Lyon 4 - 2 PAOK — rezultat
Mečevi iz lige UEFA - Liga Evrope
Forma i statistika timova
Lyon Domaćin
- Dao
- 2.6
- Primio
- 1
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 25.01.2026 | Metz | A | 2-5 (1-4) | P | O |
| 22.01.2026 | BSC Young Boys | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 18.01.2026 | Stade Brestois 29 | H | 2-1 (2-0) | P | O |
| 11.01.2026 | Lille | A | 1-2 (1-2) | P | O |
| 03.01.2026 | Monaco | A | 1-3 (1-1) | P | O |
| 21.12.2025 | Saint-Cyr Collonges | H | 3-0 (0-0) | P | O |
| 14.12.2025 | Le Havre | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 11.12.2025 | GO Ahead Eagles | H | 2-1 (2-1) | P | O |
| 07.12.2025 | Lorient | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 30.11.2025 | Nantes | H | 3-0 (0-0) | P | O |
PAOK Gost
- Dao
- 2.2
- Primio
- 0.2
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 80%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.01.2026 | Real Betis | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 18.01.2026 | OFI | H | 3-0 (3-0) | P | O |
| 14.01.2026 | Olympiakos Piraeus | A | 0-2 (0-2) | P | U |
| 10.01.2026 | Panetolikos | A | 0-3 (0-2) | P | O |
| 06.01.2026 | Atromitos | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 21.12.2025 | Panathinaikos | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 17.12.2025 | Marko | H | 4-1 (3-0) | P | O |
| 14.12.2025 | Atromitos | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 11.12.2025 | Ludogorets | A | 3-3 (1-1) | N | O |
| 07.12.2025 | Aris Thessalonikis | H | 3-1 (2-1) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 98.5% | 98.5% | 96.4% | 94.8% | 95.8% | 95.1% | 95.3% |
| 1 | 2.56 60.0% | 2.56 60.0% | 2.55 51.8% | 2.52 60.5% | 2.49 48.2% | 2.45 44.1% | 2.40 50.0% |
| X | 3.50 17.5% | 3.50 17.5% | 3.40 6.8% | 3.30 17.5% | 3.45 18.1% | 3.35 16.3% | 3.40 6.8% |
| 2 | 2.95 54.6% | 2.95 54.6% | 2.85 37.4% | 2.82 52.2% | 2.84 38.3% | 2.90 38.3% | 2.95 37.9% |
| 0-2 | 2.00 3.8% | 2.00 3.8% | 1.93 5.9% | 1.92 4.0% | 1.97 5.7% | 2.02 1.5% | 2.03 5.2% |
| 3+ | 1.94 3.7% | 1.94 3.7% | 1.90 11.8% | 1.88 3.3% | 1.84 5.1% | 1.80 1.1% | 1.79 1.7% |
| 4+ | 3.05 5.2% | 3.05 5.2% | 3.30 15.8% | 3.20 6.7% | 3.19 8.9% | 3.05 1.7% | 3.05 1.7% |
| GG | 1.66 10.3% | 1.66 10.3% | 1.73 1.8% | 1.67 9.7% | 1.70 4.0% | 1.66 6.2% | 1.67 7.7% |
| NG | 2.12 13.4% | 2.12 13.4% | 2.12 6.0% | 2.07 11.9% | 2.17 4.8% | 2.20 10.0% | 2.22 17.5% |
| I2+ | 2.72 2.6% | 2.72 2.6% | 2.90 11.5% | 2.72 8.8% | 2.81 5.6% | 2.75 0.0% | 2.75 1.9% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice