Besiktas 2 - 3 Fenerbahce — rezultat
02.11.2025 17:00 • Turska - Super Liga
Mečevi iz lige Turska - Super Liga
Tabele Turska - Super Liga
Süper Lig
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Galatasaray | 3 | 2 | 1 | 0 | 9 | 4 | 5 | 4.3 | 7 |
| 2 | Genclerbirligi | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 2 | 2 | 2 | 7 |
| 3 | Fenerbahce | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | 4 | 3 | 3.7 | 6 |
| 4 | Kocaelispor | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 3 | 1 | 2.3 | 6 |
| 5 | Rizespor | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 6 |
| 6 | Kasimpasa | 3 | 1 | 2 | 0 | 3 | 2 | 1 | 1.7 | 5 |
| 7 | Istanbul Basaksehir | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 3 | 1 | 2.3 | 4 |
| 8 | Trabzonspor | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 4 |
| 9 | Alanyaspor | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 10 | Gazisehir Gaziantep | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 11 | Samsunspor | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 5 | 0 | 3.3 | 4 |
| 12 | Amed | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 3 |
| 13 | Besiktas | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 3 |
| 14 | Eyupspor | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 3 | -1 | 1.7 | 3 |
| 15 | Yeni Corumspor | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 1 |
| 16 | Goztepe | 3 | 0 | 1 | 2 | 5 | 7 | -2 | 4 | 1 |
| 17 | Erzurum BB | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 8 | -7 | 3 | 1 |
| 18 | Konyaspor | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 | 7 | -4 | 3.3 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Istanbul Basaksehir | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | 2 | 2 | 4 |
| 2 | Galatasaray | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 4 | 1 | 4.5 | 4 |
| 3 | Genclerbirligi | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 4 |
| 4 | Amed | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | 3 |
| 5 | Fenerbahce | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 2 | 2 | 6 | 3 |
| 6 | Kocaelispor | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 3 |
| 7 | Trabzonspor | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 |
| 8 | Alanyaspor | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 9 | Besiktas | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 10 | Eyupspor | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 | 3 |
| 11 | Kasimpasa | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 12 | Gazisehir Gaziantep | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 1 |
| 13 | Samsunspor | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | 5 | -2 | 4 | 1 |
| 14 | Yeni Corumspor | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 15 | Goztepe | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 16 | Rizespor | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -2 | 2 | 0 |
| 17 | Konyaspor | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | -2 | 2 | 0 |
| 18 | Erzurum BB | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | -4 | 4 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Rizespor | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 2 | 6 |
| 2 | Kasimpasa | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1.5 | 4 |
| 3 | Galatasaray | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 4 | 3 |
| 4 | Samsunspor | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 3 |
| 5 | Genclerbirligi | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 6 | Fenerbahce | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 3 |
| 7 | Gazisehir Gaziantep | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 8 | Kocaelispor | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 3 |
| 9 | Trabzonspor | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 10 | Yeni Corumspor | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 |
| 11 | Alanyaspor | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 1 |
| 12 | Goztepe | 2 | 0 | 1 | 1 | 5 | 6 | -1 | 5.5 | 1 |
| 13 | Erzurum BB | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 4 | -3 | 2.5 | 1 |
| 14 | Istanbul Basaksehir | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
| 15 | Besiktas | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 16 | Eyupspor | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 17 | Amed | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -2 | 2 | 0 |
| 18 | Konyaspor | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 4 | -2 | 6 | 0 |
Forma i statistika timova
Besiktas Domaćin
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.10.2025 | Kasimpasa | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 22.10.2025 | Konyaspor | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 18.10.2025 | Genclerbirligi | H | 1-2 (0-0) | I | O |
| 04.10.2025 | Galatasaray | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 29.09.2025 | Kocaelispor | H | 3-1 (2-0) | P | O |
| 24.09.2025 | Kayserispor | A | 0-4 (0-3) | P | O |
| 19.09.2025 | Goztepe | A | 3-0 (2-0) | I | O |
| 13.09.2025 | Istanbul Basaksehir | H | 2-1 (0-0) | P | O |
| 31.08.2025 | Alanyaspor | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 28.08.2025 | Lausanne | H | 0-1 (0-1) | I | U |
Fenerbahce Gost
- Dao
- 1.8
- Primio
- 0.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 27.10.2025 | Gazisehir Gaziantep | A | 0-4 (0-2) | P | O |
| 23.10.2025 | VfB Stuttgart | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 19.10.2025 | Fatih Karagumruk | H | 2-1 (2-0) | P | O |
| 05.10.2025 | Samsunspor | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 02.10.2025 | Nice | H | 2-1 (2-1) | P | O |
| 28.09.2025 | Antalyaspor | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 24.09.2025 | Dinamo Zagreb | A | 3-1 (1-1) | I | O |
| 21.09.2025 | Kasimpasa | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 17.09.2025 | Alanyaspor | H | 2-2 (0-1) | N | O |
| 14.09.2025 | Trabzonspor | H | 1-0 (1-0) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (26 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.05.2025 | Süper Lig | Fenerbahce | 0-1 (0-1) | Besiktas | P | U |
| 07.12.2024 | Süper Lig | Besiktas | 1-0 (0-0) | Fenerbahce | P | U |
| 27.04.2024 | Süper Lig | Fenerbahce | 2-1 (1-0) | Besiktas | I | O |
| 09.12.2023 | Süper Lig | Besiktas | 1-3 (1-1) | Fenerbahce | I | O |
| 02.04.2023 | Süper Lig | Fenerbahce | 2-4 (1-0) | Besiktas | P | O |
| 02.10.2022 | Süper Lig | Besiktas | 0-0 (0-0) | Fenerbahce | N | U |
| 08.05.2022 | Süper Lig | Besiktas | 1-1 (1-1) | Fenerbahce | N | U |
| 19.12.2021 | Süper Lig | Fenerbahce | 2-2 (2-1) | Besiktas | N | O |
| 21.03.2021 | Süper Lig | Besiktas | 1-1 (0-0) | Fenerbahce | N | U |
| 29.11.2020 | Süper Lig | Fenerbahce | 3-4 (1-2) | Besiktas | P | O |
| 19.07.2020 | Süper Lig | Besiktas | 2-0 (0-0) | Fenerbahce | P | U |
| 22.12.2019 | Süper Lig | Fenerbahce | 3-1 (2-1) | Besiktas | I | O |
| 25.02.2019 | Süper Lig | Besiktas | 3-3 (3-0) | Fenerbahce | N | O |
| 24.09.2018 | Süper Lig | Fenerbahce | 1-1 (0-1) | Besiktas | N | U |
| 03.05.2018 | Türkiye Kupası | Fenerbahce | 3-0 | Besiktas | I | O |
| 01.03.2018 | Türkiye Kupası | Besiktas | 2-2 (1-2) | Fenerbahce | N | O |
| 25.02.2018 | Süper Lig | Besiktas | 3-1 (0-1) | Fenerbahce | P | O |
| 23.09.2017 | Süper Lig | Fenerbahce | 2-1 (1-0) | Besiktas | I | O |
| 07.05.2017 | Süper Lig | Besiktas | 1-1 (1-0) | Fenerbahce | N | U |
| 05.02.2017 | Türkiye Kupası | Besiktas | 0-1 (0-0) | Fenerbahce | I | U |
| 03.12.2016 | Süper Lig | Fenerbahce | 0-0 (0-0) | Besiktas | N | U |
| 29.02.2016 | Süper Lig | Fenerbahce | 2-0 (1-0) | Besiktas | I | U |
| 27.09.2015 | Süper Lig | Besiktas | 3-2 (2-1) | Fenerbahce | P | O |
| 22.03.2015 | Süper Lig | Fenerbahce | 1-0 (0-0) | Besiktas | I | U |
| 02.11.2014 | Süper Lig | Besiktas | 0-2 (0-1) | Fenerbahce | I | U |
| 20.04.2014 | Süper Lig | Besiktas | 1-1 (1-1) | Fenerbahce | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.9% | 97.1% | 93.6% | 95.1% | 94.4% | 94.0% | 93.6% |
| 1 | 3.15 15.8% | 3.22 15.8% | 3.15 21.2% | 3.35 23.2% | 3.11 20.5% | 3.00 9.1% | 3.15 21.2% |
| X | 3.58 1.6% | 3.66 1.6% | 3.50 2.8% | 3.35 9.5% | 3.43 8.5% | 3.50 0.0% | 3.50 2.8% |
| 2 | 2.19 9.9% | 2.24 10.0% | 2.15 12.2% | 2.20 9.1% | 2.24 9.3% | 2.25 6.3% | 2.15 13.0% |
| 0-2 | 2.14 1.8% | 2.19 1.8% | 2.12 5.8% | 2.07 2.4% | 2.14 4.9% | 2.20 2.2% | 2.10 5.4% |
| 3+ | 1.70 1.2% | 1.74 1.2% | 1.68 5.0% | 1.67 1.8% | 1.69 3.7% | 1.68 1.8% | 1.66 3.8% |
| 4+ | 2.54 0.0% | 2.54 0.0% | 2.75 5.8% | 2.65 3.1% | 2.78 6.1% | 2.70 3.8% | 2.75 5.8% |
| GG | 1.56 2.0% | 1.56 2.0% | 1.58 3.3% | 1.57 0.6% | 1.59 3.2% | 1.55 0.0% | 1.58 3.9% |
| NG | 2.28 2.6% | 2.28 2.6% | 2.30 4.2% | 2.27 1.3% | 2.31 4.5% | 2.40 0.0% | 2.25 5.5% |
| I2+ | 2.44 1.2% | 2.44 1.2% | 2.55 4.1% | 2.47 2.1% | 2.57 3.6% | 2.45 0.0% | 2.55 4.1% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice