Alaves 1 - 2 Atletico Madrid — rezultat
10.10.2026 14:15 • Spanija - La Liga
Mečevi iz lige Spanija - La Liga
Tabele Spanija - La Liga
La Liga
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Barcelona | 11 | 10 | 0 | 1 | 46 | 12 | 34 | 5.3 | 30 |
| 2 | Atletico Madrid | 11 | 9 | 1 | 1 | 22 | 8 | 14 | 2.7 | 28 |
| 3 | Real Madrid | 11 | 9 | 0 | 2 | 28 | 10 | 18 | 3.5 | 27 |
| 4 | Real Betis | 11 | 7 | 2 | 2 | 18 | 15 | 3 | 3 | 23 |
| 5 | Real Sociedad | 11 | 6 | 1 | 4 | 20 | 20 | 0 | 3.6 | 19 |
| 6 | Sevilla | 11 | 5 | 2 | 4 | 17 | 19 | -2 | 3.3 | 17 |
| 7 | Athletic Club | 10 | 4 | 3 | 3 | 14 | 10 | 4 | 2.4 | 15 |
| 8 | Villarreal | 11 | 3 | 3 | 5 | 15 | 15 | 0 | 2.7 | 12 |
| 9 | Celta Vigo | 11 | 2 | 6 | 3 | 10 | 10 | 0 | 1.8 | 12 |
| 10 | Alaves | 11 | 3 | 3 | 5 | 15 | 17 | -2 | 2.9 | 12 |
| 11 | Rayo Vallecano | 10 | 3 | 3 | 4 | 15 | 20 | -5 | 3.5 | 12 |
| 12 | Getafe | 11 | 3 | 3 | 5 | 8 | 16 | -8 | 2.2 | 12 |
| 13 | Deportivo La Coruna | 10 | 2 | 5 | 3 | 13 | 13 | 0 | 2.6 | 11 |
| 14 | Espanyol | 11 | 3 | 2 | 6 | 13 | 14 | -1 | 2.5 | 11 |
| 15 | Osasuna | 10 | 3 | 2 | 5 | 10 | 20 | -10 | 3 | 11 |
| 16 | Racing Santander | 11 | 3 | 2 | 6 | 15 | 29 | -14 | 4 | 11 |
| 17 | Elche | 11 | 2 | 4 | 5 | 14 | 18 | -4 | 2.9 | 10 |
| 18 | Levante | 11 | 2 | 4 | 5 | 16 | 21 | -5 | 3.4 | 10 |
| 19 | Valencia | 11 | 2 | 3 | 6 | 8 | 17 | -9 | 2.3 | 9 |
| 20 | Malaga | 11 | 0 | 5 | 6 | 8 | 21 | -13 | 2.6 | 5 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Barcelona | 6 | 5 | 0 | 1 | 24 | 7 | 17 | 5.2 | 15 |
| 2 | Real Madrid | 5 | 5 | 0 | 0 | 17 | 3 | 14 | 4 | 15 |
| 3 | Real Betis | 6 | 5 | 0 | 1 | 12 | 8 | 4 | 3.3 | 15 |
| 4 | Atletico Madrid | 5 | 4 | 1 | 0 | 11 | 3 | 8 | 2.8 | 13 |
| 5 | Getafe | 6 | 3 | 3 | 0 | 8 | 4 | 4 | 2 | 12 |
| 6 | Athletic Club | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 5 | 6 | 2.7 | 11 |
| 7 | Racing Santander | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 11 | 0 | 3.7 | 11 |
| 8 | Alaves | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 | 6 | 5 | 2.8 | 10 |
| 9 | Rayo Vallecano | 5 | 3 | 1 | 1 | 9 | 7 | 2 | 3.2 | 10 |
| 10 | Real Sociedad | 5 | 3 | 1 | 1 | 7 | 7 | 0 | 2.8 | 10 |
| 11 | Sevilla | 5 | 3 | 0 | 2 | 7 | 7 | 0 | 2.8 | 9 |
| 12 | Celta Vigo | 6 | 2 | 2 | 2 | 9 | 6 | 3 | 2.5 | 8 |
| 13 | Osasuna | 5 | 2 | 2 | 1 | 4 | 3 | 1 | 1.4 | 8 |
| 14 | Levante | 5 | 2 | 1 | 2 | 13 | 12 | 1 | 5 | 7 |
| 15 | Deportivo La Coruna | 5 | 1 | 3 | 1 | 6 | 5 | 1 | 2.2 | 6 |
| 16 | Villarreal | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | 7 | -1 | 2.6 | 4 |
| 17 | Espanyol | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | 7 | -1 | 2.6 | 4 |
| 18 | Malaga | 5 | 0 | 3 | 2 | 5 | 10 | -5 | 3 | 3 |
| 19 | Valencia | 6 | 0 | 2 | 4 | 3 | 11 | -8 | 2.3 | 2 |
| 20 | Elche | 5 | 0 | 1 | 4 | 4 | 12 | -8 | 3.2 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Barcelona | 5 | 5 | 0 | 0 | 22 | 5 | 17 | 5.4 | 15 |
| 2 | Atletico Madrid | 6 | 5 | 0 | 1 | 11 | 5 | 6 | 2.7 | 15 |
| 3 | Real Madrid | 6 | 4 | 0 | 2 | 11 | 7 | 4 | 3 | 12 |
| 4 | Elche | 6 | 2 | 3 | 1 | 10 | 6 | 4 | 2.7 | 9 |
| 5 | Real Sociedad | 6 | 3 | 0 | 3 | 13 | 13 | 0 | 4.3 | 9 |
| 6 | Villarreal | 6 | 2 | 2 | 2 | 9 | 8 | 1 | 2.8 | 8 |
| 7 | Real Betis | 5 | 2 | 2 | 1 | 6 | 7 | -1 | 2.6 | 8 |
| 8 | Sevilla | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 | 12 | -2 | 3.7 | 8 |
| 9 | Espanyol | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 7 | 0 | 2.3 | 7 |
| 10 | Valencia | 5 | 2 | 1 | 2 | 5 | 6 | -1 | 2.2 | 7 |
| 11 | Deportivo La Coruna | 5 | 1 | 2 | 2 | 7 | 8 | -1 | 3 | 5 |
| 12 | Athletic Club | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 5 | -2 | 2 | 4 |
| 13 | Celta Vigo | 5 | 0 | 4 | 1 | 1 | 4 | -3 | 1 | 4 |
| 14 | Levante | 6 | 0 | 3 | 3 | 3 | 9 | -6 | 2 | 3 |
| 15 | Osasuna | 5 | 1 | 0 | 4 | 6 | 17 | -11 | 4.6 | 3 |
| 16 | Alaves | 5 | 0 | 2 | 3 | 4 | 11 | -7 | 3 | 2 |
| 17 | Rayo Vallecano | 5 | 0 | 2 | 3 | 6 | 13 | -7 | 3.8 | 2 |
| 18 | Malaga | 6 | 0 | 2 | 4 | 3 | 11 | -8 | 2.3 | 2 |
| 19 | Getafe | 5 | 0 | 0 | 5 | 0 | 12 | -12 | 2.4 | 0 |
| 20 | Racing Santander | 5 | 0 | 0 | 5 | 4 | 18 | -14 | 4.4 | 0 |
Forma i statistika timova
Alaves Domaćin
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | Athletic Club | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 15.09.2026 | Valencia | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 12.09.2026 | Racing Santander | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 06.09.2026 | Osasuna | H | 5-2 (2-0) | P | O |
| 28.08.2026 | Villarreal | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 20.08.2026 | Rayo Vallecano | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 15.08.2026 | Getafe | H | 3-0 (0-0) | P | O |
| 23.05.2026 | Rayo Vallecano | H | 1-2 (1-0) | I | O |
| 17.05.2026 | Oviedo | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 13.05.2026 | Barcelona | H | 1-0 (1-0) | P | U |
Atletico Madrid Gost
- Dao
- 2
- Primio
- 1.2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.2026 | Real Madrid | H | 2-1 (0-0) | P | O |
| 16.09.2026 | Osasuna | H | 4-0 (1-0) | P | O |
| 13.09.2026 | Real Sociedad | A | 0-3 (0-0) | P | O |
| 09.09.2026 | Liverpool | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 05.09.2026 | Athletic Club | A | 3-0 (0-0) | I | O |
| 29.08.2026 | Sevilla | A | 1-3 (0-3) | P | O |
| 23.08.2026 | Villarreal | H | 2-2 (0-0) | N | O |
| 19.08.2026 | Malaga | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 24.05.2026 | Villarreal | A | 5-1 (4-1) | I | O |
| 17.05.2026 | Girona | H | 1-0 (1-0) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (18 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.01.2026 | La Liga | Atletico Madrid | 1-0 (0-0) | Alaves | I | U |
| 30.08.2025 | La Liga | Alaves | 1-1 (1-1) | Atletico Madrid | N | U |
| 03.05.2025 | La Liga | Alaves | 0-0 (0-0) | Atletico Madrid | N | U |
| 23.11.2024 | La Liga | Atletico Madrid | 2-1 (0-1) | Alaves | I | O |
| 21.04.2024 | La Liga | Alaves | 2-0 (1-0) | Atletico Madrid | P | U |
| 29.10.2023 | La Liga | Atletico Madrid | 2-1 (2-0) | Alaves | I | O |
| 02.04.2022 | La Liga | Atletico Madrid | 4-1 (1-0) | Alaves | I | O |
| 25.09.2021 | La Liga | Alaves | 1-0 (1-0) | Atletico Madrid | P | U |
| 21.03.2021 | La Liga | Atletico Madrid | 1-0 (0-0) | Alaves | I | U |
| 03.01.2021 | La Liga | Alaves | 1-2 (0-1) | Atletico Madrid | I | O |
| 27.06.2020 | La Liga | Atletico Madrid | 2-1 (0-0) | Alaves | I | O |
| 29.10.2019 | La Liga | Alaves | 1-1 (0-0) | Atletico Madrid | N | U |
| 30.03.2019 | La Liga | Alaves | 0-4 (0-2) | Atletico Madrid | I | O |
| 08.12.2018 | La Liga | Atletico Madrid | 3-0 (1-0) | Alaves | I | O |
| 29.04.2018 | La Liga | Alaves | 0-1 (0-0) | Atletico Madrid | I | U |
| 16.12.2017 | La Liga | Atletico Madrid | 1-0 (0-0) | Alaves | I | U |
| 28.01.2017 | La Liga | Alaves | 0-0 (0-0) | Atletico Madrid | N | U |
| 21.08.2016 | La Liga | Atletico Madrid | 1-1 (0-0) | Alaves | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 95.8% | 95.8% | 95.1% | 95.9% | 95.7% | 96.1% | 95.6% |
| 1 | 4.39 14.0% | 4.39 14.0% | 4.40 20.5% | 4.35 29.9% | 4.42 14.5% | 4.40 11.4% | 4.45 30.9% |
| X | 3.75 0.8% | 3.75 0.8% | 3.60 4.3% | 3.75 8.7% | 3.60 1.7% | 3.75 2.7% | 3.45 3.0% |
| 2 | 1.82 10.8% | 1.82 10.8% | 1.83 3.7% | 1.83 8.5% | 1.85 4.1% | 1.83 6.2% | 1.88 2.6% |
| 0-2 | 1.80 11.3% | 1.80 11.3% | 1.85 4.1% | 1.85 5.1% | 1.85 7.0% | 1.88 4.6% | 1.85 3.6% |
| 3+ | 2.08 8.9% | 2.08 8.9% | 1.95 9.6% | 1.97 6.5% | 1.96 8.9% | 1.97 4.8% | 1.96 10.7% |
| 4+ | 3.30 12.6% | 3.30 12.6% | 3.55 16.4% | 3.40 9.7% | - | 3.50 7.7% | 3.55 16.4% |
| GG | 1.82 7.7% | 1.82 7.7% | 1.88 11.9% | 1.83 8.3% | 1.88 9.9% | 1.85 4.5% | 1.88 11.9% |
| NG | 1.98 4.3% | 1.98 4.3% | 1.93 5.9% | 1.87 8.8% | 1.93 8.5% | 1.95 2.5% | 1.93 5.9% |
| I2+ | 2.96 14.3% | 2.96 14.3% | 3.00 11.1% | 2.75 5.8% | 2.99 9.1% | 3.00 5.3% | 3.00 11.1% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice