Uporedi kvote: Andijan - Qizilqum
Predikcija
Očekivani golovi
Ukupno očekivano: 2,5 golova
Šanse za golove
Šanse za ishod
Predikcija je statistička procena našeg modela — nije garancija ishoda. Igraj odgovorno.
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.4% | 93.4% | 89.9% | 91.8% | 90.0% | – | – |
| 1 | 1.76 0.0% | 1.76 0.0% | 1.75 0.0% | 1.78 1.1% | 1.74 0.0% | - | - |
| X | 3.50 0.0% | 3.50 0.0% | 3.30 0.0% | 3.45 0.0% | 3.39 0.0% | - | - |
| 2 | 4.62 0.0% | 4.62 0.0% | 4.20 0.0% | 4.20 2.3% | 4.15 0.0% | - | - |
| 0-2 | 1.76 0.0% | 1.76 0.0% | 1.73 0.0% | 1.73 0.0% | 1.73 0.0% | - | - |
| 3+ | 1.99 0.0% | 1.99 0.0% | 1.90 0.0% | 1.97 0.0% | 1.97 0.0% | - | - |
| 4+ | 3.31 0.0% | 3.31 0.0% | 3.50 0.0% | 3.30 0.0% | - | - | - |
| GG | 1.86 0.0% | 1.86 0.0% | 1.85 0.0% | 1.90 0.0% | 1.90 0.0% | - | - |
| NG | 1.81 0.0% | 1.81 0.0% | 1.75 0.0% | 1.80 0.0% | 1.76 0.0% | - | - |
| I2+ | 2.72 0.0% | 2.72 0.0% | 2.90 0.0% | 2.72 0.0% | 2.96 0.0% | - | - |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice
Mečevi iz lige Uzbekistan - Super liga
| Meč | Datum | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|
| četvrtak, 15. oktobar 2026. | ||||
| ── Super League ── | ||||
| Andijan - Qizilqum | 15.10.2026 14:00 | 1.78 | 3.5 | 4.62 |
| Mash'al - Olmaliq | 15.10.2026 14:00 | 6.65 | 4.5 | 1.44 |
| Meč | Datum | Kvote |
|---|---|---|
| četvrtak, 15. oktobar 2026. | ||
| ── Super League ── | ||
| Andijan - Qizilqum | 15.10 14:00 |
1.78
|
3.5
|
4.62
|
| Mash'al - Olmaliq | 15.10 14:00 |
6.65
|
4.5
|
1.44
|
Tabele Uzbekistan - Super liga
Super League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Neftchi | 23 | 16 | 4 | 3 | 52 | 19 | 33 | 3.1 | 52 |
| 2 | Pakhtakor | 23 | 15 | 7 | 1 | 42 | 21 | 21 | 2.7 | 52 |
| 3 | Navbahor | 23 | 13 | 6 | 4 | 41 | 23 | 18 | 2.8 | 45 |
| 4 | Lokomotiv | 23 | 11 | 5 | 7 | 39 | 30 | 9 | 3 | 38 |
| 5 | Nasaf | 23 | 10 | 7 | 6 | 35 | 22 | 13 | 2.5 | 37 |
| 6 | Buxoro | 23 | 11 | 4 | 8 | 35 | 31 | 4 | 2.9 | 37 |
| 7 | Olmaliq | 23 | 10 | 6 | 7 | 33 | 31 | 2 | 2.8 | 36 |
| 8 | Andijan | 23 | 9 | 3 | 11 | 29 | 31 | -2 | 2.6 | 30 |
| 9 | Dinamo Samarqand | 23 | 8 | 6 | 9 | 34 | 36 | -2 | 3 | 30 |
| 10 | Qizilqum | 23 | 9 | 3 | 11 | 23 | 30 | -7 | 2.3 | 30 |
| 11 | Sogdiana | 23 | 8 | 4 | 11 | 40 | 46 | -6 | 3.7 | 28 |
| 12 | Surkhon | 23 | 7 | 6 | 10 | 19 | 28 | -9 | 2 | 27 |
| 13 | Kokand-1912 | 23 | 5 | 8 | 10 | 22 | 30 | -8 | 2.3 | 23 |
| 14 | Xorazm | 23 | 5 | 7 | 11 | 20 | 34 | -14 | 2.3 | 22 |
| 15 | Bunyodkor | 23 | 7 | 1 | 15 | 23 | 39 | -16 | 2.7 | 22 |
| 16 | Mash'al | 23 | 1 | 1 | 21 | 11 | 47 | -36 | 2.5 | 4 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Neftchi | 12 | 9 | 2 | 1 | 30 | 8 | 22 | 3.2 | 29 |
| 2 | Buxoro | 12 | 9 | 1 | 2 | 22 | 12 | 10 | 2.8 | 28 |
| 3 | Pakhtakor | 12 | 7 | 4 | 1 | 24 | 13 | 11 | 3.1 | 25 |
| 4 | Lokomotiv | 11 | 6 | 3 | 2 | 20 | 11 | 9 | 2.8 | 21 |
| 5 | Navbahor | 11 | 6 | 3 | 2 | 22 | 14 | 8 | 3.3 | 21 |
| 6 | Nasaf | 12 | 6 | 3 | 3 | 18 | 10 | 8 | 2.3 | 21 |
| 7 | Qizilqum | 12 | 6 | 2 | 4 | 15 | 14 | 1 | 2.4 | 20 |
| 8 | Andijan | 12 | 6 | 1 | 5 | 16 | 14 | 2 | 2.5 | 19 |
| 9 | Dinamo Samarqand | 11 | 4 | 5 | 2 | 17 | 14 | 3 | 2.8 | 17 |
| 10 | Kokand-1912 | 11 | 4 | 4 | 3 | 13 | 12 | 1 | 2.3 | 16 |
| 11 | Olmaliq | 12 | 4 | 4 | 4 | 15 | 16 | -1 | 2.6 | 16 |
| 12 | Sogdiana | 12 | 5 | 1 | 6 | 25 | 26 | -1 | 4.2 | 16 |
| 13 | Xorazm | 11 | 4 | 2 | 5 | 11 | 16 | -5 | 2.5 | 14 |
| 14 | Surkhon | 11 | 3 | 3 | 5 | 9 | 13 | -4 | 2 | 12 |
| 15 | Bunyodkor | 11 | 3 | 0 | 8 | 11 | 17 | -6 | 2.5 | 9 |
| 16 | Mash'al | 11 | 1 | 1 | 9 | 4 | 16 | -12 | 1.8 | 4 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pakhtakor | 11 | 8 | 3 | 0 | 18 | 8 | 10 | 2.4 | 27 |
| 2 | Navbahor | 12 | 7 | 3 | 2 | 19 | 9 | 10 | 2.3 | 24 |
| 3 | Neftchi | 11 | 7 | 2 | 2 | 22 | 11 | 11 | 3 | 23 |
| 4 | Olmaliq | 11 | 6 | 2 | 3 | 18 | 15 | 3 | 3 | 20 |
| 5 | Lokomotiv | 12 | 5 | 2 | 5 | 19 | 19 | 0 | 3.2 | 17 |
| 6 | Nasaf | 11 | 4 | 4 | 3 | 17 | 12 | 5 | 2.6 | 16 |
| 7 | Surkhon | 12 | 4 | 3 | 5 | 10 | 15 | -5 | 2.1 | 15 |
| 8 | Dinamo Samarqand | 12 | 4 | 1 | 7 | 17 | 22 | -5 | 3.2 | 13 |
| 9 | Bunyodkor | 12 | 4 | 1 | 7 | 12 | 22 | -10 | 2.8 | 13 |
| 10 | Sogdiana | 11 | 3 | 3 | 5 | 15 | 20 | -5 | 3.2 | 12 |
| 11 | Andijan | 11 | 3 | 2 | 6 | 13 | 17 | -4 | 2.7 | 11 |
| 12 | Qizilqum | 11 | 3 | 1 | 7 | 8 | 16 | -8 | 2.2 | 10 |
| 13 | Buxoro | 11 | 2 | 3 | 6 | 13 | 19 | -6 | 2.9 | 9 |
| 14 | Xorazm | 12 | 1 | 5 | 6 | 9 | 18 | -9 | 2.2 | 8 |
| 15 | Kokand-1912 | 12 | 1 | 4 | 7 | 9 | 18 | -9 | 2.2 | 7 |
| 16 | Mash'al | 12 | 0 | 0 | 12 | 7 | 31 | -24 | 3.2 | 0 |
Forma i statistika timova
Andijan Domaćin
- Dao
- 1.4
- Primio
- 2.6
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 09.10.2026 | Buxoro | A | 3-2 (0-1) | I | O |
| 20.09.2026 | Nasaf | H | 1-4 (1-1) | I | O |
| 15.09.2026 | Olimpik-Mobiuz | H | 2-2 (1-0) | N | O |
| 10.09.2026 | Kokand-1912 | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 04.09.2026 | Pakhtakor | A | 3-0 (2-0) | I | O |
| 25.08.2026 | Xorazm | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 19.08.2026 | Mash'al | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 13.08.2026 | Neftchi | H | 0-3 (0-0) | I | O |
| 06.08.2026 | Sogdiana | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 01.08.2026 | Pakhtakor | H | 0-0 (0-0) | N | U |
Qizilqum Gost
- Dao
- 1.4
- Primio
- 0.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Surkhon | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 21.09.2026 | Xorazm | A | 1-3 (1-1) | P | O |
| 10.09.2026 | Dinamo Samarqand | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 05.09.2026 | Buxoro | H | 3-2 (1-0) | P | O |
| 26.08.2026 | Nasaf | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 18.08.2026 | Sogdiana | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 14.08.2026 | Mash'al | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 08.08.2026 | Neftchi | A | 5-0 (2-0) | I | O |
| 02.08.2026 | Bunyodkor | H | 3-0 | P | O |
| 28.07.2026 | Nasaf | A | 1-0 (0-0) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (20 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.03.2026 | Super League | Qizilqum | 2-1 (1-0) | Andijan | I | O |
| 09.11.2025 | Super League | Qizilqum | 2-1 (1-1) | Andijan | I | O |
| 19.06.2025 | Super League | Andijan | 1-1 (0-1) | Qizilqum | N | U |
| 10.11.2024 | Super League | Andijan | 0-0 (0-0) | Qizilqum | N | U |
| 07.08.2024 | Cup | Qizilqum | 0-3 (0-1) | Andijan | P | O |
| 15.06.2024 | Super League | Qizilqum | 3-3 (2-1) | Andijan | N | O |
| 02.11.2023 | Super League | Qizilqum | 3-0 (2-0) | Andijan | I | O |
| 22.05.2023 | Super League | Andijan | 2-0 (0-0) | Qizilqum | P | U |
| 07.08.2021 | Super League | Andijan | 1-1 (1-0) | Qizilqum | N | U |
| 11.03.2021 | Super League | Qizilqum | 1-0 (1-0) | Andijan | I | U |
| 27.10.2020 | Super League | Andijan | 0-0 (0-0) | Qizilqum | N | U |
| 06.07.2020 | Super League | Qizilqum | 1-1 (0-0) | Andijan | N | U |
| 01.12.2019 | Super League | Andijan | 1-0 | Qizilqum | P | U |
| 08.03.2019 | Super League | Qizilqum | 1-1 | Andijan | N | U |
| 01.10.2016 | Super League | Andijan | 1-2 (1-1) | Qizilqum | I | O |
| 14.05.2016 | Super League | Qizilqum | 2-1 (2-1) | Andijan | I | O |
| 12.09.2015 | Super League | Andijan | 3-2 (2-0) | Qizilqum | P | O |
| 25.04.2015 | Super League | Qizilqum | 1-0 (0-0) | Andijan | I | U |
| 09.08.2014 | Super League | Andijan | 2-0 (2-0) | Qizilqum | P | U |
| 23.03.2014 | Super League | Qizilqum | 1-0 (0-0) | Andijan | I | U |