Zlate Moravce 2 - 2 Banik Lehota p.Vtacnikom — rezultat
01.08.2026 17:00 • Slovacka - 2. liga
Mečevi iz lige Slovacka - 2. liga
Tabele Slovacka - 2. liga
2. liga
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Petrzalka | 6 | 6 | 0 | 0 | 16 | 2 | 14 | 3 | 18 |
| 2 | Samorin | 6 | 5 | 0 | 1 | 13 | 6 | 7 | 3.2 | 15 |
| 3 | Banik Lehota p.Vtacnikom | 6 | 2 | 4 | 0 | 11 | 8 | 3 | 3.2 | 10 |
| 4 | Pohronie | 6 | 3 | 1 | 2 | 12 | 10 | 2 | 3.7 | 10 |
| 5 | Zilina II | 6 | 3 | 1 | 2 | 6 | 6 | 0 | 2 | 10 |
| 6 | Povazska Bystrica | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 10 | 0 | 3.3 | 10 |
| 7 | Tatran Presov | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | 10 | -1 | 3.2 | 10 |
| 8 | Liptovsky Mikulas | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 | 6 | 4 | 2.7 | 8 |
| 9 | Inter Bratislava | 6 | 2 | 1 | 3 | 9 | 7 | 2 | 2.7 | 7 |
| 10 | Malzenice | 6 | 2 | 1 | 3 | 10 | 10 | 0 | 3.3 | 7 |
| 11 | Galanta | 6 | 2 | 1 | 3 | 4 | 9 | -5 | 2.2 | 7 |
| 12 | Humenne | 6 | 2 | 0 | 4 | 4 | 9 | -5 | 2.2 | 6 |
| 13 | Slovan Bratislava II | 6 | 1 | 2 | 3 | 9 | 10 | -1 | 3.2 | 5 |
| 14 | Zlate Moravce | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 7 | -2 | 2 | 5 |
| 15 | Lokomotiva Zvolen | 6 | 0 | 3 | 3 | 4 | 7 | -3 | 1.8 | 3 |
| 16 | MFK Bytca | 6 | 1 | 0 | 5 | 4 | 19 | -15 | 3.8 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Petrzalka | 3 | 3 | 0 | 0 | 10 | 2 | 8 | 4 | 9 |
| 2 | Pohronie | 3 | 3 | 0 | 0 | 8 | 3 | 5 | 3.7 | 9 |
| 3 | Samorin | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | 4 | 3 | 2.8 | 9 |
| 4 | Malzenice | 3 | 2 | 0 | 1 | 8 | 5 | 3 | 4.3 | 6 |
| 5 | Banik Lehota p.Vtacnikom | 4 | 1 | 3 | 0 | 7 | 6 | 1 | 3.2 | 6 |
| 6 | Humenne | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 2 | 1 | 1.7 | 6 |
| 7 | Zilina II | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 6 |
| 8 | Povazska Bystrica | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 6 | 0 | 4 | 6 |
| 9 | Liptovsky Mikulas | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 2 | 2 | 3 | 4 |
| 10 | Inter Bratislava | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 2 | 2 | 2 | 4 |
| 11 | Tatran Presov | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 4 |
| 12 | Slovan Bratislava II | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 4 | 1 | 2.2 | 4 |
| 13 | Galanta | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 4 | -1 | 2.3 | 4 |
| 14 | MFK Bytca | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 9 | -7 | 3.7 | 3 |
| 15 | Zlate Moravce | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 3 | -1 | 1.7 | 2 |
| 16 | Lokomotiva Zvolen | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | -2 | 1 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Petrzalka | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | 0 | 6 | 2 | 9 |
| 2 | Samorin | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 2 | 4 | 4 | 6 |
| 3 | Tatran Presov | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 8 | -2 | 3.5 | 6 |
| 4 | Banik Lehota p.Vtacnikom | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 2 | 2 | 3 | 4 |
| 5 | Liptovsky Mikulas | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | 4 | 2 | 2.5 | 4 |
| 6 | Zilina II | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 4 |
| 7 | Povazska Bystrica | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 4 |
| 8 | Inter Bratislava | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 5 | 0 | 3.3 | 3 |
| 9 | Zlate Moravce | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 4 | -1 | 2.3 | 3 |
| 10 | Lokomotiva Zvolen | 4 | 0 | 3 | 1 | 4 | 5 | -1 | 2.2 | 3 |
| 11 | Galanta | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 5 | -4 | 2 | 3 |
| 12 | Slovan Bratislava II | 2 | 0 | 1 | 1 | 4 | 6 | -2 | 5 | 1 |
| 13 | Pohronie | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 7 | -3 | 3.7 | 1 |
| 14 | Malzenice | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 5 | -3 | 2.3 | 1 |
| 15 | Humenne | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 7 | -6 | 2.7 | 0 |
| 16 | MFK Bytca | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 10 | -8 | 4 | 0 |
Forma i statistika timova
Zlate Moravce Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 1
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.07.2026 | Slovan Bratislava II | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 15.05.2026 | Banik Lehota p.Vtacnikom | A | 3-3 (2-2) | N | O |
| 08.05.2026 | Petrzalka | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 02.05.2026 | Puchov | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 26.04.2026 | Pohronie | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 21.04.2026 | Stara Lubovna | A | 4-2 (3-1) | I | O |
| 17.04.2026 | Samorin | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 12.04.2026 | Zilina II | A | 1-4 (1-2) | P | O |
| 07.04.2026 | Malzenice | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 02.04.2026 | Lokomotiva Zvolen | H | 0-0 (0-0) | N | U |
- Dao
- 1.8
- Primio
- 2.2
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 25.07.2026 | Pohronie | H | 3-3 (1-1) | N | O |
| 15.05.2026 | Zlate Moravce | H | 3-3 (2-2) | N | O |
| 08.05.2026 | Dukla Banska Bystrica | A | 4-1 (2-0) | I | O |
| 01.05.2026 | Inter Bratislava | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 26.04.2026 | Slavia TU Kosice | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 22.04.2026 | Petrzalka | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 18.04.2026 | Puchov | H | 3-3 (2-1) | N | O |
| 10.04.2026 | Pohronie | A | 1-2 (0-2) | P | O |
| 04.04.2026 | Stara Lubovna | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 28.03.2026 | Samorin | A | 0-1 (0-1) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (2 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.05.2026 | 2. liga | Banik Lehota p.Vtacnikom | 3-3 (2-2) | Zlate Moravce | N | O |
| 31.10.2025 | 2. liga | Zlate Moravce | 1-1 (1-0) | Banik Lehota p.Vtacnikom | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 95.0% | 90.8% | 90.1% | 89.7% | 90.1% | – | 90.2% |
| 1 | 1.68 2.4% | 1.60 1.9% | 1.60 0.0% | 1.60 9.6% | 1.68 1.8% | - | 1.66 3.1% |
| X | 4.12 3.7% | 3.95 3.7% | 4.10 0.0% | 3.85 7.2% | 3.75 1.3% | - | 3.90 1.3% |
| 2 | 4.66 2.1% | 4.47 2.0% | 4.15 0.0% | 4.35 17.1% | 4.03 3.8% | - | 4.00 4.8% |
| 0-2 | 2.26 0.9% | 2.19 0.9% | 2.20 0.0% | 2.22 0.0% | 2.24 0.4% | - | 2.20 0.0% |
| 3+ | 1.64 0.6% | 1.59 0.6% | 1.55 0.0% | 1.57 0.0% | 1.56 0.0% | - | 1.54 0.6% |
| 4+ | 2.58 1.2% | 2.46 1.2% | 2.45 0.0% | 2.42 0.0% | 2.49 0.4% | - | 2.47 0.0% |
| GG | 1.66 0.0% | 1.61 0.0% | 1.58 0.0% | 1.63 4.1% | 1.57 1.3% | - | 1.56 1.3% |
| NG | 2.21 0.0% | 2.13 0.0% | 2.12 0.0% | 2.15 6.4% | 2.22 1.8% | - | 2.18 2.8% |
| I2+ | 2.42 1.3% | 2.31 0.9% | 2.35 0.0% | - | 2.35 0.0% | - | 2.32 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice