CA Bizertin 1 - 0 AS Soliman — rezultat
03.04.2026 13:30 • Tunis - Ligue 1
Tabele Tunis - Ligue 1
Ligue 1
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ES Tunis | 5 | 4 | 0 | 1 | 10 | 7 | 3 | 3.4 | 12 |
| 2 | Progres Sakiet Eddaier | 5 | 3 | 2 | 0 | 5 | 1 | 4 | 1.2 | 11 |
| 3 | US Ben Guerdane | 5 | 3 | 2 | 0 | 9 | 6 | 3 | 3 | 11 |
| 4 | Club Africain | 4 | 3 | 0 | 1 | 4 | 2 | 2 | 1.5 | 9 |
| 5 | US Monastirienne | 5 | 2 | 3 | 0 | 7 | 5 | 2 | 2.4 | 9 |
| 6 | CS Sfaxien | 5 | 2 | 2 | 1 | 6 | 4 | 2 | 2 | 8 |
| 7 | Jeunesse Sportive Omrane | 5 | 2 | 2 | 1 | 5 | 4 | 1 | 1.8 | 8 |
| 8 | CA Bizertin | 5 | 2 | 2 | 1 | 3 | 3 | 0 | 1.2 | 8 |
| 9 | Stade Tunisien | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 5 | 2 | 3 | 7 |
| 10 | ES Zarzis | 5 | 2 | 0 | 3 | 5 | 5 | 0 | 2 | 6 |
| 11 | AS Marsa | 5 | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | -1 | 1 | 5 |
| 12 | ES Sahel | 5 | 1 | 1 | 3 | 5 | 7 | -2 | 2.4 | 4 |
| 13 | ES Metlaoui | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | 6 | -3 | 1.8 | 3 |
| 14 | CS Hammam-Lif | 5 | 1 | 0 | 4 | 1 | 4 | -3 | 1 | 3 |
| 15 | Olympique Beja | 5 | 0 | 2 | 3 | 4 | 8 | -4 | 2.4 | 2 |
| 16 | ES Hammam-Sousse | 5 | 0 | 1 | 4 | 1 | 7 | -6 | 1.6 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ES Tunis | 3 | 3 | 0 | 0 | 8 | 4 | 4 | 4 | 9 |
| 2 | Progres Sakiet Eddaier | 3 | 3 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 1.3 | 9 |
| 3 | Jeunesse Sportive Omrane | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 1 | 3 | 1.7 | 7 |
| 4 | US Ben Guerdane | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 2 | 2 | 2 | 7 |
| 5 | CS Sfaxien | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 1 | 3 | 2.5 | 6 |
| 6 | Club Africain | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 6 |
| 7 | ES Zarzis | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 2 | 2 | 2 | 6 |
| 8 | CA Bizertin | 3 | 1 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | 5 |
| 9 | US Monastirienne | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 4 | 1 | 4.5 | 4 |
| 10 | AS Marsa | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0.5 | 4 |
| 11 | ES Sahel | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 12 | ES Metlaoui | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 3 | -1 | 1.7 | 3 |
| 13 | Stade Tunisien | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 14 | Olympique Beja | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 1 |
| 15 | ES Hammam-Sousse | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | -2 | 2 | 1 |
| 16 | CS Hammam-Lif | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | -2 | 1 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Stade Tunisien | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 4 | 2 | 3.3 | 6 |
| 2 | US Monastirienne | 3 | 1 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | 5 |
| 3 | US Ben Guerdane | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 4 | 1 | 4.5 | 4 |
| 4 | Club Africain | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 | 3 |
| 5 | ES Tunis | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 3 |
| 6 | CA Bizertin | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1.5 | 3 |
| 7 | CS Hammam-Lif | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 2 | -1 | 1 | 3 |
| 8 | Progres Sakiet Eddaier | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 |
| 9 | CS Sfaxien | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 3 | -1 | 1.7 | 2 |
| 10 | Jeunesse Sportive Omrane | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | -2 | 2 | 1 |
| 11 | AS Marsa | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 3 | -2 | 1.3 | 1 |
| 12 | Olympique Beja | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 5 | -3 | 2.3 | 1 |
| 13 | ES Zarzis | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | -2 | 2 | 0 |
| 14 | ES Sahel | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 4 | -2 | 3 | 0 |
| 15 | ES Metlaoui | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | -2 | 2 | 0 |
| 16 | ES Hammam-Sousse | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 4 | -4 | 1.3 | 0 |
Forma i statistika timova
CA Bizertin Domaćin
- Dao
- 0.8
- Primio
- 0.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.03.2026 | AS Marsa | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 08.03.2026 | JS Kairouanaise | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 28.02.2026 | US Monastirienne | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 13.02.2026 | AS Gabes | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 08.02.2026 | US Ben Guerdane | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 31.01.2026 | Club Africain | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 27.01.2026 | Jeunesse Sportive Omrane | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 21.01.2026 | CS Sfaxien | A | 4-0 (2-0) | I | O |
| 17.01.2026 | ES Metlaoui | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 22.11.2025 | ES Zarzis | A | 3-0 (1-0) | I | O |
AS Soliman Gost
- Dao
- 0.6
- Primio
- 1.6
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.03.2026 | Stade Tunisien | H | 2-2 (2-0) | N | O |
| 06.03.2026 | ES Zarzis | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 28.02.2026 | ES Sahel | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 17.02.2026 | ES Tunis | H | 0-3 (0-3) | I | O |
| 14.02.2026 | AS Marsa | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 07.02.2026 | Olympique Beja | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 28.01.2026 | Stade Tunisien | A | 1-0 | I | U |
| 23.01.2026 | ES Metlaoui | A | 2-2 (1-1) | N | O |
| 15.01.2026 | JS Kairouanaise | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 23.11.2025 | US Monastirienne | H | 1-2 (0-1) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (12 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.10.2025 | Ligue 1 | AS Soliman | 0-0 (0-0) | CA Bizertin | N | U |
| 08.02.2025 | Ligue 1 | AS Soliman | 0-2 (0-0) | CA Bizertin | P | U |
| 28.09.2024 | Ligue 1 | CA Bizertin | 0-0 (0-0) | AS Soliman | N | U |
| 26.05.2024 | Ligue 1 | AS Soliman | 1-0 (1-0) | CA Bizertin | I | U |
| 02.03.2024 | Ligue 1 | CA Bizertin | 2-0 (0-0) | AS Soliman | P | U |
| 21.05.2023 | Ligue 1 | CA Bizertin | 0-1 (0-0) | AS Soliman | I | U |
| 01.04.2023 | Ligue 1 | AS Soliman | 0-1 (0-0) | CA Bizertin | P | U |
| 15.05.2022 | Ligue 1 | CA Bizertin | 2-1 (1-1) | AS Soliman | P | O |
| 10.03.2021 | Ligue 1 | AS Soliman | 2-0 (1-0) | CA Bizertin | I | U |
| 26.12.2020 | Ligue 1 | CA Bizertin | 2-1 (1-1) | AS Soliman | P | O |
| 23.02.2020 | Ligue 1 | AS Soliman | 2-0 (1-0) | CA Bizertin | I | U |
| 24.09.2019 | Ligue 1 | CA Bizertin | 2-1 (0-0) | AS Soliman | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.8% | 90.8% | 90.8% | 91.3% | 91.8% | 90.1% | 90.0% |
| 1 | 1.49 6.9% | 1.49 6.9% | 1.53 1.3% | 1.51 6.8% | 1.51 1.9% | 1.48 0.0% | 1.51 1.9% |
| X | 3.45 3.0% | 3.45 3.0% | 3.40 0.0% | 3.55 2.9% | 3.60 1.1% | 3.50 0.0% | 3.40 1.5% |
| 2 | 7.13 27.1% | 7.13 27.1% | 6.50 8.3% | 6.60 24.5% | 6.70 8.1% | 6.75 0.0% | 6.47 5.2% |
| 0-2 | 1.46 2.0% | 1.46 2.0% | 1.48 3.3% | 1.48 2.6% | 1.48 1.3% | 1.53 0.0% | 1.49 0.0% |
| 3+ | 2.38 3.5% | 2.38 3.5% | 2.45 6.5% | 2.47 4.2% | 2.46 2.5% | 2.35 0.0% | 2.40 0.0% |
| 4+ | 4.55 3.4% | 4.55 3.4% | 5.00 9.9% | 4.75 6.7% | 5.05 4.3% | 4.50 0.0% | 4.90 0.0% |
| GG | 2.50 9.2% | 2.50 9.2% | 2.65 8.2% | 2.57 10.8% | 2.64 5.2% | 2.50 0.0% | 2.62 2.7% |
| NG | 1.45 5.2% | 1.45 5.2% | 1.40 3.4% | 1.44 7.1% | 1.40 2.8% | 1.45 0.0% | 1.41 0.7% |
| I2+ | 3.42 2.4% | 3.42 2.4% | 3.65 5.8% | 3.50 6.1% | 3.64 2.2% | 3.50 0.0% | 3.60 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice