Semendrija 1924 2 - 3 TSC Backa Topola — rezultat
28.10.2026 12:00 • Srbija - Kup
Forma i statistika timova
Semendrija 1924 Domaćin
- Dao
- 0.6
- Primio
- 0.6
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 23.10.2026 | Dubocica | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 17.10.2026 | Naftagas | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 12.10.2026 | Loznica | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 05.10.2026 | FK Vozdovac | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 26.09.2026 | OFK Vrsac | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 21.09.2026 | Napredak | A | 1-4 (1-2) | P | O |
| 16.09.2026 | FK Spartak Zdrepceva KRV | H | 2-1 (2-0) | P | O |
| 12.09.2026 | Jedinstvo Ub | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 05.09.2026 | Javor | H | 1-3 (0-2) | I | O |
| 30.08.2026 | TSC Backa Topola | A | 1-1 (1-1) | N | U |
TSC Backa Topola Gost
- Dao
- 3.4
- Primio
- 1.2
- GG
- 100%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 23.10.2026 | Teleoptik | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 17.10.2026 | Metalac GM | H | 5-1 (2-1) | P | O |
| 11.10.2026 | OFK Bor 1919 | A | 1-4 (0-0) | P | O |
| 05.10.2026 | Graficar | H | 4-1 (2-1) | P | O |
| 26.09.2026 | Borac Cacak | A | 2-2 (1-1) | N | O |
| 21.09.2026 | Dubocica | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 16.09.2026 | Naftagas | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 12.09.2026 | Loznica | H | 4-0 (1-0) | P | O |
| 07.09.2026 | FK Vozdovac | A | 2-3 (0-2) | P | O |
| 30.08.2026 | Semendrija 1924 | H | 1-1 (1-1) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (2 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Prva Liga | TSC Backa Topola | 1-1 (1-1) | Semendrija 1924 | N | U |
| 18.10.2023 | Cup | Semendrija 1924 | 1-1 (0-0) | TSC Backa Topola | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.2% | 90.2% | 90.1% | 89.8% | – | 92.7% | 91.8% |
| 1 | 2.97 6.0% | 2.97 6.0% | 3.05 6.2% | 2.95 6.3% | - | 3.05 6.2% | 3.10 7.5% |
| X | 3.26 4.1% | 3.26 4.1% | 3.15 6.0% | 3.35 0.0% | - | 3.50 0.0% | 3.25 5.8% |
| 2 | 2.15 7.0% | 2.15 7.0% | 2.15 8.6% | 2.10 5.0% | - | 2.15 4.9% | 2.18 9.0% |
| 0-2 | 1.82 7.1% | 1.82 7.1% | 1.78 8.7% | 1.87 6.5% | - | 1.87 6.5% | 1.85 7.5% |
| 3+ | 1.85 7.6% | 1.85 7.6% | 1.88 10.6% | 1.82 6.4% | - | 1.83 5.8% | 1.85 7.6% |
| 4+ | 3.14 11.0% | 3.14 11.0% | 3.35 15.5% | 2.92 8.1% | - | 3.15 10.5% | 3.25 12.1% |
| GG | 1.68 5.0% | 1.68 5.0% | 1.70 6.3% | 1.70 4.9% | - | 1.66 1.8% | 1.71 4.3% |
| NG | 2.02 6.0% | 2.02 6.0% | 1.95 7.1% | 2.02 6.0% | - | 2.10 2.3% | 2.03 5.6% |
| I2+ | 2.61 7.0% | 2.61 7.0% | 2.85 9.6% | - | - | 2.80 5.7% | 2.80 6.9% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice