Galanta 0 - 3 Petrzalka — rezultat
Mečevi iz lige Slovacka - 2. liga
Tabele Slovacka - 2. liga
2. liga
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Petrzalka | 6 | 6 | 0 | 0 | 16 | 2 | 14 | 3 | 18 |
| 2 | Samorin | 6 | 5 | 0 | 1 | 13 | 6 | 7 | 3.2 | 15 |
| 3 | Banik Lehota p.Vtacnikom | 6 | 2 | 4 | 0 | 11 | 8 | 3 | 3.2 | 10 |
| 4 | Pohronie | 6 | 3 | 1 | 2 | 12 | 10 | 2 | 3.7 | 10 |
| 5 | Zilina II | 6 | 3 | 1 | 2 | 6 | 6 | 0 | 2 | 10 |
| 6 | Povazska Bystrica | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 10 | 0 | 3.3 | 10 |
| 7 | Tatran Presov | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | 10 | -1 | 3.2 | 10 |
| 8 | Liptovsky Mikulas | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 | 6 | 4 | 2.7 | 8 |
| 9 | Inter Bratislava | 6 | 2 | 1 | 3 | 9 | 7 | 2 | 2.7 | 7 |
| 10 | Malzenice | 6 | 2 | 1 | 3 | 10 | 10 | 0 | 3.3 | 7 |
| 11 | Galanta | 6 | 2 | 1 | 3 | 4 | 9 | -5 | 2.2 | 7 |
| 12 | Humenne | 6 | 2 | 0 | 4 | 4 | 9 | -5 | 2.2 | 6 |
| 13 | Slovan Bratislava II | 6 | 1 | 2 | 3 | 9 | 10 | -1 | 3.2 | 5 |
| 14 | Zlate Moravce | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 7 | -2 | 2 | 5 |
| 15 | Lokomotiva Zvolen | 6 | 0 | 3 | 3 | 4 | 7 | -3 | 1.8 | 3 |
| 16 | MFK Bytca | 6 | 1 | 0 | 5 | 4 | 19 | -15 | 3.8 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Petrzalka | 3 | 3 | 0 | 0 | 10 | 2 | 8 | 4 | 9 |
| 2 | Pohronie | 3 | 3 | 0 | 0 | 8 | 3 | 5 | 3.7 | 9 |
| 3 | Samorin | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | 4 | 3 | 2.8 | 9 |
| 4 | Malzenice | 3 | 2 | 0 | 1 | 8 | 5 | 3 | 4.3 | 6 |
| 5 | Banik Lehota p.Vtacnikom | 4 | 1 | 3 | 0 | 7 | 6 | 1 | 3.2 | 6 |
| 6 | Humenne | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 2 | 1 | 1.7 | 6 |
| 7 | Zilina II | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 6 |
| 8 | Povazska Bystrica | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 6 | 0 | 4 | 6 |
| 9 | Liptovsky Mikulas | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 2 | 2 | 3 | 4 |
| 10 | Inter Bratislava | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 2 | 2 | 2 | 4 |
| 11 | Tatran Presov | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 4 |
| 12 | Slovan Bratislava II | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 4 | 1 | 2.2 | 4 |
| 13 | Galanta | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 4 | -1 | 2.3 | 4 |
| 14 | MFK Bytca | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 9 | -7 | 3.7 | 3 |
| 15 | Zlate Moravce | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 3 | -1 | 1.7 | 2 |
| 16 | Lokomotiva Zvolen | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | -2 | 1 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Petrzalka | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | 0 | 6 | 2 | 9 |
| 2 | Samorin | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 2 | 4 | 4 | 6 |
| 3 | Tatran Presov | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 8 | -2 | 3.5 | 6 |
| 4 | Banik Lehota p.Vtacnikom | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 2 | 2 | 3 | 4 |
| 5 | Liptovsky Mikulas | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | 4 | 2 | 2.5 | 4 |
| 6 | Zilina II | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 4 |
| 7 | Povazska Bystrica | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 4 |
| 8 | Inter Bratislava | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 5 | 0 | 3.3 | 3 |
| 9 | Zlate Moravce | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 4 | -1 | 2.3 | 3 |
| 10 | Lokomotiva Zvolen | 4 | 0 | 3 | 1 | 4 | 5 | -1 | 2.2 | 3 |
| 11 | Galanta | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 5 | -4 | 2 | 3 |
| 12 | Slovan Bratislava II | 2 | 0 | 1 | 1 | 4 | 6 | -2 | 5 | 1 |
| 13 | Pohronie | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 7 | -3 | 3.7 | 1 |
| 14 | Malzenice | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 5 | -3 | 2.3 | 1 |
| 15 | Humenne | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 7 | -6 | 2.7 | 0 |
| 16 | MFK Bytca | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 10 | -8 | 4 | 0 |
Forma i statistika timova
Galanta Domaćin
- Dao
- 2.6
- Primio
- 1.6
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 31.07.2026 | Liptovsky Mikulas | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 25.07.2026 | Lokomotiva Zvolen | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 22.10.2025 | Komarno | H | 2-3 (0-2) | I | O |
| 24.09.2025 | Blava 1928 | A | 2-6 (0-3) | P | O |
| 27.08.2025 | Trebatice | A | 0-4 (0-2) | P | O |
| 06.08.2025 | Senica | A | 0-3 (0-1) | P | O |
| 27.07.2024 | Kostolne Kracany | A | 2-1 (2-0) | I | O |
| 18.11.2023 | Slovan Bratislava | H | 0-3 (0-1) | I | O |
| 27.09.2023 | Petrzalka | H | 3-3 (1-1) | N | O |
| 23.08.2023 | Nova Dedinka | A | 0-0 (0-0) | N | U |
Petrzalka Gost
- Dao
- 1.8
- Primio
- 1
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 02.08.2026 | MFK Bytca | H | 4-0 (1-0) | P | O |
| 26.07.2026 | Zilina II | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 15.05.2026 | Liptovsky Mikulas | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 08.05.2026 | Zlate Moravce | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 03.05.2026 | Dukla Banska Bystrica | H | 1-3 (0-2) | I | O |
| 25.04.2026 | Inter Bratislava | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 22.04.2026 | Banik Lehota p.Vtacnikom | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 19.04.2026 | Slavia TU Kosice | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 11.04.2026 | Puchov | A | 1-2 (0-0) | P | O |
| 05.04.2026 | Pohronie | H | 3-0 (2-0) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 95.1% | 90.8% | 90.2% | 89.4% | 90.3% | 90.1% | 90.3% |
| 1 | 8.00 99.0% | 7.40 92.7% | 5.90 22.9% | 5.90 55.3% | 6.55 36.5% | 5.90 0.0% | 6.55 81.9% |
| X | 4.96 18.7% | 4.55 13.8% | 4.25 7.6% | 4.35 16.0% | 4.44 12.4% | 3.85 0.0% | 4.80 17.1% |
| 2 | 1.38 22.0% | 1.34 20.7% | 1.42 8.4% | 1.39 19.2% | 1.37 11.0% | 1.47 0.0% | 1.34 21.2% |
| 0-2 | 2.28 3.8% | 2.17 4.0% | 2.25 2.3% | 2.15 4.4% | 2.28 2.7% | 2.26 0.0% | 2.25 1.3% |
| 3+ | 1.63 3.2% | 1.55 2.6% | 1.53 1.3% | 1.61 3.9% | 1.54 1.9% | 1.57 0.0% | 1.53 0.6% |
| 4+ | 2.49 2.5% | 2.41 2.1% | 2.45 2.0% | 2.47 4.2% | 2.44 3.2% | 2.45 0.0% | 2.40 2.0% |
| GG | 1.86 17.7% | 1.80 17.6% | 1.70 4.3% | 1.83 16.6% | 1.79 8.5% | 1.71 0.0% | 1.78 15.6% |
| NG | 1.94 18.1% | 1.87 18.3% | 1.93 5.9% | 1.87 16.9% | 1.89 9.1% | 2.00 0.0% | 1.87 18.7% |
| I2+ | 2.39 3.5% | 2.29 2.2% | 2.30 2.1% | - | 2.32 2.5% | 2.35 0.0% | 2.30 0.9% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice