Fenix 1 - 3 Liverpool Montevideo — rezultat
07.04.2024 18:00 • Urugvaj - Primera Division (Apertura)
Mečevi iz lige Urugvaj - Primera Division (Apertura)
Tabele Urugvaj - Primera Division (Apertura)
Primera División - Apertura
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Penarol | 35 | 19 | 9 | 7 | 52 | 28 | 24 | 2.3 | 65* |
| 2 | Deportivo Maldonado | 34 | 18 | 8 | 8 | 54 | 32 | 22 | 2.5 | 62 |
| 3 | Atletico Torque | 34 | 18 | 6 | 10 | 57 | 40 | 17 | 2.9 | 60 |
| 4 | Racing Montevideo | 35 | 16 | 12 | 7 | 45 | 31 | 14 | 2.2 | 60 |
| 5 | Club Nacional | 34 | 18 | 4 | 12 | 51 | 41 | 10 | 2.7 | 58 |
| 6 | Liverpool Montevideo | 34 | 15 | 11 | 8 | 45 | 31 | 14 | 2.2 | 56 |
| 7 | Wanderers | 35 | 14 | 9 | 12 | 42 | 44 | -2 | 2.5 | 51 |
| 8 | Albion FC | 34 | 13 | 7 | 14 | 47 | 44 | 3 | 2.7 | 46 |
| 9 | Juventud | 34 | 10 | 11 | 13 | 37 | 41 | -4 | 2.3 | 41 |
| 10 | Central Espanol | 35 | 11 | 8 | 16 | 35 | 48 | -13 | 2.4 | 41 |
| 11 | Cerro Largo | 35 | 9 | 10 | 16 | 33 | 41 | -8 | 2.1 | 37 |
| 12 | Boston River | 34 | 10 | 7 | 17 | 33 | 45 | -12 | 2.3 | 37 |
| 13 | Cerro | 35 | 10 | 7 | 18 | 29 | 53 | -24 | 2.3 | 37 |
| 14 | Defensor Sporting | 34 | 8 | 12 | 14 | 33 | 43 | -10 | 2.2 | 36 |
| 15 | Progreso | 34 | 10 | 5 | 19 | 31 | 47 | -16 | 2.3 | 35 |
| 16 | Danubio | 34 | 6 | 14 | 14 | 28 | 43 | -15 | 2.1 | 32 |
* Penarol: −1 bod — AUF Comision Disciplinaria 09.09.2026, incidenti posle klasika 30.08 - Penarol
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Deportivo Maldonado | 18 | 12 | 5 | 1 | 32 | 12 | 20 | 2.4 | 41 |
| 2 | Racing Montevideo | 18 | 11 | 5 | 2 | 28 | 13 | 15 | 2.3 | 38 |
| 3 | Penarol | 18 | 9 | 5 | 4 | 30 | 19 | 11 | 2.7 | 32 |
| 4 | Club Nacional | 18 | 10 | 2 | 6 | 29 | 18 | 11 | 2.6 | 32 |
| 5 | Atletico Torque | 18 | 10 | 2 | 6 | 32 | 24 | 8 | 3.1 | 32 |
| 6 | Wanderers | 17 | 7 | 6 | 4 | 20 | 16 | 4 | 2.1 | 27 |
| 7 | Liverpool Montevideo | 16 | 7 | 5 | 4 | 21 | 14 | 7 | 2.2 | 26 |
| 8 | Defensor Sporting | 18 | 7 | 4 | 7 | 20 | 24 | -4 | 2.4 | 25 |
| 9 | Juventud | 17 | 6 | 4 | 7 | 18 | 18 | 0 | 2.1 | 22 |
| 10 | Cerro | 17 | 6 | 4 | 7 | 13 | 15 | -2 | 1.6 | 22 |
| 11 | Central Espanol | 18 | 6 | 4 | 8 | 20 | 24 | -4 | 2.4 | 22 |
| 12 | Cerro Largo | 17 | 5 | 6 | 6 | 20 | 16 | 4 | 2.1 | 21 |
| 13 | Albion FC | 17 | 6 | 3 | 8 | 29 | 27 | 2 | 3.3 | 21 |
| 14 | Boston River | 16 | 5 | 5 | 6 | 15 | 13 | 2 | 1.8 | 20 |
| 15 | Danubio | 16 | 4 | 8 | 4 | 16 | 16 | 0 | 2 | 20 |
| 16 | Progreso | 16 | 5 | 2 | 9 | 16 | 24 | -8 | 2.5 | 17 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Penarol | 17 | 10 | 4 | 3 | 22 | 9 | 13 | 1.8 | 34 |
| 2 | Liverpool Montevideo | 18 | 8 | 6 | 4 | 24 | 17 | 7 | 2.3 | 30 |
| 3 | Atletico Torque | 16 | 8 | 4 | 4 | 25 | 16 | 9 | 2.6 | 28 |
| 4 | Club Nacional | 16 | 8 | 2 | 6 | 22 | 23 | -1 | 2.8 | 26 |
| 5 | Albion FC | 17 | 7 | 4 | 6 | 18 | 17 | 1 | 2.1 | 25 |
| 6 | Wanderers | 18 | 7 | 3 | 8 | 22 | 28 | -6 | 2.8 | 24 |
| 7 | Racing Montevideo | 17 | 5 | 7 | 5 | 17 | 18 | -1 | 2.1 | 22 |
| 8 | Deportivo Maldonado | 16 | 6 | 3 | 7 | 22 | 20 | 2 | 2.6 | 21 |
| 9 | Juventud | 17 | 4 | 7 | 6 | 19 | 23 | -4 | 2.5 | 19 |
| 10 | Central Espanol | 17 | 5 | 4 | 8 | 15 | 24 | -9 | 2.3 | 19 |
| 11 | Progreso | 18 | 5 | 3 | 10 | 15 | 23 | -8 | 2.1 | 18 |
| 12 | Boston River | 18 | 5 | 2 | 11 | 18 | 32 | -14 | 2.8 | 17 |
| 13 | Cerro Largo | 18 | 4 | 4 | 10 | 13 | 25 | -12 | 2.1 | 16 |
| 14 | Cerro | 18 | 4 | 3 | 11 | 16 | 38 | -22 | 3 | 15 |
| 15 | Danubio | 18 | 2 | 6 | 10 | 12 | 27 | -15 | 2.2 | 12 |
| 16 | Defensor Sporting | 16 | 1 | 8 | 7 | 13 | 19 | -6 | 2 | 11 |
Forma i statistika timova
Fenix Domaćin
- Dao
- 0.4
- Primio
- 0.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 30.03.2024 | Rampla Juniors | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 16.03.2024 | CA River Plate | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 08.03.2024 | Miramar | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 03.03.2024 | Boston River | H | 1-2 (0-0) | I | O |
| 25.02.2024 | Cerro Largo | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 22.02.2024 | Cerro | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 17.02.2024 | Danubio | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 07.12.2023 | La Luz | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 02.12.2023 | Wanderers | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 28.11.2023 | Penarol | H | 0-1 (0-0) | I | U |
Liverpool Montevideo Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 1.4
- GG
- 100%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 05.04.2024 | Independiente del Valle | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 30.03.2024 | CA River Plate | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 14.03.2024 | Boston River | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 10.03.2024 | Danubio | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 03.03.2024 | Deportivo Maldonado | H | 1-2 (1-2) | I | O |
| 25.02.2024 | Club Nacional | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 18.02.2024 | Racing Montevideo | A | 2-2 (1-0) | N | O |
| 12.02.2024 | Penarol | A | 3-1 (1-1) | I | O |
| 06.02.2024 | Club Nacional | H | 2-1 | P | O |
| 31.01.2024 | Defensor Sporting | H | 1-0 (0-0) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (21 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.09.2023 | Primera División - Clausura | Fenix | 1-0 (1-0) | Liverpool Montevideo | P | U |
| 21.07.2023 | Primera División | Fenix | 0-1 (0-0) | Liverpool Montevideo | I | U |
| 20.02.2023 | Primera División | Liverpool Montevideo | 3-1 (1-0) | Fenix | I | O |
| 23.10.2022 | Primera División - Clausura | Fenix | 0-3 (0-3) | Liverpool Montevideo | I | O |
| 18.06.2022 | Primera División | Liverpool Montevideo | 2-2 (1-1) | Fenix | N | O |
| 05.06.2022 | Primera División | Liverpool Montevideo | 1-0 (1-0) | Fenix | I | U |
| 20.10.2021 | Primera División - Clausura | Fenix | 1-1 (0-1) | Liverpool Montevideo | N | U |
| 22.06.2021 | Primera División | Liverpool Montevideo | 5-2 (4-0) | Fenix | I | O |
| 06.02.2021 | Primera División - Clausura | Fenix | 0-2 (0-1) | Liverpool Montevideo | I | U |
| 15.08.2020 | Primera División | Liverpool Montevideo | 2-2 (2-1) | Fenix | N | O |
| 19.09.2019 | Primera División - Clausura | Liverpool Montevideo | 1-1 (1-0) | Fenix | N | U |
| 21.07.2019 | Primera División - Clausura | Liverpool Montevideo | 5-1 (2-1) | Fenix | I | O |
| 24.02.2019 | Primera División | Fenix | 4-4 (3-2) | Liverpool Montevideo | N | O |
| 16.09.2018 | Primera División - Clausura | Fenix | 0-0 (0-0) | Liverpool Montevideo | N | U |
| 28.03.2018 | Primera División | Liverpool Montevideo | 1-2 (0-1) | Fenix | P | O |
| 09.11.2017 | Primera División - Clausura | Fenix | 0-2 (0-0) | Liverpool Montevideo | I | U |
| 01.04.2017 | Primera División | Liverpool Montevideo | 2-1 (1-0) | Fenix | I | O |
| 29.10.2016 | Primera División | Fenix | 1-0 (1-0) | Liverpool Montevideo | P | U |
| 03.04.2016 | Primera División - Clausura | Liverpool Montevideo | 1-1 (0-0) | Fenix | N | U |
| 26.09.2015 | Primera División | Fenix | 1-1 (0-1) | Liverpool Montevideo | N | U |
| 26.04.2014 | Primera División - Clausura | Liverpool Montevideo | 0-2 (0-0) | Fenix | P | U |