FC Thun 4 - 1 BSC Young Boys — rezultat
25.01.2026 13:00 • Svajcarska - Super liga
Mečevi iz lige Svajcarska - Super liga
Tabele Svajcarska - Super liga
Super League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | BSC Young Boys | 6 | 4 | 2 | 0 | 23 | 11 | 12 | 5.7 | 14 |
| 2 | FC Lugano | 4 | 4 | 0 | 0 | 13 | 3 | 10 | 4 | 12 |
| 3 | FC Basel 1893 | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 7 | 3 | 3.4 | 10 |
| 4 | FC ST. Gallen | 4 | 2 | 1 | 1 | 10 | 9 | 1 | 4.8 | 7 |
| 5 | FC Sion | 4 | 2 | 0 | 2 | 9 | 8 | 1 | 4.2 | 6 |
| 6 | FC Thun | 4 | 2 | 0 | 2 | 9 | 14 | -5 | 5.8 | 6 |
| 7 | FC Zurich | 6 | 2 | 0 | 4 | 9 | 16 | -7 | 4.2 | 6 |
| 8 | Lausanne | 5 | 1 | 2 | 2 | 6 | 7 | -1 | 2.6 | 5 |
| 9 | FC Luzern | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | 9 | -4 | 2.8 | 5 |
| 10 | Servette FC | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 5 | -1 | 2.2 | 4 |
| 11 | FC Vaduz | 5 | 1 | 0 | 4 | 12 | 14 | -2 | 5.2 | 3 |
| 12 | Grasshoppers | 4 | 0 | 1 | 3 | 5 | 12 | -7 | 4.2 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | BSC Young Boys | 3 | 2 | 1 | 0 | 11 | 7 | 4 | 6 | 7 |
| 2 | FC Lugano | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | 1 | 6 | 4 | 6 |
| 3 | FC Sion | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | 4 | 3 | 3.7 | 6 |
| 4 | FC ST. Gallen | 3 | 1 | 1 | 1 | 7 | 7 | 0 | 4.7 | 4 |
| 5 | Servette FC | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 6 | FC Vaduz | 2 | 1 | 0 | 1 | 7 | 5 | 2 | 6 | 3 |
| 7 | FC Basel 1893 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 3 | 1 | 3.5 | 3 |
| 8 | FC Luzern | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 3 |
| 9 | FC Zurich | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 7 | -2 | 4 | 3 |
| 10 | Lausanne | 3 | 0 | 2 | 1 | 5 | 6 | -1 | 3.7 | 2 |
| 11 | Grasshoppers | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | -3 | 5 | 0 |
| 12 | FC Thun | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6 | -6 | 6 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | BSC Young Boys | 3 | 2 | 1 | 0 | 12 | 4 | 8 | 5.3 | 7 |
| 2 | FC Basel 1893 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | 4 | 2 | 3.3 | 7 |
| 3 | FC Lugano | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 2 | 4 | 4 | 6 |
| 4 | FC Thun | 3 | 2 | 0 | 1 | 9 | 8 | 1 | 5.7 | 6 |
| 5 | FC ST. Gallen | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 5 | 3 |
| 6 | Lausanne | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 3 |
| 7 | FC Zurich | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 9 | -5 | 4.3 | 3 |
| 8 | FC Luzern | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | 6 | -3 | 3 | 2 |
| 9 | Grasshoppers | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 8 | -4 | 4 | 1 |
| 10 | Servette FC | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
| 11 | FC Sion | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 4 | -2 | 6 | 0 |
| 12 | FC Vaduz | 3 | 0 | 0 | 3 | 5 | 9 | -4 | 4.7 | 0 |
Forma i statistika timova
FC Thun Domaćin
- Dao
- 3
- Primio
- 1.4
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 18.01.2026 | Grasshoppers | A | 1-3 (0-2) | P | O |
| 20.12.2025 | FC Zurich | H | 4-2 (0-2) | P | O |
| 16.12.2025 | FC Winterthur | A | 1-4 (1-3) | P | O |
| 13.12.2025 | FC ST. Gallen | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 06.12.2025 | FC Luzern | H | 4-1 (3-0) | P | O |
| 30.11.2025 | Lausanne | A | 2-1 (2-0) | I | O |
| 22.11.2025 | FC Lugano | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 08.11.2025 | Servette FC | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 01.11.2025 | FC Sion | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 28.10.2025 | FC Winterthur | H | 3-0 (2-0) | P | O |
BSC Young Boys Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 2.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.01.2026 | Lyon | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 17.01.2026 | Lausanne | H | 1-3 (1-2) | I | O |
| 21.12.2025 | FC Lugano | A | 3-0 (2-0) | I | O |
| 17.12.2025 | Grasshoppers | H | 2-6 (1-3) | I | O |
| 14.12.2025 | FC Luzern | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 11.12.2025 | Lille | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 07.12.2025 | FC Sion | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 30.11.2025 | Servette FC | A | 4-4 (2-2) | N | O |
| 27.11.2025 | Aston Villa | A | 2-1 (2-0) | I | O |
| 22.11.2025 | FC Winterthur | H | 5-0 (4-0) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (18 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.09.2025 | Super League | BSC Young Boys | 4-2 (0-0) | FC Thun | I | O |
| 28.02.2023 | Schweizer Cup | FC Thun | 0-5 (0-1) | BSC Young Boys | I | O |
| 08.07.2020 | Super League | BSC Young Boys | 4-0 (1-0) | FC Thun | I | O |
| 23.06.2020 | Super League | FC Thun | 1-0 (0-0) | BSC Young Boys | P | U |
| 27.10.2019 | Super League | BSC Young Boys | 4-2 (2-1) | FC Thun | I | O |
| 25.09.2019 | Super League | FC Thun | 1-1 (0-0) | BSC Young Boys | N | U |
| 07.04.2019 | Super League | BSC Young Boys | 5-1 (4-0) | FC Thun | I | O |
| 10.02.2019 | Super League | FC Thun | 1-1 (0-1) | BSC Young Boys | N | U |
| 08.12.2018 | Super League | BSC Young Boys | 3-2 (0-1) | FC Thun | I | O |
| 29.09.2018 | Super League | FC Thun | 1-4 (1-2) | BSC Young Boys | I | O |
| 18.04.2018 | Super League | FC Thun | 2-2 (0-1) | BSC Young Boys | N | O |
| 18.02.2018 | Super League | BSC Young Boys | 3-1 (2-0) | FC Thun | I | O |
| 03.12.2017 | Super League | FC Thun | 3-1 (1-0) | BSC Young Boys | P | O |
| 09.08.2017 | Super League | BSC Young Boys | 0-4 (0-3) | FC Thun | P | O |
| 28.05.2017 | Super League | FC Thun | 0-0 (0-0) | BSC Young Boys | N | U |
| 04.03.2017 | Super League | BSC Young Boys | 3-2 (1-2) | FC Thun | I | O |
| 11.12.2016 | Super League | FC Thun | 2-3 (1-1) | BSC Young Boys | I | O |
| 06.08.2016 | Super League | BSC Young Boys | 4-1 (1-1) | FC Thun | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.7% | 93.7% | 93.0% | 94.1% | 94.4% | 95.1% | 92.0% |
| 1 | 1.89 10.8% | 1.89 10.8% | 1.90 5.0% | 1.92 10.7% | 1.91 11.2% | 1.87 15.0% | 1.89 8.7% |
| X | 3.90 2.6% | 3.90 2.6% | 3.80 1.3% | 3.90 4.0% | 3.97 1.0% | 4.00 0.0% | 3.80 1.3% |
| 2 | 3.55 18.3% | 3.55 18.3% | 3.50 12.9% | 3.50 14.8% | 3.52 19.3% | 3.75 29.3% | 3.40 23.6% |
| 0-2 | 2.59 0.8% | 2.59 0.8% | 2.60 1.9% | 2.47 6.8% | 2.62 9.3% | 2.67 4.0% | 2.55 8.9% |
| 3+ | 1.48 6.5% | 1.48 6.5% | 1.45 2.1% | 1.48 4.2% | 1.58 1.9% | 1.48 2.1% | 1.45 5.8% |
| 4+ | 2.09 2.0% | 2.09 2.0% | 2.20 3.8% | 2.17 7.4% | 2.23 9.3% | 2.20 2.3% | 2.18 10.1% |
| GG | 1.44 4.3% | 1.44 4.3% | 1.42 1.4% | 1.47 6.5% | 1.46 5.0% | 1.44 3.6% | 1.43 5.1% |
| NG | 2.60 7.5% | 2.60 7.5% | 2.60 3.7% | 2.50 10.7% | 2.67 9.2% | 2.75 5.2% | 2.62 8.1% |
| I2+ | 2.13 3.9% | 2.13 3.9% | 2.15 1.4% | 2.12 3.4% | 2.21 5.7% | 2.20 2.3% | 2.18 6.9% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice