Rangers 3 - 1 Kilmarnock — rezultat
10.10.2026 14:00 • Skotska - Premiership
Mečevi iz lige Skotska - Premiership
Tabele Skotska - Premiership
Premiership
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Celtic | 12 | 9 | 1 | 2 | 27 | 10 | 17 | 3.1 | 28 |
| 2 | Rangers | 11 | 7 | 3 | 1 | 19 | 9 | 10 | 2.5 | 24 |
| 3 | Heart Of Midlothian | 11 | 6 | 2 | 3 | 24 | 17 | 7 | 3.7 | 20 |
| 4 | Falkirk | 12 | 5 | 3 | 4 | 15 | 12 | 3 | 2.2 | 18 |
| 5 | Dundee | 11 | 5 | 2 | 4 | 17 | 13 | 4 | 2.7 | 17 |
| 6 | Dundee Utd | 11 | 4 | 4 | 3 | 16 | 16 | 0 | 2.9 | 16 |
| 7 | ST Johnstone | 12 | 3 | 5 | 4 | 15 | 19 | -4 | 2.8 | 14 |
| 8 | ST Mirren | 12 | 4 | 2 | 6 | 12 | 20 | -8 | 2.7 | 14 |
| 9 | Motherwell | 12 | 3 | 3 | 6 | 14 | 20 | -6 | 2.8 | 12 |
| 10 | Aberdeen | 11 | 3 | 2 | 6 | 12 | 14 | -2 | 2.4 | 11 |
| 11 | Kilmarnock | 12 | 2 | 3 | 7 | 13 | 28 | -15 | 3.4 | 9 |
| 12 | Hibernian | 11 | 2 | 2 | 7 | 11 | 17 | -6 | 2.5 | 8 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Heart Of Midlothian | 5 | 4 | 1 | 0 | 15 | 4 | 11 | 3.8 | 13 |
| 2 | Celtic | 6 | 4 | 1 | 1 | 15 | 5 | 10 | 3.3 | 13 |
| 3 | Rangers | 5 | 4 | 0 | 1 | 10 | 3 | 7 | 2.6 | 12 |
| 4 | Dundee | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 7 | 4 | 3 | 11 |
| 5 | Falkirk | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | 7 | 2 | 2.7 | 9 |
| 6 | ST Johnstone | 6 | 2 | 3 | 1 | 10 | 9 | 1 | 3.2 | 9 |
| 7 | Dundee Utd | 5 | 2 | 2 | 1 | 6 | 6 | 0 | 2.4 | 8 |
| 8 | ST Mirren | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | 10 | -2 | 3 | 8 |
| 9 | Aberdeen | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | 5 | 0 | 1.7 | 7 |
| 10 | Motherwell | 6 | 2 | 1 | 3 | 4 | 8 | -4 | 2 | 7 |
| 11 | Kilmarnock | 6 | 1 | 2 | 3 | 7 | 15 | -8 | 3.7 | 5 |
| 12 | Hibernian | 6 | 0 | 1 | 5 | 5 | 11 | -6 | 2.7 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Celtic | 6 | 5 | 0 | 1 | 12 | 5 | 7 | 2.8 | 15 |
| 2 | Rangers | 6 | 3 | 3 | 0 | 9 | 6 | 3 | 2.5 | 12 |
| 3 | Falkirk | 6 | 2 | 3 | 1 | 6 | 5 | 1 | 1.8 | 9 |
| 4 | Dundee Utd | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 | 10 | 0 | 3.3 | 8 |
| 5 | Hibernian | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | 6 | 0 | 2.4 | 7 |
| 6 | Heart Of Midlothian | 6 | 2 | 1 | 3 | 9 | 13 | -4 | 3.7 | 7 |
| 7 | Dundee | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | 6 | 0 | 2.4 | 6 |
| 8 | ST Mirren | 6 | 2 | 0 | 4 | 4 | 10 | -6 | 2.3 | 6 |
| 9 | Motherwell | 6 | 1 | 2 | 3 | 10 | 12 | -2 | 3.7 | 5 |
| 10 | ST Johnstone | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 10 | -5 | 2.5 | 5 |
| 11 | Aberdeen | 5 | 1 | 1 | 3 | 7 | 9 | -2 | 3.2 | 4 |
| 12 | Kilmarnock | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | 13 | -7 | 3.2 | 4 |
Forma i statistika timova
Rangers Domaćin
- Dao
- 1.6
- Primio
- 0.2
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 80%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.2026 | Celtic | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 13.09.2026 | Celtic | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 09.09.2026 | ST Mirren | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 05.09.2026 | Motherwell | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 02.09.2026 | Falkirk | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 30.08.2026 | Aberdeen | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 27.08.2026 | FK Jablonec | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 20.08.2026 | FK Jablonec | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 16.08.2026 | ST Mirren | H | 5-1 (2-1) | P | O |
| 13.08.2026 | Jagiellonia | H | 1-1 (1-0) | N | U |
Kilmarnock Gost
- Dao
- 0.6
- Primio
- 0.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | Heart Of Midlothian | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 15.09.2026 | Hibernian | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 12.09.2026 | Aberdeen | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 05.09.2026 | Aberdeen | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 02.09.2026 | ST Mirren | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 29.08.2026 | Dundee Utd | H | 0-4 (0-3) | I | O |
| 14.08.2026 | Ayr Utd | H | 3-2 (1-1) | P | O |
| 09.08.2026 | Celtic | H | 1-5 (0-3) | I | O |
| 02.08.2026 | ST Johnstone | A | 4-3 (1-1) | I | O |
| 25.07.2026 | Peterhead | A | 0-0 (0-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (31 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.02.2026 | Premiership | Rangers | 5-1 (1-0) | Kilmarnock | P | O |
| 06.12.2025 | Premiership | Kilmarnock | 0-3 (0-1) | Rangers | P | O |
| 26.10.2025 | Premiership | Rangers | 3-1 (1-1) | Kilmarnock | P | O |
| 26.02.2025 | Premiership | Kilmarnock | 2-4 (2-1) | Rangers | P | O |
| 04.12.2024 | Premiership | Rangers | 6-0 (1-0) | Kilmarnock | P | O |
| 20.10.2024 | Premiership | Kilmarnock | 1-0 (0-0) | Rangers | I | U |
| 05.05.2024 | Premiership | Rangers | 4-1 (1-1) | Kilmarnock | P | O |
| 28.02.2024 | Premiership | Kilmarnock | 1-2 (1-0) | Rangers | P | O |
| 02.01.2024 | Premiership | Rangers | 3-1 (2-0) | Kilmarnock | P | O |
| 05.08.2023 | Premiership | Kilmarnock | 1-0 (0-0) | Rangers | I | U |
| 04.03.2023 | Premiership | Rangers | 3-1 (3-0) | Kilmarnock | P | O |
| 18.01.2023 | Premiership | Kilmarnock | 2-3 (1-1) | Rangers | P | O |
| 06.08.2022 | Premiership | Rangers | 2-0 (0-0) | Kilmarnock | P | U |
| 13.02.2021 | Premiership | Rangers | 1-0 (1-0) | Kilmarnock | P | U |
| 01.11.2020 | Premiership | Kilmarnock | 0-1 (0-1) | Rangers | P | U |
| 22.08.2020 | Premiership | Rangers | 2-0 (0-0) | Kilmarnock | P | U |
| 12.02.2020 | Premiership | Kilmarnock | 2-1 (0-1) | Rangers | I | O |
| 26.12.2019 | Premiership | Rangers | 1-0 (0-0) | Kilmarnock | P | U |
| 04.08.2019 | Premiership | Kilmarnock | 1-2 (0-1) | Rangers | P | O |
| 19.05.2019 | Premiership | Kilmarnock | 2-1 (1-0) | Rangers | I | O |
| 16.03.2019 | Premiership | Rangers | 1-1 (0-1) | Kilmarnock | N | U |
| 23.01.2019 | Premiership | Kilmarnock | 2-1 (1-1) | Rangers | I | O |
| 31.10.2018 | Premiership | Rangers | 1-1 (1-1) | Kilmarnock | N | U |
| 19.08.2018 | League Cup | Kilmarnock | 1-3 (0-2) | Rangers | P | O |
| 05.05.2018 | Premiership | Rangers | 1-0 (0-0) | Kilmarnock | P | U |
| 17.03.2018 | Premiership | Rangers | 0-1 (0-0) | Kilmarnock | I | U |
| 23.12.2017 | Premiership | Kilmarnock | 2-1 (0-1) | Rangers | I | O |
| 25.10.2017 | Premiership | Rangers | 1-1 (1-0) | Kilmarnock | N | U |
| 05.04.2017 | Premiership | Kilmarnock | 0-0 (0-0) | Rangers | N | U |
| 29.10.2016 | Premiership | Rangers | 3-0 (2-0) | Kilmarnock | P | O |
| 26.08.2016 | Premiership | Kilmarnock | 1-1 (1-0) | Rangers | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.1% | 93.1% | 94.8% | 94.9% | 94.8% | 94.3% | 93.6% |
| 1 | 1.12 6.7% | 1.12 6.7% | 1.13 0.0% | 1.13 3.4% | 1.13 0.9% | 1.13 1.7% | 1.12 4.3% |
| X | 8.30 27.7% | 8.30 27.7% | 8.50 13.3% | 9.10 40.0% | 8.55 4.9% | 8.50 6.3% | 8.30 43.1% |
| 2 | 16.50 32.0% | 16.50 32.0% | 19.00 35.7% | 17.00 54.5% | 18.90 13.2% | 17.40 13.7% | 18.00 78.2% |
| 0-2 | 2.97 10.0% | 2.97 10.0% | 3.45 1.4% | 3.05 8.2% | - | 3.25 11.0% | 3.35 24.1% |
| 3+ | 1.30 4.4% | 1.30 4.4% | 1.31 4.8% | 1.33 3.6% | - | 1.33 4.7% | 1.28 5.9% |
| 4+ | 1.84 6.6% | 1.84 6.6% | 1.80 5.9% | 1.85 5.1% | 1.79 2.9% | 1.85 8.8% | 1.76 11.6% |
| GG | 2.02 7.4% | 2.02 7.4% | 2.12 11.6% | 2.15 12.0% | 2.11 7.7% | 2.15 20.1% | 2.08 6.7% |
| NG | 1.71 6.0% | 1.71 6.0% | 1.68 4.0% | 1.63 9.4% | 1.67 6.2% | 1.65 15.4% | 1.64 2.4% |
| I2+ | 1.92 5.4% | 1.92 5.4% | 1.85 5.7% | 1.85 3.6% | 1.82 1.7% | 1.90 5.6% | 1.80 11.3% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice