Lokomotiva Zvolen 0 - 1 Tatran Presov — rezultat
01.08.2026 15:00 • Slovacka - 2. liga
Mečevi iz lige Slovacka - 2. liga
Tabele Slovacka - 2. liga
2. liga
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Petrzalka | 6 | 6 | 0 | 0 | 16 | 2 | 14 | 3 | 18 |
| 2 | Samorin | 6 | 5 | 0 | 1 | 13 | 6 | 7 | 3.2 | 15 |
| 3 | Banik Lehota p.Vtacnikom | 6 | 2 | 4 | 0 | 11 | 8 | 3 | 3.2 | 10 |
| 4 | Pohronie | 6 | 3 | 1 | 2 | 12 | 10 | 2 | 3.7 | 10 |
| 5 | Zilina II | 6 | 3 | 1 | 2 | 6 | 6 | 0 | 2 | 10 |
| 6 | Povazska Bystrica | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 10 | 0 | 3.3 | 10 |
| 7 | Tatran Presov | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | 10 | -1 | 3.2 | 10 |
| 8 | Liptovsky Mikulas | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 | 6 | 4 | 2.7 | 8 |
| 9 | Inter Bratislava | 6 | 2 | 1 | 3 | 9 | 7 | 2 | 2.7 | 7 |
| 10 | Malzenice | 6 | 2 | 1 | 3 | 10 | 10 | 0 | 3.3 | 7 |
| 11 | Galanta | 6 | 2 | 1 | 3 | 4 | 9 | -5 | 2.2 | 7 |
| 12 | Humenne | 6 | 2 | 0 | 4 | 4 | 9 | -5 | 2.2 | 6 |
| 13 | Slovan Bratislava II | 6 | 1 | 2 | 3 | 9 | 10 | -1 | 3.2 | 5 |
| 14 | Zlate Moravce | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 7 | -2 | 2 | 5 |
| 15 | Lokomotiva Zvolen | 6 | 0 | 3 | 3 | 4 | 7 | -3 | 1.8 | 3 |
| 16 | MFK Bytca | 6 | 1 | 0 | 5 | 4 | 19 | -15 | 3.8 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Petrzalka | 3 | 3 | 0 | 0 | 10 | 2 | 8 | 4 | 9 |
| 2 | Pohronie | 3 | 3 | 0 | 0 | 8 | 3 | 5 | 3.7 | 9 |
| 3 | Samorin | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | 4 | 3 | 2.8 | 9 |
| 4 | Malzenice | 3 | 2 | 0 | 1 | 8 | 5 | 3 | 4.3 | 6 |
| 5 | Banik Lehota p.Vtacnikom | 4 | 1 | 3 | 0 | 7 | 6 | 1 | 3.2 | 6 |
| 6 | Humenne | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 2 | 1 | 1.7 | 6 |
| 7 | Zilina II | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 6 |
| 8 | Povazska Bystrica | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 6 | 0 | 4 | 6 |
| 9 | Liptovsky Mikulas | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 2 | 2 | 3 | 4 |
| 10 | Inter Bratislava | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 2 | 2 | 2 | 4 |
| 11 | Tatran Presov | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 4 |
| 12 | Slovan Bratislava II | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 4 | 1 | 2.2 | 4 |
| 13 | Galanta | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 4 | -1 | 2.3 | 4 |
| 14 | MFK Bytca | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 9 | -7 | 3.7 | 3 |
| 15 | Zlate Moravce | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 3 | -1 | 1.7 | 2 |
| 16 | Lokomotiva Zvolen | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | -2 | 1 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Petrzalka | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | 0 | 6 | 2 | 9 |
| 2 | Samorin | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 2 | 4 | 4 | 6 |
| 3 | Tatran Presov | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 8 | -2 | 3.5 | 6 |
| 4 | Banik Lehota p.Vtacnikom | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 2 | 2 | 3 | 4 |
| 5 | Liptovsky Mikulas | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | 4 | 2 | 2.5 | 4 |
| 6 | Zilina II | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 4 |
| 7 | Povazska Bystrica | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 4 |
| 8 | Inter Bratislava | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 5 | 0 | 3.3 | 3 |
| 9 | Zlate Moravce | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 4 | -1 | 2.3 | 3 |
| 10 | Lokomotiva Zvolen | 4 | 0 | 3 | 1 | 4 | 5 | -1 | 2.2 | 3 |
| 11 | Galanta | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 5 | -4 | 2 | 3 |
| 12 | Slovan Bratislava II | 2 | 0 | 1 | 1 | 4 | 6 | -2 | 5 | 1 |
| 13 | Pohronie | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 7 | -3 | 3.7 | 1 |
| 14 | Malzenice | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 5 | -3 | 2.3 | 1 |
| 15 | Humenne | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 7 | -6 | 2.7 | 0 |
| 16 | MFK Bytca | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 10 | -8 | 4 | 0 |
Forma i statistika timova
Lokomotiva Zvolen Domaćin
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 25.07.2026 | Galanta | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 23.05.2026 | Komarno | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 19.05.2026 | Komarno | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 15.05.2026 | Samorin | A | 3-1 (1-1) | I | O |
| 08.05.2026 | Zilina II | H | 5-2 (1-0) | P | O |
| 02.05.2026 | Slavia TU Kosice | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 26.04.2026 | Malzenice | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 22.04.2026 | Slovan Bratislava II | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 18.04.2026 | Povazska Bystrica | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 11.04.2026 | Liptovsky Mikulas | H | 2-1 (1-0) | P | O |
Tatran Presov Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 0.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 25.07.2026 | Humenne | A | 1-2 (0-0) | P | O |
| 16.05.2026 | Komarno | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 09.05.2026 | Skalica | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 02.05.2026 | Ruzomberok | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 26.04.2026 | AS Trencin | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 19.04.2026 | FK Kosice | H | 2-1 (2-0) | P | O |
| 15.04.2026 | FK Kosice | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 11.04.2026 | AS Trencin | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 04.04.2026 | Ruzomberok | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 21.03.2026 | FK Kosice | A | 2-1 (1-0) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (2 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.03.2025 | 2. liga | Lokomotiva Zvolen | 0-1 (0-1) | Tatran Presov | I | U |
| 02.08.2024 | 2. liga | Tatran Presov | 3-0 (1-0) | Lokomotiva Zvolen | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.9% | 90.4% | 90.0% | 90.4% | 90.1% | 90.0% | 90.1% |
| 1 | 2.78 16.3% | 2.65 16.9% | 2.95 0.0% | 2.95 4.8% | 2.66 10.4% | 2.95 3.3% | 2.62 11.2% |
| X | 3.60 3.4% | 3.44 3.0% | 3.15 0.0% | 3.20 3.0% | 3.14 0.3% | 3.15 3.1% | 3.30 1.5% |
| 2 | 2.40 12.1% | 2.28 11.2% | 2.20 0.0% | 2.20 6.3% | 2.41 9.5% | 2.20 4.8% | 2.35 7.8% |
| 0-2 | 1.84 0.0% | 1.78 0.0% | 1.75 0.0% | 1.78 1.1% | 1.80 1.1% | 1.80 1.1% | 1.77 0.6% |
| 3+ | 1.97 0.0% | 1.91 0.0% | 1.88 0.0% | 1.92 1.1% | 1.89 0.5% | 1.92 2.1% | 1.86 1.1% |
| 4+ | 3.82 2.7% | 3.34 1.8% | 3.40 0.0% | 3.15 1.6% | 3.38 1.2% | 3.35 3.1% | 3.35 1.5% |
| GG | 1.77 1.1% | 1.71 1.2% | 1.70 0.0% | 1.75 0.0% | 1.71 1.2% | 1.73 0.6% | 1.70 1.2% |
| NG | 2.05 1.5% | 1.98 1.5% | 1.95 0.0% | 1.97 0.0% | 1.99 1.0% | 1.95 0.0% | 1.97 1.5% |
| I2+ | 3.02 0.0% | 2.79 0.0% | 2.85 0.0% | - | 2.87 0.7% | 2.90 1.8% | 2.85 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice