Nafta 1 - 1 Rudar — rezultat
Mečevi iz lige Slovenija - 2. SNL
| Meč | Datum | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|
| petak, 4. septembar 2026. | ||||
| ── 2. SNL ── | ||||
| Ilirija - Primorje | 04.09.2026 15:00 | 2.49 | 3.35 | 2.5 |
| Triglav - Bistrica | 04.09.2026 16:00 | 1.75 | 3.7 | 3.99 |
| Meč | Datum | Kvote |
|---|---|---|
| petak, 4. septembar 2026. | ||
| ── 2. SNL ── | ||
| Ilirija - Primorje | 04.09 15:00 |
2.49
|
3.35
|
2.5
|
| Triglav - Bistrica | 04.09 16:00 |
1.75
|
3.7
|
3.99
|
Tabele Slovenija - 2. SNL
2. SNL
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Tabor Sezana | 4 | 4 | 0 | 0 | 11 | 0 | 11 | 2.8 | 12 |
| 2 | Ilirija | 4 | 3 | 0 | 1 | 10 | 2 | 8 | 3 | 9 |
| 3 | Slovan Ljubljana | 4 | 3 | 0 | 1 | 8 | 7 | 1 | 3.8 | 9 |
| 4 | Jesenice | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | 5 | 1 | 2.8 | 7 |
| 5 | Bistrica | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | 7 | -1 | 3.2 | 7 |
| 6 | Triglav | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 2 | 3 | 2.3 | 6 |
| 7 | Beltinci | 4 | 2 | 0 | 2 | 8 | 6 | 2 | 3.5 | 6 |
| 8 | Rudar | 4 | 2 | 0 | 2 | 7 | 5 | 2 | 3 | 6 |
| 9 | Dren Vrhnika | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 | 4 | 0 | 2 | 6 |
| 10 | Bilje | 4 | 2 | 0 | 2 | 7 | 10 | -3 | 4.2 | 6 |
| 11 | Primorje | 4 | 2 | 0 | 2 | 5 | 8 | -3 | 3.2 | 6 |
| 12 | Krsko | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | 8 | -5 | 2.8 | 5 |
| 13 | Dekani | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 3 | 0 | 1.5 | 4 |
| 14 | Krka | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | 9 | -5 | 3.2 | 1 |
| 15 | Brezice | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 5 | -3 | 2.3 | 0 |
| 16 | Dravinja | 4 | 0 | 0 | 4 | 2 | 10 | -8 | 3 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Beltinci | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 0 | 6 | 3 | 6 |
| 2 | Rudar | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | 1 | 6 | 4 | 6 |
| 3 | Ilirija | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 1.5 | 6 |
| 4 | Slovan Ljubljana | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | 2 | 3 | 3.5 | 6 |
| 5 | Tabor Sezana | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 6 |
| 6 | Primorje | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 2 | 2 | 3 | 6 |
| 7 | Jesenice | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 5 | -1 | 3 | 4 |
| 8 | Krsko | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 7 | -5 | 3 | 4 |
| 9 | Dren Vrhnika | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1.5 | 3 |
| 10 | Dekani | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 3 |
| 11 | Bilje | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 5 | -2 | 4 | 3 |
| 12 | Bistrica | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 6 | -4 | 4 | 3 |
| 13 | Krka | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 1 |
| 14 | Triglav | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | Brezice | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
| 16 | Dravinja | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 7 | -5 | 4.5 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Tabor Sezana | 2 | 2 | 0 | 0 | 9 | 0 | 9 | 4.5 | 6 |
| 2 | Triglav | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 2 | 3 | 2.3 | 6 |
| 3 | Bistrica | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 1 | 3 | 2.5 | 4 |
| 4 | Ilirija | 2 | 1 | 0 | 1 | 7 | 2 | 5 | 4.5 | 3 |
| 5 | Jesenice | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 3 |
| 6 | Dren Vrhnika | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 3 |
| 7 | Bilje | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 5 | -1 | 4.5 | 3 |
| 8 | Slovan Ljubljana | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 5 | -2 | 4 | 3 |
| 9 | Krsko | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 10 | Dekani | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0.5 | 1 |
| 11 | Brezice | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | -2 | 2 | 0 |
| 12 | Dravinja | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | -3 | 1.5 | 0 |
| 13 | Beltinci | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 6 | -4 | 4 | 0 |
| 14 | Rudar | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | -4 | 2 | 0 |
| 15 | Krka | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 6 | -4 | 4 | 0 |
| 16 | Primorje | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 6 | -5 | 3.5 | 0 |
Forma i statistika timova
Nafta Domaćin
- Dao
- 2.4
- Primio
- 1.2
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.12.2025 | Mura | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 22.11.2025 | Slovan Ljubljana | A | 2-4 (0-2) | P | O |
| 14.11.2025 | Triglav | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 09.11.2025 | Brinje-Grosuplje | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 02.11.2025 | Beltinci | A | 2-3 (1-3) | P | O |
| 26.10.2025 | Bilje | H | 4-1 (2-0) | P | O |
| 22.10.2025 | Skofja Loka | A | 1-6 (0-2) | P | O |
| 19.10.2025 | Ilirija | H | 2-1 (2-0) | P | O |
| 11.10.2025 | Bistrica | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 04.10.2025 | Tabor Sezana | H | 3-1 (1-0) | P | O |
Rudar Gost
- Dao
- 1.8
- Primio
- 0.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.12.2025 | Bravo | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 21.11.2025 | Bistrica | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 16.11.2025 | Tabor Sezana | H | 5-1 (3-1) | P | O |
| 09.11.2025 | Dekani | A | 1-2 (0-2) | P | O |
| 04.11.2025 | Krsko | A | 0-2 (0-2) | P | U |
| 31.10.2025 | Jesenice | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 21.10.2025 | Ljutomer | A | 0-3 (0-2) | P | O |
| 18.10.2025 | Gorica | H | 2-1 (2-1) | P | O |
| 11.10.2025 | Dravinja | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 05.10.2025 | Krka | H | 0-0 (0-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (11 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.04.2024 | 2. SNL | Nafta | 0-0 (0-0) | Rudar | N | U |
| 08.10.2023 | 2. SNL | Rudar | 1-5 (0-2) | Nafta | P | O |
| 31.03.2023 | 2. SNL | Nafta | 4-2 (2-1) | Rudar | P | O |
| 20.09.2022 | 2. SNL | Rudar | 0-3 (0-2) | Nafta | P | O |
| 11.03.2022 | 2. SNL | Nafta | 2-0 (0-0) | Rudar | P | U |
| 27.08.2021 | 2. SNL | Rudar | 3-1 (1-1) | Nafta | I | O |
| 22.05.2021 | 2. SNL | Rudar | 1-2 (1-0) | Nafta | P | O |
| 02.05.2021 | 2. SNL | Rudar | 0-0 | Nafta | N | U |
| 24.03.2021 | 2. SNL | Nafta | 1-2 (0-1) | Rudar | I | O |
| 30.10.2019 | Cup | Rudar | 0-2 (0-1) | Nafta | P | U |
| 16.10.2019 | Cup | Nafta | 2-1 (0-0) | Rudar | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.8% | 90.8% | 89.7% | 91.5% | 90.1% | 90.1% | 88.6% |
| 1 | 1.46 10.6% | 1.46 10.6% | 1.48 2.1% | 1.49 8.0% | 1.53 15.0% | 1.55 0.0% | 1.48 13.0% |
| X | 4.20 5.6% | 4.20 5.6% | 4.00 3.9% | 4.35 4.4% | 3.85 10.3% | 4.00 0.0% | 3.90 8.2% |
| 2 | 5.60 32.9% | 5.60 32.9% | 5.30 13.1% | 5.20 21.2% | 5.10 37.4% | 4.65 0.0% | 5.10 34.2% |
| 0-2 | 2.08 4.0% | 2.08 4.0% | 2.12 14.6% | 2.00 0.0% | 2.15 7.5% | 2.03 0.0% | 2.12 7.6% |
| 3+ | 1.65 3.5% | 1.65 3.5% | 1.58 11.2% | 1.73 0.0% | 1.61 5.3% | 1.70 0.0% | 1.59 5.4% |
| 4+ | 2.59 2.6% | 2.59 2.6% | 2.60 17.5% | 2.87 1.8% | 2.61 9.4% | 2.75 0.0% | 2.60 8.8% |
| GG | 1.74 13.4% | 1.74 13.4% | 1.70 14.1% | 1.88 6.9% | 1.71 20.1% | 1.76 0.0% | 1.72 20.0% |
| NG | 1.94 15.5% | 1.94 15.5% | 1.93 17.0% | 1.83 6.4% | 1.99 25.2% | 1.90 0.0% | 1.94 24.4% |
| I2+ | 2.39 3.2% | 2.39 3.2% | 2.40 12.7% | 2.60 6.1% | 2.44 6.2% | 2.60 0.0% | 2.40 5.9% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice