Istanbul Basaksehir 1 - 2 Galatasaray — rezultat
18.10.2025 17:00 • Turska - Super Liga
Mečevi iz lige Turska - Super Liga
Tabele Turska - Super Liga
Süper Lig
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Galatasaray | 7 | 5 | 1 | 1 | 16 | 11 | 5 | 3.9 | 16 |
| 2 | Besiktas | 7 | 5 | 0 | 2 | 16 | 8 | 8 | 3.4 | 15 |
| 3 | Amed | 7 | 4 | 2 | 1 | 17 | 9 | 8 | 3.7 | 14 |
| 4 | Fenerbahce | 7 | 4 | 1 | 2 | 19 | 6 | 13 | 3.6 | 13 |
| 5 | Trabzonspor | 7 | 4 | 1 | 2 | 16 | 5 | 11 | 3 | 13 |
| 6 | Alanyaspor | 7 | 3 | 3 | 1 | 8 | 6 | 2 | 2 | 12 |
| 7 | Kocaelispor | 7 | 4 | 0 | 3 | 8 | 6 | 2 | 2 | 12 |
| 8 | Yeni Corumspor | 7 | 3 | 1 | 3 | 16 | 12 | 4 | 4 | 10 |
| 9 | Kasimpasa | 7 | 2 | 4 | 1 | 8 | 8 | 0 | 2.3 | 10 |
| 10 | Rizespor | 7 | 3 | 1 | 3 | 7 | 9 | -2 | 2.3 | 10 |
| 11 | Istanbul Basaksehir | 7 | 2 | 2 | 3 | 10 | 11 | -1 | 3 | 8 |
| 12 | Gazisehir Gaziantep | 7 | 2 | 2 | 3 | 7 | 10 | -3 | 2.4 | 8 |
| 13 | Genclerbirligi | 7 | 2 | 2 | 3 | 7 | 15 | -8 | 3.1 | 8 |
| 14 | Erzurum BB | 7 | 2 | 2 | 3 | 3 | 11 | -8 | 2 | 8 |
| 15 | Goztepe | 7 | 1 | 3 | 3 | 15 | 15 | 0 | 4.3 | 6 |
| 16 | Konyaspor | 7 | 1 | 2 | 4 | 4 | 8 | -4 | 1.7 | 5 |
| 17 | Samsunspor | 7 | 1 | 1 | 5 | 6 | 15 | -9 | 3 | 4 |
| 18 | Eyupspor | 7 | 1 | 0 | 6 | 2 | 20 | -18 | 3.1 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Amed | 4 | 4 | 0 | 0 | 13 | 3 | 10 | 4 | 12 |
| 2 | Besiktas | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 | 3 | 9 | 3.8 | 12 |
| 3 | Galatasaray | 4 | 3 | 1 | 0 | 9 | 5 | 4 | 3.5 | 10 |
| 4 | Trabzonspor | 3 | 3 | 0 | 0 | 11 | 1 | 10 | 4 | 9 |
| 5 | Kocaelispor | 3 | 3 | 0 | 0 | 5 | 0 | 5 | 1.7 | 9 |
| 6 | Istanbul Basaksehir | 4 | 2 | 1 | 1 | 9 | 4 | 5 | 3.2 | 7 |
| 7 | Fenerbahce | 3 | 2 | 0 | 1 | 13 | 4 | 9 | 5.7 | 6 |
| 8 | Erzurum BB | 3 | 2 | 0 | 1 | 2 | 4 | -2 | 2 | 6 |
| 9 | Alanyaspor | 3 | 1 | 2 | 0 | 3 | 2 | 1 | 1.7 | 5 |
| 10 | Genclerbirligi | 4 | 1 | 2 | 1 | 6 | 6 | 0 | 3 | 5 |
| 11 | Konyaspor | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | -1 | 1.2 | 4 |
| 12 | Yeni Corumspor | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 3 | 1 | 2.3 | 3 |
| 13 | Kasimpasa | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 | 3 |
| 14 | Eyupspor | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | 8 | -6 | 2.5 | 3 |
| 15 | Gazisehir Gaziantep | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 | 6 | -4 | 2 | 2 |
| 16 | Goztepe | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 7 | -3 | 3.7 | 1 |
| 17 | Samsunspor | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | 13 | -9 | 4.2 | 1 |
| 18 | Rizespor | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6 | -6 | 2 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Rizespor | 4 | 3 | 1 | 0 | 7 | 3 | 4 | 2.5 | 10 |
| 2 | Fenerbahce | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | 2 | 4 | 2 | 7 |
| 3 | Yeni Corumspor | 4 | 2 | 1 | 1 | 12 | 9 | 3 | 5.2 | 7 |
| 4 | Alanyaspor | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 4 | 1 | 2.2 | 7 |
| 5 | Kasimpasa | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 5 | 0 | 2.5 | 7 |
| 6 | Galatasaray | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | 6 | 1 | 4.3 | 6 |
| 7 | Gazisehir Gaziantep | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 4 | 1 | 3 | 6 |
| 8 | Goztepe | 4 | 1 | 2 | 1 | 11 | 8 | 3 | 4.8 | 5 |
| 9 | Trabzonspor | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 4 | 1 | 2.2 | 4 |
| 10 | Samsunspor | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 3 |
| 11 | Besiktas | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 5 | -1 | 3 | 3 |
| 12 | Kocaelispor | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 6 | -3 | 2.2 | 3 |
| 13 | Genclerbirligi | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 9 | -8 | 3.3 | 3 |
| 14 | Amed | 3 | 0 | 2 | 1 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 2 |
| 15 | Erzurum BB | 4 | 0 | 2 | 2 | 1 | 7 | -6 | 2 | 2 |
| 16 | Konyaspor | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 5 | -3 | 2.3 | 1 |
| 17 | Istanbul Basaksehir | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 7 | -6 | 2.7 | 1 |
| 18 | Eyupspor | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 12 | -12 | 4 | 0 |
Forma i statistika timova
Istanbul Basaksehir Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 1.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 05.10.2025 | Goztepe | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 28.09.2025 | Konyaspor | A | 2-1 (2-0) | I | O |
| 21.09.2025 | Alanyaspor | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 17.09.2025 | Fatih Karagumruk | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 13.09.2025 | Besiktas | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 31.08.2025 | Eyupspor | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 28.08.2025 | Universitatea Craiova | A | 3-1 (2-1) | I | O |
| 21.08.2025 | Universitatea Craiova | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 17.08.2025 | Kayserispor | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 13.08.2025 | Viking | H | 1-1 (1-1) | N | U |
Galatasaray Gost
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 04.10.2025 | Besiktas | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 30.09.2025 | Liverpool | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 26.09.2025 | Alanyaspor | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 22.09.2025 | Konyaspor | H | 3-1 (2-0) | P | O |
| 18.09.2025 | Eintracht Frankfurt | A | 5-1 (3-1) | I | O |
| 13.09.2025 | Eyupspor | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 30.08.2025 | Rizespor | H | 3-1 (1-0) | P | O |
| 24.08.2025 | Kayserispor | A | 0-4 (0-1) | P | O |
| 15.08.2025 | Fatih Karagumruk | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 08.08.2025 | Gazisehir Gaziantep | A | 0-3 (0-3) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (25 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.05.2025 | Süper Lig | Galatasaray | 2-0 (1-0) | Istanbul Basaksehir | I | U |
| 12.01.2025 | Süper Lig | Istanbul Basaksehir | 1-2 (0-1) | Galatasaray | I | O |
| 08.01.2025 | Türkiye Kupası | Galatasaray | 2-2 (0-1) | Istanbul Basaksehir | N | O |
| 10.02.2024 | Süper Lig | Galatasaray | 2-0 (2-0) | Istanbul Basaksehir | I | U |
| 23.09.2023 | Süper Lig | Istanbul Basaksehir | 1-2 (0-1) | Galatasaray | I | O |
| 08.05.2023 | Süper Lig | Galatasaray | 1-0 (1-0) | Istanbul Basaksehir | I | U |
| 05.04.2023 | Türkiye Kupası | Galatasaray | 2-3 (1-2) | Istanbul Basaksehir | P | O |
| 12.11.2022 | Süper Lig | Istanbul Basaksehir | 0-7 (0-3) | Galatasaray | I | O |
| 07.05.2022 | Süper Lig | Istanbul Basaksehir | 0-0 (0-0) | Galatasaray | N | U |
| 18.12.2021 | Süper Lig | Galatasaray | 1-1 (0-1) | Istanbul Basaksehir | N | U |
| 02.02.2021 | Süper Lig | Galatasaray | 3-0 (1-0) | Istanbul Basaksehir | I | O |
| 20.09.2020 | Süper Lig | Istanbul Basaksehir | 0-2 (0-1) | Galatasaray | I | U |
| 28.06.2020 | Süper Lig | Istanbul Basaksehir | 1-1 (0-0) | Galatasaray | N | U |
| 22.11.2019 | Süper Lig | Galatasaray | 0-1 (0-0) | Istanbul Basaksehir | P | U |
| 19.05.2019 | Süper Lig | Galatasaray | 2-1 (0-1) | Istanbul Basaksehir | I | O |
| 15.12.2018 | Süper Lig | Istanbul Basaksehir | 1-1 (1-1) | Galatasaray | N | U |
| 15.04.2018 | Süper Lig | Galatasaray | 2-0 (0-0) | Istanbul Basaksehir | I | U |
| 18.11.2017 | Süper Lig | Istanbul Basaksehir | 5-1 (2-0) | Galatasaray | P | O |
| 10.04.2017 | Süper Lig | Istanbul Basaksehir | 4-0 (2-0) | Galatasaray | P | O |
| 04.02.2017 | Türkiye Kupası | Istanbul Basaksehir | 2-1 (2-0) | Galatasaray | P | O |
| 04.11.2016 | Süper Lig | Galatasaray | 1-2 (1-1) | Istanbul Basaksehir | P | O |
| 06.03.2016 | Süper Lig | Galatasaray | 3-3 (0-2) | Istanbul Basaksehir | N | O |
| 03.10.2015 | Süper Lig | Istanbul Basaksehir | 0-2 (0-0) | Galatasaray | I | U |
| 14.03.2015 | Süper Lig | Galatasaray | 2-2 (1-0) | Istanbul Basaksehir | N | O |
| 26.10.2014 | Süper Lig | Istanbul Basaksehir | 4-0 (2-0) | Galatasaray | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.8% | 95.5% | 93.8% | 95.2% | 94.4% | 93.7% | 93.4% |
| 1 | 4.52 16.3% | 4.56 16.6% | 4.20 17.6% | 4.50 13.5% | 4.14 19.6% | 4.55 18.0% | 4.30 17.3% |
| X | 4.26 6.6% | 4.30 6.5% | 4.00 5.9% | 4.10 9.9% | 4.18 6.3% | 3.85 3.8% | 3.95 9.2% |
| 2 | 1.67 8.4% | 1.68 9.1% | 1.73 9.5% | 1.71 9.6% | 1.73 10.9% | 1.70 8.3% | 1.71 11.0% |
| 0-2 | 2.38 0.4% | 2.38 0.4% | 2.45 0.0% | 2.40 0.8% | 2.46 0.4% | 2.42 0.0% | 2.40 4.0% |
| 3+ | 1.47 0.7% | 1.47 0.7% | 1.53 0.0% | 1.51 0.7% | 1.58 1.9% | 1.57 0.0% | 1.51 2.7% |
| 4+ | 2.35 1.7% | 2.36 1.7% | 2.35 0.0% | 2.25 0.0% | 2.37 0.4% | 2.40 0.0% | 2.35 5.9% |
| GG | 1.53 2.5% | 1.53 2.5% | 1.53 4.4% | 1.54 4.3% | 1.55 4.3% | 1.55 6.1% | 1.53 2.5% |
| NG | 2.35 4.0% | 2.35 4.0% | 2.38 5.8% | 2.32 6.9% | 2.41 6.6% | 2.40 9.1% | 2.35 3.1% |
| I2+ | 2.25 0.9% | 2.25 0.9% | 2.30 0.0% | 2.25 1.4% | 2.30 0.4% | 2.30 0.0% | 2.28 3.6% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice