Engleska - FA trofej — kvote i rezultati
Sezona u brojkama
Statistika sezone 2026 iz 176 odigranih mečeva. Detaljnije u tabu Statistika.
Naredni mečevi
Trenutno nema zakazanih mečeva za Engleska - FA trofej.
Ponuda i tabela se osvežavaju tokom sezone — pogledaj sve utakmice ili druge lige, ili svrati malo kasnije.
Rezultati
nedelja, 27. septembar 2026
subota, 26. septembar 2026
petak, 25. septembar 2026
nedelja, 13. septembar 2026
subota, 12. septembar 2026
sreda, 02. septembar 2026
subota, 29. avgust 2026
Ishodi
Kada neko vodi na poluvremenu: vođstvo se zadrži do pobede u 82% mečeva, a preokret se desi u 16% (uzorak: 110 mečeva).
Golovi
Koliko golova pada po meču
- 0 0% (0)
- 1 11% (19)
- 2 13% (22)
- 3 29% (51)
- 4 16% (29)
- 5+ 31% (55)
Najčešći rezultati
Rekordi sezone
Poređenje sa prošlom sezonom
| Pokazatelj | 2025 | 2026 | Razlika |
|---|---|---|---|
| Prosek golova | 3.04 | 3.66 | +0.62 |
| 3+ golova | 59% | 77% | +18 pp |
| Oba tima daju gol | 55% | 63% | +8 pp |
| Pobede domaćina | 45% | 52% | +7 pp |
Uzorak prošle sezone: 331 mečeva.
Timovi u brojkama
| Tim | O | PG | D | P | 3+ | GG | BPG | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Burgess Hill Town | 1 | 8.00 | 6.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | W |
| Brentwood Town | 1 | 7.00 | 3.00 | 4.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Bury | 1 | 7.00 | 4.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | W |
| Gainsborough Trinity | 1 | 7.00 | 3.00 | 4.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Kingstonian | 1 | 7.00 | 3.00 | 4.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Mossley | 1 | 7.00 | 3.00 | 4.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Padiham | 1 | 7.00 | 0.00 | 7.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Potters Bar Town | 1 | 7.00 | 2.00 | 5.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Winslow United | 3 | 6.33 | 3.33 | 3.00 | 100% | 67% | 33% | L W D |
| Bamber Bridge | 1 | 6.00 | 2.00 | 4.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Binfield | 1 | 6.00 | 2.00 | 4.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Cleethorpes Town | 1 | 6.00 | 5.00 | 1.00 | 100% | 100% | 0% | W |
| Crowborough Athletic | 1 | 6.00 | 2.00 | 4.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Eastbourne Borough | 1 | 6.00 | 4.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | W |
| Enfield Town | 1 | 6.00 | 4.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | W |
| Guiseley AFC | 1 | 6.00 | 4.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | W |
| Hanwell Town | 1 | 6.00 | 2.00 | 4.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Lancaster City | 1 | 6.00 | 1.00 | 5.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Leamington | 1 | 6.00 | 2.00 | 4.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Melksham Town | 1 | 6.00 | 1.00 | 5.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Milton Keynes Irish | 1 | 6.00 | 3.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | D |
| Quorn | 1 | 6.00 | 4.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | W |
| Rugby Borough | 1 | 6.00 | 2.00 | 4.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Workington | 1 | 6.00 | 4.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | W |
| Chasetown | 2 | 5.50 | 3.00 | 2.50 | 100% | 100% | 0% | L W |
| Silsden | 2 | 5.50 | 2.00 | 3.50 | 100% | 100% | 0% | L W |
| Biggleswade | 3 | 5.33 | 3.00 | 2.33 | 100% | 100% | 0% | L W W |
| Bootle | 3 | 5.33 | 5.00 | 0.33 | 100% | 33% | 67% | W W W |
| Croydon Athletic | 3 | 5.33 | 2.33 | 3.00 | 100% | 67% | 33% | L W W |
| Weymouth | 3 | 5.33 | 3.67 | 1.67 | 100% | 100% | 0% | W W W |
| AFC Emley | 1 | 5.00 | 0.00 | 5.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Ashton United | 1 | 5.00 | 3.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | W |
| Atherton Collieries | 1 | 5.00 | 1.00 | 4.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Bishop's Stortford | 1 | 5.00 | 2.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Bury Town | 1 | 5.00 | 1.00 | 4.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Carlton Town | 1 | 5.00 | 2.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Carshalton Athletic | 1 | 5.00 | 3.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | W |
| Chertsey Town | 1 | 5.00 | 3.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | W |
| Chippenham Town | 1 | 5.00 | 2.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Congleton Town | 2 | 5.00 | 3.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L W |
| Consett | 1 | 5.00 | 2.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Exmouth | 1 | 5.00 | 1.00 | 4.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Gorleston | 2 | 5.00 | 2.50 | 2.50 | 100% | 50% | 50% | L W |
| Grays Athletic | 1 | 5.00 | 1.00 | 4.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Hanworth Villa | 1 | 5.00 | 3.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | W |
| Haringey Borough | 1 | 5.00 | 2.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Hartpury University | 2 | 5.00 | 3.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L W |
| Hashtag United | 3 | 5.00 | 3.33 | 1.67 | 100% | 100% | 0% | W W W |
| Havant & Wville | 1 | 5.00 | 2.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Horley Town | 2 | 5.00 | 2.00 | 3.00 | 50% | 50% | 50% | L W |
| Leatherhead | 1 | 5.00 | 3.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | W |
| Leverstock Green | 1 | 5.00 | 2.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Lichfield City | 1 | 5.00 | 0.00 | 5.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Little Oakley | 1 | 5.00 | 2.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Liversedge | 1 | 5.00 | 0.00 | 5.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Matlock Town | 3 | 5.00 | 3.33 | 1.67 | 100% | 33% | 33% | L W W |
| Newmarket | 3 | 5.00 | 3.33 | 1.67 | 100% | 100% | 0% | W W W |
| Ossett United | 1 | 5.00 | 2.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Pontefract Collieries | 2 | 5.00 | 4.00 | 1.00 | 100% | 50% | 50% | L W |
| Ramsgate | 1 | 5.00 | 2.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Sevenoaks Town | 1 | 5.00 | 2.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| St Albans City | 1 | 5.00 | 4.00 | 1.00 | 100% | 100% | 0% | W |
| Taunton Town | 1 | 5.00 | 3.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | W |
| Warrington Town | 1 | 5.00 | 2.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Welling United | 1 | 5.00 | 2.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Whitehawk | 1 | 5.00 | 4.00 | 1.00 | 100% | 100% | 0% | W |
| Whyteleafe | 1 | 5.00 | 1.00 | 4.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Bristol Manor Farm | 2 | 4.50 | 2.50 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L W |
| Lower Breck | 2 | 4.50 | 3.00 | 1.50 | 100% | 50% | 50% | L W |
| Moneyfields | 2 | 4.50 | 2.00 | 2.50 | 100% | 100% | 0% | L W |
| Canvey Island | 3 | 4.33 | 2.33 | 2.00 | 100% | 67% | 0% | L W W |
| Faversham Town | 3 | 4.33 | 3.67 | 0.67 | 67% | 33% | 67% | W W W |
| Hallam | 3 | 4.33 | 2.33 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L W W |
| AFC Rushden & Diamonds | 1 | 4.00 | 1.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Anstey Nomads | 1 | 4.00 | 3.00 | 1.00 | 100% | 100% | 0% | W |
| Ascot United | 1 | 4.00 | 1.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Aveley | 1 | 4.00 | 3.00 | 1.00 | 100% | 100% | 0% | W |
| Banbury United | 1 | 4.00 | 3.00 | 1.00 | 100% | 100% | 0% | W |
| Berkhamsted | 1 | 4.00 | 3.00 | 1.00 | 100% | 100% | 0% | W |
| Bishop's Cleeve | 1 | 4.00 | 1.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Blyth Spartans | 3 | 4.00 | 2.67 | 1.33 | 67% | 33% | 67% | L W W |
| Bridlington Town | 2 | 4.00 | 3.00 | 1.00 | 100% | 50% | 50% | W W |
| Cambridge City | 2 | 4.00 | 2.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L W |
| Chatham Town | 1 | 4.00 | 1.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Concord Rangers | 2 | 4.00 | 1.00 | 3.00 | 100% | 50% | 0% | L W |
| Coventry United | 1 | 4.00 | 1.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Curzon Ashton | 1 | 4.00 | 3.00 | 1.00 | 100% | 100% | 0% | W |
| Evesham United | 1 | 4.00 | 3.00 | 1.00 | 100% | 100% | 0% | W |
| Gloucester City | 1 | 4.00 | 4.00 | 0.00 | 100% | 0% | 100% | W |
| Gosport Borough | 1 | 4.00 | 3.00 | 1.00 | 100% | 100% | 0% | W |
| Grantham Town | 1 | 4.00 | 1.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Herne Bay | 2 | 4.00 | 2.00 | 2.00 | 50% | 50% | 0% | L W |
| Hungerford Town | 1 | 4.00 | 1.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Ilkeston Town | 1 | 4.00 | 1.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Kettering Town | 1 | 4.00 | 4.00 | 0.00 | 100% | 0% | 100% | W |
| Lowestoft Town | 1 | 4.00 | 1.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Marlow | 1 | 4.00 | 0.00 | 4.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Nantwich Town | 2 | 4.00 | 2.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L W |
| North Ferriby | 1 | 4.00 | 0.00 | 4.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Nuneaton Town | 2 | 4.00 | 1.00 | 3.00 | 50% | 100% | 0% | L D |
| Peterborough Sports | 1 | 4.00 | 1.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Royston Town | 1 | 4.00 | 1.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Rushall Olympic | 1 | 4.00 | 1.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Rylands | 1 | 4.00 | 3.00 | 1.00 | 100% | 100% | 0% | W |
| Shepshed Dynamo | 2 | 4.00 | 1.50 | 2.50 | 100% | 50% | 0% | L W |
| Shifnal Town FC | 3 | 4.00 | 2.67 | 1.33 | 100% | 67% | 33% | L W W |
| Stalybridge Celtic | 3 | 4.00 | 2.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L W W |
| Stockton Town | 1 | 4.00 | 1.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Stourbridge | 1 | 4.00 | 3.00 | 1.00 | 100% | 100% | 0% | W |
| Stratford Town | 1 | 4.00 | 1.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Three Bridges | 1 | 4.00 | 3.00 | 1.00 | 100% | 100% | 0% | W |
| Waltham Abbey | 3 | 4.00 | 3.67 | 0.33 | 33% | 33% | 67% | W W W |
| Walthamstow | 2 | 4.00 | 2.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L W |
| Welwyn Garden City | 3 | 4.00 | 2.33 | 1.67 | 100% | 67% | 33% | L W W |
| West Auckland Town | 1 | 4.00 | 1.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Wimborne Town | 1 | 4.00 | 3.00 | 1.00 | 100% | 100% | 0% | W |
| Ashford United | 3 | 3.67 | 2.33 | 1.33 | 67% | 67% | 0% | L W W |
| Bourne Town | 3 | 3.67 | 2.67 | 1.00 | 100% | 67% | 33% | W W W |
| Hayes & Yeading United | 3 | 3.67 | 2.67 | 1.00 | 100% | 67% | 33% | L W W |
| Loughborough University | 3 | 3.67 | 2.33 | 1.33 | 67% | 67% | 33% | W W W |
| Willand Rovers | 3 | 3.67 | 2.00 | 1.67 | 100% | 100% | 0% | L W W |
| Ashington AFC | 2 | 3.50 | 2.00 | 1.50 | 100% | 100% | 0% | L W |
| Hanley Town | 2 | 3.50 | 2.00 | 1.50 | 50% | 50% | 50% | L W |
| Kidsgrove Athletic | 2 | 3.50 | 1.50 | 2.00 | 100% | 50% | 0% | L W |
| Peacehaven & Telscombe | 2 | 3.50 | 1.50 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L W |
| Deal Town | 3 | 3.33 | 2.67 | 0.67 | 67% | 33% | 67% | W W W |
| Mickleover Sports | 3 | 3.33 | 2.33 | 1.00 | 100% | 100% | 0% | W W W |
| Tiverton Town | 3 | 3.33 | 2.00 | 1.33 | 100% | 67% | 33% | L W W |
| Wellingborough Town | 3 | 3.33 | 1.67 | 1.67 | 67% | 67% | 0% | L W W |
| AFC Stoneham | 2 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 50% | 0% | 50% | L W |
| AFC Sudbury | 2 | 3.00 | 1.50 | 1.50 | 50% | 50% | 0% | L W |
| Alfreton Town | 1 | 3.00 | 2.00 | 1.00 | 100% | 100% | 0% | W |
| Alvechurch | 1 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Bath City | 1 | 3.00 | 3.00 | 0.00 | 100% | 0% | 100% | W |
| Beaconsfield Town | 1 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Belper Town | 1 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Bideford | 1 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Bognor Regis Town | 2 | 3.00 | 2.00 | 1.00 | 100% | 50% | 50% | L W |
| Boston Town | 1 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Bradford (Park Avenue) | 1 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Brightlingsea Regent | 1 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Cheshunt | 1 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Chichester City | 1 | 3.00 | 2.00 | 1.00 | 100% | 100% | 0% | W |
| Cray Valley PM | 1 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Cray Wanderers | 1 | 3.00 | 2.00 | 1.00 | 100% | 100% | 0% | W |
| Dartford | 1 | 3.00 | 3.00 | 0.00 | 100% | 0% | 100% | W |
| Dorchester Town | 1 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Dulwich Hamlet | 1 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Falmouth Town | 1 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Flackwell Heath | 1 | 3.00 | 0.00 | 3.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Frome Town | 1 | 3.00 | 2.00 | 1.00 | 100% | 100% | 0% | W |
| Guisborough Town | 3 | 3.00 | 1.67 | 1.33 | 67% | 67% | 0% | L W W |
| Hastings United | 3 | 3.00 | 2.00 | 1.00 | 100% | 100% | 0% | W W W |
| Hendon | 1 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Larkhall Athletic | 2 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 100% | 50% | 0% | L W |
| Leighton Town | 1 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Leiston | 1 | 3.00 | 0.00 | 3.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Lewes | 1 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Malvern Town | 1 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Merstham | 1 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Mulbarton Wanderers | 1 | 3.00 | 0.00 | 3.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Needham Market | 1 | 3.00 | 3.00 | 0.00 | 100% | 0% | 100% | W |
| Newcastle Town | 1 | 3.00 | 0.00 | 3.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Plymouth Parkway | 1 | 3.00 | 0.00 | 3.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Portland United | 2 | 3.00 | 1.50 | 1.50 | 50% | 50% | 0% | L W |
| Prescot Cables | 2 | 3.00 | 2.00 | 1.00 | 100% | 100% | 0% | W W |
| Raynes Park Vale | 1 | 3.00 | 0.00 | 3.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Real Bedford | 1 | 3.00 | 0.00 | 3.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Redbridge | 1 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Runcorn Linnets | 2 | 3.00 | 1.50 | 1.50 | 100% | 100% | 0% | L W |
| Sheppey United | 2 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 100% | 50% | 0% | L W |
| Slimbridge | 2 | 3.00 | 1.50 | 1.50 | 50% | 50% | 50% | L W |
| South Park | 1 | 3.00 | 0.00 | 3.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Stafford Rangers | 3 | 3.00 | 1.67 | 1.33 | 67% | 0% | 67% | L W W |
| Stamford | 1 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Stocksbridge Park Steels | 1 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Stotfold | 1 | 3.00 | 0.00 | 3.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Sutton Coldfield Town | 2 | 3.00 | 1.50 | 1.50 | 100% | 100% | 0% | L W |
| Uxbridge | 1 | 3.00 | 2.00 | 1.00 | 100% | 100% | 0% | W |
| Ware | 3 | 3.00 | 1.67 | 1.33 | 67% | 67% | 33% | L W W |
| Westfield (Surrey) | 1 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Whitby Town | 1 | 3.00 | 0.00 | 3.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Winchester City | 1 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Wingate & Finchley | 1 | 3.00 | 3.00 | 0.00 | 100% | 0% | 100% | W |
| Witham Town | 1 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Worcester Raiders | 1 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Wroxham | 1 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Didcot Town | 3 | 2.67 | 2.33 | 0.33 | 67% | 33% | 67% | W W W |
| Erith Town | 3 | 2.67 | 2.00 | 0.67 | 67% | 67% | 33% | W W W |
| Southall | 3 | 2.67 | 1.67 | 1.00 | 33% | 33% | 67% | L W W |
| Boldmere St. Michaels | 2 | 2.50 | 1.00 | 1.50 | 50% | 50% | 50% | L W |
| Fakenham Town | 2 | 2.50 | 1.00 | 1.50 | 50% | 50% | 0% | L W |
| Hertford Town | 2 | 2.50 | 1.00 | 1.50 | 50% | 50% | 50% | L W |
| Wythenshawe Amateurs | 2 | 2.50 | 0.50 | 2.00 | 50% | 0% | 50% | L W |
| 1874 Northwich | 1 | 2.00 | 0.00 | 2.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Avro | 1 | 2.00 | 2.00 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | W |
| Aylesbury United | 1 | 2.00 | 0.00 | 2.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Bedworth United | 3 | 2.00 | 1.33 | 0.67 | 33% | 33% | 33% | L W W |
| Bowers & Pitsea | 1 | 2.00 | 0.00 | 2.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Coleshill Town | 1 | 2.00 | 0.00 | 2.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Corby Town | 1 | 2.00 | 0.00 | 2.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Egham Town | 3 | 2.00 | 1.67 | 0.33 | 33% | 33% | 67% | W W W |
| Halesowen Town | 1 | 2.00 | 2.00 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | W |
| Hitchin Town | 1 | 2.00 | 0.00 | 2.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Hyde United | 1 | 2.00 | 2.00 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | W |
| Leek Town | 1 | 2.00 | 2.00 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | W |
| Lincoln United | 1 | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0% | 100% | 0% | D |
| London Lions | 1 | 2.00 | 0.00 | 2.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Maldon & Tiptree | 1 | 2.00 | 0.00 | 2.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Minerva Punjab | 1 | 2.00 | 0.00 | 2.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Shaftesbury Town | 1 | 2.00 | 0.00 | 2.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Stanway Rovers | 1 | 2.00 | 0.00 | 2.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Takeley | 3 | 2.00 | 2.00 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | W W W |
| Thame United | 3 | 2.00 | 1.33 | 0.67 | 33% | 33% | 67% | L W W |
| United of Manchester | 1 | 2.00 | 0.00 | 2.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Windsor | 1 | 2.00 | 0.00 | 2.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Witton Albion | 1 | 2.00 | 0.00 | 2.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Worcester City | 1 | 2.00 | 0.00 | 2.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Eastbourne Town | 2 | 1.50 | 0.50 | 1.00 | 0% | 0% | 50% | L W |
| Morpeth Town | 2 | 1.50 | 1.00 | 0.50 | 0% | 0% | 50% | L W |
| Dunston UTS | 3 | 1.33 | 0.67 | 0.67 | 0% | 0% | 67% | L W W |
| Barwell | 1 | 1.00 | 0.00 | 1.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Basford United | 1 | 1.00 | 0.00 | 1.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Basingstoke Town | 1 | 1.00 | 0.00 | 1.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Bedfont Sports | 1 | 1.00 | 0.00 | 1.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Bracknell Town | 1 | 1.00 | 0.00 | 1.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Bromsgrove Sporting | 1 | 1.00 | 1.00 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | W |
| Grimsby Borough | 1 | 1.00 | 0.00 | 1.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Heaton Stannington | 1 | 1.00 | 0.00 | 1.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Poole Town | 1 | 1.00 | 1.00 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | W |
| Racing Club Warwick | 1 | 1.00 | 0.00 | 1.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Redcar Athletic | 1 | 1.00 | 1.00 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | W |
| Redditch United | 1 | 1.00 | 1.00 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | W |
| Sholing | 1 | 1.00 | 1.00 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | W |
| St Ives Town | 1 | 1.00 | 0.00 | 1.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Swindon Supermarine | 1 | 1.00 | 0.00 | 1.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Tilbury | 1 | 1.00 | 0.00 | 1.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Westbury United | 1 | 1.00 | 0.00 | 1.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Whitstable Town | 1 | 1.00 | 0.00 | 1.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Yate Town | 1 | 1.00 | 0.00 | 1.00 | 0% | 0% | 0% | L |
Sortirano po proseku golova u mečevima tima. Uzorak: mečevi tekuće sezone.