Aluminij 2 - 2 Tabor Sezana — rezultat
21.05.2022 18:15 • Slovenija - 1. SNL
Mečevi iz lige Slovenija - 1. SNL
| Meč | Datum | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|
| nedelja, 18. oktobar 2026. | ||||
| ── 1. SNL ── | ||||
| Maribor - Celje | 18.10.2026 16:00 | 2.22 | 3.51 | 2.95 |
| ── Knockout phase ── | ||||
| Koper - Brinje-Grosuplje | 18.10.2026 13:00 | 1.68 | 4 | 5.05 |
| Meč | Datum | Kvote |
|---|---|---|
| nedelja, 18. oktobar 2026. | ||
| ── 1. SNL ── | ||
| Maribor - Celje | 18.10 16:00 |
2.22
|
3.51
|
2.95
|
| ── Knockout phase ── | ||
| Koper - Brinje-Grosuplje | 18.10 13:00 |
1.68
|
4
|
5.05
|
Tabele Slovenija - 1. SNL
1. SNL
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Maribor | 11 | 6 | 5 | 0 | 21 | 9 | 12 | 2.7 | 23 |
| 2 | Koper | 11 | 5 | 4 | 2 | 14 | 11 | 3 | 2.3 | 19 |
| 3 | Olimpija Ljubljana | 12 | 5 | 3 | 4 | 14 | 11 | 3 | 2.1 | 18 |
| 4 | Bravo | 11 | 5 | 3 | 3 | 12 | 11 | 1 | 2.1 | 18 |
| 5 | Nafta | 11 | 5 | 1 | 5 | 18 | 16 | 2 | 3.1 | 16 |
| 6 | Celje | 10 | 4 | 3 | 3 | 12 | 11 | 1 | 2.3 | 15 |
| 7 | Aluminij | 12 | 3 | 4 | 5 | 16 | 13 | 3 | 2.4 | 13 |
| 8 | Brinje-Grosuplje | 11 | 3 | 2 | 6 | 15 | 20 | -5 | 3.2 | 11 |
| 9 | Mura | 11 | 2 | 4 | 5 | 13 | 24 | -11 | 3.4 | 10 |
| 10 | Radomlje | 10 | 1 | 3 | 6 | 12 | 21 | -9 | 3.3 | 6 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Maribor | 5 | 3 | 2 | 0 | 11 | 4 | 7 | 3 | 11 |
| 2 | Olimpija Ljubljana | 6 | 3 | 2 | 1 | 9 | 6 | 3 | 2.5 | 11 |
| 3 | Bravo | 5 | 3 | 1 | 1 | 7 | 6 | 1 | 2.6 | 10 |
| 4 | Nafta | 6 | 3 | 0 | 3 | 12 | 11 | 1 | 3.8 | 9 |
| 5 | Celje | 5 | 2 | 2 | 1 | 5 | 4 | 1 | 1.8 | 8 |
| 6 | Brinje-Grosuplje | 6 | 2 | 1 | 3 | 10 | 9 | 1 | 3.2 | 7 |
| 7 | Aluminij | 7 | 1 | 3 | 3 | 5 | 7 | -2 | 1.7 | 6 |
| 8 | Koper | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 5 | 0 | 2.5 | 5 |
| 9 | Mura | 5 | 1 | 1 | 3 | 3 | 10 | -7 | 2.6 | 4 |
| 10 | Radomlje | 6 | 0 | 2 | 4 | 5 | 13 | -8 | 3 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Koper | 7 | 4 | 2 | 1 | 9 | 6 | 3 | 2.1 | 14 |
| 2 | Maribor | 6 | 3 | 3 | 0 | 10 | 5 | 5 | 2.5 | 12 |
| 3 | Bravo | 6 | 2 | 2 | 2 | 5 | 5 | 0 | 1.7 | 8 |
| 4 | Aluminij | 5 | 2 | 1 | 2 | 11 | 6 | 5 | 3.4 | 7 |
| 5 | Nafta | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | 5 | 1 | 2.2 | 7 |
| 6 | Olimpija Ljubljana | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | 5 | 0 | 1.7 | 7 |
| 7 | Celje | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 7 | 0 | 2.8 | 7 |
| 8 | Mura | 6 | 1 | 3 | 2 | 10 | 14 | -4 | 4 | 6 |
| 9 | Radomlje | 4 | 1 | 1 | 2 | 7 | 8 | -1 | 3.8 | 4 |
| 10 | Brinje-Grosuplje | 5 | 1 | 1 | 3 | 5 | 11 | -6 | 3.2 | 4 |
Forma i statistika timova
Aluminij Domaćin
- Dao
- 0.8
- Primio
- 3.6
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 14.05.2022 | Maribor | A | 3-1 (0-1) | I | O |
| 08.05.2022 | Olimpija Ljubljana | H | 2-3 (1-1) | I | O |
| 01.05.2022 | NK Domzale | A | 3-1 (2-1) | I | O |
| 25.04.2022 | Celje | H | 0-6 (0-4) | I | O |
| 18.04.2022 | Mura | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 09.04.2022 | Radomlje | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 03.04.2022 | Bravo | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 20.03.2022 | Koper | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 13.03.2022 | Tabor Sezana | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 10.03.2022 | Maribor | H | 3-3 (1-2) | N | O |
Tabor Sezana Gost
- Dao
- 0.4
- Primio
- 1.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 14.05.2022 | Bravo | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 06.05.2022 | Koper | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 30.04.2022 | Radomlje | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 23.04.2022 | Maribor | H | 1-2 (1-0) | I | O |
| 16.04.2022 | Olimpija Ljubljana | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 10.04.2022 | NK Domzale | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 02.04.2022 | Celje | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 19.03.2022 | Mura | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 13.03.2022 | Aluminij | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 09.03.2022 | Bravo | A | 0-1 (0-1) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (12 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.03.2022 | 1. SNL | Tabor Sezana | 1-1 (0-1) | Aluminij | N | U |
| 27.11.2021 | 1. SNL | Aluminij | 3-2 (2-2) | Tabor Sezana | P | O |
| 19.09.2021 | 1. SNL | Tabor Sezana | 4-0 (1-0) | Aluminij | I | O |
| 25.04.2021 | 1. SNL | Aluminij | 0-2 (0-2) | Tabor Sezana | I | U |
| 14.02.2021 | 1. SNL | Tabor Sezana | 1-1 (0-1) | Aluminij | N | U |
| 22.11.2020 | 1. SNL | Aluminij | 0-0 (0-0) | Tabor Sezana | N | U |
| 13.09.2020 | 1. SNL | Tabor Sezana | 3-1 (1-0) | Aluminij | I | O |
| 17.06.2020 | 1. SNL | Aluminij | 0-2 (0-0) | Tabor Sezana | I | U |
| 30.11.2019 | 1. SNL | Tabor Sezana | 1-1 (1-0) | Aluminij | N | U |
| 21.09.2019 | 1. SNL | Aluminij | 3-0 (2-0) | Tabor Sezana | P | O |
| 18.09.2019 | Cup | Aluminij | 1-0 (0-0) | Tabor Sezana | P | U |
| 13.07.2019 | 1. SNL | Tabor Sezana | 0-2 (0-2) | Aluminij | P | U |