Stade Tunisien 0 - 0 ES Metlaoui — rezultat
12.01.2021 13:00 • Tunis - Ligue 1
Tabele Tunis - Ligue 1
Ligue 1
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | US Ben Guerdane | 6 | 4 | 2 | 0 | 11 | 6 | 5 | 2.8 | 14 |
| 2 | ES Tunis | 5 | 4 | 0 | 1 | 10 | 7 | 3 | 3.4 | 12 |
| 3 | US Monastirienne | 6 | 3 | 3 | 0 | 8 | 5 | 3 | 2.2 | 12 |
| 4 | Progres Sakiet Eddaier | 6 | 3 | 2 | 1 | 5 | 2 | 3 | 1.2 | 11 |
| 5 | Club Africain | 4 | 3 | 0 | 1 | 4 | 2 | 2 | 1.5 | 9 |
| 6 | Jeunesse Sportive Omrane | 6 | 2 | 3 | 1 | 6 | 5 | 1 | 1.8 | 9 |
| 7 | CS Sfaxien | 5 | 2 | 2 | 1 | 6 | 4 | 2 | 2 | 8 |
| 8 | AS Marsa | 6 | 2 | 2 | 2 | 5 | 3 | 2 | 1.3 | 8 |
| 9 | CA Bizertin | 5 | 2 | 2 | 1 | 3 | 3 | 0 | 1.2 | 8 |
| 10 | Stade Tunisien | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 5 | 2 | 3 | 7 |
| 11 | ES Sahel | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 8 | -1 | 2.5 | 7 |
| 12 | ES Zarzis | 5 | 2 | 0 | 3 | 5 | 5 | 0 | 2 | 6 |
| 13 | CS Hammam-Lif | 6 | 1 | 1 | 4 | 2 | 5 | -3 | 1.2 | 4 |
| 14 | ES Metlaoui | 6 | 1 | 0 | 5 | 3 | 9 | -6 | 2 | 3 |
| 15 | Olympique Beja | 6 | 0 | 2 | 4 | 5 | 10 | -5 | 2.5 | 2 |
| 16 | ES Hammam-Sousse | 6 | 0 | 1 | 5 | 1 | 9 | -8 | 1.7 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ES Tunis | 3 | 3 | 0 | 0 | 8 | 4 | 4 | 4 | 9 |
| 2 | Progres Sakiet Eddaier | 3 | 3 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 1.3 | 9 |
| 3 | AS Marsa | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 0 | 4 | 1.3 | 7 |
| 4 | Jeunesse Sportive Omrane | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 1 | 3 | 1.7 | 7 |
| 5 | US Ben Guerdane | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 2 | 2 | 2 | 7 |
| 6 | US Monastirienne | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | 4 | 2 | 3.3 | 7 |
| 7 | CS Sfaxien | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 1 | 3 | 2.5 | 6 |
| 8 | Club Africain | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 6 |
| 9 | ES Zarzis | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 2 | 2 | 2 | 6 |
| 10 | CA Bizertin | 3 | 1 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | 5 |
| 11 | ES Sahel | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 12 | ES Metlaoui | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 3 | -1 | 1.7 | 3 |
| 13 | Stade Tunisien | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 14 | CS Hammam-Lif | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 3 | -2 | 1.3 | 1 |
| 15 | Olympique Beja | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 5 | -2 | 2.7 | 1 |
| 16 | ES Hammam-Sousse | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 5 | -4 | 2 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | US Ben Guerdane | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 4 | 3 | 3.7 | 7 |
| 2 | Stade Tunisien | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 4 | 2 | 3.3 | 6 |
| 3 | US Monastirienne | 3 | 1 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | 5 |
| 4 | Club Africain | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 | 3 |
| 5 | ES Tunis | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 3 |
| 6 | CA Bizertin | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1.5 | 3 |
| 7 | ES Sahel | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 5 | -1 | 3 | 3 |
| 8 | CS Hammam-Lif | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 2 | -1 | 1 | 3 |
| 9 | Progres Sakiet Eddaier | 3 | 0 | 2 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1 | 2 |
| 10 | CS Sfaxien | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 3 | -1 | 1.7 | 2 |
| 11 | Jeunesse Sportive Omrane | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 4 | -2 | 2 | 2 |
| 12 | AS Marsa | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 3 | -2 | 1.3 | 1 |
| 13 | Olympique Beja | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 5 | -3 | 2.3 | 1 |
| 14 | ES Zarzis | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | -2 | 2 | 0 |
| 15 | ES Hammam-Sousse | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 4 | -4 | 1.3 | 0 |
| 16 | ES Metlaoui | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 6 | -5 | 2.3 | 0 |
Forma i statistika timova
Stade Tunisien Domaćin
- Dao
- 1.6
- Primio
- 0.8
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 08.01.2021 | AS Soliman | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 01.01.2021 | CS Sfaxien | A | 3-0 (0-0) | I | O |
| 27.12.2020 | AS Rejiche | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 20.12.2020 | JS Kairouanaise | A | 0-4 (0-1) | P | O |
| 13.12.2020 | CA Bizertin | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 06.12.2020 | Olympique Beja | H | 2-2 (1-0) | N | O |
| 13.09.2020 | CS Hammam-Lif | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 10.09.2020 | ES Sahel | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 06.09.2020 | CS Sfaxien | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 30.08.2020 | US Ben Guerdane | A | 2-2 (2-0) | N | O |
ES Metlaoui Gost
- Dao
- 0.8
- Primio
- 0.6
- GG
- 0%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 09.01.2021 | Olympique Beja | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 03.01.2021 | Club Africain | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 30.12.2020 | AS Soliman | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 27.12.2020 | JS Kairouanaise | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 20.12.2020 | CA Bizertin | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 12.12.2020 | ES Sahel | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 06.12.2020 | US Ben Guerdane | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 16.09.2020 | CS Sfaxien | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 13.09.2020 | AS Soliman | H | 3-1 (3-1) | P | O |
| 10.09.2020 | ES Tunis | A | 2-1 (1-1) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (11 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.08.2020 | Ligue 1 | ES Metlaoui | 2-1 (1-0) | Stade Tunisien | I | O |
| 29.09.2019 | Ligue 1 | Stade Tunisien | 1-0 (0-0) | ES Metlaoui | P | U |
| 26.05.2019 | Ligue 1 | Stade Tunisien | 1-1 (1-1) | ES Metlaoui | N | U |
| 08.12.2018 | Ligue 1 | ES Metlaoui | 1-2 (1-2) | Stade Tunisien | P | O |
| 28.12.2017 | Ligue 1 | Stade Tunisien | 4-2 (2-2) | ES Metlaoui | P | O |
| 15.08.2017 | Ligue 1 | ES Metlaoui | 2-0 (0-0) | Stade Tunisien | I | U |
| 29.05.2016 | Ligue 1 | ES Metlaoui | 2-0 | Stade Tunisien | I | U |
| 30.12.2015 | Ligue 1 | Stade Tunisien | 2-0 (0-0) | ES Metlaoui | P | U |
| 26.04.2015 | Ligue 1 | ES Metlaoui | 1-0 (1-0) | Stade Tunisien | I | U |
| 29.11.2014 | Ligue 1 | Stade Tunisien | 2-0 (1-0) | ES Metlaoui | P | U |
| 09.04.2014 | Ligue 1 | ES Metlaoui | 1-0 (1-0) | Stade Tunisien | I | U |