Carabobo FC 0 - 0 Portuguesa FC — rezultat
02.02.2025 23:30 • Venecuela - Primera Division
Mečevi iz lige Venecuela - Primera Division
| Meč | Datum | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|
| utorak, 3. novembar 2026. | ||||
| ── Primera División: Clausura ── | ||||
| Monagas SC - Caracas FC | 03.11.2026 21:30 | 2.27 | 3.35 | 3 |
| Deportivo Tachira FC - Puerto Cabello | 03.11.2026 23:30 | 2.02 | 3.25 | 3.55 |
| Meč | Datum | Kvote |
|---|---|---|
| utorak, 3. novembar 2026. | ||
| ── Primera División: Clausura ── | ||
| Monagas SC - Caracas FC | 03.11 21:30 |
2.27
|
3.35
|
3
|
| Deportivo Tachira FC - Puerto Cabello | 03.11 23:30 |
2.02
|
3.25
|
3.55
|
Tabele Venecuela - Primera Division
Primera División
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Deportivo Tachira FC | 16 | 11 | 3 | 2 | 35 | 18 | 17 | 3.3 | 36 |
| 2 | Metropolitanos FC | 15 | 10 | 4 | 1 | 32 | 13 | 19 | 3 | 34 |
| 3 | Carabobo FC | 15 | 8 | 4 | 3 | 21 | 12 | 9 | 2.2 | 28 |
| 4 | Puerto Cabello | 16 | 7 | 5 | 4 | 21 | 15 | 6 | 2.2 | 26 |
| 5 | Monagas SC | 16 | 6 | 3 | 7 | 21 | 23 | -2 | 2.8 | 21 |
| 6 | Portuguesa FC | 15 | 4 | 8 | 3 | 15 | 15 | 0 | 2 | 20 |
| 7 | Caracas FC | 16 | 5 | 5 | 6 | 19 | 21 | -2 | 2.5 | 20 |
| 8 | Real Esppor Club | 15 | 5 | 3 | 7 | 25 | 23 | 2 | 3.2 | 18 |
| 9 | Estudiantes de Merida FC | 13 | 4 | 5 | 4 | 15 | 16 | -1 | 2.4 | 17 |
| 10 | UCV | 13 | 4 | 4 | 5 | 13 | 15 | -2 | 2.2 | 16 |
| 11 | Trujillanos FC | 13 | 4 | 2 | 7 | 14 | 20 | -6 | 2.6 | 14 |
| 12 | Rayo Zuliano | 13 | 3 | 2 | 8 | 18 | 29 | -11 | 3.6 | 11 |
| 13 | Academia Anzoategui | 13 | 2 | 2 | 9 | 8 | 22 | -14 | 2.3 | 8 |
| 14 | Zamora FC | 13 | 2 | 2 | 9 | 12 | 27 | -15 | 3 | 8 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Metropolitanos FC | 7 | 6 | 1 | 0 | 18 | 4 | 14 | 3.1 | 19 |
| 2 | Deportivo Tachira FC | 7 | 5 | 2 | 0 | 14 | 5 | 9 | 2.7 | 17 |
| 3 | Carabobo FC | 7 | 5 | 2 | 0 | 10 | 3 | 7 | 1.9 | 17 |
| 4 | Puerto Cabello | 9 | 4 | 2 | 3 | 14 | 10 | 4 | 2.7 | 14 |
| 5 | Estudiantes de Merida FC | 7 | 3 | 4 | 0 | 9 | 5 | 4 | 2 | 13 |
| 6 | UCV | 7 | 3 | 3 | 1 | 8 | 4 | 4 | 1.7 | 12 |
| 7 | Portuguesa FC | 7 | 3 | 3 | 1 | 8 | 7 | 1 | 2.1 | 12 |
| 8 | Monagas SC | 7 | 3 | 1 | 3 | 6 | 6 | 0 | 1.7 | 10 |
| 9 | Rayo Zuliano | 7 | 2 | 2 | 3 | 11 | 12 | -1 | 3.3 | 8 |
| 10 | Real Esppor Club | 8 | 2 | 1 | 5 | 15 | 15 | 0 | 3.8 | 7 |
| 11 | Caracas FC | 8 | 1 | 3 | 4 | 12 | 13 | -1 | 3.1 | 6 |
| 12 | Trujillanos FC | 6 | 2 | 0 | 4 | 8 | 10 | -2 | 3 | 6 |
| 13 | Zamora FC | 7 | 2 | 0 | 5 | 9 | 14 | -5 | 3.3 | 6 |
| 14 | Academia Anzoategui | 7 | 0 | 2 | 5 | 5 | 14 | -9 | 2.7 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Deportivo Tachira FC | 9 | 6 | 1 | 2 | 21 | 13 | 8 | 3.8 | 19 |
| 2 | Metropolitanos FC | 8 | 4 | 3 | 1 | 14 | 9 | 5 | 2.9 | 15 |
| 3 | Caracas FC | 8 | 4 | 2 | 2 | 7 | 8 | -1 | 1.9 | 14 |
| 4 | Puerto Cabello | 7 | 3 | 3 | 1 | 7 | 5 | 2 | 1.7 | 12 |
| 5 | Carabobo FC | 8 | 3 | 2 | 3 | 11 | 9 | 2 | 2.5 | 11 |
| 6 | Real Esppor Club | 7 | 3 | 2 | 2 | 10 | 8 | 2 | 2.6 | 11 |
| 7 | Monagas SC | 9 | 3 | 2 | 4 | 15 | 17 | -2 | 3.6 | 11 |
| 8 | Portuguesa FC | 8 | 1 | 5 | 2 | 7 | 8 | -1 | 1.9 | 8 |
| 9 | Trujillanos FC | 7 | 2 | 2 | 3 | 6 | 10 | -4 | 2.3 | 8 |
| 10 | Academia Anzoategui | 6 | 2 | 0 | 4 | 3 | 8 | -5 | 1.8 | 6 |
| 11 | Estudiantes de Merida FC | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | 11 | -5 | 2.8 | 4 |
| 12 | UCV | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | 11 | -6 | 2.7 | 4 |
| 13 | Rayo Zuliano | 6 | 1 | 0 | 5 | 7 | 17 | -10 | 4 | 3 |
| 14 | Zamora FC | 6 | 0 | 2 | 4 | 3 | 13 | -10 | 2.7 | 2 |
Forma i statistika timova
Carabobo FC Domaćin
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 25.01.2025 | Estudiantes de Merida FC | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 08.12.2024 | Deportivo Tachira FC | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 01.12.2024 | Deportivo Tachira FC | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 24.11.2024 | Deportivo Tachira FC | A | 4-1 (1-1) | I | O |
| 17.11.2024 | Estudiantes de Merida FC | A | 0-3 (0-1) | P | O |
| 14.11.2024 | Monagas SC | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 10.11.2024 | Real Esppor Club | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 03.11.2024 | Real Esppor Club | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 30.10.2024 | Monagas SC | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 27.10.2024 | Estudiantes de Merida FC | H | 2-0 (1-0) | P | U |
Portuguesa FC Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 1.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 27.01.2025 | Yaracuyanos FC | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 19.10.2024 | Zamora FC | H | 2-3 (1-2) | I | O |
| 12.10.2024 | Estudiantes de Merida FC | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 04.10.2024 | Real Esppor Club | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 29.09.2024 | Carabobo FC | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 22.09.2024 | UCV | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 13.09.2024 | Metropolitanos FC | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 05.09.2024 | CD Hermanos Colmenarez | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 27.08.2024 | Monagas SC | A | 4-1 (0-0) | I | O |
| 22.08.2024 | Angostura FC | H | 2-1 (1-0) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (17 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.09.2024 | Primera División | Carabobo FC | 1-0 (0-0) | Portuguesa FC | P | U |
| 27.05.2024 | Primera División | Portuguesa FC | 2-1 (2-1) | Carabobo FC | I | O |
| 28.04.2024 | Primera División | Carabobo FC | 2-1 (2-0) | Portuguesa FC | P | O |
| 30.03.2024 | Primera División | Portuguesa FC | 0-0 (0-0) | Carabobo FC | N | U |
| 30.06.2023 | Primera División | Portuguesa FC | 1-1 (0-0) | Carabobo FC | N | U |
| 12.05.2023 | Primera División | Carabobo FC | 1-0 (1-0) | Portuguesa FC | P | U |
| 31.07.2022 | Primera División | Portuguesa FC | 0-1 (0-0) | Carabobo FC | P | U |
| 21.04.2022 | Primera División | Carabobo FC | 0-0 (0-0) | Portuguesa FC | N | U |
| 14.10.2020 | Primera División | Carabobo FC | - | Portuguesa FC | - | U |
| 24.05.2020 | Primera División | Portuguesa FC | - | Carabobo FC | - | U |
| 14.08.2019 | Primera División | Portuguesa FC | 0-1 (0-0) | Carabobo FC | P | U |
| 16.02.2019 | Primera División | Carabobo FC | 2-1 (1-1) | Portuguesa FC | P | O |
| 21.10.2018 | Primera División | Portuguesa FC | 1-0 (0-0) | Carabobo FC | I | U |
| 13.05.2018 | Primera División | Carabobo FC | 4-0 (2-0) | Portuguesa FC | P | O |
| 06.08.2017 | Primera División | Portuguesa FC | 0-0 (0-0) | Carabobo FC | N | U |
| 13.02.2017 | Primera División | Carabobo FC | 0-0 (0-0) | Portuguesa FC | N | U |
| 10.07.2016 | Primera División | Portuguesa FC | 2-1 (0-1) | Carabobo FC | I | O |
| 04.02.2016 | Primera División | Carabobo FC | 0-0 (0-0) | Portuguesa FC | N | U |
| 04.11.2015 | Primera División | Portuguesa FC | 0-1 (0-1) | Carabobo FC | P | U |