Primorje 1 - 2 Radomlje — rezultat
Mečevi iz lige Slovenija - 1. SNL
Tabele Slovenija - 1. SNL
1. SNL
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Maribor | 7 | 4 | 3 | 0 | 13 | 5 | 8 | 2.6 | 15 |
| 2 | Koper | 7 | 3 | 3 | 1 | 7 | 5 | 2 | 1.7 | 12 |
| 3 | Bravo | 7 | 3 | 2 | 2 | 8 | 8 | 0 | 2.3 | 11 |
| 4 | Aluminij | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | 6 | 2 | 2.3 | 8 |
| 5 | Celje | 5 | 2 | 2 | 1 | 8 | 8 | 0 | 3.2 | 8 |
| 6 | Brinje-Grosuplje | 7 | 2 | 2 | 3 | 11 | 12 | -1 | 3.3 | 8 |
| 7 | Olimpija Ljubljana | 7 | 2 | 2 | 3 | 3 | 5 | -2 | 1.1 | 8 |
| 8 | Nafta | 7 | 2 | 1 | 4 | 12 | 12 | 0 | 3.4 | 7 |
| 9 | Mura | 7 | 2 | 1 | 4 | 8 | 14 | -6 | 3.1 | 7 |
| 10 | Radomlje | 6 | 1 | 2 | 3 | 7 | 10 | -3 | 2.8 | 5 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Maribor | 3 | 3 | 0 | 0 | 8 | 1 | 7 | 3 | 9 |
| 2 | Olimpija Ljubljana | 4 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 1.5 | 7 |
| 3 | Aluminij | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 4 | 1 | 2.2 | 5 |
| 4 | Celje | 3 | 1 | 2 | 0 | 4 | 3 | 1 | 2.3 | 5 |
| 5 | Brinje-Grosuplje | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 4 | 2 | 3.3 | 4 |
| 6 | Bravo | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 4 | -1 | 2.3 | 4 |
| 7 | Nafta | 4 | 1 | 0 | 3 | 8 | 10 | -2 | 4.5 | 3 |
| 8 | Mura | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | 3 |
| 9 | Koper | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 2 |
| 10 | Radomlje | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 7 | -5 | 2.2 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Koper | 5 | 3 | 1 | 1 | 5 | 3 | 2 | 1.6 | 10 |
| 2 | Bravo | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 4 | 1 | 2.2 | 7 |
| 3 | Maribor | 4 | 1 | 3 | 0 | 5 | 4 | 1 | 2.2 | 6 |
| 4 | Nafta | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 2 | 2 | 2 | 4 |
| 5 | Radomlje | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 3 | 2 | 4 | 4 |
| 6 | Brinje-Grosuplje | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 8 | -3 | 3.2 | 4 |
| 7 | Mura | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | 10 | -4 | 4 | 4 |
| 8 | Aluminij | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 3 |
| 9 | Celje | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 5 | -1 | 4.5 | 3 |
| 10 | Olimpija Ljubljana | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 2 | -2 | 0.7 | 1 |
Forma i statistika timova
Primorje Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.10.2025 | Tabor Sezana | A | 1-4 (1-3) | P | O |
| 25.10.2025 | Maribor | A | 4-0 (2-0) | I | O |
| 19.10.2025 | Bravo | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 05.10.2025 | Koper | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 27.09.2025 | NK Domzale | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 21.09.2025 | Celje | H | 2-3 (1-0) | I | O |
| 14.09.2025 | Aluminij | H | 4-1 (1-0) | P | O |
| 31.08.2025 | Mura | A | 2-2 (2-1) | N | O |
| 24.08.2025 | Olimpija Ljubljana | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 15.08.2025 | Radomlje | A | 3-1 (0-0) | I | O |
Radomlje Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.6
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.10.2025 | Beltinci | A | 1-3 (1-1) | P | O |
| 25.10.2025 | Koper | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 18.10.2025 | NK Domzale | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 05.10.2025 | Celje | H | 0-3 (0-2) | I | O |
| 26.09.2025 | Aluminij | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 21.09.2025 | Mura | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 13.09.2025 | Olimpija Ljubljana | H | 3-2 (0-2) | P | O |
| 30.08.2025 | Bravo | H | 0-6 (0-3) | I | O |
| 23.08.2025 | Maribor | A | 5-1 (2-1) | I | O |
| 15.08.2025 | Primorje | H | 3-1 (0-0) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (7 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.08.2025 | 1. SNL | Radomlje | 3-1 (0-0) | Primorje | I | O |
| 23.05.2025 | 1. SNL | Radomlje | 0-1 (0-0) | Primorje | P | U |
| 30.03.2025 | 1. SNL | Primorje | 1-1 (0-1) | Radomlje | N | U |
| 08.12.2024 | 1. SNL | Radomlje | 1-1 (1-0) | Primorje | N | U |
| 12.10.2024 | 1. SNL | Primorje | 0-1 (0-0) | Radomlje | I | U |
| 02.05.2021 | 2. SNL | Radomlje | 0-0 | Primorje | N | U |
| 17.10.2020 | 2. SNL | Primorje | 1-4 (1-2) | Radomlje | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.9% | 91.0% | 91.7% | 91.8% | 91.9% | 92.8% | 92.0% |
| 1 | 2.31 1.8% | 2.29 0.9% | 2.30 4.2% | 2.37 4.4% | 2.34 2.9% | 2.30 6.1% | 2.32 3.3% |
| X | 3.25 5.0% | 3.26 4.7% | 3.35 0.0% | 3.20 3.0% | 3.36 0.3% | 3.35 3.1% | 3.35 0.0% |
| 2 | 2.78 3.5% | 2.81 2.4% | 2.80 3.7% | 2.82 2.8% | 2.75 3.4% | 2.90 5.5% | 2.80 3.7% |
| 0-2 | 1.99 2.0% | 1.99 2.0% | 2.05 3.5% | 2.05 2.5% | 2.05 1.5% | 2.10 8.2% | 2.05 4.1% |
| 3+ | 1.73 1.2% | 1.73 1.2% | 1.68 2.9% | 1.70 1.2% | 1.69 1.2% | 1.65 6.8% | 1.69 2.9% |
| 4+ | 2.74 3.0% | 2.74 3.0% | 2.80 5.1% | 2.65 2.6% | 2.82 1.7% | 2.60 10.3% | 2.80 5.1% |
| GG | 1.58 0.6% | 1.58 0.6% | 1.58 1.3% | 1.56 1.9% | 1.58 0.6% | 1.49 9.7% | 1.58 2.5% |
| NG | 2.21 0.9% | 2.21 0.9% | 2.25 4.7% | 2.27 2.3% | 2.23 0.9% | 2.40 14.3% | 2.22 3.3% |
| I2+ | 2.53 1.2% | 2.53 1.2% | 2.60 1.9% | 2.47 1.2% | 2.57 1.2% | 2.45 3.9% | 2.60 1.9% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice