Macva 2 - 0 Napredak — rezultat
Forma i statistika timova
Macva Domaćin
- Dao
- 0.8
- Primio
- 1.6
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 23.10.2026 | Zemun | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 17.10.2026 | OFK Beograd | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 10.10.2026 | Cukaricki | A | 2-2 (2-1) | N | O |
| 20.09.2026 | Mladost Lucani | H | 1-2 (1-0) | I | O |
| 11.09.2026 | Zeleznicar Pancevo | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 05.09.2026 | Radnicki 1923 | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 29.08.2026 | Novi Pazar | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 22.08.2026 | Radnicki NIS | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 15.08.2026 | Radnik Surdulica | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 09.08.2026 | IMT Novi Beograd | H | 1-0 (1-0) | P | U |
Napredak Gost
- Dao
- 0.8
- Primio
- 0
- GG
- 0%
- Bez primljenog
- 100%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 24.10.2026 | Borac Cacak | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 17.10.2026 | Dubocica | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 11.10.2026 | Naftagas | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 05.10.2026 | Loznica | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 29.09.2026 | FK Vozdovac | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 21.09.2026 | Semendrija 1924 | H | 1-4 (1-2) | I | O |
| 16.09.2026 | OFK Vrsac | H | 1-2 (0-0) | I | O |
| 11.09.2026 | FK Spartak Zdrepceva KRV | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 05.09.2026 | Jedinstvo Ub | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 30.08.2026 | Javor | A | 3-0 (0-0) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (8 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.04.2021 | Super Liga | Napredak | 2-0 (1-0) | Macva | I | U |
| 25.10.2020 | Super Liga | Macva | 1-2 (0-2) | Napredak | I | O |
| 08.12.2019 | Super Liga | Napredak | 2-1 (1-0) | Macva | I | O |
| 18.08.2019 | Super Liga | Macva | 0-1 (0-0) | Napredak | I | U |
| 24.11.2018 | Super Liga | Napredak | 2-0 (1-0) | Macva | I | U |
| 28.07.2018 | Super Liga | Macva | 1-0 (1-0) | Napredak | P | U |
| 07.03.2018 | Super Liga | Macva | 1-0 (1-0) | Napredak | P | U |
| 24.09.2017 | Super Liga | Napredak | 3-1 (1-1) | Macva | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.2% | 90.2% | 90.1% | 89.8% | 90.2% | 92.6% | 91.8% |
| 1 | 1.62 29.6% | 1.62 29.6% | 1.73 9.5% | 1.69 28.0% | 1.67 11.3% | 1.65 26.9% | 1.65 26.9% |
| X | 3.28 30.9% | 3.28 30.9% | 3.40 8.1% | 3.40 32.0% | 3.43 8.3% | 3.65 23.2% | 3.35 24.7% |
| 2 | 5.35 47.0% | 5.35 47.0% | 4.20 15.2% | 4.40 52.7% | 4.59 20.2% | 5.00 44.4% | 5.40 47.6% |
| 0-2 | 1.56 10.9% | 1.56 10.9% | 1.60 0.0% | 1.58 2.5% | 1.55 3.7% | 1.57 12.8% | 1.58 10.7% |
| 3+ | 2.22 15.0% | 2.22 15.0% | 2.12 0.0% | 2.17 3.3% | 2.27 5.6% | 2.25 17.2% | 2.22 14.4% |
| 4+ | 4.20 22.8% | 4.20 22.8% | 4.05 0.0% | 3.75 4.2% | - | 4.25 26.9% | 4.33 23.7% |
| GG | 2.13 12.7% | 2.13 12.7% | 2.00 2.6% | 2.12 4.5% | 2.19 3.9% | 2.10 14.3% | 2.25 15.1% |
| NG | 1.61 9.5% | 1.61 9.5% | 1.63 6.9% | 1.64 3.8% | 1.56 2.6% | 1.66 11.4% | 1.56 11.4% |
| I2+ | 3.06 12.1% | 3.06 12.1% | 3.20 0.0% | - | 3.39 5.0% | 3.35 15.5% | 3.35 13.6% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice