U |
| 01.04.2023 | Premiership | ST Johnstone | 0-1 (0-1) | Aberdeen | P | U |
| 07.01.2023 | Premiership | Aberdeen | 2-0 (0-0) | ST Johnstone | P | U |
| 20.08.2022 | Premiership | ST Johnstone | 0-1 (0-0) | Aberdeen | P | U |
| 11.05.2022 | Premiership | ST Johnstone | 1-0 (1-0) | Aberdeen | I | U |
| 15.02.2022 | Premiership | Aberdeen | 1-1 (0-1) | ST Johnstone | N | U |
| 11.12.2021 | Premiership | ST Johnstone | 0-1 (0-0) | Aberdeen | P | U |
| 18.09.2021 | Premiership | Aberdeen | 0-1 (0-0) | ST Johnstone | I | U |
| 10.04.2021 | Premiership | ST Johnstone | 0-1 (0-0) | Aberdeen | P | U |
| 27.01.2021 | Premiership | ST Johnstone | 0-0 (0-0) | Aberdeen | N | U |
| 26.12.2020 | Premiership | Aberdeen | 2-1 (1-1) | ST Johnstone | P | O |
| 20.08.2020 | Premiership | ST Johnstone | 0-1 (0-0) | Aberdeen | P | U |
| 05.02.2020 | Premiership | Aberdeen | 0-1 (0-1) | ST Johnstone | I | U |
| 24.11.2019 | Premiership | ST Johnstone | 1-1 (0-1) | Aberdeen | N | U |
| 14.09.2019 | Premiership | Aberdeen | 1-1 (1-1) | ST Johnstone | N | U |
| 23.02.2019 | Premiership | ST Johnstone | 0-2 (0-1) | Aberdeen | P | U |
| 08.12.2018 | Premiership | Aberdeen | 0-2 (0-0) | ST Johnstone | I | U |
| 15.09.2018 | Premiership | ST Johnstone | 1-1 (1-0) | Aberdeen | N | U |
| 31.03.2018 | Premiership | Aberdeen | 4-1 (2-0) | ST Johnstone | P | O |
| 13.12.2017 | Premiership | ST Johnstone | 0-3 (0-2) | Aberdeen | P | O |
| 30.09.2017 | Premiership | Aberdeen | 3-0 (2-0) | ST Johnstone | P | O |
| 29.04.2017 | Premiership | Aberdeen | 0-2 (0-0) | ST Johnstone | I | U |
| 15.04.2017 | Premiership | ST Johnstone | 1-2 (0-2) | Aberdeen | P | O |
| 10.12.2016 | Premiership | Aberdeen | 0-0 (0-0) | ST Johnstone | N | U |
| 07.08.2016 | Premiership | ST Johnstone | 0-0 (0-0) | Aberdeen | N | U |
| 22.04.2016 | Premiership | ST Johnstone | 3-0 (2-0) | Aberdeen | I | O |
| 27.02.2016 | Premiership | Aberdeen | 1-1 (1-0) | ST Johnstone | N | U |
| 06.02.2016 | Premiership | ST Johnstone | 3-4 (0-2) | Aberdeen | P | O |
| 03.10.2015 | Premiership | Aberdeen | 1-5 (1-3) | ST Johnstone | I | O |
| 24.05.2015 | Premiership | Aberdeen | 0-1 (0-0) | ST Johnstone | I | U |
| 23.01.2015 | Premiership | ST Johnstone | 1-1 (1-0) | Aberdeen | N | U |
| 01.01.2015 | Premiership | Aberdeen | 2-0 (1-0) | ST Johnstone | P | U |
| 23.08.2014 | Premiership | ST Johnstone | 1-0 (0-0) | Aberdeen | I | U |
| 26.04.2014 | Premiership | Aberdeen | 1-1 (1-1) | ST Johnstone | N | U |
| 01.03.2014 | Premiership | Aberdeen | 1-0 (1-0) | ST Johnstone | P | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.5% | 93.5% | 94.8% | 95.3% | 94.6% | 94.3% | 93.3% |
| 1 | 1.98 8.3% | 1.98 8.3% | 1.95 9.3% | 2.00 2.4% | 1.99 9.5% | 1.97 10.5% | 1.94 6.3% |
| X | 3.40 3.0% | 3.40 3.0% | 3.50 9.4% | 3.50 1.4% | 3.47 5.8% | 3.50 4.5% | 3.45 9.5% |
| 2 | 3.70 12.1% | 3.70 12.1% | 3.90 21.9% | 3.80 18.8% | 3.75 12.6% | 3.75 15.4% | 3.75 23.0% |
| 0-2 | 1.89 1.1% | 1.89 1.1% | 1.95 6.6% | 1.85 0.0% | 1.93 3.8% | 1.89 2.2% | 1.91 4.9% |
| 3+ | 1.85 1.1% | 1.85 1.1% | 1.85 1.6% | 1.85 0.0% | 1.85 3.6% | 1.88 2.6% | 1.81 0.0% |
| 4+ | 2.97 2.3% | 2.97 2.3% | 3.20 4.5% | 3.05 1.6% | - | 3.25 4.4% | 3.15 1.6% |
| GG | 1.70 1.2% | 1.70 1.2% | 1.75 1.2% | 1.72 0.6% | 1.74 1.1% | 1.78 4.1% | 1.71 1.2% |
| NG | 2.04 1.0% | 2.04 1.0% | 2.10 5.0% | 2.00 0.0% | 2.07 1.5% | 1.95 4.9% | 2.04 3.0% |
| I2+ | 2.57 1.2% | 2.57 1.2% | 2.85 0.0% | 2.67 1.1% | 2.81 3.8% | 2.85 3.4% | 2.75 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice