Bistrica 2 - 0 Dren Vrhnika — rezultat
29.08.2026 15:00 • Slovenija - 2. SNL
Mečevi iz lige Slovenija - 2. SNL
Tabele Slovenija - 2. SNL
2. SNL
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Tabor Sezana | 10 | 8 | 1 | 1 | 21 | 7 | 14 | 2.8 | 25 |
| 2 | Beltinci | 10 | 7 | 1 | 2 | 28 | 12 | 16 | 4 | 22 |
| 3 | Triglav | 10 | 7 | 1 | 2 | 20 | 5 | 15 | 2.5 | 22 |
| 4 | Jesenice | 10 | 5 | 2 | 3 | 18 | 14 | 4 | 3.2 | 17 |
| 5 | Slovan Ljubljana | 10 | 5 | 2 | 3 | 14 | 16 | -2 | 3 | 17 |
| 6 | Ilirija | 10 | 5 | 1 | 4 | 17 | 11 | 6 | 2.8 | 16 |
| 7 | Rudar | 10 | 5 | 0 | 5 | 19 | 17 | 2 | 3.6 | 15 |
| 8 | Dekani | 10 | 4 | 3 | 3 | 7 | 6 | 1 | 1.3 | 15 |
| 9 | Bilje | 10 | 5 | 0 | 5 | 18 | 22 | -4 | 4 | 15 |
| 10 | Bistrica | 10 | 4 | 2 | 4 | 13 | 15 | -2 | 2.8 | 14 |
| 11 | Dren Vrhnika | 10 | 4 | 2 | 4 | 10 | 13 | -3 | 2.3 | 14 |
| 12 | Primorje | 10 | 2 | 4 | 4 | 11 | 16 | -5 | 2.7 | 10 |
| 13 | Krsko | 10 | 2 | 3 | 5 | 8 | 17 | -9 | 2.5 | 9 |
| 14 | Krka | 10 | 2 | 1 | 7 | 10 | 18 | -8 | 2.8 | 7 |
| 15 | Dravinja | 10 | 1 | 2 | 7 | 10 | 25 | -15 | 3.5 | 5 |
| 16 | Brezice | 10 | 0 | 3 | 7 | 10 | 20 | -10 | 3 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Beltinci | 6 | 6 | 0 | 0 | 22 | 4 | 18 | 4.3 | 18 |
| 2 | Tabor Sezana | 6 | 6 | 0 | 0 | 11 | 2 | 9 | 2.2 | 18 |
| 3 | Triglav | 5 | 4 | 1 | 0 | 13 | 1 | 12 | 2.8 | 13 |
| 4 | Ilirija | 6 | 4 | 1 | 1 | 9 | 5 | 4 | 2.3 | 13 |
| 5 | Rudar | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 | 2 | 10 | 3.5 | 12 |
| 6 | Jesenice | 6 | 3 | 2 | 1 | 14 | 8 | 6 | 3.7 | 11 |
| 7 | Slovan Ljubljana | 5 | 3 | 2 | 0 | 7 | 3 | 4 | 2 | 11 |
| 8 | Dekani | 6 | 3 | 2 | 1 | 5 | 2 | 3 | 1.2 | 11 |
| 9 | Dren Vrhnika | 5 | 3 | 1 | 1 | 8 | 4 | 4 | 2.4 | 10 |
| 10 | Bilje | 5 | 3 | 0 | 2 | 9 | 7 | 2 | 3.2 | 9 |
| 11 | Bistrica | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | 8 | -1 | 3.8 | 9 |
| 12 | Primorje | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 6 | 1 | 3.2 | 7 |
| 13 | Krsko | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | 11 | -6 | 2.7 | 7 |
| 14 | Krka | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 5 | 0 | 2.5 | 4 |
| 15 | Dravinja | 4 | 1 | 0 | 3 | 6 | 12 | -6 | 4.5 | 3 |
| 16 | Brezice | 4 | 0 | 2 | 2 | 6 | 8 | -2 | 3.5 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Triglav | 5 | 3 | 0 | 2 | 7 | 4 | 3 | 2.2 | 9 |
| 2 | Tabor Sezana | 4 | 2 | 1 | 1 | 10 | 5 | 5 | 3.8 | 7 |
| 3 | Jesenice | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 | 6 | -2 | 2.5 | 6 |
| 4 | Slovan Ljubljana | 5 | 2 | 0 | 3 | 7 | 13 | -6 | 4 | 6 |
| 5 | Bilje | 5 | 2 | 0 | 3 | 9 | 15 | -6 | 4.8 | 6 |
| 6 | Bistrica | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 | 7 | -1 | 2.2 | 5 |
| 7 | Beltinci | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | 8 | -2 | 3.5 | 4 |
| 8 | Dekani | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | 4 | -2 | 1.5 | 4 |
| 9 | Dren Vrhnika | 5 | 1 | 1 | 3 | 2 | 9 | -7 | 2.2 | 4 |
| 10 | Ilirija | 4 | 1 | 0 | 3 | 8 | 6 | 2 | 3.5 | 3 |
| 11 | Primorje | 6 | 0 | 3 | 3 | 4 | 10 | -6 | 2.3 | 3 |
| 12 | Rudar | 6 | 1 | 0 | 5 | 7 | 15 | -8 | 3.7 | 3 |
| 13 | Krka | 6 | 1 | 0 | 5 | 5 | 13 | -8 | 3 | 3 |
| 14 | Krsko | 4 | 0 | 2 | 2 | 3 | 6 | -3 | 2.2 | 2 |
| 15 | Dravinja | 6 | 0 | 2 | 4 | 4 | 13 | -9 | 2.8 | 2 |
| 16 | Brezice | 6 | 0 | 1 | 5 | 4 | 12 | -8 | 2.7 | 1 |
Forma i statistika timova
Bistrica Domaćin
- Dao
- 1.8
- Primio
- 1.4
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.08.2026 | Bilje | A | 1-4 (0-0) | P | O |
| 15.08.2026 | Ilirija | H | 0-6 (0-2) | I | O |
| 07.08.2026 | Krka | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 23.05.2026 | Slovan Ljubljana | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 16.05.2026 | Triglav | A | 0-4 (0-1) | P | O |
| 09.05.2026 | Brinje-Grosuplje | H | 0-4 (0-2) | I | O |
| 06.05.2026 | Beltinci | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 30.04.2026 | Bilje | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 25.04.2026 | Nafta | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 17.04.2026 | Ilirija | A | 2-1 (0-1) | I | O |
Dren Vrhnika Gost
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.08.2026 | Dravinja | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 15.08.2026 | Brezice | A | 1-2 (1-0) | P | O |
| 07.08.2026 | Triglav | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 29.10.2024 | Bistrica | H | 1-3 (1-1) | I | O |
| 18.09.2024 | Jevnica | A | 0-3 (0-2) | P | O |
| 27.08.2024 | Komenda | H | 8-0 (6-0) | P | O |
| 14.08.2024 | Sentjernej | A | 1-8 | P | O |
| 26.08.2023 | Kamnik | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 13.09.2022 | Litija | H | 0-2 (0-0) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (1 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.10.2024 | Cup | Dren Vrhnika | 1-3 (1-1) | Bistrica | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.8% | 90.8% | 90.7% | 91.6% | 90.1% | 90.3% | 88.5% |
| 1 | 2.07 5.1% | 2.07 5.1% | 2.10 10.5% | 2.15 7.5% | 2.08 0.5% | 2.10 0.0% | 2.07 7.8% |
| X | 3.44 1.2% | 3.44 1.2% | 3.35 1.5% | 3.35 2.9% | 3.32 1.2% | 3.35 0.0% | 3.25 1.6% |
| 2 | 3.05 15.7% | 3.05 15.7% | 3.05 11.6% | 3.05 9.0% | 3.05 0.7% | 3.00 0.0% | 2.95 13.2% |
| 0-2 | 2.01 11.7% | 2.01 11.7% | 2.00 3.6% | 1.97 3.7% | 2.03 4.1% | 1.97 2.1% | 2.00 13.0% |
| 3+ | 1.70 10.5% | 1.70 10.5% | 1.65 4.6% | 1.75 2.8% | 1.68 3.4% | 1.75 1.7% | 1.66 10.8% |
| 4+ | 2.74 14.4% | 2.74 14.4% | 2.80 5.1% | 2.75 4.2% | 2.82 5.1% | 2.90 3.3% | 2.80 16.4% |
| GG | 1.58 11.7% | 1.58 11.7% | 1.55 4.9% | 1.65 2.9% | 1.58 3.1% | 1.66 1.2% | 1.57 9.8% |
| NG | 2.19 14.1% | 2.19 14.1% | 2.15 4.9% | 2.12 3.4% | 2.18 3.3% | 2.05 2.5% | 2.15 13.2% |
| I2+ | 2.50 5.7% | 2.50 5.7% | 2.55 3.8% | 2.50 2.0% | 2.56 3.4% | 2.70 1.8% | 2.55 10.5% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice