Dundee Utd 1 - 0 Hibernian — rezultat
10.10.2026 14:00 • Skotska - Premiership
Mečevi iz lige Skotska - Premiership
Tabele Skotska - Premiership
Premiership
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Celtic | 12 | 9 | 1 | 2 | 27 | 10 | 17 | 3.1 | 28 |
| 2 | Rangers | 11 | 7 | 3 | 1 | 19 | 9 | 10 | 2.5 | 24 |
| 3 | Heart Of Midlothian | 11 | 6 | 2 | 3 | 24 | 17 | 7 | 3.7 | 20 |
| 4 | Falkirk | 12 | 5 | 3 | 4 | 15 | 12 | 3 | 2.2 | 18 |
| 5 | Dundee | 11 | 5 | 2 | 4 | 17 | 13 | 4 | 2.7 | 17 |
| 6 | Dundee Utd | 11 | 4 | 4 | 3 | 16 | 16 | 0 | 2.9 | 16 |
| 7 | ST Johnstone | 12 | 3 | 5 | 4 | 15 | 19 | -4 | 2.8 | 14 |
| 8 | ST Mirren | 12 | 4 | 2 | 6 | 12 | 20 | -8 | 2.7 | 14 |
| 9 | Motherwell | 12 | 3 | 3 | 6 | 14 | 20 | -6 | 2.8 | 12 |
| 10 | Aberdeen | 11 | 3 | 2 | 6 | 12 | 14 | -2 | 2.4 | 11 |
| 11 | Kilmarnock | 12 | 2 | 3 | 7 | 13 | 28 | -15 | 3.4 | 9 |
| 12 | Hibernian | 11 | 2 | 2 | 7 | 11 | 17 | -6 | 2.5 | 8 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Heart Of Midlothian | 5 | 4 | 1 | 0 | 15 | 4 | 11 | 3.8 | 13 |
| 2 | Celtic | 6 | 4 | 1 | 1 | 15 | 5 | 10 | 3.3 | 13 |
| 3 | Rangers | 5 | 4 | 0 | 1 | 10 | 3 | 7 | 2.6 | 12 |
| 4 | Dundee | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 7 | 4 | 3 | 11 |
| 5 | Falkirk | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | 7 | 2 | 2.7 | 9 |
| 6 | ST Johnstone | 6 | 2 | 3 | 1 | 10 | 9 | 1 | 3.2 | 9 |
| 7 | Dundee Utd | 5 | 2 | 2 | 1 | 6 | 6 | 0 | 2.4 | 8 |
| 8 | ST Mirren | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | 10 | -2 | 3 | 8 |
| 9 | Aberdeen | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | 5 | 0 | 1.7 | 7 |
| 10 | Motherwell | 6 | 2 | 1 | 3 | 4 | 8 | -4 | 2 | 7 |
| 11 | Kilmarnock | 6 | 1 | 2 | 3 | 7 | 15 | -8 | 3.7 | 5 |
| 12 | Hibernian | 6 | 0 | 1 | 5 | 5 | 11 | -6 | 2.7 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Celtic | 6 | 5 | 0 | 1 | 12 | 5 | 7 | 2.8 | 15 |
| 2 | Rangers | 6 | 3 | 3 | 0 | 9 | 6 | 3 | 2.5 | 12 |
| 3 | Falkirk | 6 | 2 | 3 | 1 | 6 | 5 | 1 | 1.8 | 9 |
| 4 | Dundee Utd | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 | 10 | 0 | 3.3 | 8 |
| 5 | Hibernian | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | 6 | 0 | 2.4 | 7 |
| 6 | Heart Of Midlothian | 6 | 2 | 1 | 3 | 9 | 13 | -4 | 3.7 | 7 |
| 7 | Dundee | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | 6 | 0 | 2.4 | 6 |
| 8 | ST Mirren | 6 | 2 | 0 | 4 | 4 | 10 | -6 | 2.3 | 6 |
| 9 | Motherwell | 6 | 1 | 2 | 3 | 10 | 12 | -2 | 3.7 | 5 |
| 10 | ST Johnstone | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 10 | -5 | 2.5 | 5 |
| 11 | Aberdeen | 5 | 1 | 1 | 3 | 7 | 9 | -2 | 3.2 | 4 |
| 12 | Kilmarnock | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | 13 | -7 | 3.2 | 4 |
Forma i statistika timova
Dundee Utd Domaćin
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1.2
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | ST Mirren | A | 0-3 (0-3) | P | O |
| 05.09.2026 | Falkirk | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 02.09.2026 | Motherwell | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 29.08.2026 | Kilmarnock | A | 0-4 (0-3) | P | O |
| 22.08.2026 | Dundee | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 15.08.2026 | Celtic | H | 0-4 (0-2) | I | O |
| 09.08.2026 | Heart Of Midlothian | A | 4-0 (2-0) | I | O |
| 31.07.2026 | Rangers | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 21.07.2026 | Spartans | H | 4-0 (1-0) | P | O |
| 18.07.2026 | Arbroath | H | 3-0 (1-0) | P | O |
Hibernian Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | Aberdeen | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 15.09.2026 | Kilmarnock | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 12.09.2026 | Ross County | A | 0-3 (0-3) | P | O |
| 06.09.2026 | ST Johnstone | A | 2-1 (2-1) | I | O |
| 03.09.2026 | Heart Of Midlothian | H | 1-3 (0-2) | I | O |
| 30.08.2026 | Dundee | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 27.08.2026 | Gent | H | 2-3 (0-1) | I | O |
| 20.08.2026 | Gent | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 16.08.2026 | Partick | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 13.08.2026 | Shkendija | A | 0-0 (0-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (26 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.02.2026 | Premiership | Hibernian | 3-2 (1-0) | Dundee Utd | I | O |
| 20.12.2025 | Premiership | Dundee Utd | 1-1 (1-1) | Hibernian | N | U |
| 13.09.2025 | Premiership | Hibernian | 3-3 (1-2) | Dundee Utd | N | O |
| 03.05.2025 | Premiership | Hibernian | 3-1 (2-0) | Dundee Utd | I | O |
| 26.02.2025 | Premiership | Dundee Utd | 1-3 (1-1) | Hibernian | I | O |
| 03.11.2024 | Premiership | Hibernian | 1-1 (1-0) | Dundee Utd | N | U |
| 19.10.2024 | Premiership | Dundee Utd | 3-2 (1-1) | Hibernian | P | O |
| 09.04.2023 | Premiership | Dundee Utd | 2-1 (1-0) | Hibernian | P | O |
| 14.01.2023 | Premiership | Hibernian | 2-2 (1-2) | Dundee Utd | N | O |
| 11.10.2022 | Premiership | Dundee Utd | 1-0 (1-0) | Hibernian | P | U |
| 02.04.2022 | Premiership | Hibernian | 1-1 (1-1) | Dundee Utd | N | U |
| 26.12.2021 | Premiership | Dundee Utd | 1-3 (0-1) | Hibernian | I | O |
| 16.10.2021 | Premiership | Hibernian | 0-3 (0-1) | Dundee Utd | P | O |
| 23.09.2021 | League Cup | Dundee Utd | 1-3 (0-3) | Hibernian | I | O |
| 08.05.2021 | FA Cup | Dundee Utd | 0-2 (0-1) | Hibernian | I | U |
| 30.01.2021 | Premiership | Dundee Utd | 0-2 (0-1) | Hibernian | I | U |
| 19.12.2020 | Premiership | Hibernian | 1-1 (1-0) | Dundee Utd | N | U |
| 11.08.2020 | Premiership | Dundee Utd | 0-1 (0-0) | Hibernian | I | U |
| 28.01.2020 | FA Cup | Hibernian | 4-2 (1-1) | Dundee Utd | I | O |
| 19.01.2020 | FA Cup | Dundee Utd | 2-2 (1-1) | Hibernian | N | O |
| 10.03.2017 | Championship | Dundee Utd | 0-1 (0-1) | Hibernian | I | U |
| 06.01.2017 | Championship | Hibernian | 3-0 (2-0) | Dundee Utd | I | O |
| 02.12.2016 | Championship | Dundee Utd | 1-0 (0-0) | Hibernian | P | U |
| 02.10.2016 | Championship | Hibernian | 1-1 (1-0) | Dundee Utd | N | U |
| 28.02.2014 | Premiership | Hibernian | 1-3 (1-1) | Dundee Utd | P | O |
| 05.01.2014 | Premiership | Dundee Utd | 2-2 (0-1) | Hibernian | N | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.1% | 93.1% | 95.5% | 95.1% | 94.4% | 94.4% | 93.4% |
| 1 | 2.53 9.0% | 2.53 9.0% | 2.50 3.8% | 2.50 9.7% | 2.47 7.1% | 2.55 8.9% | 2.45 9.3% |
| X | 3.52 1.1% | 3.52 1.1% | 3.70 4.2% | 3.65 5.8% | 3.67 0.5% | 3.30 8.3% | 3.60 9.1% |
| 2 | 2.53 7.2% | 2.53 7.2% | 2.65 11.3% | 2.65 16.7% | 2.62 7.4% | 2.75 17.0% | 2.60 19.3% |
| 0-2 | 2.25 5.1% | 2.25 5.1% | 2.35 4.4% | 2.25 6.1% | 2.31 1.3% | 2.24 2.6% | 2.28 10.1% |
| 3+ | 1.60 3.6% | 1.60 3.6% | 1.60 1.3% | 1.57 4.3% | 1.60 0.6% | 1.63 1.9% | 1.57 3.1% |
| 4+ | 2.41 5.9% | 2.41 5.9% | 2.55 0.0% | 2.40 6.6% | - | 2.60 2.0% | 2.50 5.7% |
| GG | 1.48 3.3% | 1.48 3.3% | 1.53 2.0% | 1.50 3.2% | 1.52 0.7% | 1.50 1.3% | 1.50 2.0% |
| NG | 2.47 5.1% | 2.47 5.1% | 2.50 4.2% | 2.42 5.2% | 2.48 1.2% | 2.50 4.2% | 2.45 10.4% |
| I2+ | 2.26 3.8% | 2.26 3.8% | 2.45 2.1% | 2.30 3.0% | 2.41 1.6% | 2.50 4.2% | 2.38 2.9% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice