Samorin 3 - 1 Humenne — rezultat
Mečevi iz lige Slovacka - 2. liga
Tabele Slovacka - 2. liga
2. liga
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Petrzalka | 6 | 6 | 0 | 0 | 16 | 2 | 14 | 3 | 18 |
| 2 | Samorin | 6 | 5 | 0 | 1 | 13 | 6 | 7 | 3.2 | 15 |
| 3 | Banik Lehota p.Vtacnikom | 6 | 2 | 4 | 0 | 11 | 8 | 3 | 3.2 | 10 |
| 4 | Pohronie | 6 | 3 | 1 | 2 | 12 | 10 | 2 | 3.7 | 10 |
| 5 | Zilina II | 6 | 3 | 1 | 2 | 6 | 6 | 0 | 2 | 10 |
| 6 | Povazska Bystrica | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 10 | 0 | 3.3 | 10 |
| 7 | Tatran Presov | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | 10 | -1 | 3.2 | 10 |
| 8 | Liptovsky Mikulas | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 | 6 | 4 | 2.7 | 8 |
| 9 | Inter Bratislava | 6 | 2 | 1 | 3 | 9 | 7 | 2 | 2.7 | 7 |
| 10 | Malzenice | 6 | 2 | 1 | 3 | 10 | 10 | 0 | 3.3 | 7 |
| 11 | Galanta | 6 | 2 | 1 | 3 | 4 | 9 | -5 | 2.2 | 7 |
| 12 | Humenne | 6 | 2 | 0 | 4 | 4 | 9 | -5 | 2.2 | 6 |
| 13 | Slovan Bratislava II | 6 | 1 | 2 | 3 | 9 | 10 | -1 | 3.2 | 5 |
| 14 | Zlate Moravce | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 7 | -2 | 2 | 5 |
| 15 | Lokomotiva Zvolen | 6 | 0 | 3 | 3 | 4 | 7 | -3 | 1.8 | 3 |
| 16 | MFK Bytca | 6 | 1 | 0 | 5 | 4 | 19 | -15 | 3.8 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Petrzalka | 3 | 3 | 0 | 0 | 10 | 2 | 8 | 4 | 9 |
| 2 | Pohronie | 3 | 3 | 0 | 0 | 8 | 3 | 5 | 3.7 | 9 |
| 3 | Samorin | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | 4 | 3 | 2.8 | 9 |
| 4 | Malzenice | 3 | 2 | 0 | 1 | 8 | 5 | 3 | 4.3 | 6 |
| 5 | Banik Lehota p.Vtacnikom | 4 | 1 | 3 | 0 | 7 | 6 | 1 | 3.2 | 6 |
| 6 | Humenne | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 2 | 1 | 1.7 | 6 |
| 7 | Zilina II | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 6 |
| 8 | Povazska Bystrica | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 6 | 0 | 4 | 6 |
| 9 | Liptovsky Mikulas | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 2 | 2 | 3 | 4 |
| 10 | Inter Bratislava | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 2 | 2 | 2 | 4 |
| 11 | Tatran Presov | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 4 |
| 12 | Slovan Bratislava II | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 4 | 1 | 2.2 | 4 |
| 13 | Galanta | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 4 | -1 | 2.3 | 4 |
| 14 | MFK Bytca | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 9 | -7 | 3.7 | 3 |
| 15 | Zlate Moravce | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 3 | -1 | 1.7 | 2 |
| 16 | Lokomotiva Zvolen | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | -2 | 1 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Petrzalka | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | 0 | 6 | 2 | 9 |
| 2 | Samorin | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 2 | 4 | 4 | 6 |
| 3 | Tatran Presov | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 8 | -2 | 3.5 | 6 |
| 4 | Banik Lehota p.Vtacnikom | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 2 | 2 | 3 | 4 |
| 5 | Liptovsky Mikulas | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | 4 | 2 | 2.5 | 4 |
| 6 | Zilina II | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 4 |
| 7 | Povazska Bystrica | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 4 |
| 8 | Inter Bratislava | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 5 | 0 | 3.3 | 3 |
| 9 | Zlate Moravce | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 4 | -1 | 2.3 | 3 |
| 10 | Lokomotiva Zvolen | 4 | 0 | 3 | 1 | 4 | 5 | -1 | 2.2 | 3 |
| 11 | Galanta | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 5 | -4 | 2 | 3 |
| 12 | Slovan Bratislava II | 2 | 0 | 1 | 1 | 4 | 6 | -2 | 5 | 1 |
| 13 | Pohronie | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 7 | -3 | 3.7 | 1 |
| 14 | Malzenice | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 5 | -3 | 2.3 | 1 |
| 15 | Humenne | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 7 | -6 | 2.7 | 0 |
| 16 | MFK Bytca | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 10 | -8 | 4 | 0 |
Forma i statistika timova
Samorin Domaćin
- Dao
- 2
- Primio
- 1
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 27.07.2026 | Malzenice | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 15.05.2026 | Lokomotiva Zvolen | H | 3-1 (1-1) | P | O |
| 08.05.2026 | Malzenice | A | 2-3 (0-3) | P | O |
| 02.05.2026 | Slovan Bratislava II | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 25.04.2026 | Povazska Bystrica | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 22.04.2026 | Liptovsky Mikulas | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 17.04.2026 | Zlate Moravce | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 11.04.2026 | Dukla Banska Bystrica | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 03.04.2026 | Inter Bratislava | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 28.03.2026 | Banik Lehota p.Vtacnikom | H | 0-1 (0-1) | I | U |
Humenne Gost
- Dao
- 2.4
- Primio
- 0.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 25.07.2026 | Tatran Presov | H | 1-2 (0-0) | I | O |
| 21.10.2025 | Podbrezova | H | 1-2 (1-0) | I | O |
| 23.09.2025 | Pohronie | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 10.09.2025 | Banik Velky Krtis | A | 0-6 (0-4) | P | O |
| 13.08.2025 | Jesenske | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 16.05.2025 | Slovan Bratislava II | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 09.05.2025 | Samorin | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 02.05.2025 | Pohronie | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 26.04.2025 | Zilina II | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 19.04.2025 | Liptovsky Mikulas | A | 3-0 (2-0) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (8 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.05.2025 | 2. liga | Humenne | 1-1 (0-0) | Samorin | N | U |
| 27.10.2024 | 2. liga | Samorin | 1-2 (1-0) | Humenne | I | O |
| 23.03.2024 | 2. liga | Humenne | 1-0 (0-0) | Samorin | I | U |
| 03.09.2023 | 2. liga | Samorin | 2-2 (1-0) | Humenne | N | O |
| 01.04.2023 | 2. liga | Humenne | 3-2 (2-0) | Samorin | I | O |
| 02.09.2022 | 2. liga | Samorin | 3-1 (1-0) | Humenne | P | O |
| 27.02.2022 | 2. liga | Samorin | 1-1 (0-1) | Humenne | N | U |
| 07.08.2021 | 2. liga | Humenne | 3-1 (2-1) | Samorin | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.6% | 90.8% | 89.6% | 90.0% | 90.0% | 90.1% | 90.2% |
| 1 | 1.54 9.4% | 1.48 9.2% | 1.65 0.0% | 1.58 6.5% | 1.51 9.6% | 1.62 0.0% | 1.51 9.6% |
| X | 4.18 7.7% | 4.00 7.5% | 3.95 0.0% | 3.80 4.1% | 3.98 9.3% | 3.85 0.0% | 4.00 9.6% |
| 2 | 5.95 24.5% | 5.71 24.7% | 3.90 0.0% | 4.65 13.4% | 5.05 19.4% | 4.30 0.0% | 5.10 20.0% |
| 0-2 | 2.16 1.9% | 2.10 2.4% | 2.05 0.0% | 2.05 0.0% | 2.17 3.8% | 2.06 0.0% | 2.15 3.9% |
| 3+ | 1.69 1.7% | 1.64 1.8% | 1.63 0.0% | 1.68 0.0% | 1.60 2.4% | 1.68 0.0% | 1.58 3.1% |
| 4+ | 2.72 4.2% | 2.56 3.8% | 2.70 0.0% | 2.62 0.0% | 2.59 4.4% | 2.70 0.0% | 2.55 5.6% |
| GG | 1.76 3.5% | 1.70 3.0% | 1.63 0.0% | 1.74 4.2% | 1.70 3.0% | 1.72 0.0% | 1.69 3.0% |
| NG | 2.06 3.7% | 1.99 3.9% | 2.05 0.0% | 1.97 4.8% | 2.00 3.8% | 1.95 0.0% | 1.98 3.4% |
| I2+ | 2.52 2.3% | 2.41 2.4% | 2.45 0.0% | - | 2.43 2.8% | 2.55 0.0% | 2.40 2.8% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice