Falkirk 1 - 2 Dundee — rezultat
Mečevi iz lige Skotska - Premiership
Tabele Skotska - Premiership
Premiership
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Celtic | 12 | 9 | 1 | 2 | 27 | 10 | 17 | 3.1 | 28 |
| 2 | Rangers | 11 | 7 | 3 | 1 | 19 | 9 | 10 | 2.5 | 24 |
| 3 | Heart Of Midlothian | 11 | 6 | 2 | 3 | 24 | 17 | 7 | 3.7 | 20 |
| 4 | Falkirk | 12 | 5 | 3 | 4 | 15 | 12 | 3 | 2.2 | 18 |
| 5 | Dundee | 11 | 5 | 2 | 4 | 17 | 13 | 4 | 2.7 | 17 |
| 6 | Dundee Utd | 11 | 4 | 4 | 3 | 16 | 16 | 0 | 2.9 | 16 |
| 7 | ST Johnstone | 12 | 3 | 5 | 4 | 15 | 19 | -4 | 2.8 | 14 |
| 8 | ST Mirren | 12 | 4 | 2 | 6 | 12 | 20 | -8 | 2.7 | 14 |
| 9 | Motherwell | 12 | 3 | 3 | 6 | 14 | 20 | -6 | 2.8 | 12 |
| 10 | Aberdeen | 11 | 3 | 2 | 6 | 12 | 14 | -2 | 2.4 | 11 |
| 11 | Kilmarnock | 12 | 2 | 3 | 7 | 13 | 28 | -15 | 3.4 | 9 |
| 12 | Hibernian | 11 | 2 | 2 | 7 | 11 | 17 | -6 | 2.5 | 8 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Heart Of Midlothian | 5 | 4 | 1 | 0 | 15 | 4 | 11 | 3.8 | 13 |
| 2 | Celtic | 6 | 4 | 1 | 1 | 15 | 5 | 10 | 3.3 | 13 |
| 3 | Rangers | 5 | 4 | 0 | 1 | 10 | 3 | 7 | 2.6 | 12 |
| 4 | Dundee | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 7 | 4 | 3 | 11 |
| 5 | Falkirk | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | 7 | 2 | 2.7 | 9 |
| 6 | ST Johnstone | 6 | 2 | 3 | 1 | 10 | 9 | 1 | 3.2 | 9 |
| 7 | Dundee Utd | 5 | 2 | 2 | 1 | 6 | 6 | 0 | 2.4 | 8 |
| 8 | ST Mirren | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | 10 | -2 | 3 | 8 |
| 9 | Aberdeen | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | 5 | 0 | 1.7 | 7 |
| 10 | Motherwell | 6 | 2 | 1 | 3 | 4 | 8 | -4 | 2 | 7 |
| 11 | Kilmarnock | 6 | 1 | 2 | 3 | 7 | 15 | -8 | 3.7 | 5 |
| 12 | Hibernian | 6 | 0 | 1 | 5 | 5 | 11 | -6 | 2.7 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Celtic | 6 | 5 | 0 | 1 | 12 | 5 | 7 | 2.8 | 15 |
| 2 | Rangers | 6 | 3 | 3 | 0 | 9 | 6 | 3 | 2.5 | 12 |
| 3 | Falkirk | 6 | 2 | 3 | 1 | 6 | 5 | 1 | 1.8 | 9 |
| 4 | Dundee Utd | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 | 10 | 0 | 3.3 | 8 |
| 5 | Hibernian | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | 6 | 0 | 2.4 | 7 |
| 6 | Heart Of Midlothian | 6 | 2 | 1 | 3 | 9 | 13 | -4 | 3.7 | 7 |
| 7 | Dundee | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | 6 | 0 | 2.4 | 6 |
| 8 | ST Mirren | 6 | 2 | 0 | 4 | 4 | 10 | -6 | 2.3 | 6 |
| 9 | Motherwell | 6 | 1 | 2 | 3 | 10 | 12 | -2 | 3.7 | 5 |
| 10 | ST Johnstone | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 10 | -5 | 2.5 | 5 |
| 11 | Aberdeen | 5 | 1 | 1 | 3 | 7 | 9 | -2 | 3.2 | 4 |
| 12 | Kilmarnock | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | 13 | -7 | 3.2 | 4 |
Forma i statistika timova
Falkirk Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.4
- GG
- 100%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | ST Johnstone | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 15.09.2026 | Heart Of Midlothian | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 05.09.2026 | Dundee Utd | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 02.09.2026 | Rangers | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 29.08.2026 | Celtic | A | 2-1 (2-0) | I | O |
| 09.08.2026 | Motherwell | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 01.08.2026 | ST Mirren | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 25.07.2026 | Stranraer | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 21.07.2026 | Alloa Athletic | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 14.07.2026 | Ayr Utd | H | 0-1 (0-1) | I | U |
Dundee Gost
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1.2
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | Motherwell | H | 2-1 (2-1) | P | O |
| 06.09.2026 | Heart Of Midlothian | A | 2-1 (0-1) | I | O |
| 02.09.2026 | ST Johnstone | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 30.08.2026 | Hibernian | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 22.08.2026 | Dundee Utd | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 15.08.2026 | Aberdeen | A | 3-0 (0-0) | I | O |
| 08.08.2026 | Aberdeen | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 03.08.2026 | Celtic | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 25.07.2026 | Clyde | H | 4-0 (0-0) | P | O |
| 21.07.2026 | Ross County | A | 1-1 (0-1) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (7 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.02.2026 | Premiership | Falkirk | 1-0 (0-0) | Dundee | P | U |
| 27.12.2025 | Premiership | Dundee | 1-0 (1-0) | Falkirk | I | U |
| 25.10.2025 | Premiership | Falkirk | 2-1 (0-1) | Dundee | P | O |
| 08.12.2022 | Challenge Cup | Falkirk | 0-3 (0-2) | Dundee | I | O |
| 30.08.2022 | League Cup | Dundee | 3-0 (0-0) | Falkirk | I | O |
| 29.03.2014 | Championship | Dundee | 0-1 (0-1) | Falkirk | P | U |
| 25.01.2014 | Championship | Falkirk | 2-0 (1-0) | Dundee | P | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.5% | 93.5% | 94.9% | 95.2% | 94.4% | 94.3% | 93.5% |
| 1 | 1.94 2.0% | 1.94 2.0% | 1.90 5.0% | 1.92 0.0% | 1.96 6.7% | 1.90 9.5% | 1.89 0.5% |
| X | 3.54 1.1% | 3.54 1.1% | 3.65 5.8% | 3.70 4.2% | 3.57 2.9% | 3.65 0.0% | 3.60 5.9% |
| 2 | 3.68 5.1% | 3.68 5.1% | 3.95 19.7% | 3.85 11.6% | 3.72 9.4% | 3.85 18.5% | 3.80 13.4% |
| 0-2 | 2.05 0.0% | 2.05 0.0% | 2.12 3.4% | 2.02 1.5% | 2.07 0.5% | 2.05 1.0% | 2.07 3.5% |
| 3+ | 1.72 0.0% | 1.72 0.0% | 1.73 1.8% | 1.71 1.2% | 1.74 0.0% | 1.75 1.2% | 1.69 1.8% |
| 4+ | 2.66 1.5% | 2.66 1.5% | 2.85 0.0% | 2.72 0.7% | - | 2.90 1.8% | 2.80 1.8% |
| GG | 1.61 0.0% | 1.61 0.0% | 1.65 3.1% | 1.63 0.6% | 1.66 0.6% | 1.67 1.2% | 1.63 1.9% |
| NG | 2.18 0.0% | 2.18 0.0% | 2.20 2.3% | 2.15 0.0% | 2.19 0.9% | 2.10 2.3% | 2.18 2.8% |
| I2+ | 2.50 0.0% | 2.50 0.0% | 2.65 1.9% | 2.47 0.8% | 2.65 0.0% | 2.70 1.9% | 2.55 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice