Heart Of Midlothian 5 - 0 ST Mirren — rezultat
10.10.2026 14:00 • Skotska - Premiership
Mečevi iz lige Skotska - Premiership
Tabele Skotska - Premiership
Premiership
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Celtic | 12 | 9 | 1 | 2 | 27 | 10 | 17 | 3.1 | 28 |
| 2 | Rangers | 11 | 7 | 3 | 1 | 19 | 9 | 10 | 2.5 | 24 |
| 3 | Heart Of Midlothian | 11 | 6 | 2 | 3 | 24 | 17 | 7 | 3.7 | 20 |
| 4 | Falkirk | 12 | 5 | 3 | 4 | 15 | 12 | 3 | 2.2 | 18 |
| 5 | Dundee | 11 | 5 | 2 | 4 | 17 | 13 | 4 | 2.7 | 17 |
| 6 | Dundee Utd | 11 | 4 | 4 | 3 | 16 | 16 | 0 | 2.9 | 16 |
| 7 | ST Johnstone | 12 | 3 | 5 | 4 | 15 | 19 | -4 | 2.8 | 14 |
| 8 | ST Mirren | 12 | 4 | 2 | 6 | 12 | 20 | -8 | 2.7 | 14 |
| 9 | Motherwell | 12 | 3 | 3 | 6 | 14 | 20 | -6 | 2.8 | 12 |
| 10 | Aberdeen | 11 | 3 | 2 | 6 | 12 | 14 | -2 | 2.4 | 11 |
| 11 | Kilmarnock | 12 | 2 | 3 | 7 | 13 | 28 | -15 | 3.4 | 9 |
| 12 | Hibernian | 11 | 2 | 2 | 7 | 11 | 17 | -6 | 2.5 | 8 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Heart Of Midlothian | 5 | 4 | 1 | 0 | 15 | 4 | 11 | 3.8 | 13 |
| 2 | Celtic | 6 | 4 | 1 | 1 | 15 | 5 | 10 | 3.3 | 13 |
| 3 | Rangers | 5 | 4 | 0 | 1 | 10 | 3 | 7 | 2.6 | 12 |
| 4 | Dundee | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 7 | 4 | 3 | 11 |
| 5 | Falkirk | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | 7 | 2 | 2.7 | 9 |
| 6 | ST Johnstone | 6 | 2 | 3 | 1 | 10 | 9 | 1 | 3.2 | 9 |
| 7 | Dundee Utd | 5 | 2 | 2 | 1 | 6 | 6 | 0 | 2.4 | 8 |
| 8 | ST Mirren | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | 10 | -2 | 3 | 8 |
| 9 | Aberdeen | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | 5 | 0 | 1.7 | 7 |
| 10 | Motherwell | 6 | 2 | 1 | 3 | 4 | 8 | -4 | 2 | 7 |
| 11 | Kilmarnock | 6 | 1 | 2 | 3 | 7 | 15 | -8 | 3.7 | 5 |
| 12 | Hibernian | 6 | 0 | 1 | 5 | 5 | 11 | -6 | 2.7 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Celtic | 6 | 5 | 0 | 1 | 12 | 5 | 7 | 2.8 | 15 |
| 2 | Rangers | 6 | 3 | 3 | 0 | 9 | 6 | 3 | 2.5 | 12 |
| 3 | Falkirk | 6 | 2 | 3 | 1 | 6 | 5 | 1 | 1.8 | 9 |
| 4 | Dundee Utd | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 | 10 | 0 | 3.3 | 8 |
| 5 | Hibernian | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | 6 | 0 | 2.4 | 7 |
| 6 | Heart Of Midlothian | 6 | 2 | 1 | 3 | 9 | 13 | -4 | 3.7 | 7 |
| 7 | Dundee | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | 6 | 0 | 2.4 | 6 |
| 8 | ST Mirren | 6 | 2 | 0 | 4 | 4 | 10 | -6 | 2.3 | 6 |
| 9 | Motherwell | 6 | 1 | 2 | 3 | 10 | 12 | -2 | 3.7 | 5 |
| 10 | ST Johnstone | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 10 | -5 | 2.5 | 5 |
| 11 | Aberdeen | 5 | 1 | 1 | 3 | 7 | 9 | -2 | 3.2 | 4 |
| 12 | Kilmarnock | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | 13 | -7 | 3.2 | 4 |
Forma i statistika timova
Heart Of Midlothian Domaćin
- Dao
- 2
- Primio
- 1
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | Kilmarnock | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 15.09.2026 | Falkirk | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 11.09.2026 | Stenhousemuir | A | 0-3 (0-2) | P | O |
| 06.09.2026 | Dundee | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 03.09.2026 | Hibernian | A | 1-3 (0-2) | P | O |
| 29.08.2026 | ST Johnstone | H | 2-1 (2-0) | P | O |
| 26.08.2026 | Rapid Vienna | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 20.08.2026 | Rapid Vienna | H | 2-2 (0-1) | N | O |
| 16.08.2026 | Inverness CT | H | 6-2 (1-0) | P | O |
| 13.08.2026 | Benfica | H | 1-1 (0-0) | N | U |
ST Mirren Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 1.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | Dundee Utd | H | 0-3 (0-3) | I | O |
| 09.09.2026 | Rangers | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 05.09.2026 | Celtic | H | 1-2 (1-0) | I | O |
| 02.09.2026 | Kilmarnock | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 30.08.2026 | Motherwell | H | 3-3 (3-2) | N | O |
| 16.08.2026 | Rangers | A | 5-1 (2-1) | I | O |
| 08.08.2026 | ST Johnstone | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 01.08.2026 | Falkirk | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 26.07.2026 | Dunfermline | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 21.07.2026 | East Kilbride | H | 4-3 (0-2) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (28 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.02.2026 | Premiership | ST Mirren | 1-0 (0-0) | Heart Of Midlothian | I | U |
| 14.01.2026 | Premiership | Heart Of Midlothian | 2-0 (0-0) | ST Mirren | P | U |
| 29.10.2025 | Premiership | ST Mirren | 2-2 (1-1) | Heart Of Midlothian | N | O |
| 16.08.2025 | League Cup | ST Mirren | 1-1 (1-0) | Heart Of Midlothian | N | U |
| 26.02.2025 | Premiership | Heart Of Midlothian | 3-1 (0-1) | ST Mirren | P | O |
| 10.02.2025 | FA Cup | ST Mirren | 1-1 (1-0) | Heart Of Midlothian | N | U |
| 19.10.2024 | Premiership | Heart Of Midlothian | 4-0 (1-0) | ST Mirren | P | O |
| 21.09.2024 | Premiership | ST Mirren | 2-1 (2-1) | Heart Of Midlothian | I | O |
| 15.05.2024 | Premiership | ST Mirren | 2-2 (1-1) | Heart Of Midlothian | N | O |
| 06.04.2024 | Premiership | ST Mirren | 1-2 (0-1) | Heart Of Midlothian | P | O |
| 23.12.2023 | Premiership | Heart Of Midlothian | 2-0 (1-0) | ST Mirren | P | U |
| 23.09.2023 | Premiership | ST Mirren | 1-0 (1-0) | Heart Of Midlothian | I | U |
| 13.05.2023 | Premiership | ST Mirren | 2-2 (2-0) | Heart Of Midlothian | N | O |
| 08.04.2023 | Premiership | Heart Of Midlothian | 0-2 (0-0) | ST Mirren | I | U |
| 13.01.2023 | Premiership | Heart Of Midlothian | 1-0 (1-0) | ST Mirren | P | U |
| 07.01.2023 | Premiership | ST Mirren | 1-1 (1-0) | Heart Of Midlothian | N | U |
| 12.03.2022 | FA Cup | Heart Of Midlothian | 4-2 (2-1) | ST Mirren | P | O |
| 26.02.2022 | Premiership | ST Mirren | 0-2 (0-0) | Heart Of Midlothian | P | U |
| 27.11.2021 | Premiership | Heart Of Midlothian | 2-0 (0-0) | ST Mirren | P | U |
| 07.08.2021 | Premiership | ST Mirren | 1-2 (0-1) | Heart Of Midlothian | P | O |
| 11.03.2020 | Premiership | ST Mirren | 1-0 (0-0) | Heart Of Midlothian | I | U |
| 09.11.2019 | Premiership | Heart Of Midlothian | 5-2 (3-2) | ST Mirren | P | O |
| 28.09.2019 | Premiership | ST Mirren | 0-0 (0-0) | Heart Of Midlothian | N | U |
| 23.02.2019 | Premiership | Heart Of Midlothian | 1-1 (0-0) | ST Mirren | N | U |
| 24.11.2018 | Premiership | ST Mirren | 2-0 (0-0) | Heart Of Midlothian | I | U |
| 01.09.2018 | Premiership | Heart Of Midlothian | 4-1 (4-1) | ST Mirren | P | O |
| 10.05.2014 | Premiership | ST Mirren | 1-1 (1-0) | Heart Of Midlothian | N | U |
| 29.01.2014 | Premiership | Heart Of Midlothian | 2-1 (1-1) | ST Mirren | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.5% | 93.5% | 94.9% | 94.5% | 94.5% | 94.3% | 93.5% |
| 1 | 1.45 6.5% | 1.45 6.5% | 1.45 0.0% | 1.45 4.0% | 1.45 2.0% | 1.43 1.4% | 1.44 4.6% |
| X | 4.65 12.0% | 4.65 12.0% | 4.75 6.7% | 4.90 19.5% | 4.71 2.2% | 4.50 0.0% | 4.65 20.8% |
| 2 | 6.06 11.2% | 6.06 11.2% | 6.50 14.0% | 6.10 15.1% | 6.40 5.8% | 7.20 6.7% | 6.25 28.9% |
| 0-2 | 2.41 8.1% | 2.41 8.1% | 2.60 4.0% | 2.42 9.0% | - | 2.45 2.0% | 2.55 18.6% |
| 3+ | 1.45 9.9% | 1.45 9.9% | 1.50 3.4% | 1.50 5.7% | - | 1.53 0.7% | 1.47 6.4% |
| 4+ | 2.23 7.5% | 2.23 7.5% | 2.30 2.2% | 2.25 8.2% | 2.27 0.4% | 2.35 2.2% | 2.22 11.2% |
| GG | 1.62 3.6% | 1.62 3.6% | 1.68 5.0% | 1.67 2.3% | 1.67 1.2% | 1.66 1.2% | 1.65 1.2% |
| NG | 2.16 4.9% | 2.16 4.9% | 2.20 2.3% | 2.07 2.5% | 2.17 1.8% | 2.15 0.0% | 2.12 6.5% |
| I2+ | 2.12 6.2% | 2.12 6.2% | 2.25 2.3% | 2.12 6.6% | 2.24 0.0% | 2.30 2.2% | 2.20 7.6% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice