Monagas SC 1 - 0 Mineros de Guyana — rezultat
19.08.2026 20:00 • Venecuela - Kup Venecuele
Mečevi iz lige Venecuela - Kup Venecuele
Tabele Venecuela - Kup Venecuele
Copa Venezuela
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Caracas FC | 5 | 4 | 1 | 0 | 13 | 4 | 9 | 3.4 | 13 |
| 2 | Monagas SC | 5 | 4 | 0 | 1 | 13 | 3 | 10 | 3.2 | 12 |
| 3 | Rayo Zuliano | 5 | 3 | 2 | 0 | 9 | 3 | 6 | 2.4 | 11 |
| 4 | Mineros de Guyana | 5 | 3 | 1 | 1 | 13 | 2 | 11 | 3 | 10 |
| 5 | Zamora FC | 5 | 3 | 1 | 1 | 14 | 4 | 10 | 3.6 | 10 |
| 6 | Club Atletico Barinas | 5 | 3 | 1 | 1 | 9 | 5 | 4 | 2.8 | 10 |
| 7 | Aragua FC | 5 | 2 | 1 | 2 | 11 | 7 | 4 | 3.6 | 7 |
| 8 | Academia Anzoategui | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 4 | 3 | 3.7 | 7 |
| 9 | Atletico el Vigia FC | 5 | 2 | 1 | 2 | 10 | 13 | -3 | 4.6 | 7 |
| 10 | Yaracuyanos FC | 5 | 2 | 0 | 3 | 10 | 10 | 0 | 4 | 6 |
| 11 | Urena SC | 5 | 1 | 3 | 1 | 5 | 7 | -2 | 2.4 | 6 |
| 12 | Trujillanos FC | 5 | 0 | 4 | 1 | 5 | 6 | -1 | 2.2 | 4 |
| 13 | Atletico Avila FC | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 1.7 | 4 |
| 14 | Deportivo Lara | 5 | 1 | 1 | 3 | 5 | 8 | -3 | 2.6 | 4 |
| 15 | Bolivar | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | 11 | -5 | 3.4 | 4 |
| 16 | Fundacion Lara Deportiva | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | 16 | -13 | 3.8 | 3 |
| 17 | Dinamo de Puerto La Cruz | 5 | 1 | 0 | 4 | 2 | 18 | -16 | 4 | 3 |
| 18 | Petare FC | 4 | 0 | 2 | 2 | 3 | 5 | -2 | 2 | 2 |
| 19 | Real Frontera | 5 | 0 | 1 | 4 | 2 | 13 | -11 | 3 | 1 |
| 20 | Caracas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | Maritimo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Zamora FC | 3 | 2 | 1 | 0 | 11 | 1 | 10 | 4 | 7 |
| 2 | Mineros de Guyana | 3 | 2 | 1 | 0 | 8 | 1 | 7 | 3 | 7 |
| 3 | Rayo Zuliano | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | 2 | 4 | 2.7 | 7 |
| 4 | Caracas FC | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 2 | 3 | 2.3 | 7 |
| 5 | Monagas SC | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 1 | 5 | 3.5 | 6 |
| 6 | Club Atletico Barinas | 2 | 2 | 0 | 0 | 8 | 3 | 5 | 5.5 | 6 |
| 7 | Atletico el Vigia FC | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 1 | 5 | 3.5 | 6 |
| 8 | Academia Anzoategui | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | 2 | 3 | 3.5 | 6 |
| 9 | Urena SC | 3 | 1 | 2 | 0 | 3 | 2 | 1 | 1.7 | 5 |
| 10 | Atletico Avila FC | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 11 | Deportivo Lara | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 4 | -1 | 3.5 | 3 |
| 12 | Trujillanos FC | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 2 |
| 13 | Petare FC | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 2 |
| 14 | Real Frontera | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 4 | -3 | 1.7 | 1 |
| 15 | Caracas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | Maritimo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | Aragua FC | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | -2 | 2 | 0 |
| 18 | Bolivar | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 5 | -3 | 3.5 | 0 |
| 19 | Yaracuyanos FC | 2 | 0 | 0 | 2 | 4 | 8 | -4 | 6 | 0 |
| 20 | Dinamo de Puerto La Cruz | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 11 | -11 | 3.7 | 0 |
| 21 | Fundacion Lara Deportiva | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 13 | -12 | 4.7 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Aragua FC | 3 | 2 | 1 | 0 | 10 | 4 | 6 | 4.7 | 7 |
| 2 | Caracas FC | 2 | 2 | 0 | 0 | 8 | 2 | 6 | 5 | 6 |
| 3 | Monagas SC | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | 2 | 5 | 3 | 6 |
| 4 | Yaracuyanos FC | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 2 | 4 | 2.7 | 6 |
| 5 | Rayo Zuliano | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | 2 | 2 | 4 |
| 6 | Club Atletico Barinas | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1 | 4 |
| 7 | Bolivar | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 4 |
| 8 | Mineros de Guyana | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | 1 | 4 | 3 | 3 |
| 9 | Zamora FC | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 3 | 3 |
| 10 | Fundacion Lara Deportiva | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 3 |
| 11 | Dinamo de Puerto La Cruz | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 7 | -5 | 4.5 | 3 |
| 12 | Trujillanos FC | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | 4 | -1 | 2.3 | 2 |
| 13 | Academia Anzoategui | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 |
| 14 | Atletico Avila FC | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | -2 | 2 | 1 |
| 15 | Deportivo Lara | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | 1 |
| 16 | Urena SC | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 5 | -3 | 3.5 | 1 |
| 17 | Atletico el Vigia FC | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 12 | -8 | 5.3 | 1 |
| 18 | Caracas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | Maritimo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | Petare FC | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | -2 | 2 | 0 |
| 21 | Real Frontera | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 9 | -8 | 5 | 0 |
Forma i statistika timova
Monagas SC Domaćin
- Dao
- 1.8
- Primio
- 1.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 16.08.2026 | Deportivo Tachira FC | A | 3-2 (1-1) | I | O |
| 08.08.2026 | Carabobo FC | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 04.08.2026 | UCV | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 01.08.2026 | Real Esppor Club | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 24.06.2026 | Dinamo de Puerto La Cruz | A | 0-4 (0-1) | P | O |
| 25.04.2026 | Puerto Cabello | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 19.04.2026 | Estudiantes de Merida FC | A | 3-2 (1-1) | I | O |
| 11.04.2026 | Rayo Zuliano | H | 3-0 (0-0) | P | O |
| 04.04.2026 | Zamora FC | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 22.03.2026 | Caracas FC | H | 1-1 (1-0) | N | U |
Mineros de Guyana Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 1.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 24.06.2026 | Bolivar | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 06.10.2023 | Angostura FC | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 30.09.2023 | Monagas SC | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 24.09.2023 | Portuguesa FC | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 16.09.2023 | Rayo Zuliano | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 01.09.2023 | UCV | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 27.08.2023 | Zamora FC | H | 1-2 (1-2) | I | O |
| 19.08.2023 | Puerto Cabello | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 06.08.2023 | Real Esppor Club | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 29.07.2023 | Caracas FC | H | 1-3 (0-2) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (18 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.09.2023 | Primera División | Mineros de Guyana | 2-1 (1-1) | Monagas SC | I | O |
| 11.02.2023 | Primera División | Monagas SC | 3-1 (0-0) | Mineros de Guyana | P | O |
| 18.09.2022 | Primera División | Monagas SC | 1-2 (0-1) | Mineros de Guyana | I | O |
| 26.02.2022 | Primera División | Mineros de Guyana | 1-3 (0-2) | Monagas SC | P | O |
| 09.09.2021 | Primera División | Mineros de Guyana | 0-2 (0-1) | Monagas SC | P | U |
| 23.07.2021 | Primera División | Monagas SC | 1-1 (1-0) | Mineros de Guyana | N | U |
| 03.06.2021 | Primera División | Mineros de Guyana | 2-1 (2-0) | Monagas SC | I | O |
| 16.04.2021 | Primera División | Monagas SC | 2-0 (0-0) | Mineros de Guyana | P | U |
| 30.08.2020 | Primera División | Monagas SC | 0-0 | Mineros de Guyana | N | U |
| 15.03.2020 | Primera División | Mineros de Guyana | 0-0 | Monagas SC | N | U |
| 29.09.2019 | Primera División | Mineros de Guyana | 2-2 (1-0) | Monagas SC | N | O |
| 07.04.2019 | Primera División | Monagas SC | 2-1 (1-1) | Mineros de Guyana | P | O |
| 07.10.2018 | Primera División | Mineros de Guyana | 1-2 (0-1) | Monagas SC | P | O |
| 30.04.2018 | Primera División | Monagas SC | 1-1 (0-0) | Mineros de Guyana | N | U |
| 16.08.2017 | Primera División | Mineros de Guyana | 1-0 (0-0) | Monagas SC | I | U |
| 25.02.2017 | Primera División | Monagas SC | 4-3 (1-1) | Mineros de Guyana | P | O |
| 03.08.2016 | Primera División | Mineros de Guyana | 1-1 (1-0) | Monagas SC | N | U |
| 02.03.2016 | Primera División | Monagas SC | 1-3 (1-1) | Mineros de Guyana | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.8% | 90.8% | 90.5% | 91.2% | 91.6% | 90.1% | 90.4% |
| 1 | 1.47 9.7% | 1.47 9.7% | 1.50 6.3% | 1.48 9.6% | 1.49 8.0% | 1.55 0.0% | 1.48 5.7% |
| X | 4.10 7.9% | 4.10 7.9% | 3.95 8.2% | 4.10 8.9% | 4.17 9.2% | 3.65 0.0% | 4.10 1.2% |
| 2 | 5.65 26.6% | 5.65 26.6% | 5.40 16.1% | 5.65 23.6% | 5.55 16.6% | 5.25 0.0% | 5.35 17.1% |
| 0-2 | 2.06 4.6% | 2.06 4.6% | 2.05 6.2% | 2.00 2.6% | 2.10 6.6% | 1.86 0.0% | 2.05 4.1% |
| 3+ | 1.67 3.5% | 1.67 3.5% | 1.63 4.1% | 1.71 3.4% | 1.65 5.2% | 1.75 0.0% | 1.63 3.6% |
| 4+ | 2.66 5.3% | 2.66 5.3% | 2.70 6.9% | 2.72 3.5% | 2.73 8.1% | 2.90 0.0% | 2.70 5.3% |
| GG | 1.75 10.7% | 1.75 10.7% | 1.75 0.0% | 1.83 13.7% | 1.78 0.0% | 1.85 0.0% | 1.76 9.3% |
| NG | 1.93 11.6% | 1.93 11.6% | 1.90 0.0% | 1.88 13.9% | 1.92 0.5% | 1.82 0.0% | 1.89 11.8% |
| I2+ | 2.47 2.4% | 2.47 2.4% | 2.45 5.8% | 2.45 2.0% | 2.51 5.3% | 2.70 0.0% | 2.47 5.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice