Racing Santander 4 - 0 Eibar — rezultat
12.08.2023 17:00 • Spanija - Segunda Division
Mečevi iz lige Spanija - Segunda Division
Tabele Spanija - Segunda Division
Segunda División
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Castellon | 12 | 8 | 3 | 1 | 23 | 5 | 18 | 2.3 | 27 |
| 2 | Almeria | 12 | 8 | 2 | 2 | 23 | 10 | 13 | 2.8 | 26 |
| 3 | Eibar | 12 | 7 | 2 | 3 | 21 | 14 | 7 | 2.9 | 23 |
| 4 | Granada CF | 12 | 7 | 2 | 3 | 20 | 14 | 6 | 2.8 | 23 |
| 5 | Mallorca | 12 | 6 | 4 | 2 | 15 | 7 | 8 | 1.8 | 22 |
| 6 | Sporting Gijon | 12 | 7 | 1 | 4 | 13 | 13 | 0 | 2.2 | 22 |
| 7 | Girona | 12 | 6 | 3 | 3 | 22 | 11 | 11 | 2.8 | 21 |
| 8 | Burgos | 12 | 6 | 3 | 3 | 17 | 13 | 4 | 2.5 | 21 |
| 9 | Oviedo | 12 | 5 | 3 | 4 | 17 | 15 | 2 | 2.7 | 18 |
| 10 | Sabadell | 12 | 4 | 5 | 3 | 12 | 11 | 1 | 1.9 | 17 |
| 11 | Las Palmas | 12 | 5 | 2 | 5 | 17 | 21 | -4 | 3.2 | 17 |
| 12 | Cordoba | 12 | 5 | 1 | 6 | 19 | 22 | -3 | 3.4 | 16 |
| 13 | Valladolid | 12 | 4 | 3 | 5 | 20 | 19 | 1 | 3.2 | 15 |
| 14 | Tenerife | 12 | 3 | 6 | 3 | 15 | 17 | -2 | 2.7 | 15 |
| 15 | Eldense | 12 | 4 | 2 | 6 | 13 | 17 | -4 | 2.5 | 14 |
| 16 | Celta de Vigo II | 12 | 3 | 4 | 5 | 18 | 23 | -5 | 3.4 | 13 |
| 17 | Leganes | 12 | 3 | 3 | 6 | 10 | 20 | -10 | 2.5 | 12 |
| 18 | FC Andorra | 12 | 3 | 2 | 7 | 17 | 22 | -5 | 3.2 | 11 |
| 19 | Real Sociedad II | 12 | 3 | 2 | 7 | 15 | 22 | -7 | 3.1 | 11 |
| 20 | Cadiz | 12 | 2 | 4 | 6 | 15 | 16 | -1 | 2.6 | 10 |
| 21 | Albacete | 12 | 2 | 1 | 9 | 10 | 23 | -13 | 2.8 | 7 |
| 22 | AD Ceuta FC | 12 | 1 | 2 | 9 | 10 | 27 | -17 | 3.1 | 5 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Almeria | 6 | 5 | 1 | 0 | 15 | 5 | 10 | 3.3 | 16 |
| 2 | Mallorca | 6 | 5 | 0 | 1 | 12 | 3 | 9 | 2.5 | 15 |
| 3 | Girona | 7 | 4 | 2 | 1 | 16 | 6 | 10 | 3.1 | 14 |
| 4 | Burgos | 7 | 4 | 2 | 1 | 11 | 7 | 4 | 2.6 | 14 |
| 5 | Valladolid | 6 | 4 | 0 | 2 | 15 | 10 | 5 | 4.2 | 12 |
| 6 | Castellon | 5 | 3 | 2 | 0 | 12 | 1 | 11 | 2.6 | 11 |
| 7 | Sabadell | 5 | 3 | 2 | 0 | 8 | 4 | 4 | 2.4 | 11 |
| 8 | Eibar | 6 | 3 | 2 | 1 | 10 | 7 | 3 | 2.8 | 11 |
| 9 | Granada CF | 5 | 3 | 1 | 1 | 9 | 5 | 4 | 2.8 | 10 |
| 10 | Sporting Gijon | 6 | 3 | 1 | 2 | 6 | 6 | 0 | 2 | 10 |
| 11 | Tenerife | 6 | 2 | 3 | 1 | 7 | 5 | 2 | 2 | 9 |
| 12 | Cordoba | 5 | 3 | 0 | 2 | 8 | 8 | 0 | 3.2 | 9 |
| 13 | Celta de Vigo II | 7 | 2 | 3 | 2 | 13 | 13 | 0 | 3.7 | 9 |
| 14 | Cadiz | 7 | 2 | 2 | 3 | 9 | 6 | 3 | 2.1 | 8 |
| 15 | Oviedo | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | 5 | 2 | 2 | 8 |
| 16 | Eldense | 6 | 2 | 2 | 2 | 9 | 8 | 1 | 2.8 | 8 |
| 17 | Las Palmas | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | 8 | -2 | 2.3 | 8 |
| 18 | Leganes | 5 | 2 | 1 | 2 | 5 | 6 | -1 | 2.2 | 7 |
| 19 | FC Andorra | 6 | 2 | 0 | 4 | 10 | 11 | -1 | 3.5 | 6 |
| 20 | Albacete | 6 | 2 | 0 | 4 | 7 | 9 | -2 | 2.7 | 6 |
| 21 | Real Sociedad II | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | 10 | -4 | 2.7 | 4 |
| 22 | AD Ceuta FC | 7 | 1 | 1 | 5 | 6 | 12 | -6 | 2.6 | 4 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Castellon | 7 | 5 | 1 | 1 | 11 | 4 | 7 | 2.1 | 16 |
| 2 | Granada CF | 7 | 4 | 1 | 2 | 11 | 9 | 2 | 2.9 | 13 |
| 3 | Eibar | 6 | 4 | 0 | 2 | 11 | 7 | 4 | 3 | 12 |
| 4 | Sporting Gijon | 6 | 4 | 0 | 2 | 7 | 7 | 0 | 2.3 | 12 |
| 5 | Almeria | 6 | 3 | 1 | 2 | 8 | 5 | 3 | 2.2 | 10 |
| 6 | Oviedo | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 10 | 0 | 3.3 | 10 |
| 7 | Las Palmas | 6 | 3 | 0 | 3 | 11 | 13 | -2 | 4 | 9 |
| 8 | Girona | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | 5 | 1 | 2.2 | 7 |
| 9 | Burgos | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | 6 | 0 | 2.4 | 7 |
| 10 | Mallorca | 6 | 1 | 4 | 1 | 3 | 4 | -1 | 1.2 | 7 |
| 11 | Cordoba | 7 | 2 | 1 | 4 | 11 | 14 | -3 | 3.6 | 7 |
| 12 | Real Sociedad II | 6 | 2 | 1 | 3 | 9 | 12 | -3 | 3.5 | 7 |
| 13 | Sabadell | 7 | 1 | 3 | 3 | 4 | 7 | -3 | 1.6 | 6 |
| 14 | Tenerife | 6 | 1 | 3 | 2 | 8 | 12 | -4 | 3.3 | 6 |
| 15 | Eldense | 6 | 2 | 0 | 4 | 4 | 9 | -5 | 2.2 | 6 |
| 16 | FC Andorra | 6 | 1 | 2 | 3 | 7 | 11 | -4 | 3 | 5 |
| 17 | Leganes | 7 | 1 | 2 | 4 | 5 | 14 | -9 | 2.7 | 5 |
| 18 | Celta de Vigo II | 5 | 1 | 1 | 3 | 5 | 10 | -5 | 3 | 4 |
| 19 | Valladolid | 6 | 0 | 3 | 3 | 5 | 9 | -4 | 2.3 | 3 |
| 20 | Cadiz | 5 | 0 | 2 | 3 | 6 | 10 | -4 | 3.2 | 2 |
| 21 | Albacete | 6 | 0 | 1 | 5 | 3 | 14 | -11 | 2.8 | 1 |
| 22 | AD Ceuta FC | 5 | 0 | 1 | 4 | 4 | 15 | -11 | 3.8 | 1 |
Forma i statistika timova
Racing Santander Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 0.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 28.05.2023 | FC Cartagena | H | 3-1 (3-0) | P | O |
| 21.05.2023 | Oviedo | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 14.05.2023 | Eibar | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 06.05.2023 | Mirandes | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 28.04.2023 | Ibiza | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 23.04.2023 | Granada CF | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 15.04.2023 | Zaragoza | A | 4-1 (3-0) | I | O |
| 08.04.2023 | Albacete | H | 4-1 (3-1) | P | O |
| 01.04.2023 | Burgos | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 25.03.2023 | Levante | H | 0-1 (0-1) | I | U |
Eibar Gost
- Dao
- 0.8
- Primio
- 1.2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 08.06.2023 | Alaves | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 03.06.2023 | Alaves | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 27.05.2023 | Huesca | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 20.05.2023 | Sporting Gijon | H | 2-2 (0-1) | N | O |
| 14.05.2023 | Racing Santander | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 08.05.2023 | Las Palmas | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 30.04.2023 | Granada CF | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 21.04.2023 | Zaragoza | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 14.04.2023 | Albacete | A | 3-1 (2-0) | I | O |
| 09.04.2023 | Levante | H | 1-1 (0-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (2 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.05.2023 | Segunda División | Racing Santander | 1-0 (1-0) | Eibar | P | U |
| 25.09.2022 | Segunda División | Eibar | 2-1 (2-0) | Racing Santander | I | O |