Qizilqum 0 - 0 Surkhon — rezultat
Tabele Uzbekistan - Super liga
Super League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Neftchi | 24 | 17 | 4 | 3 | 56 | 21 | 35 | 3.2 | 55 |
| 2 | Pakhtakor | 24 | 15 | 8 | 1 | 43 | 22 | 21 | 2.7 | 53 |
| 3 | Navbahor | 24 | 13 | 7 | 4 | 42 | 24 | 18 | 2.8 | 46 |
| 4 | Buxoro | 24 | 12 | 4 | 8 | 37 | 32 | 5 | 2.9 | 40 |
| 5 | Lokomotiv | 24 | 11 | 6 | 7 | 39 | 30 | 9 | 2.9 | 39 |
| 6 | Olmaliq | 24 | 11 | 6 | 7 | 34 | 31 | 3 | 2.7 | 39 |
| 7 | Nasaf | 24 | 10 | 8 | 6 | 35 | 22 | 13 | 2.4 | 38 |
| 8 | Qizilqum | 24 | 10 | 3 | 11 | 24 | 30 | -6 | 2.2 | 33 |
| 9 | Andijan | 24 | 9 | 3 | 12 | 29 | 32 | -3 | 2.5 | 30 |
| 10 | Dinamo Samarqand | 24 | 8 | 6 | 10 | 35 | 38 | -3 | 3 | 30 |
| 11 | Sogdiana | 24 | 8 | 5 | 11 | 41 | 47 | -6 | 3.7 | 29 |
| 12 | Surkhon | 24 | 7 | 7 | 10 | 19 | 28 | -9 | 2 | 28 |
| 13 | Kokand-1912 | 24 | 5 | 8 | 11 | 24 | 34 | -10 | 2.4 | 23 |
| 14 | Xorazm | 24 | 5 | 8 | 11 | 20 | 34 | -14 | 2.2 | 23 |
| 15 | Bunyodkor | 24 | 7 | 2 | 15 | 24 | 40 | -16 | 2.7 | 23 |
| 16 | Mash'al | 24 | 1 | 1 | 22 | 11 | 48 | -37 | 2.5 | 4 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Neftchi | 12 | 9 | 2 | 1 | 30 | 8 | 22 | 3.2 | 29 |
| 2 | Buxoro | 12 | 9 | 1 | 2 | 22 | 12 | 10 | 2.8 | 28 |
| 3 | Pakhtakor | 12 | 7 | 4 | 1 | 24 | 13 | 11 | 3.1 | 25 |
| 4 | Lokomotiv | 12 | 6 | 4 | 2 | 20 | 11 | 9 | 2.6 | 22 |
| 5 | Navbahor | 12 | 6 | 4 | 2 | 23 | 15 | 8 | 3.2 | 22 |
| 6 | Nasaf | 12 | 6 | 3 | 3 | 18 | 10 | 8 | 2.3 | 21 |
| 7 | Qizilqum | 12 | 6 | 2 | 4 | 15 | 14 | 1 | 2.4 | 20 |
| 8 | Andijan | 13 | 6 | 1 | 6 | 16 | 15 | 1 | 2.4 | 19 |
| 9 | Dinamo Samarqand | 12 | 4 | 5 | 3 | 18 | 16 | 2 | 2.8 | 17 |
| 10 | Olmaliq | 12 | 4 | 4 | 4 | 15 | 16 | -1 | 2.6 | 16 |
| 11 | Sogdiana | 12 | 5 | 1 | 6 | 25 | 26 | -1 | 4.2 | 16 |
| 12 | Kokand-1912 | 12 | 4 | 4 | 4 | 15 | 16 | -1 | 2.6 | 16 |
| 13 | Xorazm | 11 | 4 | 2 | 5 | 11 | 16 | -5 | 2.5 | 14 |
| 14 | Surkhon | 12 | 3 | 4 | 5 | 9 | 13 | -4 | 1.8 | 13 |
| 15 | Bunyodkor | 12 | 3 | 1 | 8 | 12 | 18 | -6 | 2.5 | 10 |
| 16 | Mash'al | 12 | 1 | 1 | 10 | 4 | 17 | -13 | 1.8 | 4 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pakhtakor | 12 | 8 | 4 | 0 | 19 | 9 | 10 | 2.3 | 28 |
| 2 | Neftchi | 12 | 8 | 2 | 2 | 26 | 13 | 13 | 3.2 | 26 |
| 3 | Navbahor | 12 | 7 | 3 | 2 | 19 | 9 | 10 | 2.3 | 24 |
| 4 | Olmaliq | 12 | 7 | 2 | 3 | 19 | 15 | 4 | 2.8 | 23 |
| 5 | Nasaf | 12 | 4 | 5 | 3 | 17 | 12 | 5 | 2.4 | 17 |
| 6 | Lokomotiv | 12 | 5 | 2 | 5 | 19 | 19 | 0 | 3.2 | 17 |
| 7 | Surkhon | 12 | 4 | 3 | 5 | 10 | 15 | -5 | 2.1 | 15 |
| 8 | Dinamo Samarqand | 12 | 4 | 1 | 7 | 17 | 22 | -5 | 3.2 | 13 |
| 9 | Sogdiana | 12 | 3 | 4 | 5 | 16 | 21 | -5 | 3.1 | 13 |
| 10 | Qizilqum | 12 | 4 | 1 | 7 | 9 | 16 | -7 | 2.1 | 13 |
| 11 | Bunyodkor | 12 | 4 | 1 | 7 | 12 | 22 | -10 | 2.8 | 13 |
| 12 | Buxoro | 12 | 3 | 3 | 6 | 15 | 20 | -5 | 2.9 | 12 |
| 13 | Andijan | 11 | 3 | 2 | 6 | 13 | 17 | -4 | 2.7 | 11 |
| 14 | Xorazm | 13 | 1 | 6 | 6 | 9 | 18 | -9 | 2.1 | 9 |
| 15 | Kokand-1912 | 12 | 1 | 4 | 7 | 9 | 18 | -9 | 2.2 | 7 |
| 16 | Mash'al | 12 | 0 | 0 | 12 | 7 | 31 | -24 | 3.2 | 0 |
Forma i statistika timova
Qizilqum Domaćin
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 21.09.2026 | Xorazm | A | 1-3 (1-1) | P | O |
| 10.09.2026 | Dinamo Samarqand | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 05.09.2026 | Buxoro | H | 3-2 (1-0) | P | O |
| 26.08.2026 | Nasaf | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 18.08.2026 | Sogdiana | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 14.08.2026 | Mash'al | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 08.08.2026 | Neftchi | A | 5-0 (2-0) | I | O |
| 02.08.2026 | Bunyodkor | H | 3-0 | P | O |
| 28.07.2026 | Nasaf | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 23.07.2026 | Navbahor | A | 1-1 (1-1) | N | U |
Surkhon Gost
- Dao
- 0.6
- Primio
- 0.6
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.2026 | Kokand-1912 | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 09.09.2026 | Neftchi | A | 2-1 (2-0) | I | O |
| 04.09.2026 | Bunyodkor | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 29.08.2026 | PFK Guliston | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 25.08.2026 | Olmaliq | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 21.08.2026 | Pakhtakor | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 13.08.2026 | Sogdiana | H | 1-3 (1-0) | I | O |
| 07.08.2026 | Navbahor | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 03.08.2026 | Kokand-1912 | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 28.07.2026 | Xorazm | A | 1-0 (1-0) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (15 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.04.2026 | Super League | Surkhon | 0-1 (0-0) | Qizilqum | P | U |
| 03.08.2025 | Super League | Surkhon | 0-0 (0-0) | Qizilqum | N | U |
| 08.03.2025 | Super League | Qizilqum | 2-0 (1-0) | Surkhon | P | U |
| 12.08.2024 | Super League | Surkhon | 1-0 (0-0) | Qizilqum | I | U |
| 11.03.2024 | Super League | Qizilqum | 2-1 (2-0) | Surkhon | P | O |
| 22.09.2023 | Super League | Surkhon | 1-2 (0-1) | Qizilqum | P | O |
| 14.04.2023 | Super League | Qizilqum | 0-0 (0-0) | Surkhon | N | U |
| 24.10.2022 | Super League | Surkhon | 2-0 (0-0) | Qizilqum | I | U |
| 23.05.2022 | Super League | Qizilqum | 2-0 (1-0) | Surkhon | P | U |
| 22.10.2021 | Super League | Surkhon | 1-0 (0-0) | Qizilqum | I | U |
| 18.06.2021 | Super League | Qizilqum | 1-1 (0-1) | Surkhon | N | U |
| 17.09.2020 | Super League | Surkhon | 0-0 (0-0) | Qizilqum | N | U |
| 22.08.2020 | Cup | Surkhon | - | Qizilqum | - | U |
| 07.03.2020 | Super League | Qizilqum | 1-2 (1-2) | Surkhon | I | O |
| 28.08.2019 | Super League | Surkhon | 0-0 | Qizilqum | N | U |
| 18.05.2019 | Super League | Qizilqum | 1-3 | Surkhon | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.4% | 93.4% | 90.0% | 91.7% | 90.1% | 89.1% | 89.9% |
| 1 | 2.23 4.7% | 2.23 4.7% | 2.15 6.5% | 2.17 5.7% | 2.16 4.8% | 2.10 4.5% | 2.15 5.7% |
| X | 3.16 0.6% | 3.16 0.6% | 3.00 1.7% | 3.15 3.3% | 2.99 1.4% | 3.00 0.0% | 2.95 1.7% |
| 2 | 3.27 5.8% | 3.27 5.8% | 3.20 6.7% | 3.20 4.9% | 3.20 5.6% | 3.20 6.7% | 3.25 6.6% |
| 0-2 | 1.62 2.5% | 1.62 2.5% | 1.58 1.9% | 1.57 1.9% | 1.60 2.6% | 1.55 0.0% | 1.58 1.9% |
| 3+ | 2.21 3.5% | 2.21 3.5% | 2.15 0.0% | 2.22 2.2% | 2.17 2.7% | 2.15 0.0% | 2.15 2.3% |
| 4+ | 4.09 4.7% | 4.09 4.7% | 4.10 2.4% | 3.85 1.3% | - | 4.00 0.0% | 4.10 4.7% |
| GG | 1.87 2.1% | 1.87 2.1% | 1.90 0.0% | 1.97 0.0% | 1.92 1.5% | - | 1.91 1.5% |
| NG | 1.80 1.7% | 1.80 1.7% | 1.70 0.0% | 1.75 0.6% | 1.74 1.8% | - | 1.72 1.8% |
| I2+ | 3.00 2.0% | 3.00 2.0% | 3.20 1.5% | 3.05 1.6% | 3.24 3.0% | 3.20 0.0% | 3.20 3.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice