Puerto Cabello 1 - 0 Estudiantes de Merida FC — rezultat
29.04.2022 23:30 • Venecuela - Primera Division
Mečevi iz lige Venecuela - Primera Division
| Meč | Datum | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|
| utorak, 3. novembar 2026. | ||||
| Monagas SC - Caracas FC | 03.11.2026 21:30 | - | - | - |
| Deportivo Tachira FC - Puerto Cabello | 03.11.2026 23:30 | - | - | - |
| Meč | Datum | Kvote |
|---|---|---|
| utorak, 3. novembar 2026. | ||
| Monagas SC - Caracas FC | 03.11 21:30 |
-
|
-
|
-
|
| Deportivo Tachira FC - Puerto Cabello | 03.11 23:30 |
-
|
-
|
-
|
Tabele Venecuela - Primera Division
Primera División
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Metropolitanos FC | 15 | 10 | 4 | 1 | 32 | 13 | 19 | 3 | 34 |
| 2 | Deportivo Tachira FC | 15 | 10 | 3 | 2 | 34 | 18 | 16 | 3.5 | 33 |
| 3 | Carabobo FC | 15 | 8 | 4 | 3 | 21 | 12 | 9 | 2.2 | 28 |
| 4 | Puerto Cabello | 15 | 7 | 5 | 3 | 21 | 14 | 7 | 2.3 | 26 |
| 5 | Portuguesa FC | 15 | 4 | 8 | 3 | 15 | 15 | 0 | 2 | 20 |
| 6 | Caracas FC | 15 | 5 | 5 | 5 | 17 | 18 | -1 | 2.3 | 20 |
| 7 | Real Esppor Club | 15 | 5 | 3 | 7 | 25 | 23 | 2 | 3.2 | 18 |
| 8 | Monagas SC | 15 | 5 | 3 | 7 | 18 | 21 | -3 | 2.6 | 18 |
| 9 | Estudiantes de Merida FC | 13 | 4 | 5 | 4 | 15 | 16 | -1 | 2.4 | 17 |
| 10 | UCV | 13 | 4 | 4 | 5 | 13 | 15 | -2 | 2.2 | 16 |
| 11 | Trujillanos FC | 13 | 4 | 2 | 7 | 14 | 20 | -6 | 2.6 | 14 |
| 12 | Rayo Zuliano | 13 | 3 | 2 | 8 | 18 | 29 | -11 | 3.6 | 11 |
| 13 | Academia Anzoategui | 13 | 2 | 2 | 9 | 8 | 22 | -14 | 2.3 | 8 |
| 14 | Zamora FC | 13 | 2 | 2 | 9 | 12 | 27 | -15 | 3 | 8 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Metropolitanos FC | 7 | 6 | 1 | 0 | 18 | 4 | 14 | 3.1 | 19 |
| 2 | Deportivo Tachira FC | 7 | 5 | 2 | 0 | 14 | 5 | 9 | 2.7 | 17 |
| 3 | Carabobo FC | 7 | 5 | 2 | 0 | 10 | 3 | 7 | 1.9 | 17 |
| 4 | Puerto Cabello | 8 | 4 | 2 | 2 | 14 | 9 | 5 | 2.9 | 14 |
| 5 | Estudiantes de Merida FC | 7 | 3 | 4 | 0 | 9 | 5 | 4 | 2 | 13 |
| 6 | UCV | 7 | 3 | 3 | 1 | 8 | 4 | 4 | 1.7 | 12 |
| 7 | Portuguesa FC | 7 | 3 | 3 | 1 | 8 | 7 | 1 | 2.1 | 12 |
| 8 | Monagas SC | 7 | 3 | 1 | 3 | 6 | 6 | 0 | 1.7 | 10 |
| 9 | Rayo Zuliano | 7 | 2 | 2 | 3 | 11 | 12 | -1 | 3.3 | 8 |
| 10 | Real Esppor Club | 8 | 2 | 1 | 5 | 15 | 15 | 0 | 3.8 | 7 |
| 11 | Caracas FC | 7 | 1 | 3 | 3 | 10 | 10 | 0 | 2.9 | 6 |
| 12 | Trujillanos FC | 6 | 2 | 0 | 4 | 8 | 10 | -2 | 3 | 6 |
| 13 | Zamora FC | 7 | 2 | 0 | 5 | 9 | 14 | -5 | 3.3 | 6 |
| 14 | Academia Anzoategui | 7 | 0 | 2 | 5 | 5 | 14 | -9 | 2.7 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Deportivo Tachira FC | 8 | 5 | 1 | 2 | 20 | 13 | 7 | 4.1 | 16 |
| 2 | Metropolitanos FC | 8 | 4 | 3 | 1 | 14 | 9 | 5 | 2.9 | 15 |
| 3 | Caracas FC | 8 | 4 | 2 | 2 | 7 | 8 | -1 | 1.9 | 14 |
| 4 | Puerto Cabello | 7 | 3 | 3 | 1 | 7 | 5 | 2 | 1.7 | 12 |
| 5 | Carabobo FC | 8 | 3 | 2 | 3 | 11 | 9 | 2 | 2.5 | 11 |
| 6 | Real Esppor Club | 7 | 3 | 2 | 2 | 10 | 8 | 2 | 2.6 | 11 |
| 7 | Portuguesa FC | 8 | 1 | 5 | 2 | 7 | 8 | -1 | 1.9 | 8 |
| 8 | Monagas SC | 8 | 2 | 2 | 4 | 12 | 15 | -3 | 3.4 | 8 |
| 9 | Trujillanos FC | 7 | 2 | 2 | 3 | 6 | 10 | -4 | 2.3 | 8 |
| 10 | Academia Anzoategui | 6 | 2 | 0 | 4 | 3 | 8 | -5 | 1.8 | 6 |
| 11 | Estudiantes de Merida FC | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | 11 | -5 | 2.8 | 4 |
| 12 | UCV | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | 11 | -6 | 2.7 | 4 |
| 13 | Rayo Zuliano | 6 | 1 | 0 | 5 | 7 | 17 | -10 | 4 | 3 |
| 14 | Zamora FC | 6 | 0 | 2 | 4 | 3 | 13 | -10 | 2.7 | 2 |
Forma i statistika timova
Puerto Cabello Domaćin
- Dao
- 0.6
- Primio
- 1.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 23.04.2022 | Deportivo Lara | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 14.04.2022 | Monagas SC | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 09.04.2022 | Mineros de Guyana | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 01.04.2022 | Caracas FC | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 25.03.2022 | CD Hermanos Colmenarez | A | 4-1 (2-0) | I | O |
| 18.03.2022 | Deportivo Tachira FC | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 10.03.2022 | Aragua FC | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 06.03.2022 | Real Esppor Club | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 24.02.2022 | Portuguesa FC | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 04.12.2021 | Atletico Venezuela | A | - | I | U |
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1.2
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 24.04.2022 | CD Hermanos Colmenarez | H | 2-2 (2-1) | N | O |
| 16.04.2022 | Portuguesa FC | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 10.04.2022 | Metropolitanos FC | H | 3-1 (1-1) | P | O |
| 02.04.2022 | Real Esppor Club | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 27.03.2022 | Deportivo Lara | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 18.03.2022 | Aragua FC | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 15.03.2022 | Metropolitanos FC | A | 4-0 (1-0) | I | O |
| 11.03.2022 | Carabobo FC | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 08.03.2022 | Metropolitanos FC | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 04.03.2022 | Zamora FC | A | 2-0 (1-0) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (6 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.12.2020 | Primera División | Estudiantes de Merida FC | 1-2 (1-1) | Puerto Cabello | P | O |
| 12.11.2020 | Primera División | Puerto Cabello | 2-2 (0-2) | Estudiantes de Merida FC | N | O |
| 07.10.2020 | Primera División | Estudiantes de Merida FC | - | Puerto Cabello | - | U |
| 10.05.2020 | Primera División | Puerto Cabello | - | Estudiantes de Merida FC | - | U |
| 25.08.2019 | Primera División | Puerto Cabello | 1-1 (0-1) | Estudiantes de Merida FC | N | U |
| 03.03.2019 | Primera División | Estudiantes de Merida FC | 1-1 (1-0) | Puerto Cabello | N | U |
| 12.08.2018 | Primera División | Estudiantes de Merida FC | 2-0 (0-0) | Puerto Cabello | I | U |
| 17.02.2018 | Primera División | Puerto Cabello | 2-1 (0-1) | Estudiantes de Merida FC | P | O |