CS Hammam-Lif 0 - 1 CA Bizertin — rezultat
30.08.2026 15:30 • Tunis - Ligue 1
Tabele Tunis - Ligue 1
Ligue 1
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ES Tunis | 5 | 4 | 0 | 1 | 10 | 7 | 3 | 3.4 | 12 |
| 2 | Progres Sakiet Eddaier | 5 | 3 | 2 | 0 | 5 | 1 | 4 | 1.2 | 11 |
| 3 | US Ben Guerdane | 5 | 3 | 2 | 0 | 9 | 6 | 3 | 3 | 11 |
| 4 | Club Africain | 4 | 3 | 0 | 1 | 4 | 2 | 2 | 1.5 | 9 |
| 5 | US Monastirienne | 5 | 2 | 3 | 0 | 7 | 5 | 2 | 2.4 | 9 |
| 6 | CS Sfaxien | 5 | 2 | 2 | 1 | 6 | 4 | 2 | 2 | 8 |
| 7 | Jeunesse Sportive Omrane | 5 | 2 | 2 | 1 | 5 | 4 | 1 | 1.8 | 8 |
| 8 | CA Bizertin | 5 | 2 | 2 | 1 | 3 | 3 | 0 | 1.2 | 8 |
| 9 | Stade Tunisien | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 5 | 2 | 3 | 7 |
| 10 | ES Zarzis | 5 | 2 | 0 | 3 | 5 | 5 | 0 | 2 | 6 |
| 11 | AS Marsa | 5 | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | -1 | 1 | 5 |
| 12 | ES Sahel | 5 | 1 | 1 | 3 | 5 | 7 | -2 | 2.4 | 4 |
| 13 | ES Metlaoui | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | 6 | -3 | 1.8 | 3 |
| 14 | CS Hammam-Lif | 5 | 1 | 0 | 4 | 1 | 4 | -3 | 1 | 3 |
| 15 | Olympique Beja | 5 | 0 | 2 | 3 | 4 | 8 | -4 | 2.4 | 2 |
| 16 | ES Hammam-Sousse | 5 | 0 | 1 | 4 | 1 | 7 | -6 | 1.6 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ES Tunis | 3 | 3 | 0 | 0 | 8 | 4 | 4 | 4 | 9 |
| 2 | Progres Sakiet Eddaier | 3 | 3 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 1.3 | 9 |
| 3 | Jeunesse Sportive Omrane | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 1 | 3 | 1.7 | 7 |
| 4 | US Ben Guerdane | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 2 | 2 | 2 | 7 |
| 5 | CS Sfaxien | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 1 | 3 | 2.5 | 6 |
| 6 | Club Africain | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 6 |
| 7 | ES Zarzis | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 2 | 2 | 2 | 6 |
| 8 | CA Bizertin | 3 | 1 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | 5 |
| 9 | US Monastirienne | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 4 | 1 | 4.5 | 4 |
| 10 | AS Marsa | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0.5 | 4 |
| 11 | ES Sahel | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 12 | ES Metlaoui | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 3 | -1 | 1.7 | 3 |
| 13 | Stade Tunisien | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 14 | Olympique Beja | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 1 |
| 15 | ES Hammam-Sousse | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | -2 | 2 | 1 |
| 16 | CS Hammam-Lif | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | -2 | 1 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Stade Tunisien | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 4 | 2 | 3.3 | 6 |
| 2 | US Monastirienne | 3 | 1 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | 5 |
| 3 | US Ben Guerdane | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 4 | 1 | 4.5 | 4 |
| 4 | Club Africain | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 | 3 |
| 5 | ES Tunis | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 3 |
| 6 | CA Bizertin | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1.5 | 3 |
| 7 | CS Hammam-Lif | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 2 | -1 | 1 | 3 |
| 8 | Progres Sakiet Eddaier | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 |
| 9 | CS Sfaxien | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 3 | -1 | 1.7 | 2 |
| 10 | Jeunesse Sportive Omrane | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | -2 | 2 | 1 |
| 11 | AS Marsa | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 3 | -2 | 1.3 | 1 |
| 12 | Olympique Beja | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 5 | -3 | 2.3 | 1 |
| 13 | ES Zarzis | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | -2 | 2 | 0 |
| 14 | ES Sahel | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 4 | -2 | 3 | 0 |
| 15 | ES Metlaoui | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | -2 | 2 | 0 |
| 16 | ES Hammam-Sousse | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 4 | -4 | 1.3 | 0 |
Forma i statistika timova
CS Hammam-Lif Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.6
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.01.2026 | Stade Gabesien | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 26.04.2025 | ES Tunis | H | 0-4 (0-2) | I | O |
| 08.04.2025 | Bembla | A | 2-4 (0-1) | P | O |
| 01.02.2025 | Djebel Jelloud | A | 0-1 | P | U |
| 20.01.2025 | Baath Bouhajla | H | 1-0 | P | U |
| 25.02.2024 | Moknine | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 28.01.2024 | Rades | H | 2-1 | P | O |
| 12.02.2023 | CS Chebba | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 27.01.2023 | Korba | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 15.01.2023 | Moknine | H | 2-0 (0-0) | P | U |
CA Bizertin Gost
- Dao
- 0.4
- Primio
- 1.4
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 23.08.2026 | AS Marsa | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 20.05.2026 | ES Zarzis | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 13.05.2026 | ES Zarzis | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 09.05.2026 | ES Sahel | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 04.05.2026 | AS Marsa | H | 1-2 (1-2) | I | O |
| 30.04.2026 | Olympique Beja | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 26.04.2026 | ES Tunis | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 19.04.2026 | M'saken | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 11.04.2026 | Stade Tunisien | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 03.04.2026 | AS Soliman | H | 1-0 (0-0) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (14 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.06.2022 | Cup | CA Bizertin | 3-0 (2-0) | CS Hammam-Lif | I | O |
| 13.03.2022 | Ligue 1 | CA Bizertin | 2-0 (1-0) | CS Hammam-Lif | I | U |
| 03.11.2021 | Ligue 1 | CS Hammam-Lif | 0-1 (0-0) | CA Bizertin | I | U |
| 08.02.2020 | Ligue 1 | CS Hammam-Lif | 2-1 (1-0) | CA Bizertin | P | O |
| 07.09.2019 | Ligue 1 | CA Bizertin | 1-1 (0-0) | CS Hammam-Lif | N | U |
| 10.03.2019 | Ligue 1 | CS Hammam-Lif | 1-0 (0-0) | CA Bizertin | P | U |
| 07.10.2018 | Ligue 1 | CA Bizertin | 3-2 (0-1) | CS Hammam-Lif | I | O |
| 16.04.2017 | Ligue 1 | CA Bizertin | 1-0 (1-0) | CS Hammam-Lif | I | U |
| 03.03.2017 | Ligue 1 | CS Hammam-Lif | 1-0 (1-0) | CA Bizertin | P | U |
| 09.06.2016 | Ligue 1 | CA Bizertin | 3-0 (2-0) | CS Hammam-Lif | I | O |
| 03.01.2016 | Ligue 1 | CS Hammam-Lif | 0-0 (0-0) | CA Bizertin | N | U |
| 13.05.2015 | Ligue 1 | CS Hammam-Lif | 1-1 (0-1) | CA Bizertin | N | U |
| 24.12.2014 | Ligue 1 | CA Bizertin | 1-1 (1-1) | CS Hammam-Lif | N | U |
| 09.02.2014 | Ligue 1 | CS Hammam-Lif | 0-0 (0-0) | CA Bizertin | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | – | – | 90.1% | 91.9% | 91.8% | 90.0% | 90.3% |
| 1 | - | - | 2.60 2.0% | 2.45 5.6% | 2.62 18.0% | 2.65 0.0% | 2.62 16.4% |
| X | - | - | 2.55 1.9% | 2.62 7.1% | 2.61 7.8% | 2.30 0.0% | 2.55 7.3% |
| 2 | - | - | 3.00 1.7% | 3.35 1.5% | 3.08 12.0% | 3.35 0.0% | 3.00 9.1% |
| 0-2 | - | - | 1.24 2.4% | 1.26 8.0% | 1.25 10.1% | 1.27 2.3% | 1.27 9.3% |
| 3+ | - | - | 3.55 6.0% | 3.20 18.5% | 3.59 30.1% | 3.40 4.6% | 3.35 24.1% |
| 4+ | - | - | 8.75 10.8% | 6.10 22.0% | 8.70 46.2% | 7.50 7.1% | 8.05 40.0% |
| GG | - | - | 2.70 3.8% | 2.55 12.3% | 2.71 18.3% | 2.45 2.1% | 2.62 16.4% |
| NG | - | - | 1.38 2.8% | 1.45 7.6% | 1.38 9.8% | 1.47 1.3% | 1.40 9.1% |
| I2+ | - | - | 4.85 4.3% | 4.15 13.7% | 4.87 23.0% | 4.75 5.6% | 4.70 17.5% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice