Danubio 0 - 0 Defensor Sporting — rezultat
26.03.2026 19:00 • Urugvaj - Primera Division (Apertura)
Mečevi iz lige Urugvaj - Primera Division (Apertura)
Tabele Urugvaj - Primera Division (Apertura)
Primera División - Apertura
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Penarol | 32 | 19 | 7 | 6 | 51 | 26 | 25 | 2.4 | 63* |
| 2 | Deportivo Maldonado | 32 | 17 | 8 | 7 | 50 | 28 | 22 | 2.4 | 59 |
| 3 | Atletico Torque | 32 | 17 | 6 | 9 | 53 | 37 | 16 | 2.8 | 57 |
| 4 | Club Nacional | 32 | 17 | 4 | 11 | 48 | 38 | 10 | 2.7 | 55 |
| 5 | Racing Montevideo | 32 | 14 | 11 | 7 | 36 | 27 | 9 | 2 | 53 |
| 6 | Liverpool Montevideo | 32 | 13 | 11 | 8 | 43 | 31 | 12 | 2.3 | 50 |
| 7 | Wanderers | 32 | 14 | 8 | 10 | 41 | 39 | 2 | 2.5 | 50 |
| 8 | Albion FC | 32 | 11 | 7 | 14 | 42 | 42 | 0 | 2.6 | 40 |
| 9 | Juventud | 32 | 10 | 10 | 12 | 37 | 39 | -2 | 2.4 | 40 |
| 10 | Central Espanol | 32 | 10 | 8 | 14 | 32 | 43 | -11 | 2.3 | 38 |
| 11 | Cerro | 32 | 10 | 6 | 16 | 26 | 47 | -21 | 2.3 | 36 |
| 12 | Defensor Sporting | 32 | 8 | 11 | 13 | 30 | 39 | -9 | 2.2 | 35 |
| 13 | Boston River | 32 | 9 | 7 | 16 | 32 | 43 | -11 | 2.3 | 34 |
| 14 | Cerro Largo | 32 | 8 | 9 | 15 | 29 | 37 | -8 | 2.1 | 33 |
| 15 | Danubio | 32 | 5 | 14 | 13 | 26 | 41 | -15 | 2.1 | 29 |
| 16 | Progreso | 32 | 8 | 5 | 19 | 28 | 47 | -19 | 2.3 | 29 |
* Penarol: −1 bod — AUF Comision Disciplinaria 09.09.2026, incidenti posle klasika 30.08 - Penarol
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Deportivo Maldonado | 17 | 11 | 5 | 1 | 30 | 11 | 19 | 2.4 | 38 |
| 2 | Racing Montevideo | 16 | 9 | 5 | 2 | 22 | 12 | 10 | 2.1 | 32 |
| 3 | Penarol | 17 | 9 | 4 | 4 | 29 | 18 | 11 | 2.8 | 31 |
| 4 | Club Nacional | 16 | 9 | 2 | 5 | 26 | 15 | 11 | 2.6 | 29 |
| 5 | Atletico Torque | 17 | 9 | 2 | 6 | 29 | 23 | 6 | 3.1 | 29 |
| 6 | Wanderers | 16 | 7 | 6 | 3 | 20 | 15 | 5 | 2.2 | 27 |
| 7 | Defensor Sporting | 17 | 7 | 3 | 7 | 17 | 21 | -4 | 2.2 | 24 |
| 8 | Liverpool Montevideo | 15 | 6 | 5 | 4 | 20 | 14 | 6 | 2.3 | 23 |
| 9 | Central Espanol | 17 | 6 | 4 | 7 | 19 | 21 | -2 | 2.4 | 22 |
| 10 | Juventud | 16 | 6 | 3 | 7 | 18 | 18 | 0 | 2.2 | 21 |
| 11 | Cerro | 15 | 6 | 3 | 6 | 11 | 12 | -1 | 1.5 | 21 |
| 12 | Cerro Largo | 16 | 4 | 6 | 6 | 18 | 16 | 2 | 2.1 | 18 |
| 13 | Albion FC | 16 | 5 | 3 | 8 | 27 | 26 | 1 | 3.3 | 18 |
| 14 | Boston River | 15 | 4 | 5 | 6 | 14 | 13 | 1 | 1.8 | 17 |
| 15 | Danubio | 15 | 3 | 8 | 4 | 15 | 16 | -1 | 2.1 | 17 |
| 16 | Progreso | 15 | 4 | 2 | 9 | 14 | 24 | -10 | 2.5 | 14 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Penarol | 15 | 10 | 3 | 2 | 22 | 8 | 14 | 2 | 33 |
| 2 | Atletico Torque | 15 | 8 | 4 | 3 | 24 | 14 | 10 | 2.5 | 28 |
| 3 | Liverpool Montevideo | 17 | 7 | 6 | 4 | 23 | 17 | 6 | 2.4 | 27 |
| 4 | Club Nacional | 16 | 8 | 2 | 6 | 22 | 23 | -1 | 2.8 | 26 |
| 5 | Wanderers | 16 | 7 | 2 | 7 | 21 | 24 | -3 | 2.8 | 23 |
| 6 | Albion FC | 16 | 6 | 4 | 6 | 15 | 16 | -1 | 1.9 | 22 |
| 7 | Deportivo Maldonado | 15 | 6 | 3 | 6 | 20 | 17 | 3 | 2.5 | 21 |
| 8 | Racing Montevideo | 16 | 5 | 6 | 5 | 14 | 15 | -1 | 1.8 | 21 |
| 9 | Juventud | 16 | 4 | 7 | 5 | 19 | 21 | -2 | 2.5 | 19 |
| 10 | Boston River | 17 | 5 | 2 | 10 | 18 | 30 | -12 | 2.8 | 17 |
| 11 | Central Espanol | 15 | 4 | 4 | 7 | 13 | 22 | -9 | 2.3 | 16 |
| 12 | Progreso | 17 | 4 | 3 | 10 | 14 | 23 | -9 | 2.2 | 15 |
| 13 | Cerro Largo | 16 | 4 | 3 | 9 | 11 | 21 | -10 | 2 | 15 |
| 14 | Cerro | 17 | 4 | 3 | 10 | 15 | 35 | -20 | 2.9 | 15 |
| 15 | Danubio | 17 | 2 | 6 | 9 | 11 | 25 | -14 | 2.1 | 12 |
| 16 | Defensor Sporting | 15 | 1 | 8 | 6 | 13 | 18 | -5 | 2.1 | 11 |
Forma i statistika timova
Danubio Domaćin
- Dao
- 1.6
- Primio
- 2
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 21.03.2026 | Wanderers | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 16.03.2026 | Juventud | H | 4-1 (2-0) | P | O |
| 07.03.2026 | Penarol | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 28.02.2026 | Progreso | H | 2-2 (1-1) | N | O |
| 21.02.2026 | Racing Montevideo | A | 4-0 (1-0) | I | O |
| 15.02.2026 | Boston River | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 09.02.2026 | Cerro | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 09.02.2026 | Cerro | A | - | I | U |
| 07.02.2026 | Cerro | A | - | I | U |
| 08.11.2025 | Plaza Colonia | H | 2-0 (1-0) | P | U |
Defensor Sporting Gost
- Dao
- 0.4
- Primio
- 0.8
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 80%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 21.03.2026 | Club Nacional | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 15.03.2026 | Deportivo Maldonado | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 08.03.2026 | Central Espanol | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 03.03.2026 | Atletico Torque | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 26.02.2026 | Atletico Torque | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 21.02.2026 | Cerro Largo | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 14.02.2026 | Liverpool Montevideo | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 07.02.2026 | Wanderers | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 09.11.2025 | Club Nacional | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 02.11.2025 | Penarol | A | 2-1 (1-1) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (29 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2025 | Primera División - Clausura | Defensor Sporting | 2-1 (1-1) | Danubio | I | O |
| 27.03.2025 | Primera División | Danubio | 1-1 (0-1) | Defensor Sporting | N | U |
| 05.10.2024 | Primera División - Clausura | Danubio | 1-1 (1-0) | Defensor Sporting | N | U |
| 30.03.2024 | Primera División | Defensor Sporting | 1-0 (0-0) | Danubio | I | U |
| 14.03.2024 | Copa Uruguay | Defensor Sporting | 1-0 (0-0) | Danubio | I | U |
| 07.12.2023 | Primera División - Clausura | Defensor Sporting | 0-2 (0-1) | Danubio | P | U |
| 14.07.2023 | Primera División | Defensor Sporting | 2-1 (1-0) | Danubio | I | O |
| 14.05.2023 | Primera División | Danubio | 1-1 (1-0) | Defensor Sporting | N | U |
| 07.03.2023 | CONMEBOL Sudamericana | Defensor Sporting | 0-0 (0-0) | Danubio | N | U |
| 13.10.2022 | Primera División - Clausura | Defensor Sporting | 1-1 (1-1) | Danubio | N | U |
| 17.07.2022 | Primera División | Defensor Sporting | 2-1 (1-0) | Danubio | I | O |
| 22.05.2022 | Primera División | Danubio | 1-2 (1-1) | Defensor Sporting | I | O |
| 24.11.2021 | Segunda División | Defensor Sporting | 0-1 (0-1) | Danubio | P | U |
| 14.08.2021 | Segunda División | Danubio | 0-1 (0-0) | Defensor Sporting | I | U |
| 28.02.2021 | Primera División - Clausura | Defensor Sporting | 1-1 (0-0) | Danubio | N | U |
| 06.09.2020 | Primera División | Danubio | 0-0 (0-0) | Defensor Sporting | N | U |
| 02.11.2019 | Primera División - Clausura | Defensor Sporting | 1-2 (1-1) | Danubio | P | O |
| 25.08.2019 | Primera División - Clausura | Defensor Sporting | 3-1 (2-1) | Danubio | I | O |
| 13.04.2019 | Primera División | Danubio | 1-1 (0-1) | Defensor Sporting | N | U |
| 28.07.2018 | Primera División - Clausura | Defensor Sporting | 1-2 (0-2) | Danubio | P | O |
| 11.02.2018 | Primera División | Danubio | 2-1 (1-1) | Defensor Sporting | P | O |
| 16.09.2017 | Primera División - Clausura | Defensor Sporting | 1-0 (0-0) | Danubio | I | U |
| 05.03.2017 | Primera División | Danubio | 0-2 (0-2) | Defensor Sporting | I | U |
| 26.11.2016 | Primera División | Defensor Sporting | 0-0 (0-0) | Danubio | N | U |
| 28.02.2016 | Primera División - Clausura | Defensor Sporting | 3-2 (1-2) | Danubio | I | O |
| 06.09.2015 | Primera División | Danubio | 2-3 (0-1) | Defensor Sporting | I | O |
| 16.05.2015 | Primera División - Clausura | Defensor Sporting | 1-1 (1-1) | Danubio | N | U |
| 09.11.2014 | Primera División | Danubio | 2-1 (2-1) | Defensor Sporting | P | O |
| 23.03.2014 | Primera División - Clausura | Danubio | 1-1 (1-1) | Defensor Sporting | N | U |